Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Korraldaja(d) Staatus
1 jaanuar 15. jaan TS Veskimetsa jaanuari võistlus Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 11.12.2021
15. jaan
Veskimetsa jaanuari võistlus
TS / 120
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 11.12.2021
1 jaanuar 22. - 23. jaan TS Niitvälja takistussõit Niitvälja EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 18.12.2021
22. - 23. jaan
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 18.12.2021
2 veebruar 12. veebr TS Ihaste sõbrapäeva takistussõit / Tartu linna SMV Ihaste RK EST 70-130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 08.01.2022
12. veebr
Ihaste sõbrapäeva takistussõit / Tartu linna SMV
TS / 70-130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 08.01.2022
2 veebruar 12. - 13. veebr TS Veskimetsa Talvekarikas 2022/Havensi Ponikarika I etapp Veskimetsa RK EST 140 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 08.01.2022
12. - 13. veebr
Veskimetsa Talvekarikas 2022/Havensi Ponikarika I etapp
TS / 140
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 08.01.2022
2 veebruar 17. - 20. veebr TS CSI3*-W LF/CSI1* Krakow POL RV
17. - 20. veebr
CSI3*-W LF/CSI1*
TS / RV
Krakow, POL
2 veebruar 26. - 27. veebr TS Niitvälja takistussõit/Havensi Ponikarika II etapp Niitvälja EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 22.01.2022
26. - 27. veebr
Niitvälja takistussõit/Havensi Ponikarika II etapp
TS / 80-130
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 22.01.2022
3 märts 12. märts 2V Ihaste kahevõistlus / Tartu linna SMV Ihaste RK EST ABC-L/ 70-120 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 05.02.2022
12. märts
Ihaste kahevõistlus / Tartu linna SMV
2V / ABC-L/ 70-120
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 05.02.2022
3 märts 19. märts TS Veskimetsa kevade võistlus Veskimetsa RK EST 135 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 12.02.2022
19. märts
Veskimetsa kevade võistlus
TS / 135
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 12.02.2022
3 märts 26. märts KS Ihaste kevadine koolisõit / Tartu linna SMV Ihaste RK EST ST-M Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 19.02.2022
26. märts
Ihaste kevadine koolisõit / Tartu linna SMV
KS / ST-M
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 19.02.2022
3 märts 26. - 27. märts TS Niitvälja takistussõit Niitvälja EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 19.02.2022
26. - 27. märts
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 19.02.2022
4 aprill 02. apr TS Tondi Ponikarikas/Havensi Ponikarika IV etapp Tondi EST 70-110 Tondi RSK Juhendi tähtaeg 26.02.2022
02. apr
Tondi Ponikarikas/Havensi Ponikarika IV etapp
TS / 70-110
Tondi, EST
Juhendi tähtaeg 26.02.2022
4 aprill 7. - 10. apr KS CDI3*/CDI2*/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP/CDIU25 Zakrzow POL RV
7. - 10. apr
CDI3*/CDI2*/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP/CDIU25
KS / RV
Zakrzow, POL
4 aprill 7. - 10. apr 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*/CCIP2-S Strzegom POL RV
7. - 10. apr
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*/CCIP2-S
3V / RV
Strzegom, POL
4 aprill 09. apr TS Veskimetsa võistlus Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 05.03.2022
09. apr
Veskimetsa võistlus
TS / 120
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 05.03.2022
4 aprill 16. - 17. apr 3V Kose Kevad 2022 Kose EST 70-105 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 12.03.2022
16. - 17. apr
Kose Kevad 2022
3V / 70-105
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 12.03.2022
4 aprill 20. - 24. apr 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIP2-S Strzegom POL RV
20. - 24. apr
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIP2-S
3V / RV
Strzegom, POL
4 aprill 23. apr KS Ecu Spring Dressage Ecu Tallid EST ABC-L Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 19.03.2022
23. apr
Ecu Spring Dressage
KS / ABC-L
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 19.03.2022
4 aprill 28. apr - 01. mai 3V CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S Sopot POL RV
28. apr - 01. mai
CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-S
3V / RV
Sopot, POL
4 aprill 30. apr - 01. mai TS Perila Kevad/Suvine Ponikarikas, I etapp Perila EST 70-140 Tondi RSK, Perila tallid Juhendi tähtaeg 26.03.2022
30. apr - 01. mai
Perila Kevad/Suvine Ponikarikas, I etapp
TS / 70-140
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 26.03.2022
4 aprill 30. apr TS Luunja Volber Luunja EST 80-140 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 26.03.2022
30. apr
Luunja Volber
TS / 80-140
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 26.03.2022
5 mai 5. - 08. mai TS CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A Kunkiai LTU RV
5. - 08. mai
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A
TS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 5. - 08. mai 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Sopot POL RV
5. - 08. mai
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
3V / RV
Sopot, POL
5 mai 07. mai TS Massu Kevad 2022 Massu küla EST 70-135 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 02.04.2022
07. mai
Massu Kevad 2022
TS / 70-135
Massu küla, EST
Juhendi tähtaeg 02.04.2022
5 mai 07. mai KS Maria Kevad koolisõidus Maria RK EST ABC-M EHS Juhendi tähtaeg 02.04.2022
07. mai
Maria Kevad koolisõidus
KS / ABC-M
Maria RK, EST
Juhendi tähtaeg 02.04.2022
5 mai 07. mai TS Ecu Spring Jump & Tartumaa Tõusvad tähed 2022 I etapp Ecu Tallid EST 70-110 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 02.04.2022
07. mai
Ecu Spring Jump & Tartumaa Tõusvad tähed 2022 I etapp
TS / 70-110
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 02.04.2022
5 mai 08. mai KS Massu Kevad 2022 Massu küla EST ABC-M Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 03.04.2022
08. mai
Massu Kevad 2022
KS / ABC-M
Massu küla, EST
Juhendi tähtaeg 03.04.2022
5 mai 08. mai TS Maria Kevad takistussõidus Maria RK EST 80-120 EHS Juhendi tähtaeg 03.04.2022
08. mai
Maria Kevad takistussõidus
TS / 80-120
Maria RK, EST
Juhendi tähtaeg 03.04.2022
5 mai 12. - 15. mai KS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A Kunkiai LTU RV
12. - 15. mai
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP/CSIU25-A
KS / RV
Kunkiai, LTU
5 mai 13. - 15. mai RS CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2/P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1 Boguslawice POL RV
13. - 15. mai
CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 / CAI1*-H1/H2/P1/P2 / CAI-YH1 / CAIY2*-H1/H2/P1/P2 / CAIJ2*-H1/H2/P1/P2 / CAICh2*-P1 / CAICh1*-P1
RS / RV
Boguslawice, POL
5 mai 14. - 15. mai TS Valgeranna Kevad Valgeranna tall EST 70-130 Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 09.04.2022
14. - 15. mai
Valgeranna Kevad
TS / 70-130
Valgeranna tall, EST
Juhendi tähtaeg 09.04.2022
5 mai 14. mai KS Tartu Linna MV koolisõidus, Karikasarja Tartumaa Tõusvad Tähed II etapp , Liivimaa Ratsaklubi koolisõidu võistlus Saksa RK EST ST-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, Mtü Viplala Juhendi tähtaeg 09.04.2022
14. mai
Tartu Linna MV koolisõidus, Karikasarja Tartumaa Tõusvad Tähed II etapp , Liivimaa Ratsaklubi koolisõidu võistlus
KS / ST-L
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 09.04.2022
5 mai 15. mai TS Tartu Linna MV takistussõidus ja Liivimaa Ratsaklubi takistussõidu võistlus Saksa RK EST 60-120 Liivimaa RK, Tartu LV KO, Mtü Viplala Juhendi tähtaeg 10.04.2022
15. mai
Tartu Linna MV takistussõidus ja Liivimaa Ratsaklubi takistussõidu võistlus
TS / 60-120
Saksa RK, EST
Juhendi tähtaeg 10.04.2022
5 mai 21. - 22. mai TS Niitvälja takistussõit/Suvine Ponikarikas, II etapp Niitvälja EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 16.04.2022
21. - 22. mai
Niitvälja takistussõit/Suvine Ponikarikas, II etapp
TS / 80-130
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 16.04.2022
5 mai 21. mai TS Ecu Derby Ecu Tallid EST 70-110 Nõo RK, Ecu Tallid Juhendi tähtaeg 16.04.2022
21. mai
Ecu Derby
TS / 70-110
Ecu Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 16.04.2022
5 mai 21. mai KS Arma Koolisõit Rutja küla EST ABC-M Estreka, Estreka & Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 16.04.2022
21. mai
Arma Koolisõit
KS / ABC-M
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 16.04.2022
5 mai 26. - 29. mai KS CDI-W/CDI2*/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP Maria RK EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
26. - 29. mai
CDI-W/CDI2*/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP
KS / RV
Maria RK, EST
5 mai 26. - 29. mai 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Baborowko POL RV
26. - 29. mai
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
3V / RV
Baborowko, POL
5 mai 27. mai KS CHI Pärnu rahvuslik koolisõit Maria RK EST ABC-M EHS Juhendi tähtaeg 22.04.2022
27. mai
CHI Pärnu rahvuslik koolisõit
KS / ABC-M
Maria RK, EST
Juhendi tähtaeg 22.04.2022
5 mai 28. mai KS Järvamaa KHK Kevadkarikas Särevere EST A-L Särevere RK, Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 23.04.2022
28. mai
Järvamaa KHK Kevadkarikas
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 23.04.2022
5 mai 29. mai TS Järvamaa KHK Kevadkarikas Särevere EST 70-110 Särevere RK, Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 24.04.2022
29. mai
Järvamaa KHK Kevadkarikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 24.04.2022
6 juuni 01. juuni TS CHI Pärnu rahvuslik takistussõit Maria RK EST 80-110 EHS Juhendi tähtaeg 27.04.2022
01. juuni
CHI Pärnu rahvuslik takistussõit
TS / 80-110
Maria RK, EST
Juhendi tähtaeg 27.04.2022
6 juuni 2. - 05. juuni TS CSI2*/CSIYH1* Maria RK EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
2. - 05. juuni
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Maria RK, EST
6 juuni 3. - 04. juuni RS CAI3*-H1 / CAI2*-H1/H2/P1/P2 Maria RK EST RV EHS, CHI Pärnu MTÜ
3. - 04. juuni
CAI3*-H1 / CAI2*-H1/H2/P1/P2
RS / RV
Maria RK, EST
6 juuni 3. - 05. juuni RS CHI Pärnu rahvuslik rakendivõistlus Maria RK EST Mad/Kesk EHS Juhendi tähtaeg 29.04.2022
3. - 05. juuni
CHI Pärnu rahvuslik rakendivõistlus
RS / Mad/Kesk
Maria RK, EST
Juhendi tähtaeg 29.04.2022
6 juuni 4. - 07. juuni KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
4. - 07. juuni
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
6 juuni 04. juuni TS Ihaste Derby 2022 / Ihaste suvekarikas I etapp Ihaste RK EST 70-120 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 30.04.2022
04. juuni
Ihaste Derby 2022 / Ihaste suvekarikas I etapp
TS / 70-120
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 30.04.2022
6 juuni 04. juuni TS Rutja rannaküla suvi I etapp Rutja küla EST 80-110 Estreka, Estreka & Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 30.04.2022
04. juuni
Rutja rannaküla suvi I etapp
TS / 80-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 30.04.2022
6 juuni 8. - 11. juuni KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
8. - 11. juuni
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
6 juuni 08. juuni KS, TS Noorhobuste Kolmapäevak I etapp Kose EST 90-130/ABC-L Kipi Team MTÜ, Ruhve OÜ Juhendi tähtaeg 04.05.2022
08. juuni
Noorhobuste Kolmapäevak I etapp
KS, TS / 90-130/ABC-L
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 04.05.2022
6 juuni 11. juuni 3V Olustvere Suvi 2022 Olustvere EST 70-90 Ruhve OÜ Juhendi tähtaeg 07.05.2022
11. juuni
Olustvere Suvi 2022
3V / 70-90
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 07.05.2022
6 juuni 11. - 12. juuni TS Niitvälja takistussõit Niitvälja EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 07.05.2022
11. - 12. juuni
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 07.05.2022
6 juuni 11. juuni TS Pärna Suvi ja Tartumaa Tõusvad Tähed 2022 3.etapp Pärna talu,Lammiku küla,Tartu vald,Tartumaa EST 70-120 Pärna RSK Juhendi tähtaeg 07.05.2022
11. juuni
Pärna Suvi ja Tartumaa Tõusvad Tähed 2022 3.etapp
TS / 70-120
Pärna talu,Lammiku küla,Tartu vald,Tartumaa, EST
Juhendi tähtaeg 07.05.2022
6 juuni 18. juuni KS Ihaste suvekarikas II etapp Ihaste RK EST ST-M Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 14.05.2022
18. juuni
Ihaste suvekarikas II etapp
KS / ST-M
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 14.05.2022
6 juuni 18. juuni TS Rutja rannaküla suvi II Ietapp Rutja küla EST 80-110 Estreka, Estreka & Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 14.05.2022
18. juuni
Rutja rannaküla suvi II Ietapp
TS / 80-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 14.05.2022
6 juuni 18. juuni RS Veskimetsa rakendivõistlus Veskimetsa Ratsakeskus EST Madal Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 14.05.2022
18. juuni
Veskimetsa rakendivõistlus
RS / Madal
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 14.05.2022
6 juuni 22. - 26. juuni 3V CCI4*-L/CCIO4*-NC-S]/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S/CCIP2-S Strzegom POL RV
22. - 26. juuni
CCI4*-L/CCIO4*-NC-S]/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S/CCI1*/CCIY3*-S/CCIJ2*-S/CCIP2-S
3V / RV
Strzegom, POL
6 juuni 22. juuni 3V Kolmevõistluse Kolmapäevak I etapp Kose EST 70 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 18.05.2022
22. juuni
Kolmevõistluse Kolmapäevak I etapp
3V / 70
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 18.05.2022
6 juuni 25. - 26. juuni KR CEI1* Bialka POL RV
25. - 26. juuni
CEI1*
KR / RV
Bialka, POL
6 juuni 25. - 26. juuni TS Perila Poni ja Perila Jaan/Suvine Ponikarikas, III etapp Perila EST 70-140 Tondi RSK, Perila tallid Juhendi tähtaeg 21.05.2022
25. - 26. juuni
Perila Poni ja Perila Jaan/Suvine Ponikarikas, III etapp
TS / 70-140
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 21.05.2022
6 juuni 25. juuni KR Arma ÖÖ kestvus Rutja küla EST 30-80 Estreka, Estreka & Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 21.05.2022
25. juuni
Arma ÖÖ kestvus
KR / 30-80
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 21.05.2022
6 juuni 26. - 30. juuni KS, TS Põhjamaade MV Flyinge SWE .
26. - 30. juuni
Põhjamaade MV
KS, TS / .
Flyinge, SWE
6 juuni 29. juuni KS, TS Noorhobuste Kolmapäevak II etapp Kose EST 90-130/ABC-L Kipi Team MTÜ, Ruhve OÜ Juhendi tähtaeg 25.05.2022
29. juuni
Noorhobuste Kolmapäevak II etapp
KS, TS / 90-130/ABC-L
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 25.05.2022
7 juuli 2. - 03. juuli 3V CCI2*-S Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
2. - 03. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Olustvere, EST
7 juuli 02. juuli TS Massu Suvi 2022 Massu küla EST 70-135 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 28.05.2022
02. juuli
Massu Suvi 2022
TS / 70-135
Massu küla, EST
Juhendi tähtaeg 28.05.2022
7 juuli 2. - 03. juuli 3V Olustvere Kolmevõistluskarikas 2022 Olustvere EST 70-90 Ruhve OÜ Juhendi tähtaeg 28.05.2022
2. - 03. juuli
Olustvere Kolmevõistluskarikas 2022
3V / 70-90
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 28.05.2022
7 juuli 02. juuli TS Pärna Karikas ja Tartumaa Tõusvad Tähed 2022 5.etapp Pärna talu EST 70-120 Pärna RSK, Hillar Kald Pärna talu Juhendi tähtaeg 28.05.2022
02. juuli
Pärna Karikas ja Tartumaa Tõusvad Tähed 2022 5.etapp
TS / 70-120
Pärna talu, EST
Juhendi tähtaeg 28.05.2022
7 juuli 2. - 03. juuli TS Niitvälja takistussõit Niitvälja EST 80-130 Niitvälja RSK Juhendi tähtaeg 28.05.2022
2. - 03. juuli
Niitvälja takistussõit
TS / 80-130
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 28.05.2022
7 juuli 03. juuli KS Massu Suvi 2022 Massu küla EST ABC-M Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 29.05.2022
03. juuli
Massu Suvi 2022
KS / ABC-M
Massu küla, EST
Juhendi tähtaeg 29.05.2022
7 juuli 7. - 10. juuli RS CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4 Ksiaz POL RV
7. - 10. juuli
CAI3*-H1/H2/H4 / CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2/P4
RS / RV
Ksiaz, POL
7 juuli 9. - 10. juuli RS CAI2*-H1/H2/P1/P2 Olustvere EST RV Ruhve OÜ, Olustvere TMK
9. - 10. juuli
CAI2*-H1/H2/P1/P2
RS / RV
Olustvere, EST
7 juuli 9. - 11. juuli KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
9. - 11. juuli
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 9. - 10. juuli RS Olustvere Rakend 2022 Olustvere EST Mad-Kesk Ruhve OÜ Juhendi tähtaeg 04.06.2022
9. - 10. juuli
Olustvere Rakend 2022
RS / Mad-Kesk
Olustvere, EST
Juhendi tähtaeg 04.06.2022
7 juuli 9. - 10. juuli TS Perila Suvi Perila EST 70-140 Tondi RSK, Perila tallid Juhendi tähtaeg 04.06.2022
9. - 10. juuli
Perila Suvi
TS / 70-140
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 04.06.2022
7 juuli 09. juuli KS Talendijaht 2022 etapp / Tartumaa Tõusvad Tähed 2022 etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool Juhendi tähtaeg 04.06.2022
09. juuli
Talendijaht 2022 etapp / Tartumaa Tõusvad Tähed 2022 etapp
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 04.06.2022
7 juuli 11. - 17. juuli TS Laste, juunioride ja noorte EMM Oliva ESP RV
11. - 17. juuli
Laste, juunioride ja noorte EMM
TS / RV
Oliva, ESP
7 juuli 12. - 14. juuli KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
12. - 14. juuli
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 13. - 15. juuli KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
13. - 15. juuli
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 16. - 17. juuli TS Classic Pärnu 2022 Pärnu rand EST 90-140 Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ Juhendi tähtaeg 11.06.2022
16. - 17. juuli
Classic Pärnu 2022
TS / 90-140
Pärnu rand, EST
Juhendi tähtaeg 11.06.2022
7 juuli 16. juuli 3V Ihaste kolmevõistlus / Tartu linna MV kolmevõistluses / Ihaste suvekarikas III etapp Ihaste RK EST 70-90 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 11.06.2022
16. juuli
Ihaste kolmevõistlus / Tartu linna MV kolmevõistluses / Ihaste suvekarikas III etapp
3V / 70-90
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 11.06.2022
7 juuli 21. - 24. juuli KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
21. - 24. juuli
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
7 juuli 21. - 24. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV
21. - 24. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
7 juuli 22. - 23. juuli 3V CCI2*-S Lempäälä FIN RV
22. - 23. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Lempäälä, FIN
7 juuli 22. - 24. juuli TS Valgeranna Summer Cup/Suvine Ponikarikas, V etapp Valgeranna tall EST 80-140 Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 17.06.2022
22. - 24. juuli
Valgeranna Summer Cup/Suvine Ponikarikas, V etapp
TS / 80-140
Valgeranna tall, EST
Juhendi tähtaeg 17.06.2022
7 juuli 23. juuli TS Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartu Valla Karikas Tartu Ratsakool EST 70 - 110 Tartu Ratsakool, Tartu LV, Tartu vald Juhendi tähtaeg 18.06.2022
23. juuli
Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartu Valla Karikas
TS / 70 - 110
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 18.06.2022
7 juuli 24. juuli KS Tartumaa Tõusvad tähed 2022 VI etapp/ Kilgi talli koolisõit/Harrastajate karisari Kilgi tall EST ABC-M RSK Vaikla, Kilgi Tall Juhendi tähtaeg 19.06.2022
24. juuli
Tartumaa Tõusvad tähed 2022 VI etapp/ Kilgi talli koolisõit/Harrastajate karisari
KS / ABC-M
Kilgi tall, EST
Juhendi tähtaeg 19.06.2022
7 juuli 25. - 31. juuli KS, 3V Juunioride ja noorte EM Hartpury GBR RV
25. - 31. juuli
Juunioride ja noorte EM
KS, 3V / RV
Hartpury, GBR
7 juuli 27. juuli KS, TS Noorhobuste Kolmapäevak III etapp Kose EST 90-130/ABC-L Kipi Team MTÜ, Ruhve OÜ Juhendi tähtaeg 22.06.2022
27. juuli
Noorhobuste Kolmapäevak III etapp
KS, TS / 90-130/ABC-L
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 22.06.2022
7 juuli 29. - 31. juuli 3V CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S Facimiech POL RV
29. - 31. juuli
CCI3*-S/CCI2*-L/CCI2*-S
3V / RV
Facimiech, POL
7 juuli 30. - 31. juuli KR CEI1* Bialka POL RV
30. - 31. juuli
CEI1*
KR / RV
Bialka, POL
7 juuli 30. - 31. juuli TS Perila Karikas Perila EST 70-140 Tondi RSK, Perila tallid Juhendi tähtaeg 25.06.2022
30. - 31. juuli
Perila Karikas
TS / 70-140
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 25.06.2022
8 august 3. - 07. aug KS, TS, 3V Poniratsanike EM Strzegom POL RV
3. - 07. aug
Poniratsanike EM
KS, TS, 3V / RV
Strzegom, POL
8 august 6. - 07. aug 3V Kose Suvi & Seenioride EMV Kose EST 80-110 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 02.07.2022
6. - 07. aug
Kose Suvi & Seenioride EMV
3V / 80-110
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 02.07.2022
8 august 06. aug TS Luunja Karikas Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 02.07.2022
06. aug
Luunja Karikas
TS / 100-140
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 02.07.2022
8 august 6. - 07. aug TS Juurimaa takistussõit/Suvine Ponikarikas, VI etapp Juurimaa tall EST 70-130 Märjamaa SK, FenEst Equestrian RSK Juhendi tähtaeg 02.07.2022
6. - 07. aug
Juurimaa takistussõit/Suvine Ponikarikas, VI etapp
TS / 70-130
Juurimaa tall, EST
Juhendi tähtaeg 02.07.2022
8 august 10. aug KS, TS Noorhobuste Kolmapäevak IV etapp Kose EST 90-103/ABC-L Kipi Team MTÜ, Ruhve OÜ Juhendi tähtaeg 06.07.2022
10. aug
Noorhobuste Kolmapäevak IV etapp
KS, TS / 90-103/ABC-L
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 06.07.2022
8 august 13. aug TS Ihaste suvekarikas III etapp Ihaste RK EST 60-130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 09.07.2022
13. aug
Ihaste suvekarikas III etapp
TS / 60-130
Ihaste RK, EST
Juhendi tähtaeg 09.07.2022
8 august 13. - 14. aug TS EMV & Harrastajate ja Amatööride MV Ruila EST 100-145 Kirret OÜ ja ERL Juhendi tähtaeg 09.07.2022
13. - 14. aug
EMV & Harrastajate ja Amatööride MV
TS / 100-145
Ruila, EST
Juhendi tähtaeg 09.07.2022
8 august 16. - 18. aug KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise EST RV MTÜ EEC
16. - 18. aug
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, EST
8 august 17. aug 3V Kolmevõistluse Kolmapäevak Finaal Kose EST 70 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 13.07.2022
17. aug
Kolmevõistluse Kolmapäevak Finaal
3V / 70
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 13.07.2022
8 august 20. aug KS Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartu Valla Karikas Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV, Tartu vald Juhendi tähtaeg 16.07.2022
20. aug
Tartu Linna Poniratsanike MV / Tartu Valla Karikas
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2022
8 august 20. - 21. aug TS Niitvälja takistussõit/Suvine Ponikarikas, finaal Niitvälja EST 80-130 Niitvälja Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 16.07.2022
20. - 21. aug
Niitvälja takistussõit/Suvine Ponikarikas, finaal
TS / 80-130
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2022
8 august 20. aug TS Rutja rannaküla suvi III etapp Rutja küla EST 80-110 Estreka, Estreka & Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 16.07.2022
20. aug
Rutja rannaküla suvi III etapp
TS / 80-110
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2022
8 august 24. - 28. aug KS Laste ja U25 EM Pilisjászfalu HUN RV
24. - 28. aug
Laste ja U25 EM
KS / RV
Pilisjászfalu, HUN
8 august 25. - 28. aug 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Strzegom POL RV
25. - 28. aug
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
3V / RV
Strzegom, POL
8 august 27. aug KS Maria Sügis koolisõidus Maria RK EST ABC-M EHS Juhendi tähtaeg 23.07.2022
27. aug
Maria Sügis koolisõidus
KS / ABC-M
Maria RK, EST
Juhendi tähtaeg 23.07.2022
8 august 27. aug KR Arma kestvus Rutja küla EST 30-80 Estreka, Estreka & Arma Ratsatalu Juhendi tähtaeg 23.07.2022
27. aug
Arma kestvus
KR / 30-80
Rutja küla, EST
Juhendi tähtaeg 23.07.2022
8 august 28. aug TS Maria Sügis takistussõidus Maria RK EST 80-120 EHS Juhendi tähtaeg 24.07.2022
28. aug
Maria Sügis takistussõidus
TS / 80-120
Maria RK, EST
Juhendi tähtaeg 24.07.2022
8 august 31. aug - 04. sept KS CDI3*/CDI2*/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP/CDIU25 Wierzbna Bialy Las POL RV
31. aug - 04. sept
CDI3*/CDI2*/CDIYH/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP/CDIU25
KS / RV
Wierzbna Bialy Las, POL
9 september 1. - 03. sept KR CEI3*/CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*CEIYJ1* Kliczkow POL RV
1. - 03. sept
CEI3*/CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*CEIYJ1*
KR / RV
Kliczkow, POL
9 september 03. sept TS Massu Sügis 2022 Massu küla EST 70-135 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 30.07.2022
03. sept
Massu Sügis 2022
TS / 70-135
Massu küla, EST
Juhendi tähtaeg 30.07.2022
9 september 03. sept 3V Niitvälja Sügis & Juunioride EMV Niitvälja EST 80/100 Niitvälja Tallid OÜ, MTÜ Spordiselts Arantes Juhendi tähtaeg 30.07.2022
03. sept
Niitvälja Sügis & Juunioride EMV
3V / 80/100
Niitvälja, EST
Juhendi tähtaeg 30.07.2022
9 september 04. sept KS Massu Sügis 2022 Massu küla EST ABC-M Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 31.07.2022
04. sept
Massu Sügis 2022
KS / ABC-M
Massu küla, EST
Juhendi tähtaeg 31.07.2022
9 september 10. sept TS Valgeranna Sügis Valgeranna tall EST 70-120 Valgeranna RSK Juhendi tähtaeg 06.08.2022
10. sept
Valgeranna Sügis
TS / 70-120
Valgeranna tall, EST
Juhendi tähtaeg 06.08.2022
9 september 10. sept KS Järvamaa KHK Sügisarikas Särevere EST A-L Juhendi tähtaeg 06.08.2022
10. sept
Järvamaa KHK Sügisarikas
KS / A-L
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 06.08.2022
9 september 11. sept TS Järvamaa KHK Sügisarikas Särevere EST 70-110 Särevere RK, Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 07.08.2022
11. sept
Järvamaa KHK Sügisarikas
TS / 70-110
Särevere, EST
Juhendi tähtaeg 07.08.2022
9 september 16. - 18. sept 3V CCI2*-S/CCI2*-L/CCI1* Kose EST RV Kipi Team MTÜ
16. - 18. sept
CCI2*-S/CCI2*-L/CCI1*
3V / RV
Kose, EST
9 september 16. - 18. sept 3V Kose Sügis & U25 ja poniratsanike EMV / Harrastajate MV / Noorhobuste Tšempionaat Kose EST 70-105 Kipi Team MTÜ Juhendi tähtaeg 12.08.2022
16. - 18. sept
Kose Sügis & U25 ja poniratsanike EMV / Harrastajate MV / Noorhobuste Tšempionaat
3V / 70-105
Kose, EST
Juhendi tähtaeg 12.08.2022
9 september 17. sept TS Vaikla Sügis 2022 Vaikla küla, Alutaguse vald 41114 Ida-Virumaa EST 100-140 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Juhendi tähtaeg 13.08.2022
17. sept
Vaikla Sügis 2022
TS / 100-140
Vaikla küla, Alutaguse vald 41114 Ida-Virumaa, EST
Juhendi tähtaeg 13.08.2022
9 september 22. - 25. sept TS Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
22. - 25. sept
Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 24. - 25. sept 3V Põhjamaade MV Starum NOR .
24. - 25. sept
Põhjamaade MV
3V / .
Starum, NOR
9 september 29. sept - 02. okt 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1* Baborowko POL RV
29. sept - 02. okt
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S/CCI1*
3V / RV
Baborowko, POL
9 september 30. sept - 02. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Saku Suurhall EST RV ERL
30. sept - 02. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Saku Suurhall, EST
9 september 30. sept - 02. okt KS CDI-W Saku Suurhall EST RV ERL
30. sept - 02. okt
CDI-W
KS / RV
Saku Suurhall, EST
10 oktoober 1. - 04. okt 3V CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S Sopot POL RV
1. - 04. okt
CCI4*-S/CCI3*-S/CCI2*-S
3V / RV
Sopot, POL
10 oktoober 6. - 09. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
6. - 09. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 6. - 09. okt TS CSI2* Järvenpää FIN RV
6. - 09. okt
CSI2*
TS / RV
Järvenpää, FIN
10 oktoober 12. - 16. okt 3V CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIOP2-L Strzegom POL RV
12. - 16. okt
CCI4*-L/CCI4*-S/CCI3*-L/CCI3*-S/CCI2*-L/CCI1*/CCIOY3*-L/CCIOJ2*-L/CCIOP2-L
3V / RV
Strzegom, POL
10 oktoober 20. - 23. okt TS CSI5*-W Helsingi FIN RV
20. - 23. okt
CSI5*-W
TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 20. - 23. okt KS CDI3* Helsingi FIN RV
20. - 23. okt
CDI3*
KS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 20. - 23. okt TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Michalowice POL RV
20. - 23. okt
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Michalowice, POL
10 oktoober 27. - 30. okt KS CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP/CDIU25 Zakrzow POL RV
27. - 30. okt
CDI-W/CDI2*/CDIY/CDIJ/CDICh-A/CDIP/CDIU25
KS / RV
Zakrzow, POL
10 oktoober 27. - 30. okt TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Michalowice POL RV
27. - 30. okt
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Michalowice, POL
11 november 10. - 13. nov TS CSI3*-W/CSI1* Varssav POL RV
10. - 13. nov
CSI3*-W/CSI1*
TS / RV
Varssav, POL
12 detsember 10. dets TS Veskimetsa võistlus Veskimetsa RK EST 120 Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK Juhendi tähtaeg 05.11.2022
10. dets
Veskimetsa võistlus
TS / 120
Veskimetsa RK, EST
Juhendi tähtaeg 05.11.2022
12 detsember 15. - 18. dets TS CSI3*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
15. - 18. dets
CSI3*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
12 detsember 17. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 90-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 12.11.2022
17. dets
Luunja Jõul
TS / 90-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 12.11.2022