Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Alla Gladõševa

Treener (EKR6)
Roheline kaart
Rohelise Kaardi number
704

Kaart kinnitatud 12.06.2013.

RK programmi õppematerjalid on saadaval ERL kodulehel.

Korduma kippuvad küsimused Rohelise Kaardi kohta: KKK

Teatamaks, millise klubi nimel võistled, logi sisse.


Ratsaliidu liikmesklubisse kuulumine ja selle võistlustel esindamine on vajalik sportlase litsentsi saamiseks/omamiseks. Sportlane saab esindada ainult ühte klubi korraga. Klubi esindamisest teavitatakse ERLi läbi Ratsaneti sportlase enda ja esindatava klubi poolt.
- Emb-kumb osapool esitab Ratsanetis vastava taotluse, mille teine osapool peab kinnitama.
- Esitatud taotlus kehtib kinnitamiseks või tagasi lükkamiseks 30 päeva esitamise kuupäevast, seejärel taotlus kustub.

Informatsiooni sportlase poolt klubi esindamise lõpetamise kohta esitab Ratsaneti vahendusel kas vastav klubi või sportlane ise.

Kui sportlane asub esindama uut klubi, siis uue klubi nimekirja lisamisega kaasneb üleminekutasu, v.a. klubivahetuse soodusperioodil, mis on igal aastal 1. - 31. detsembrini või muul ajal, kui isikul puuduvad sama aasta eelnevast perioodist võistlustulemused mõne teise klubi nimel.
- Üleminekutasu kohustus tekib, kui teine osapool on esitatud taotluse kinnitanud, tasuta üleminekuks peab vastav kinnitus olema antud soodusperioodil.
- Kui üleminekutasu ei laeku 30 päeva jooksul vastava kinnituse andmisest, siis esitatud taotlus kaotab kehtivuse ning kustub.

Ratsaneti kanne ei oma õiguslikku tähendust liikmesklubi ja tema sportlaste vahelistes suhetes, samuti ei vabasta Ratsaneti kanne isikut või klubi võimalikest omavahelistest nõuetest.


Klubi ajalugu alates ratsanet.ee käivitamisest 16.06.2013.

Litsents puudub.

Litsentsi saamise eelduseks on Rohelise Kaardi olemasolu ning kuulumine klubisse.

Järgud puuduvad.

Infot järgusüsteemi kohta leiad www.ratsaliit.ee

Kutse Number Kehtib kuni
Ratsutamistreener IV (EKR6) 69285 26.04.16
Ratsutamistreener IV
Number: 69285
Kehtib kuni 26.04.16
Vanemtreener (EKR6) 107646 11.02.20
Vanemtreener
Number: 107646
Kehtib kuni 11.02.20
Vanemtreener (EKR6) 153284 19.12.23
Vanemtreener
Number: 153284
Kehtib kuni 19.12.23
Ametniku kontaktandmed 
E-post:
allaglad@hot.ee
Telefon:
+3725055585
Ala / Kategooria Kehtivus
KS | Kohtunik 3 GP NH *
Õigused ERL võistlustel: hindamine kuni RR tase ja NH skeemid
... - 01.07.22 | Kehtib
KS | Kohtunik 3 GP NH *
Õigused ERL võistlustel: hindamine kuni RR tase ja NH skeemid
... - 01.07.22 | Kehtib
Õpilane / Hooaeg Hooaeg
Age Luha
2016
2016
Aive Mihkelson
2021
2021
Anette Klaasmägi
2020
2020
Anna Rastostsenkova
2022, 2021, 2020, 2019, 2018
2022, 2021, 2020, 2019, 2018
Annaliis Prodel
2021, 2020
2021, 2020
Anželika Maasik
2021, 2020, 2017, 2016
2021, 2020, 2017, 2016
Berit Pihlak
2020, 2019, 2018, 2017
2020, 2019, 2018, 2017
Carinee Ainola
2019, 2018, 2017, 2016
2019, 2018, 2017, 2016
Catlyn Lepman
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Diana Pruks
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Dianne Mii Raag
2020, 2019, 2018, 2017
2020, 2019, 2018, 2017
Dina Ellermann
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Eliis Pääsuke
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Elisabeth Skjoldby
2017, 2016
2017, 2016
Emma Tuvi
2019, 2018
2019, 2018
Eugenie Lee Lidmets
2021
2021
Evelin Rattus
2018, 2016
2018, 2016
Gerlin Petmanson
2020
2020
Getter Kangur
2019
2019
Grete Hussar
2019, 2018, 2017, 2016
2019, 2018, 2017, 2016
Hanna Kristin Ojaveer
2019
2019
Hanna-Greta Peeters
2016
2016
Helena Kaal
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Heli Hussar
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Jasper Johannes Lind
2021, 2020
2021, 2020
Jekaterina Rastoštšenkova
2021, 2020, 2019, 2018
2021, 2020, 2019, 2018
Jevgenia KaskSavchenko
2021, 2019, 2018
2021, 2019, 2018
Kalev Käsperson
2021, 2020, 2019
2021, 2020, 2019
Katariina Merila
2018
2018
Kätlin Kivirand
2020, 2019, 2018
2020, 2019, 2018
Katrin Tinno
2021, 2018, 2017, 2016
2021, 2018, 2017, 2016
Kenry Kikkas
2021, 2020, 2019, 2018
2021, 2020, 2019, 2018
Kregory Kikkas
2021, 2020
2021, 2020
Kristiina Aun
2017, 2016
2017, 2016
Külli Roosileht
2019, 2018, 2017, 2016
2019, 2018, 2017, 2016
Laurel Leisna
2021, 2020, 2019, 2018
2021, 2020, 2019, 2018
Maire Õunmaa
2021
2021
Mari Talinurm
2021
2021
Maria Mägi
2021, 2020, 2019, 2018
2021, 2020, 2019, 2018
Maria Mathilda Teder
2020
2020
Maribel Tuiken
2021
2021
Marietta Valle
2020, 2019, 2017, 2016
2020, 2019, 2017, 2016
Miriam Tamm
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Naima Margus
2020, 2018, 2017
2020, 2018, 2017
Nicole Vinnikova
2022, 2021
2022, 2021
Rutt Margus
2020, 2018, 2017, 2016
2020, 2018, 2017, 2016
Stella-Marii Tamme
2017, 2016
2017, 2016
Theresa Radha'a
2021, 2020, 2017, 2016
2021, 2020, 2017, 2016
Tiina Kuusmann
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016
Triine Liis Ainsaar
2021
2021
Valentin Hodźajan
2020, 2019
2020, 2019
Veronika Liiv
2020, 2019, 2018, 2017
2020, 2019, 2018, 2017
RK kinnitatud Õpilane Treeneri roll
19.03.2014 Viktoria Shlõkova eksamineerja Õpilane: Viktoria Shlõkova
RK kinnitatud: 19.03.2014
Treeneri roll eksamineerja
30.10.2013 Natalja Barsukova eksamineerja Õpilane: Natalja Barsukova
RK kinnitatud: 30.10.2013
Treeneri roll eksamineerja
30.10.2013 Jelena Semernja eksamineerja Õpilane: Jelena Semernja
RK kinnitatud: 30.10.2013
Treeneri roll eksamineerja
30.10.2013 Janika Smolentseva eksamineerja Õpilane: Janika Smolentseva
RK kinnitatud: 30.10.2013
Treeneri roll eksamineerja
30.10.2013 Ksenija Frants eksamineerja Õpilane: Ksenija Frants
RK kinnitatud: 30.10.2013
Treeneri roll eksamineerja
Järk kinnitatud Õpilane Ala Järk
10. detsember, 2021
Õpilane: Jekaterina Rastoštšenkova
Järk kinnitatud: 10. detsember, 2021
Järk: Meistrikandidaat (Koolisõit)
Jekaterina Rastoštšenkova Koolisõit Meistrikandidaat
13. august, 2021
Õpilane: Kalev Käsperson
Järk kinnitatud: 13. august, 2021
Järk: II (Koolisõit)
Kalev Käsperson Koolisõit II
04. juuni, 2021
Õpilane: Kregory Kikkas
Järk kinnitatud: 04. juuni, 2021
Järk: II (Koolisõit)
Kregory Kikkas Koolisõit II
28. mai, 2021
Õpilane: Anna Rastostsenkova
Järk kinnitatud: 28. mai, 2021
Järk: III (Takistussõit)
Anna Rastostsenkova Takistussõit III
20. november, 2020
Õpilane: Laurel Leisna
Järk kinnitatud: 20. november, 2020
Järk: Meistrikandidaat (Koolisõit)
Laurel Leisna Koolisõit Meistrikandidaat
11. september, 2020
Õpilane: Maria Mägi
Järk kinnitatud: 11. september, 2020
Järk: I (Koolisõit)
Maria Mägi Koolisõit I
11. september, 2020
Õpilane: Eliis Pääsuke
Järk kinnitatud: 11. september, 2020
Järk: II (Koolisõit)
Eliis Pääsuke Koolisõit II
26. juuni, 2020
Õpilane: Anna Rastostsenkova
Järk kinnitatud: 26. juuni, 2020
Järk: I (Koolisõit)
Anna Rastostsenkova Koolisõit I
26. juuni, 2020
Õpilane: Veronika Liiv
Järk kinnitatud: 26. juuni, 2020
Järk: II (Koolisõit)
Veronika Liiv Koolisõit II
24. mai, 2019
Õpilane: Berit Pihlak
Järk kinnitatud: 24. mai, 2019
Järk: II (Koolisõit)
Berit Pihlak Koolisõit II
27. aprill, 2019
Õpilane: Kätlin Kivirand
Järk kinnitatud: 27. aprill, 2019
Järk: III (Koolisõit)
Kätlin Kivirand Koolisõit III
21. märts, 2019
Õpilane: Jevgenia KaskSavchenko
Järk kinnitatud: 21. märts, 2019
Järk: III (Koolisõit)
Jevgenia KaskSavchenko Koolisõit III
26. veebruar, 2019
Õpilane: Valentin Hodźajan
Järk kinnitatud: 26. veebruar, 2019
Järk: III (Takistussõit)
Valentin Hodźajan Takistussõit III
01. detsember, 2018
Õpilane: Kenry Kikkas
Järk kinnitatud: 01. detsember, 2018
Järk: II (Koolisõit)
Kenry Kikkas Koolisõit II
05. august, 2018
Õpilane: Emma Tuvi
Järk kinnitatud: 05. august, 2018
Järk: III (Koolisõit)
Emma Tuvi Koolisõit III
31. juuli, 2018
Õpilane: Evelin Rattus
Järk kinnitatud: 31. juuli, 2018
Järk: Meistrikandidaat (Koolisõit)
Evelin Rattus Koolisõit Meistrikandidaat
31. juuli, 2018
Õpilane: Helena Kaal
Järk kinnitatud: 31. juuli, 2018
Järk: Meistrikandidaat (Koolisõit)
Helena Kaal Koolisõit Meistrikandidaat
31. juuli, 2018
Õpilane: Carinee Ainola
Järk kinnitatud: 31. juuli, 2018
Järk: I (Koolisõit)
Carinee Ainola Koolisõit I
31. juuli, 2018
Õpilane: Catlyn Lepman
Järk kinnitatud: 31. juuli, 2018
Järk: I (Koolisõit)
Catlyn Lepman Koolisõit I
23. veebruar, 2018
Õpilane: Heli Hussar
Järk kinnitatud: 23. veebruar, 2018
Järk: Meistrikandidaat (Koolisõit)
Heli Hussar Koolisõit Meistrikandidaat
22. august, 2017
Õpilane: Miriam Tamm
Järk kinnitatud: 22. august, 2017
Järk: I (Koolisõit)
Miriam Tamm Koolisõit I
01. august, 2017
Õpilane: Anželika Maasik
Järk kinnitatud: 01. august, 2017
Järk: I (Koolisõit)
Anželika Maasik Koolisõit I
03. juuni, 2017
Õpilane: Stella-Marii Tamme
Järk kinnitatud: 03. juuni, 2017
Järk: Meistrikandidaat (Koolisõit)
Stella-Marii Tamme Koolisõit Meistrikandidaat
03. juuni, 2017
Õpilane: Elisabeth Skjoldby
Järk kinnitatud: 03. juuni, 2017
Järk: I (Koolisõit)
Elisabeth Skjoldby Koolisõit I
03. juuni, 2017
Õpilane: Katrin Tinno
Järk kinnitatud: 03. juuni, 2017
Järk: I (Koolisõit)
Katrin Tinno Koolisõit I
03. juuni, 2017
Õpilane: Hanna-Greta Peeters
Järk kinnitatud: 03. juuni, 2017
Järk: I (Koolisõit)
Hanna-Greta Peeters Koolisõit I
03. juuni, 2017
Õpilane: Theresa Radha'a
Järk kinnitatud: 03. juuni, 2017
Järk: III (Koolisõit)
Theresa Radha'a Koolisõit III
03. juuni, 2017
Õpilane: Marietta Valle
Järk kinnitatud: 03. juuni, 2017
Järk: III (Koolisõit)
Marietta Valle Koolisõit III
21. september, 2015
Õpilane: Birgit Pihlak
Järk kinnitatud: 21. september, 2015
Järk: II (Koolisõit)
Birgit Pihlak Koolisõit II
02. juuli, 2015
Õpilane: Grethel Rüütsalu
Järk kinnitatud: 02. juuli, 2015
Järk: II (Koolisõit)
Grethel Rüütsalu Koolisõit II
10. juuni, 2015
Õpilane: MadliKatriin Tauts
Järk kinnitatud: 10. juuni, 2015
Järk: I (Koolisõit)
MadliKatriin Tauts Koolisõit I
07. märts, 2015
Õpilane: Rutt Margus
Järk kinnitatud: 07. märts, 2015
Järk: II (Koolisõit)
Rutt Margus Koolisõit II
24. november, 2013
Õpilane: Anita ZŽhukova
Järk kinnitatud: 24. november, 2013
Järk: I (Koolisõit)
Anita ZŽhukova Koolisõit I
12. juuni, 2013
Õpilane: Anna-Lisa Rink
Järk kinnitatud: 12. juuni, 2013
Järk: I (Koolisõit)
Anna-Lisa Rink Koolisõit I
12. juuni, 2013
Õpilane: Tiina Kuusmann
Järk kinnitatud: 12. juuni, 2013
Järk: I (Koolisõit)
Tiina Kuusmann Koolisõit I
12. juuni, 2013
Õpilane: Grete Laarmann
Järk kinnitatud: 12. juuni, 2013
Järk: II (Koolisõit)
Grete Laarmann Koolisõit II
12. juuni, 2013
Õpilane: Dina Ellermann
Järk kinnitatud: 12. juuni, 2013
Järk: Meister (Koolisõit)
Dina Ellermann Koolisõit Meister
Taustatööd