Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Korraldaja(d) Staatus
1 jaanuar 8. - 12. jaan TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
8. - 12. jaan
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
1 jaanuar 11. jaan KR Talvine kvalifikatsioonivõistlus I Rasivere EST 32 Pinifer ET Tulemused avaldatud
11. jaan
Talvine kvalifikatsioonivõistlus I
KR / 32
Rasivere, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 11. - 12. jaan TS Niitvälja Talvekarikas 2020 I etapp Niitvälja RK EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Tulemused avaldatud
11. - 12. jaan
Niitvälja Talvekarikas 2020 I etapp
TS / 80-130
Niitvälja RK, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 18. jaan TS Veskimetsa Uue Aasta Võistlus Veskimetsa RK EST 75-120 Tallinna RSK Tulemused avaldatud
18. jaan
Veskimetsa Uue Aasta Võistlus
TS / 75-120
Veskimetsa RK, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 09. veebr TS Liivimaa RK sünnipäeva takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Registreerimine avatud kuni 06.02.2020
09. veebr
Liivimaa RK sünnipäeva takistussõiduvõistlus
TS / 90-120
Saksa RK, EST
Registreerimine avatud kuni 06.02.2020
2 veebruar 15. - 16. veebr TS Veskimetsa Talvekarikas & Havensi Ponikarikas 2020 I etapp Veskimetsa RK EST 65-135 Tallinna RSK Registreerimine avatud kuni 12.02.2020
15. - 16. veebr
Veskimetsa Talvekarikas & Havensi Ponikarikas 2020 I etapp
TS / 65-135
Veskimetsa RK, EST
Registreerimine avatud kuni 12.02.2020
2 veebruar 15. veebr 2V Tartu linna SMV kahevõistluses Ihaste RK EST ABC-L / 80-115 Tartu Kalevi RK, Tartu LV Registreerimine avatud kuni 12.02.2020
15. veebr
Tartu linna SMV kahevõistluses
2V / ABC-L / 80-115
Ihaste RK, EST
Registreerimine avatud kuni 12.02.2020
2 veebruar 20. - 23. veebr TS CSI2*-W Krakow POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
20. - 23. veebr
CSI2*-W
TS / RV
Krakow, POL
2 veebruar 22. - 23. veebr TS Niitvälja Talvekarikas 2020 II etapp Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 18.01.2020
22. - 23. veebr
Niitvälja Talvekarikas 2020 II etapp
TS / 100-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 18.01.2020
2 veebruar 28. veebr - 01. märts TS CSI1*/CSIYH1* Helsingi FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
28. veebr - 01. märts
CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Helsingi, FIN
2 veebruar 29. veebr - 01. märts KS Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari I etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Juhendi tähtaeg 25.01.2020
29. veebr - 01. märts
Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari I etapp
KS / NH-?
Kaisvere, EST
Juhendi tähtaeg 25.01.2020
3 märts 01. märts TS Havensi Ponikarikas 2020 II etapp Suuresti tall EST 65-105 Suuresti RSK Juhendi tähtaeg 26.01.2020
01. märts
Havensi Ponikarikas 2020 II etapp
TS / 65-105
Suuresti tall, EST
Juhendi tähtaeg 26.01.2020
3 märts 07. märts KR Talvine kvalifikatsioonivõistlus II Rasivere EST 40 Pinifer ET Juhendi tähtaeg 01.02.2020
07. märts
Talvine kvalifikatsioonivõistlus II
KR / 40
Rasivere, EST
Juhendi tähtaeg 01.02.2020
3 märts 07. märts TS Tondi Ponikarikas & Havensi Ponikarikas 2020 III etapp Tondi EST 65-110 Tondi RSK Juhendi tähtaeg 01.02.2020
07. märts
Tondi Ponikarikas & Havensi Ponikarikas 2020 III etapp
TS / 65-110
Tondi, EST
Juhendi tähtaeg 01.02.2020
3 märts 07. märts KS Tartu linna SMV koolisõidus Ihaste RK EST ABC-L Tartu Kalevi RK, Tartu Linnavalitsus Juhendi tähtaeg 01.02.2020
07. märts
Tartu linna SMV koolisõidus
KS / ABC-L
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 01.02.2020
3 märts 12. - 15. märts TS CSI3*-W LF/CSI1* Varssav POL RV
12. - 15. märts
CSI3*-W LF/CSI1*
TS / RV
Varssav, POL
3 märts 14. märts TS Ecu Sisederby Ecu Tallid EST 70-115 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 08.02.2020
14. märts
Ecu Sisederby
TS / 70-115
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 08.02.2020
3 märts 20. - 22. märts KS CDI3*/CDIY/CDIU25/CDIJ/CDICh-A/CDIP Ypäjä FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
20. - 22. märts
CDI3*/CDIY/CDIU25/CDIJ/CDICh-A/CDIP
KS / RV
Ypäjä, FIN
3 märts 21. märts TS Veskimetsa võistlus Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK Juhendi tähtaeg 15.02.2020
21. märts
Veskimetsa võistlus
TS / 120
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 15.02.2020
3 märts 28. - 29. märts KS Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari II etapp, Talendijaht 2020 I etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Juhendi tähtaeg 22.02.2020
28. - 29. märts
Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari II etapp, Talendijaht 2020 I etapp
KS / NH-?
Kaisvere, EST
Juhendi tähtaeg 22.02.2020
3 märts 28. märts TS SMV lapsed & Tartu linna SMV Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK, Tartu Linnavalitsus Juhendi tähtaeg 22.02.2020
28. märts
SMV lapsed & Tartu linna SMV
TS / 130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 22.02.2020
3 märts 28. - 29. märts TS Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 22.02.2020
28. - 29. märts
Niitvälja Talvekarikas 2020 III etapp & SMV U25 ja poniratsanikud
TS / 100-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 22.02.2020
4 aprill 4. - 05. apr KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 29.02.2020
4. - 05. apr
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Juhendi tähtaeg 29.02.2020
4 aprill 4. - 05. apr KS, TS, 2V Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus Saksa RK EST ABC-L / 60-110 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 29.02.2020
4. - 05. apr
Liivimaa RK kooli-, takistussõit ja kahevõistlus
KS, TS, 2V / ABC-L / 60-110
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 29.02.2020
4 aprill 04. apr TS Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp Rahula tall EST 65-105 Tondi RSK Juhendi tähtaeg 29.02.2020
04. apr
Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp
TS / 65-105
Rahula tall, EST
Juhendi tähtaeg 29.02.2020
4 aprill 11. apr KR Kiviloo Rännak Kiviloo EST 30-80 EER, Eve-Liis Remmelgas Juhendi tähtaeg 07.03.2020
11. apr
Kiviloo Rännak
KR / 30-80
Kiviloo, EST
Juhendi tähtaeg 07.03.2020
4 aprill 11. - 12. apr TS Veskimetsa võistlus & SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid Veskimetsa RK EST 145 Tallinna RSK Juhendi tähtaeg 07.03.2020
11. - 12. apr
Veskimetsa võistlus & SMV seeniorid, harrastajad ja amatöörid
TS / 145
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 07.03.2020
4 aprill 17. - 19. apr KS CDI3*/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP Zakrzow POL RV
17. - 19. apr
CDI3*/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP
KS / RV
Zakrzow, POL
4 aprill 17. - 19. apr 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Strzegom POL RV
17. - 19. apr
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
3V / RV
Strzegom, POL
4 aprill 18. - 19. apr KS SMV Seeniorid, Noored, Juuniorid, Poniratsanikud, Lapsed. MV Harrastajad. Rahula? EST A-R Juhendi tähtaeg 14.03.2020
18. - 19. apr
SMV Seeniorid, Noored, Juuniorid, Poniratsanikud, Lapsed. MV Harrastajad.
KS / A-R
Rahula?, EST
Juhendi tähtaeg 14.03.2020
4 aprill 18. - 19. apr TS Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal Niitvälja RK EST 100-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 14.03.2020
18. - 19. apr
Niitvälja Talvekarikas 2020 finaal & SMV juuniorid & Havensi Ponikarikas 2020 finaal
TS / 100-130
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 14.03.2020
4 aprill 23. - 26. apr 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Sopot POL RV
23. - 26. apr
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
3V / RV
Sopot, POL
4 aprill 25. - 26. apr KS Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari III etapp Kaisvere EST NH-? Seeder Agri OÜ Juhendi tähtaeg 21.03.2020
25. - 26. apr
Koolisõiduvõistlus, Noorhobuste KS sari III etapp
KS / NH-?
Kaisvere, EST
Juhendi tähtaeg 21.03.2020
4 aprill 25. - 26. apr KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 21.03.2020
25. - 26. apr
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Juhendi tähtaeg 21.03.2020
4 aprill 25. apr KS Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht 2020 II etapp Ecu Tallid EST ABC-L Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 21.03.2020
25. apr
Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2020 I etapp, Talendijaht 2020 II etapp
KS / ABC-L
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 21.03.2020
4 aprill 26. apr TS Vaikla Kevad 2020 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Juhendi tähtaeg 22.03.2020
26. apr
Vaikla Kevad 2020
TS / 130
Vaikla, EST
Juhendi tähtaeg 22.03.2020
4 aprill 30. apr - 03. mai 3V CCI4*-L/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Sopot POL RV
30. apr - 03. mai
CCI4*-L/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
3V / RV
Sopot, POL
5 mai 1. - 03. mai TS Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp Perila EST 65-135 Tondi RSK Juhendi tähtaeg 27.03.2020
1. - 03. mai
Perila Kevad ja suvise Ponikarika I etapp
TS / 65-135
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 27.03.2020
5 mai 02. mai KS Kilgi Talli Koolisõit, Harrastajate Karikasarja 1. etapp Kilgi Tall EST ABC-M Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Juhendi tähtaeg 28.03.2020
02. mai
Kilgi Talli Koolisõit, Harrastajate Karikasarja 1. etapp
KS / ABC-M
Kilgi Tall, EST
Juhendi tähtaeg 28.03.2020
5 mai 02. mai TS Luunja Volber Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 28.03.2020
02. mai
Luunja Volber
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 28.03.2020
5 mai 2. - 03. mai RS Raplamaa Rakend Madise Tall EST Keskmine Märjamaa SK Juhendi tähtaeg 28.03.2020
2. - 03. mai
Raplamaa Rakend
RS / Keskmine
Madise Tall , EST
Juhendi tähtaeg 28.03.2020
5 mai 2. - 03. mai RS CAN Priekule LAT ?
2. - 03. mai
CAN
RS / ?
Priekule, LAT
5 mai 09. mai KS Vääna Koolisõit, Talendijaht 2020 III etapp Vääna Tallid EST ST-R Audruranna RSK, Vääna Tallid Juhendi tähtaeg 04.04.2020
09. mai
Vääna Koolisõit, Talendijaht 2020 III etapp
KS / ST-R
Vääna Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2020
5 mai 09. mai TS Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlused Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 04.04.2020
09. mai
Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlused
TS / 130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 04.04.2020
5 mai 10. mai KR VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus Piirsalu EST 30-50 Pinifer ET, Ellamaa Tall Juhendi tähtaeg 05.04.2020
10. mai
VH Endurance kvalifikatsioonivõistlus
KR / 30-50
Piirsalu, EST
Juhendi tähtaeg 05.04.2020
5 mai 13. - 17. mai TS CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIAm-A Darguziai LTU RV
13. - 17. mai
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIAm-A
TS / RV
Darguziai, LTU
5 mai 14. - 17. mai KS CDI-W/CDI2*/CDIJ Darguziai LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
14. - 17. mai
CDI-W/CDI2*/CDIJ
KS / RV
Darguziai, LTU
5 mai 16. mai 3V Niitvälja Karikas 2020 Niitvälja RK EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE Juhendi tähtaeg 11.04.2020
16. mai
Niitvälja Karikas 2020
3V / 80/100
Niitvälja RK, EST
Juhendi tähtaeg 11.04.2020
5 mai 16. mai RS CAN Kleisti LAT ?
16. mai
CAN
RS / ?
Kleisti, LAT
5 mai 16. mai TS Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid III etapp Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 11.04.2020
16. mai
Välishooaja avavõistlus, Tartu Linna MV, Tartumaa Meistrid III etapp
TS / 60-130
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 11.04.2020
5 mai 19. - 24. mai TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIOJ/CSIOY/CSIAm-A Darguziai LTU RV
19. - 24. mai
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIU25-A/CSIP/CSIOJ/CSIOY/CSIAm-A
TS / RV
Darguziai, LTU
5 mai 20. - 23. mai KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
20. - 23. mai
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
5 mai 21. - 24. mai 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCIYH2*-S Baborowko POL RV
21. - 24. mai
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCIYH2*-S
3V / RV
Baborowko, POL
5 mai 23. mai TS Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Massu Kevad 2020 ja Ponikarikas
TS / 60-120
Massu, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 23. mai KR Tõrvvahavva l EMV juuniorid Tõrvahavva EST 30-80 EER, Merily Järveots ja Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Tõrvvahavva l EMV juuniorid
KR / 30-80
Tõrvahavva, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 23. mai TS Ecu Spring Jumping Ecu Tallid EST 70-125 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Ecu Spring Jumping
TS / 70-125
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 23. mai KS Arma Koolisõit, Talendijaht 2020 IV etapp, Noorhobuste KS sari IV etapp Rutja küla EST ST-L Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 18.04.2020
23. mai
Arma Koolisõit, Talendijaht 2020 IV etapp, Noorhobuste KS sari IV etapp
KS / ST-L
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 18.04.2020
5 mai 24. mai KS Massu Kevad 2020, Talendijaht 2020 V etapp, Noorhobuste KS sari V etapp Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 19.04.2020
24. mai
Massu Kevad 2020, Talendijaht 2020 V etapp, Noorhobuste KS sari V etapp
KS / ST-R
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 19.04.2020
5 mai 29. - 31. mai RS CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1 Boguslawice POL RV
29. - 31. mai
CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 5/6/7yo / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2,P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1
RS / RV
Boguslawice, POL
5 mai 29. - 31. mai KS CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
29. - 31. mai
CHI Pärnu 2020 - CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIP
KS / RV
Maria talu, EST
5 mai 29. - 31. mai KS Maria Kevad, Talendijaht 2020 VI etapp Maria talu EST A-R EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 24.04.2020
29. - 31. mai
Maria Kevad, Talendijaht 2020 VI etapp
KS / A-R
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 24.04.2020
5 mai 30. - 31. mai RS CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1 Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
30. - 31. mai
CHI Pärnu 2020 - CAI2*-H1/P1
RS / RV
Maria talu, EST
5 mai 30. - 31. mai RS Maria Kevad Maria talu EST Mad-Kesk EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 25.04.2020
30. - 31. mai
Maria Kevad
RS / Mad-Kesk
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 25.04.2020
5 mai 30. - 31. mai TS Ruila Derby 2020 Ruila tallid EST 140 RK Ruila Tall Juhendi tähtaeg 25.04.2020
30. - 31. mai
Ruila Derby 2020
TS / 140
Ruila tallid, EST
Juhendi tähtaeg 25.04.2020
6 juuni 3. - 06. juuni KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 29.04.2020
3. - 06. juuni
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 29.04.2020
6 juuni 3. - 06. juuni KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
3. - 06. juuni
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
6 juuni 4. - 07. juuni TS CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1* Maria talu EST RV EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
4. - 07. juuni
CHI Pärnu 2020 - CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Maria talu, EST
6 juuni 4. - 07. juuni TS Maria Kevad Maria talu EST 80-130 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 30.04.2020
4. - 07. juuni
Maria Kevad
TS / 80-130
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 30.04.2020
6 juuni 06. juuni KS Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht 2020 VII etapp Särevere EST A-L Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 02.05.2020
06. juuni
Järvamaa KHK Karikas, Talendijaht 2020 VII etapp
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 02.05.2020
6 juuni 07. juuni TS Järvamaa KHK Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 03.05.2020
07. juuni
Järvamaa KHK Karikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 03.05.2020
6 juuni 12. - 14. juuni KR CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV Nannestad NOR RV
12. - 14. juuni
CEI2*/CEI1*/CEIYJ1* & Põhjamaade MV
KR / RV
Nannestad, NOR
6 juuni 13. juuni TS Sammuli 2020 Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. juuni
Sammuli 2020
TS / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 13. juuni KS Valgeranna Koolisõit, Talendijaht 2020 VIII etapp, Noorhobuste KS sari VI etapp Valgeranna EST ST-M Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. juuni
Valgeranna Koolisõit, Talendijaht 2020 VIII etapp, Noorhobuste KS sari VI etapp
KS / ST-M
Valgeranna, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 13. - 14. juuni 3V Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-100 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. - 14. juuni
Ecu Kolmevõistlus
3V / 70-100
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 13. juuni TS Arma Takistussõit Rutja küla EST 70-110 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 09.05.2020
13. juuni
Arma Takistussõit
TS / 70-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 09.05.2020
6 juuni 14. juuni TS Valgeranna Takistussõit Valgeranna EST 60-125 Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 10.05.2020
14. juuni
Valgeranna Takistussõit
TS / 60-125
Valgeranna, EST
Juhendi tähtaeg 10.05.2020
6 juuni 17. - 20. juuni KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 13.05.2020
17. - 20. juuni
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 13.05.2020
6 juuni 17. - 20. juuni KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
17. - 20. juuni
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
6 juuni 18. - 21. juuni TS CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B Moskva, Otrada RUS RV
18. - 21. juuni
CSI3*-W/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B
TS / RV
Moskva, Otrada, RUS
6 juuni 18. - 21. juuni KS CDI-W/CDI3*/CDI1*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICH-A/CDIYH Vazgaikiemis LTU RV
18. - 21. juuni
CDI-W/CDI3*/CDI1*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICH-A/CDIYH
KS / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 juuni 20. - 21. juuni TS Juurimaa Karikas 2020 Juurimaa Tall EST 130 Märjamaa SK, Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing Juhendi tähtaeg 16.05.2020
20. - 21. juuni
Juurimaa Karikas 2020
TS / 130
Juurimaa Tall , EST
Juhendi tähtaeg 16.05.2020
6 juuni 20. juuni RS CAN Durbes LAT ?
20. juuni
CAN
RS / ?
Durbes, LAT
6 juuni 20. juuni TS Pärna Suvi Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Juhendi tähtaeg 16.05.2020
20. juuni
Pärna Suvi
TS / 70-130
Pärna talu, EST
Juhendi tähtaeg 16.05.2020
6 juuni 24. - 28. juuni TS CSI1*/CSIY-A/CSIJ-A/CSICh-A/CSIP Ypäjä FIN RV
24. - 28. juuni
CSI1*/CSIY-A/CSIJ-A/CSICh-A/CSIP
TS / RV
Ypäjä, FIN
6 juuni 24. - 28. juuni KS CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25 Ypäjä FIN RV
24. - 28. juuni
CDI3*/CDIY/CDIJ/CDICh-B/CDIP/CDIU25
KS / RV
Ypäjä, FIN
6 juuni 27. - 28. juuni 3V Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV Kose EST 80/110 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. - 28. juuni
Kose Kolmevõistlus & Seenioride EMV
3V / 80/110
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 27. juuni RS Veskimetsa koolitusvõistlus Veskimetsa Ratsakeskus EST madal Tallinna RSK Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. juuni
Veskimetsa koolitusvõistlus
RS / madal
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 27. juuni TS Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. juuni
Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp
TS / 70-120
Kõruse, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 27. juuni KS Madise Talli KS, Talendijaht 2020 IX etapp, Noorhobuste KS sari VII etapp Väike-Maarja EST ST-L Estreka, Madise tall Juhendi tähtaeg 23.05.2020
27. juuni
Madise Talli KS, Talendijaht 2020 IX etapp, Noorhobuste KS sari VII etapp
KS / ST-L
Väike-Maarja, EST
Juhendi tähtaeg 23.05.2020
6 juuni 29. juuni - 02. juuli KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 25.05.2020
29. juuni - 02. juuli
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 25.05.2020
6 juuni 29. juuni - 02. juuli KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
29. juuni - 02. juuli
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 2. - 05. juuli 3V CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S Strzegom POL RV
2. - 05. juuli
CCI4*-L/CCIO4*-NC-S/CCI3*-L/CCI3*/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S
3V / RV
Strzegom, POL
7 juuli 3. - 05. juuli TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A Vazgaikiemis LTU RV
3. - 05. juuli
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
7 juuli 04. juuli TS Pärna Karikas Pärna talu EST 70-130 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Juhendi tähtaeg 30.05.2020
04. juuli
Pärna Karikas
TS / 70-130
Pärna talu, EST
Juhendi tähtaeg 30.05.2020
7 juuli 9. - 12. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* St Peterburg RUS RV
9. - 12. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
St Peterburg, RUS
7 juuli 10. - 12. juuli 3V Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud Olustvere EST 80-100 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Juhendi tähtaeg 05.06.2020
10. - 12. juuli
Olustvere Kolmevõistlus 2020 & EMV poniratsanikud
3V / 80-100
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 05.06.2020
7 juuli 10. - 12. juuli 3V CCI2*-S Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
10. - 12. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Olustvere, EST
7 juuli 11. juuli TS Massu Suvi 2020 Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Massu Suvi 2020
TS / 60-120
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 11. juuli KS Pallase koolisõit, Talendijaht 2020 X etapp, Noorhobuste KS sari VIII etapp Pallase tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase tallid Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Pallase koolisõit, Talendijaht 2020 X etapp, Noorhobuste KS sari VIII etapp
KS / ST-R
Pallase tallid, EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 11. juuli KR Tõrvvahavva ll Tõrvahavva EST 30-80 EER, Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Tõrvvahavva ll
KR / 30-80
Tõrvahavva, EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 11. juuli KS Kilgi Koolisõit. Tartumaa Meistrid 4. etapp Kilgi Tall EST ABC-L Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Juhendi tähtaeg 06.06.2020
11. juuli
Kilgi Koolisõit. Tartumaa Meistrid 4. etapp
KS / ABC-L
Kilgi Tall, EST
Juhendi tähtaeg 06.06.2020
7 juuli 12. juuli TS Olustvere Takistussõit Olustvere EST 120 Ruhve OÜ, Olustvere TMK Juhendi tähtaeg 07.06.2020
12. juuli
Olustvere Takistussõit
TS / 120
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 07.06.2020
7 juuli 12. juuli KS Massu Suvi 2020 Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 07.06.2020
12. juuli
Massu Suvi 2020
KS / ST-R
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 07.06.2020
7 juuli 15. - 18. juuli KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 10.06.2020
15. - 18. juuli
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 10.06.2020
7 juuli 15. - 18. juuli KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
15. - 18. juuli
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 16. - 19. juuli TS CSI2*/CSIYH1* Riia LAT RV
16. - 19. juuli
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
7 juuli 17. - 19. juuli RS CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
17. - 19. juuli
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
RS / RV
Olustvere, EST
7 juuli 19. - 26. juuli TS Laste, juuniorite ja noorte EM Vilamoura POR RV
19. - 26. juuli
Laste, juuniorite ja noorte EM
TS / RV
Vilamoura, POR
7 juuli 19. juuli TS Ponikarika etapp Kildu RK EST 110 Märjamaa SK Juhendi tähtaeg 14.06.2020
19. juuli
Ponikarika etapp
TS / 110
Kildu RK, EST
Juhendi tähtaeg 14.06.2020
7 juuli 23. - 26. juuli RS CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1 Ptakowice POL RV
23. - 26. juuli
CAI3*-H1/H2/H4/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1 / CAIY1*-H1 / CAIJ1*-P1 / CAICh1*-P1
RS / RV
Ptakowice, POL
7 juuli 23. - 26. juuli TS JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas Perila, Harjumaa EST 65-140 Tondi RSK, Perila tallid Juhendi tähtaeg 18.06.2020
23. - 26. juuli
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Ponikarikate finaalid, Perila Karikas
TS / 65-140
Perila, Harjumaa, EST
Juhendi tähtaeg 18.06.2020
7 juuli 25. juuli KS Tartu Linna Poniratsanike MV, Tartumaa Meistrid VI etapp, Talendijaht 2020 XI etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Juhendi tähtaeg 20.06.2020
25. juuli
Tartu Linna Poniratsanike MV, Tartumaa Meistrid VI etapp, Talendijaht 2020 XI etapp
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 20.06.2020
7 juuli 25. juuli TS Ihaste derby Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 20.06.2020
25. juuli
Ihaste derby
TS / 130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 20.06.2020
7 juuli 25. - 26. juuli 3V CCI2*-S Lempäälä FIN RV
25. - 26. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Lempäälä, FIN
7 juuli 26. juuli RS CAN Ropaži LAT ?
26. juuli
CAN
RS / ?
Ropaži, LAT
7 juuli 27. juuli - 02. aug 3V, KS Juuniorite ja noorte EM Hartbury GBR RV
27. juuli - 02. aug
Juuniorite ja noorte EM
3V, KS / RV
Hartbury, GBR
7 juuli 31. juuli - 02. aug TS Luunja Karikas 40! Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 26.06.2020
31. juuli - 02. aug
Luunja Karikas 40!
TS / 100-140
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2020
7 juuli 31. juuli - 02. aug KS Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht 2020 XII etapp, Noorhobuste KS sari IX etapp Perila Tallid EST ABC-RR Tondi RSK Juhendi tähtaeg 26.06.2020
31. juuli - 02. aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / NHT, NPT, Talendijaht 2020 XII etapp, Noorhobuste KS sari IX etapp
KS / ABC-RR
Perila Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2020
8 august 01. aug KR Kõrvemaa Endurance Ride 2020 - CEI1*/CEIYJ1* Kõrvemaa EST RV Pinifer ET
01. aug
Kõrvemaa Endurance Ride 2020 - CEI1*/CEIYJ1*
KR / RV
Kõrvemaa, EST
8 august 01. aug KR EMV noored & seeniorid Kõrvemaa EST 80-120 Pinifer ET Juhendi tähtaeg 27.06.2020
01. aug
EMV noored & seeniorid
KR / 80-120
Kõrvemaa, EST
Juhendi tähtaeg 27.06.2020
8 august 01. aug TS Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp Kõljala EST 70-120 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 27.06.2020
01. aug
Saaremaa Suvekarikas 2020 II etapp
TS / 70-120
Kõljala, EST
Juhendi tähtaeg 27.06.2020
8 august 02. aug TS Maria Suvi Maria talu EST 70-120 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 28.06.2020
02. aug
Maria Suvi
TS / 70-120
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 28.06.2020
8 august 02. aug 3V Maria Suvi Maria talu EST 80/100 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ & CHI Pärnu MTÜ Juhendi tähtaeg 28.06.2020
02. aug
Maria Suvi
3V / 80/100
Maria talu, EST
Juhendi tähtaeg 28.06.2020
8 august 7. - 09. aug TS Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV Ruila EST 100-145 ERL Juhendi tähtaeg 03.07.2020
7. - 09. aug
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate ja amatööride MV
TS / 100-145
Ruila, EST
Juhendi tähtaeg 03.07.2020
8 august 08. aug KR Tsooru Rännak Tsooru , Antsla vald EST 30-80 EER, Kaia Raidma Juhendi tähtaeg 04.07.2020
08. aug
Tsooru Rännak
KR / 30-80
Tsooru , Antsla vald, EST
Juhendi tähtaeg 04.07.2020
8 august 13. - 16. aug 3V CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L Ypäjä FIN RV
13. - 16. aug
CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L
3V / RV
Ypäjä, FIN
8 august 14. - 16. aug 3V CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Facimiech POL RV
14. - 16. aug
CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
3V / RV
Facimiech, POL
8 august 15. - 16. aug RS CAN Balvu LAT ?
15. - 16. aug
CAN
RS / ?
Balvu, LAT
8 august 15. aug TS Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-110 Tartu Ratsakool, Tartu LV Juhendi tähtaeg 11.07.2020
15. aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
TS / 80-110
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 11.07.2020
8 august 18. - 23. aug KS Laste ja U25 EM Pilisjászfalu HUN RV
18. - 23. aug
Laste ja U25 EM
KS / RV
Pilisjászfalu, HUN
8 august 19. - 23. aug KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 15.07.2020
19. - 23. aug
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 15.07.2020
8 august 19. - 23. aug KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
19. - 23. aug
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
8 august 20. aug TS Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp Kõruse EST 70-120 Saaremaa RSK Juhendi tähtaeg 16.07.2020
20. aug
Reinu Kapp & Saaremaa Suvekarikas 2020 III etapp
TS / 70-120
Kõruse, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2020
8 august 20. aug KS Tartu Linna MV koolisõidus, Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Talendijaht 2020 XIII etapp, Noorhobuste KS sari X etapp Saksa RK EST ST-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 16.07.2020
20. aug
Tartu Linna MV koolisõidus, Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Talendijaht 2020 XIII etapp, Noorhobuste KS sari X etapp
KS / ST-L
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2020
8 august 22. aug KS Pallase Koolisõit, Talendijaht 2020 XIV etapp (Finaal), Noorhobuste KS sari XI etapp (Finaal) Pallase tallid EST ABC-R Tondi RSK, Pallase tallid Juhendi tähtaeg 18.07.2020
22. aug
Pallase Koolisõit, Talendijaht 2020 XIV etapp (Finaal), Noorhobuste KS sari XI etapp (Finaal)
KS / ABC-R
Pallase tallid, EST
Juhendi tähtaeg 18.07.2020
8 august 22. - 23. aug TS Classic Pärnu 2020 Pärnu rand EST 100-140 Classic Event MTÜ Juhendi tähtaeg 18.07.2020
22. - 23. aug
Classic Pärnu 2020
TS / 100-140
Pärnu rand, EST
Juhendi tähtaeg 18.07.2020
8 august 27. - 30. aug RS CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 Ksiaz POL RV
27. - 30. aug
CAI3*-H1/H2/P1/P2/P4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4
RS / RV
Ksiaz, POL
8 august 27. - 30. aug 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Strzegom POL RV
27. - 30. aug
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
3V / RV
Strzegom, POL
8 august 28. - 30. aug RS CAN Koceni LAT ?
28. - 30. aug
CAN
RS / ?
Koceni, LAT
8 august 29. aug KR Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja EST 30-80 Estreka, Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 25.07.2020
29. aug
Arma Kestvusratsutamine & EMV Poniratsanikud
KR / 30-80
Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, Rutja, EST
Juhendi tähtaeg 25.07.2020
8 august 29. aug 3V Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja EST 80/100 Spordiselts Arantes MTÜ Juhendi tähtaeg 25.07.2020
29. aug
Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat
3V / 80/100
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 25.07.2020
9 september 3. - 06. sept KR CH-M-E Pisa, San Rossore ITA RV
3. - 06. sept
CH-M-E
KR / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 september 3. - 06. sept TS CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
3. - 06. sept
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 september 3. - 06. sept 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S Sopot POL RV
3. - 06. sept
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S
3V / RV
Sopot, POL
9 september 05. sept TS Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST 60-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 01.08.2020
05. sept
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
TS / 60-120
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 01.08.2020
9 september 05. sept TS Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 60-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 01.08.2020
05. sept
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
TS / 60-130
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 01.08.2020
9 september 06. sept KS Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV Massu EST ST-R Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 02.08.2020
06. sept
Massu Sügis 2020 & Pärnumaa MV
KS / ST-R
Massu , EST
Juhendi tähtaeg 02.08.2020
9 september 10. - 13. sept RS Noorhobuste MM Mezohegyes HUN RV
10. - 13. sept
Noorhobuste MM
RS / RV
Mezohegyes, HUN
9 september 10. - 13. sept TS CSI3*/CSI1* Moskva, Bitsa RUS RV
10. - 13. sept
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Moskva, Bitsa, RUS
9 september 12. - 13. sept 3V Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV Kose EST 80/105 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 08.08.2020
12. - 13. sept
Kose Kolmevõistlus & EMV U25 & Harrastajate MV
3V / 80/105
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 08.08.2020
9 september 12. sept KS Türi Valla Karikas Särevere EST A-L Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 08.08.2020
12. sept
Türi Valla Karikas
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 08.08.2020
9 september 13. sept KR VH Endurance Endurance & Harrastajate MV Piirsalu EST 30-80 Pinifer ET, Ellamaa Tall Juhendi tähtaeg 09.08.2020
13. sept
VH Endurance Endurance & Harrastajate MV
KR / 30-80
Piirsalu, EST
Juhendi tähtaeg 09.08.2020
9 september 13. sept RS CAN Kleisti LAT ?
13. sept
CAN
RS / ?
Kleisti, LAT
9 september 13. sept TS Türi Valla Karikas Särevere EST 70-110 Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 09.08.2020
13. sept
Türi Valla Karikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 09.08.2020
9 september 17. - 20. sept TS Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
17. - 20. sept
Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 20. sept TS Vaikla Sügis 2010 Vaikla EST 130 RSK Vaikla Juhendi tähtaeg 16.08.2020
20. sept
Vaikla Sügis 2010
TS / 130
Vaikla, EST
Juhendi tähtaeg 16.08.2020
9 september 24. - 27. sept TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV
24. - 27. sept
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
9 september 25. - 27. sept KR Juuniorite/noorte EM Vic ESP RV
25. - 27. sept
Juuniorite/noorte EM
KR / RV
Vic, ESP
9 september 25. - 27. sept RS EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus Saksa RK EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, ERL, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 21.08.2020
25. - 27. sept
EMV / Tartu Linna MV / Liivimaa RK rakendivõistlus
RS / Mad-Kõrg
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 21.08.2020
9 september 25. - 27. sept 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S Baborowko POL RV
25. - 27. sept
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S
3V / RV
Baborowko, POL
10 oktoober 2. - 04. okt KS, TS TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W Saku Suurhall EST RV
2. - 04. okt
TIHS 2020 - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A / CDI-W
KS, TS / RV
Saku Suurhall, EST
10 oktoober 8. - 11. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
8. - 11. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 8. - 11. okt 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L Strzegom POL RV
8. - 11. okt
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIP2-L
3V / RV
Strzegom, POL
10 oktoober 15. - 18. okt 3V Noorhobuste MM Le Lion d'Angers FRA RV
15. - 18. okt
Noorhobuste MM
3V / RV
Le Lion d'Angers, FRA
10 oktoober 21. - 26. okt RS Üherakendite MM Pau FRA RV
21. - 26. okt
Üherakendite MM
RS / RV
Pau, FRA
10 oktoober 22. - 25. okt TS CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV
22. - 25. okt
CSI5*-W / CDI3*
TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 23. - 25. okt KS CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP Zakrzow POL RV
23. - 25. okt
CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICH-A/CDIP
KS / RV
Zakrzow, POL
11 november 14. nov TS Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus Ihaste RK EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 10.10.2020
14. nov
Tartu Kalevi RK Takistussõiduvõistlus
TS / 130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 10.10.2020
12 detsember 3. - 06. dets TS CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
3. - 06. dets
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
12 detsember 19. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 14.11.2020
19. dets
Luunja Jõul
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 14.11.2020