MÜÜGITINGIMUSED


Veebipoe Ratsanet.ee (edaspidi Veebipood) omanik on MTÜ Eesti Ratsaspordi Liit (registrikood 80110599), asukohaga Tondi 84, Tallinn 11316.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest ERL-i teenuste ostmisel.
Veebipoe vahendusel müüdavate teenuste hinnad on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures. Hinnad on toodud Euro-des.

Tellimuse vormistamine
Teenuste tellimiseks tuleb lehel "E-pood" lisada soovitud teenused ostukorvi ning täita nõutud andmeväljad (nagu isiku, hobuse, võistluse jne valikud). Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Makse algatamiseks tuleb nõustuda ostu- ja üldtingimustega.
Tasumine toimub Eurodes läbi pangalinkide, AS Maksekeskus vahendusel. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kohaletoimetamine
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Sooritatud ostu kohta saadetakse ostja e-postiaadressile kinnituskiri.

Taganemisõigus
Vastavalt ERL poolt kehtestatud litsentside väljastamise korrale, ei kuulu teenusest loobumisel tasutud summad tagastamisele.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning ostukinnituse saatmiseks.
ERL-i privaatsuspoliitika tingimustega saab tutvuda siin.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@ratsaliit.ee.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.