Hanno Ellermann

ESHKS
Seenior
FEI ID: 10001540
Treener (EKR5)
Roheline kaart Järk Meister Takistussõit

Roheline Kaart

Rohelise Kaardi number
509

Kaart kinnitatud 22.05.2013.

RK programmi õppematerjalid on saadaval ERL kodulehel.

Korduma kippuvad küsimused Rohelise Kaardi kohta: KKK

Ratsaspordiklubi
ESHKS

Ratsaliidu liikmesklubisse kuulumine ja selle võistlustel esindamine on vajalik sportlase litsentsi saamiseks/omamiseks.
Sportlane saab esindada ainult ühte klubi korraga. Klubi esindamisest teavitatakse ERLi läbi Ratsaneti sportlase enda ja esindatava klubi poolt.

Informatsiooni sportlase poolt klubi esindamise lõpetamise kohta esitab Ratsaneti vahendusel kas vastav klubi või sportlane ise.
Kui sportlane asub esindama uut klubi, siis uue klubi nimekirja lisamisega kaasneb üleminekutasu, v.a. klubivahetuse soodusperioodil, mis on igal aastal 1. - 31. detsembrini või muul ajal, kui isikul puuduvad sama aasta eelnevast perioodist võistlustulemused mõne teise klubi nimel.

Ratsaneti kanne ei oma õiguslikku tähendust liikmesklubi ja tema sportlaste vahelistes suhetes, samuti ei vabasta Ratsaneti kanne isikut või klubi võimalikest omavahelistest nõuetest.


16.06.2013 - ... ESHKS

Klubi ajalugu alates ratsanet.ee käivitamisest 16.06.2013.

Litsentsi kategooria
Seenior
Litsentsitasud (2019)
Tasutud
Staatus

Aastalitsents kehtiv


Litsentsi kategooria ajalugu

Periood Litsentsi kategooria
16.06.2013 - ... Seenior

Litsentsi kategooria valimiseks logi sisse.

Infot litsentside kohta leiad ratsaliit.ee.

Ratsaspordiala Järk Treener(id) Kinnitatud
Takistussõit Meister 22.05.13
Treener(id):
Kinnitatud: 22.05.13
Kutse Number Kehtib kuni
Treener 115562 23.10.20
Ametniku kontaktandmed
E-post: hanno.ellermann@gmail.com
Telefon: +37256459999
Ala / Kategooria Kehtivus
TS | Rajameister 4 *
Õigused ERL võistlustel: võib olla rajameister või assistent
... - 31.12.22 | Kehtib

Tulemused

Aasta Ala Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Koht
2019 TS EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp (Ruila) S 140-145 cm | EMV Seeniorid (Ruila) 145 cm FREEDOM (2010) 5

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2019
Ala:
TS
Võistlus (asukoht):
EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp (Ruila)
Klass:
S
Raskusaste:
140-145 cm
Hobune:
FREEDOM (2010)
Koht:
5
2019 TS SMV seeniorid & Tallinna RSK Harrastajate karikas III etapp (Veskimetsa Ratsakeskus) X 140/145 cm | SMV Seeniorid (Veskimetsa Ratsakeskus) 145 cm JACOBA STUD FUMOSA (2010) 3

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2019
Ala:
TS
Võistlus (asukoht):
SMV seeniorid & Tallinna RSK Harrastajate karikas III etapp (Veskimetsa Ratsakeskus)
Klass:
X
Raskusaste:
140/145 cm
Hobune:
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Koht:
3
2018 TS Eesti Meistrivõistlused & Harrastajate MV (Ruila, Harjumaa) 104 140-145 cm | EMV Seeniorid (Ruila, Harjumaa) 145 cm FREEDOM (2010) 4

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2018
Ala:
TS
Võistlus (asukoht):
Eesti Meistrivõistlused & Harrastajate MV (Ruila, Harjumaa)
Klass:
104
Raskusaste:
140-145 cm
Hobune:
FREEDOM (2010)
Koht:
4
2018 TS SMV Seeniorid & Harrastajad & Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 Finaal (Veskimetsa RK) X 140/145cm | SMV Seeniorid (Veskimetsa RK) 145 cm DONNA-PAOLA (2008) 8

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2018
Ala:
TS
Võistlus (asukoht):
SMV Seeniorid & Harrastajad & Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 Finaal (Veskimetsa RK)
Klass:
X
Raskusaste:
140/145cm
Hobune:
DONNA-PAOLA (2008)
Koht:
8
2017 TS Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV (Ruila, Harjumaa) 33 140-145 cm | EMV Seeniorid (Ruila, Harjumaa) 145 cm FREEDOM (2010) 5

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2017
Ala:
TS
Võistlus (asukoht):
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV (Ruila, Harjumaa)
Klass:
33
Raskusaste:
140-145 cm
Hobune:
FREEDOM (2010)
Koht:
5
2017 TS Vaikla Naistepäevavõistlus & SMV Seeniorid (Vaikla, Ida-Virumaa) X 140 cm | SMV Seeniorid (Vaikla, Ida-Virumaa) 140 cm FREEDOM (2010) 5

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2017
Ala:
TS
Võistlus (asukoht):
Vaikla Naistepäevavõistlus & SMV Seeniorid (Vaikla, Ida-Virumaa)
Klass:
X
Raskusaste:
140 cm
Hobune:
FREEDOM (2010)
Koht:
5
Kuupäev Ala Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Treener(id) Koht Tulemus
Laen andmeid..

    Õpilane Hooaeg
    Anette Huum (2003) 2018
    Brita Tuvi 2019
    Christopher Leetna (2001) 2017
    Deily Aul (1998) 2017
    Doris Mänd (2003) 2019, 2018
    Eleanora Aunap (2003) 2018, 2017
    Elin Jalakas 2019, 2017
    Elina Mark 2018, 2017, 2016
    Gertu Marion Lepp (2006) 2018
    Heleene Pruunsild (2004) 2019, 2018
    Helena Lill 2017
    Heliis Kalev (2005) 2019
    Helina Kalev 2019, 2018, 2017
    Hemely Leetna (2003) 2018, 2017
    Hendrik Vahimets (2005) 2018
    Indrek Lootus 2018, 2017
    Isto Talvio 2018
    Jaak Kalda 2018, 2017
    Karol-Kenneth Lootus (2003) 2018, 2017
    Karolin Valge 2017
    Kärt Kaseorg 2018, 2017
    Kati Sõer (2001) 2018, 2017
    Kelli Bachmann 2018, 2017
    Kerttu Kose (1999) 2018
    Kertu Kütt (2003) 2019, 2018, 2017, 2016
    Kia Pekkonen 2018
    Kirke Kütt (2003) 2019, 2018, 2017
    Kristi Luha 2019, 2017
    Kristiina Tigasing 2017
    Kristin Juurik 2019, 2018, 2017
    Kristin Prei (2003) 2018, 2017
    Laura Liivamägi 2019, 2018, 2017
    Laureen Leiten 2017
    Liis Heinoja (2005) 2019
    Loora Viljasaar (2002) 2018, 2017
    Maarek Toom 2019
    Maikela Dolgin 2019
    Mari-Liis Rammi (2002) 2018
    Marie Irene Kanarik (2006) 2018
    Mariete Tamm (2004) 2019
    Marin Varblane 2019, 2017
    Mauno Murrut 2019
    Merilin Luik (2001) 2017, 2016
    Miia Varula (1999) 2017
    Mirell Luts (2002) 2018
    Mirjam Mäeots 2018
    Norman Nõmmoja 2019, 2018
    Pillerin Udso 2016
    Priit Perna 2019, 2018, 2017
    Rainer Hõim 2019, 2018, 2017
    Sandra Mark 2018
    Sigrid Lain (2001) 2018, 2017
    Siret Sarv (2001) 2018
    Stefani Sabrodin 2019, 2018, 2017
    Susan Kaleta 2019, 2018, 2017
    Susanna Vassil (2004) 2019, 2018
    Teet Juul 2017
    Ülle Voolaine 2019, 2018, 2017
    Urmas Kõrgvee 2019
    Vanessa Mälberg 2019
    RK kinnitatud Õpilane Treeneri roll
    09. juuli, 2019 Mauno Murrut juhendaja, eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Mauno Murrut
    RK kinnitatud:
    09. juuli, 2019
    Treeneri roll:
    juhendaja, eksamineerja
    Järk kinnitatud Õpilane Ala Järk
    30. november, 2019 Maarek Toom Takistussõit III
    Takistussõit
    14. juuni, 2019 Kertu Kütt (2003) Takistussõit II
    Takistussõit
    10. juuni, 2019 Ülle Voolaine Kolmevõistlus I
    Kolmevõistlus
    10. juuni, 2019 Heleene Pruunsild (2004) Takistussõit II
    Takistussõit
    13. aprill, 2019 Susanna Vassil (2004) Takistussõit III
    Takistussõit
    29. märts, 2019 Doris Mänd (2003) Takistussõit II
    Takistussõit
    21. märts, 2019 Ülle Voolaine Takistussõit III
    Takistussõit
    24. august, 2018 Kärt Kaseorg Takistussõit II
    Takistussõit
    31. juuli, 2018 Sigrid Lain (2001) Kolmevõistlus II
    Kolmevõistlus
    31. juuli, 2018 Mirell Luts (2002) Takistussõit II
    Takistussõit
    13. juuli, 2018 Kristin Prei (2003) Takistussõit III
    Takistussõit
    10. märts, 2018 Kelli Bachmann Takistussõit II
    Takistussõit
    13. september, 2017 Kati Sõer (2001) Kolmevõistlus III
    Kolmevõistlus
    03. juuni, 2017 Jaak Kalda Takistussõit II
    Takistussõit
    03. jaanuar, 2017 Elina Mark Takistussõit III
    Takistussõit