Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Kaaskorraldaja(d) Staatus
9 september 4. - 07. sept KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Tulemused avaldatud
4. - 07. sept
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 4. - 07. sept KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
4. - 07. sept
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Tühistatud
9 september 5. - 08. sept TS CSI3*/CSI1* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
5. - 08. sept
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Moskva, RUS
9 september 7. - 08. sept TS CSN Incukalns LAT 60-135 Tulemused avaldatud
7. - 08. sept
CSN
TS / 60-135
Incukalns, LAT
9 september 07. sept KS Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Tulemused avaldatud
07. sept
Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV
KS / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 7. - 08. sept RS EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal Madise tall EST Kesk Märjamaa SK Tulemused avaldatud
7. - 08. sept
EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal
RS / Kesk
Madise tall , EST
Tulemused avaldatud
9 september 7. - 08. sept KS Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal Piira tall, Lääne-Virumaa EST ST-R EHS, Piira tall Tulemused avaldatud
7. - 08. sept
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
KS / ST-R
Piira tall, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 08. sept TS Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
08. sept
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus
TS / 90-130
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
9 september 08. sept TS Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV Massu, Pärnumaa EST 75-125 Massu RK Tulemused avaldatud
08. sept
Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV
TS / 75-125
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 11. - 15. sept TS CSI3*/CSI2*/CSIYH1* Bonheiden BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 15. sept
CSI3*/CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Bonheiden, BEL
9 september 11. - 15. sept TS CSI2* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
11. - 15. sept
CSI2*
TS / RV
Moskva, RUS
9 september 12. - 15. sept TS CSI2* Kronenberg NED RV Tulemused avaldatud
12. - 15. sept
CSI2*
TS / RV
Kronenberg, NED
9 september 14. - 15. sept 3V Kose Kolmevõistlus & Harrastajate MV Kose, Harjumaa EST 80/100 Kipi Team MTÜ Tulemused avaldatud
14. - 15. sept
Kose Kolmevõistlus & Harrastajate MV
3V / 80/100
Kose, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 14. sept TS Juurimaa Sügis Juurimaa tall EST 60-130 Märjamaa SK Tühistatud
14. sept
Juurimaa Sügis
TS / 60-130
Juurimaa tall, EST
Tühistatud
9 september 14. sept TS Ihaste Sügis 2019 Ihaste Ratsakeskus EST 110-135 Tartu Kalevi RK Tühistatud
14. sept
Ihaste Sügis 2019
TS / 110-135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tühistatud
9 september 14. sept KS Türi Valla Karikas Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
14. sept
Türi Valla Karikas
KS / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 15. sept TS Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal Särevere, Järvamaa EST 60-110 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
15. sept
Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal
TS / 60-110
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 19. - 22. sept TS Noorhobuste MM Lanaken BEL RV Juhend avaldatud FEI lehel
19. - 22. sept
Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 21. - 22. sept 3V Koordi Kolmevõistlus Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Registreerimine lõppenud
21. - 22. sept
Koordi Kolmevõistlus
3V / 70-110
Koordi Tallid, EST
Registreerimine lõppenud
9 september 22. sept TS Vaikla Sügis 2019 Vaikla EST 90-140 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Registreerimine lõppenud
22. sept
Vaikla Sügis 2019
TS / 90-140
Vaikla, EST
Registreerimine lõppenud
9 september 25. - 29. sept RS Ponirakendite MM Aszar Kisber HUN RV Juhend avaldatud FEI lehel
25. - 29. sept
Ponirakendite MM
RS / RV
Aszar Kisber, HUN
9 september 26. - 29. sept TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
26. - 29. sept
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
10 oktoober 2. - 05. okt KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Registreerimine kuni 24.09.2019 registreerimine@ratsaliit.ee
2. - 05. okt
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Registreerimine kuni 24.09.2019 registreerimine@ratsaliit.ee
10 oktoober 2. - 05. okt KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 28.08.2019
2. - 05. okt
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 28.08.2019
10 oktoober 4. - 06. okt TS, KS CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W Saku Suurhall, Tallinn EST RV ERL Registreerimine lõppenud
4. - 06. okt
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
TS, KS / RV
Saku Suurhall, Tallinn, EST
Registreerimine lõppenud
10 oktoober 4. - 05. okt TS Saku Suurhalli rahvuslik võistlus Saku Suurhall EST 105-110 Registreerimine lõppenud
4. - 05. okt
Saku Suurhalli rahvuslik võistlus
TS / 105-110
Saku Suurhall, EST
Registreerimine lõppenud
10 oktoober 10. - 13. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
10. - 13. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 11. - 13. okt RS Tartu Linna MV & Liivimaa RK Rakendivõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Registreerimine avatud kuni 07.10.2019
11. - 13. okt
Tartu Linna MV & Liivimaa RK Rakendivõistlus
RS / Mad-Kõrg
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Registreerimine avatud kuni 07.10.2019
10 oktoober 12. okt KR Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV Kurista, Tartumaa EST 30-80 EER, Mari Saar Juhendi tähtaeg 07.09.2019
12. okt
Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV
KR / 30-80
Kurista, Tartumaa, EST
Juhendi tähtaeg 07.09.2019
10 oktoober 24. - 27. okt KS, TS CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV Juhendid avaldatud FEI lehel
24. - 27. okt
CSI5*-W / CDI3*
KS, TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 25. - 27. okt KS CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Zakrzow POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
25. - 27. okt
CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Zakrzow, POL
10 oktoober 31. okt - 03. nov KR CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
31. okt - 03. nov
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
10 oktoober 31. okt - 03. nov KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 26.09.2019
31. okt - 03. nov
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 26.09.2019
11 november 09. nov TS Ihaste TSV Ihaste Ratsakeskus EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 05.10.2019
09. nov
Ihaste TSV
TS / 130
Ihaste Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 05.10.2019
11 november 28. nov - 01. dets TS CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
28. nov - 01. dets
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
12 detsember 5. - 08. dets KR CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
5. - 08. dets
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
12 detsember 5. - 08. dets KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 31.10.2019
5. - 08. dets
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 31.10.2019
12 detsember 13. - 15. dets KS CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
13. - 15. dets
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
KS / RV
Zhashkiv, UKR
12 detsember 14. dets TS Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa Ratsakeskus EST 120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Juhendi tähtaeg 09.11.2019
14. dets
Veskimetsa Takistussõit
TS / 120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 09.11.2019
12 detsember 20. - 22. dets KS CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
20. - 22. dets
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
KS / RV
Zhashkiv, UKR
12 detsember 21. - 22. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 16.11.2019
21. - 22. dets
Luunja Jõul
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 16.11.2019