Ruila Jumping

Aeg:
16.07.22 - 17.07.22
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49353
Võistluse lehele
16.07.22 - Klass 3 Prix de Veltekspert | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 77
Võistlejaid: 69
Hobuseid: 77

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Agnes Podgorelov
CONTIGO BAY 2 (2013)
Tallinna RSK CONTIGO BAY 2 (2013)
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
VERONA (2017)
Tartumaa RSK VERONA (2017)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Tondi RSK Monica Pärno ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
LISETTE (2016)
RSK KRT LISETTE (2016)
Treener(id): Agnes Kutsar
Angelis Sergo
JOY (2015)
Niitvälja RSK Agnes Kutsar JOY (2015)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VALENCIA B (2015)
Treener(id): Karin Peks
Annabel Sohlu
HUBBA BUBBA (2009, SP)
Audruranna RSK Karin Peks HUBBA BUBBA (2009, SP)
Treener(id): Janely Saar
Annika Absalon
ANTONIO (2016, SP)
Valgeranna RSK Janely Saar ANTONIO (2016, SP)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets
FREDDY (2017)
Viru Ratsu Helene Proover FREDDY (2017)
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
DOMINGO (2013)
Valgeranna RSK Janely Saar DOMINGO (2013)
Treener(id): Janely Saar
Carola Lõhmus
CLAUDETTE Z (2011)
Valgeranna RSK Janely Saar CLAUDETTE Z (2011)
Treener(id):
Eliise Rannula
MARIE ANTOINETTE N (2013)
Tallinna RSK MARIE ANTOINETTE N (2013)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
ICE DE WIQUI (2008)
Viru Ratsu ICE DE WIQUI (2008)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008)
Emilia Djuba
SCAUP CHISINAU (2013)
SA Tallinna RK Pille Elson, Margit Mägi, Pille Pajulaid SCAUP CHISINAU (2013)
Emma Kips
GEIŠA (2012)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GEIŠA (2012)
Treener(id):
Eva Lepp
CODY (2015, SP)
Audruranna RSK CODY (2015, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Getriin Vesper
LIQUID LUCK (2016)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite LIQUID LUCK (2016)
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Aldo Kanepi
Grete Laasnurm
THUNDERBIRD (2011, VP)
RSK KRT Aldo Kanepi THUNDERBIRD (2011, VP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Grete Suurväli
PILOORE VON SEEDER (2014)
Tondi RSK Monica Pärno PILOORE VON SEEDER (2014)
Treener(id):
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP)
Treener(id):
Grete Veske
BASIC (2011)
RK Ruila Tall BASIC (2011)
Treener(id):
Grete Veske
GRAAL (2008)
RK Ruila Tall GRAAL (2008)
Treener(id):
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Treener(id):
Hedi Voor-Voort
GEWITWEL Z (2010)
Valgeranna RSK GEWITWEL Z (2010)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Tondi RSK Monica Pärno CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
VERMUT II (2010, SP)
Tondi RSK Monica Pärno VERMUT II (2010, SP)
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Heleene Pruunsild
MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL (2012)
ESHKS Hanno Ellermann MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL (2012)
Treener(id):
Helena Järve
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
SA Tallinna RK VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
SA Tallinna RK DIAMANT (2008)
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010)
Treener(id): Hanno Ellermann
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK Hanno Ellermann HARDENTO-W (2012)
Treener(id):
Ingrid Dietrich
MONTANUS ROY (2009)
Liivimaa RK MONTANUS ROY (2009)
Treener(id): Kristjan Sinikas
Johann Zeiger
GALA (2015)
RK Ruila Tall Kristjan Sinikas GALA (2015)
Treener(id): Elise Sõrmus
Karl Urmas Sepp
JOCKEY`S COLTON (2012)
RK Ruila Tall Elise Sõrmus JOCKEY`S COLTON (2012)
Treener(id): Agnes Kutsar
Karmen Kriis
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Niitvälja RSK Agnes Kutsar AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
BRUNO (2014)
Tartumaa RSK BRUNO (2014)
Treener(id):
Katrin Pill
COBALT ZOETENDAELE Z (2017)
RK Ruila Tall COBALT ZOETENDAELE Z (2017)
Treener(id):
Keidi Kask
QUICK VICTORY (2013)
Vändra RSK QUICK VICTORY (2013)
Treener(id):
Keidi Mariin Tomson
CROMWELL RP (2015)
Pärnumaa RSK CROMWELL RP (2015)
Treener(id): Kätlin Nõgu
Kendra Liis Konsa
NALU D’18 (2013)
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu NALU D’18 (2013)
Treener(id): Kätlin Nõgu
Kendra Liis Konsa
TIM (2014, SP)
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu TIM (2014, SP)
Klarissa Linnam
OBERON (2009)
Läänemaa RSK Andres Treve, Tiit Kivisild OBERON (2009)
Treener(id):
Kristiina Klaassen
WOODLAND (2003)
Märjamaa SK WOODLAND (2003)
Kristjan Sinikas
CONDOR KING (2015)
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Kertu Klettenberg CONDOR KING (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tondi RSK Monica Pärno BEIRUT (2009)
Treener(id):
Lenna Purga
FRANTWILL (2014)
RSK FenEst Equestrian FRANTWILL (2014)
Treener(id): Agnes Kutsar
Lisell Paltser
CRANBERRY JS (2015)
Niitvälja RSK Agnes Kutsar CRANBERRY JS (2015)
Treener(id): Monica Pärno
Maia-Marii Samberk
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
Suuresti RSK Monica Pärno MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
Treener(id): Heiki Vatsel
Marek Kumpan
FANTACY MP (2014)
Jumping Team Vatsel Heiki Vatsel FANTACY MP (2014)
Treener(id):
Margit Mägi
FAVORITE DIAMOND (2014)
RK Ruila Tall FAVORITE DIAMOND (2014)
Treener(id):
Margit Mägi
LAFAYETTE Z (2015)
RK Ruila Tall LAFAYETTE Z (2015)
Treener(id):
Margit Mägi
FLORIAN (2016)
RK Ruila Tall FLORIAN (2016)
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall Alla Gladõševa, Andres Treve CALVIN (2008)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marie Küüsmaa
NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Viru Ratsu NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marii Parve
DIOR (2008)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel DIOR (2008)
Treener(id):
Marilen Anijärv
DAYLIAN D.V. (2015)
Tartu Kalevi RK DAYLIAN D.V. (2015)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HARPOCRATES K (2012)
Treener(id):
Mihkel Ait
MIRACLE (2017)
RK Ruila Tall MIRACLE (2017)
Treener(id): Kätlin Nõgu
Mona Johanson
COUD'COEUR DU PARADIS (2012)
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu COUD'COEUR DU PARADIS (2012)
Olga Russovitš
EXXON (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova EXXON (2015)
Treener(id):
Paula-Rebeca Pakkanen
EUROCOOL'S ELSTAR (2009)
RK Ruila Tall EUROCOOL'S ELSTAR (2009)
Treener(id):
Pille Pajulaid
COLIN MCRAE RP (2014)
Tallinna RSK COLIN MCRAE RP (2014)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
COME AND WIN (2016)
Viru Ratsu COME AND WIN (2016)
Treener(id):
Rainer Hõim
DUTCHY (2014)
Tartu Kalevi RK DUTCHY (2014)
Treener(id):
Reimo Karus
COCOS (2015)
Suuresti RSK COCOS (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
VINCENT (2017)
Tondi RSK VINCENT (2017)
Treener(id): Pille Elson, Rein Pill
Romi Emily Roomet
AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010)
SA Tallinna RK Pille Elson, Rein Pill AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010)
Treener(id): Pille Elson
Rosa Linda Sikkal
QUEBRACHO (2012)
SA Tallinna RK Pille Elson QUEBRACHO (2012)
Treener(id):
Siret Saks
OURSON VAN T&L (2014)
Liivimaa RK OURSON VAN T&L (2014)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Sofia Bõkova
CORLANDER (2013)
Tondi RSK Monica Pärno CORLANDER (2013)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Tairi Tiitsar-Talgre
CAMPARI (2013)
Tondi RSK CAMPARI (2013)
Treener(id): Tiit Kivisild
Teele Kaal
JORDAN (2015)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild JORDAN (2015)
Klubi: EHS
Treener(id):
Tiffany Kallas
TRESTON (2014)
EHS TRESTON (2014)
Treener(id):
Tiit Kivisild
CONTRA TT (2016)
RK Ruila Tall CONTRA TT (2016)
Treener(id):
Tiit Kivisild
ZANDER JT (2017)
RK Ruila Tall ZANDER JT (2017)
Treener(id):
Tiit Kivisild
CATLIN JP (2017)
RK Ruila Tall CATLIN JP (2017)
Taustatööd