Alla Gladõševa

Treener (EKR6)
Roheline kaart

Roheline Kaart

Rohelise Kaardi number
704

Kaart kinnitatud 12.06.2013.

RK programmi õppematerjalid on saadaval ERL kodulehel.

Korduma kippuvad küsimused Rohelise Kaardi kohta: KKK

Pole teatatud.

Teatamaks, millise klubi nimel võistled, logi sisse.


Ratsaliidu liikmesklubisse kuulumine ja selle võistlustel esindamine on vajalik sportlase litsentsi saamiseks/omamiseks.
Sportlane saab esindada ainult ühte klubi korraga. Klubi esindamisest teavitatakse ERLi läbi Ratsaneti sportlase enda ja esindatava klubi poolt.

Informatsiooni sportlase poolt klubi esindamise lõpetamise kohta esitab Ratsaneti vahendusel kas vastav klubi või sportlane ise.
Kui sportlane asub esindama uut klubi, siis uue klubi nimekirja lisamisega kaasneb üleminekutasu, v.a. klubivahetuse soodusperioodil, mis on igal aastal 1. - 31. detsembrini või muul ajal, kui isikul puuduvad sama aasta eelnevast perioodist võistlustulemused mõne teise klubi nimel.

Ratsaneti kanne ei oma õiguslikku tähendust liikmesklubi ja tema sportlaste vahelistes suhetes, samuti ei vabasta Ratsaneti kanne isikut või klubi võimalikest omavahelistest nõuetest.


Klubi ajalugu alates ratsanet.ee käivitamisest 16.06.2013.

Litsents puudub.

Litsentsi saamise eelduseks on Rohelise Kaardi olemasolu ning kuulumine klubisse.

Järgud puuduvad.

Infot järgusüsteemi kohta leiad www.ratsaliit.ee

Kutse Number Kehtib kuni
Ratsutamistreener IV 69285 26.04.16
Vanemtreener 107646 11.02.20
Ametniku kontaktandmed
E-post: allaglad@hot.ee
Telefon: +3725055585
Ala / Kategooria Kehtivus
KS | Kohtunik 3 GP NH *
Õigused ERL võistlustel: hindamine kuni RR tase ja NH skeemid
... - 31.12.20 | Kehtib

Õpilane Hooaeg
Age Luha 2016
Anna Rastostsenkova (2003) 2019, 2018
Anželika Maasik 2017, 2016
Berit Pihlak (2006) 2019, 2018, 2017
Carinee Ainola (2002) 2019, 2018, 2017, 2016
Catlyn Lepman (2001) 2019, 2018, 2017, 2016
Diana Pruks 2019, 2018, 2017, 2016
Dianne Mii Raag (2011) 2019, 2018, 2017
Dina Ellermann 2019, 2018, 2017, 2016
Eliis Pääsuke 2019, 2018, 2017, 2016
Elisabeth Skjoldby (1999) 2017, 2016
Emma Tuvi (2006) 2019, 2018
Evelin Rattus (2000) 2018, 2016
Getter Kangur 2019
Grete Hussar 2019, 2018, 2017, 2016
Hanna Kristin Ojaveer (1999) 2019
Hanna-Greta Peeters (1998) 2016
Helena Kaal (2001) 2019, 2018, 2017, 2016
Heli Hussar 2019, 2018, 2017, 2016
Jekaterina Rastoštšenkova 2019, 2018
Jevgenia Kask Savchenko 2019, 2018
Kalev Käsperson (2000) 2019
Katariina Merila (2003) 2018
Kätlin Kivirand 2019, 2018
Katrin Tinno 2018, 2017, 2016
Kenry Kikkas (2005) 2019, 2018
Kristiina Aun 2017, 2016
Külli Roosileht 2019, 2018, 2017, 2016
Laurel Leisna (2003) 2019, 2018
Maria Mägi (2007) 2019, 2018
Marietta Valle 2019, 2017, 2016
Miriam Tamm (1998) 2019, 2018, 2017, 2016
Naima Margus 2018, 2017
Rutt Margus (1998) 2018, 2017, 2016
Stella-Marii Tamme (1998) 2017, 2016
Theresa Radha'a (2003) 2017, 2016
Tiina Kuusmann 2019, 2018, 2017, 2016
Valentin Hodźajan 2019
Veronika Liiv (2000) 2019, 2018, 2017
RK kinnitatud Õpilane Treeneri roll
19. märts, 2014 Viktoria Shlõkova eksamineerja

Rohelise kaardid

Õpilane:
Viktoria Shlõkova
RK kinnitatud:
19. märts, 2014
Treeneri roll:
eksamineerja
30. oktoober, 2013 Natalja Barsukova eksamineerja

Rohelise kaardid

Õpilane:
Natalja Barsukova
RK kinnitatud:
30. oktoober, 2013
Treeneri roll:
eksamineerja
30. oktoober, 2013 Jelena Semernja eksamineerja

Rohelise kaardid

Õpilane:
Jelena Semernja
RK kinnitatud:
30. oktoober, 2013
Treeneri roll:
eksamineerja
30. oktoober, 2013 Janika Smolentseva (1999) eksamineerja

Rohelise kaardid

Õpilane:
Janika Smolentseva (1999)
RK kinnitatud:
30. oktoober, 2013
Treeneri roll:
eksamineerja
30. oktoober, 2013 Ksenija Frants eksamineerja

Rohelise kaardid

Õpilane:
Ksenija Frants
RK kinnitatud:
30. oktoober, 2013
Treeneri roll:
eksamineerja
Järk kinnitatud Õpilane Ala Järk
23. september, 2019 Anna Rastostsenkova (2003) Koolisõit II
Koolisõit
24. mai, 2019 Berit Pihlak (2006) Koolisõit II
Koolisõit
27. aprill, 2019 Kätlin Kivirand Koolisõit III
Koolisõit
21. märts, 2019 Jevgenia Kask Savchenko Koolisõit III
Koolisõit
26. veebruar, 2019 Valentin Hodźajan Takistussõit III
Takistussõit
05. detsember, 2018 Veronika Liiv (2000) Koolisõit III
Koolisõit
01. detsember, 2018 Kenry Kikkas (2005) Koolisõit II
Koolisõit
05. august, 2018 Emma Tuvi (2006) Koolisõit III
Koolisõit
31. juuli, 2018 Evelin Rattus (2000) Koolisõit Meistrikandidaat
Koolisõit
31. juuli, 2018 Helena Kaal (2001) Koolisõit Meistrikandidaat
Koolisõit
31. juuli, 2018 Carinee Ainola (2002) Koolisõit I
Koolisõit
31. juuli, 2018 Catlyn Lepman (2001) Koolisõit I
Koolisõit
08. juuni, 2018 Laurel Leisna (2003) Koolisõit I
Koolisõit
05. mai, 2018 Eliis Pääsuke Koolisõit III
Koolisõit
23. veebruar, 2018 Heli Hussar Koolisõit Meistrikandidaat
Koolisõit
22. august, 2017 Miriam Tamm (1998) Koolisõit I
Koolisõit
01. august, 2017 Anželika Maasik Koolisõit I
Koolisõit
03. juuni, 2017 Marietta Valle Koolisõit III
Koolisõit
03. juuni, 2017 Theresa Radha'a (2003) Koolisõit III
Koolisõit
03. juuni, 2017 Stella-Marii Tamme (1998) Koolisõit Meistrikandidaat
Koolisõit
03. juuni, 2017 Elisabeth Skjoldby (1999) Koolisõit II
Koolisõit
03. juuni, 2017 Hanna-Greta Peeters (1998) Koolisõit I
Koolisõit
03. juuni, 2017 Katrin Tinno Koolisõit I
Koolisõit
21. september, 2015 Birgit Pihlak (2000) Koolisõit II
Koolisõit
02. juuli, 2015 Grethel Rüütsalu Koolisõit II
Koolisõit
10. juuni, 2015 Madli Katriin Tauts Koolisõit I
Koolisõit
07. märts, 2015 Rutt Margus (1998) Koolisõit II
Koolisõit
24. november, 2013 Anita ZŽhukova Koolisõit I
Koolisõit
12. juuni, 2013 Anna-Lisa Rink Koolisõit I
Koolisõit
12. juuni, 2013 Tiina Kuusmann Koolisõit I
Koolisõit
12. juuni, 2013 Grete Laarmann Koolisõit II
Koolisõit
12. juuni, 2013 Dina Ellermann Koolisõit Meister
Koolisõit