Perila Suvi / CWD sarja III etapp & ESHKS NH sarja finaal

Aeg:
09.07.22 - 10.07.22
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila tallid
Asukoht:
Perila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49153

Võistlussarjad

ESHKS noorhobuste sari
CWD karikasari

Lisainfo

NB! CWD sarja arvestusesse mineva klassi ja stardi(d) palume märkida registreerimisel märkuste lahtrisse.

Võistluse lehele
10.07.22 - Klass 8 | 90 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte: 52
Võistlejaid: 52
Hobuseid: 51

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Klubi:
Treener(id):
Eva Leece (BEL)
CALYPSO (SP)
CALYPSO (SP)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ann Küünemäe
MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016)
RSK KRT MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016)
Treener(id):
Anna Petrova
ELIXIR DU BANCO (2014)
RSK Golden Rush ELIXIR DU BANCO (2014)
Treener(id):
Berit Jakobson
LANCER (2016)
Hiiumaa RSK LANCER (2016)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Birgit Loot
CALL ME LEGENDARY (2017)
ESHKS CALL ME LEGENDARY (2017)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Carmen Malmberg
AIIFRA (2013)
Viru Ratsu Helene Proover AIIFRA (2013)
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Carmen Raun
CORBINIA (2016)
RSK Simon CORBINIA (2016)
Treener(id): Kaidi Lunter
Egle Sarapik
MAMEN (2016)
Suuresti RSK Kaidi Lunter MAMEN (2016)
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Elina Babits
ROBINZON (2016)
RSK Simon ROBINZON (2016)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
KAMERUNA (2014)
Viru Ratsu KAMERUNA (2014)
Emma-Elisa Randväli
CESSIKA (2010, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann CESSIKA (2010, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Erik Aedviir
CIAN CRT (2017, SP)
Tondi RSK CIAN CRT (2017, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Hannah Kaarma
DUNHILL (2018)
Tondi RSK DUNHILL (2018)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Heidi Solntsev
ROKADE (2011)
Tondi RSK ROKADE (2011)
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
ELIXIR DU BANCO (2014)
Tondi RSK Kristiina Pähn ELIXIR DU BANCO (2014)
Treener(id): Tiit Kivisild
Johanna Jürisson
AKAPELLA (2017)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild AKAPELLA (2017)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Johanna Tafenau
KURMEL (2014, SP)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite KURMEL (2014, SP)
Treener(id):
Kadri Remmelgas
UNICATA (2017)
Tallinna RSK UNICATA (2017)
Treener(id):
Kaidi Lunter
KEMIRA VAN DE BARBIERBEEK (2010)
Suuresti RSK KEMIRA VAN DE BARBIERBEEK (2010)
Treener(id):
Karen Kann
GRANTA (2014)
Tartu Kalevi RK GRANTA (2014)
Klubi: EHS
Treener(id):
Karmen Kasemets
AKEENA (2012)
EHS AKEENA (2012)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Karmen Trepp
MELNITIS (2008)
RSK Simon Merle Annusver MELNITIS (2008)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Karoliina Liis Kruusimägi
WHISPER U (2016)
RSK Simon Merle Annusver WHISPER U (2016)
Treener(id):
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK SOLEIL`S CASPER (2005)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristel Klaas
Kätrin Kristelle Nõmm
CORDELIA (2016)
Tondi RSK Kristel Klaas CORDELIA (2016)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kerli Kurvits
MILANO J (2013, SP)
Tondi RSK MILANO J (2013, SP)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kerstin Valdsalu
NAVY ROSE (2017)
Viru Ratsu NAVY ROSE (2017)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kirke Kütt
LAS VEGAS (2011)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann LAS VEGAS (2011)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kristel Noodla
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Viru Ratsu LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kristel Väljak
COSMOS (2009)
Viru Ratsu COSMOS (2009)
Treener(id):
Laura Teniste
HERZOG VON LOMA (2012)
Märjamaa SK HERZOG VON LOMA (2012)
Treener(id): Kaidi Lunter
Laura Liisa Link
HARIBO (2012, VP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter HARIBO (2012, VP)
Treener(id):
Laura-Inessa Tamm
TIMMU (2013, SP)
Tartu Kalevi RK TIMMU (2013, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Liis Laigu
ROY (2017)
Tondi RSK ROY (2017)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
UNTOSSIN (2018)
Tondi RSK UNTOSSIN (2018)
Treener(id): Ellen Vatsel
Maribel Kumpan
MON TER (2012, SP)
Jumping Team Vatsel Ellen Vatsel MON TER (2012, SP)
Maris Issak
ROOS (2016, VP)
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur ROOS (2016, VP)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Maris Kartau
ELIZEE HN (2016)
ESHKS ELIZEE HN (2016)
Treener(id):
Marita Rosin
TAMBOO VAN TEXELHOF (2015, VP)
Märjamaa SK TAMBOO VAN TEXELHOF (2015, VP)
Nicole Vinnikova
KENT LAKES (2010)
SA Tallinna RK Pille Elson, Alla Gladõševa, Monica Pärno KENT LAKES (2010)
Olga Russovitš
GITANA (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GITANA (2015)
Treener(id): Ivo Ots
Pihla Reinup
ZOULMATE (2016)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ZOULMATE (2016)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
PINK LADY (2018)
Viru Ratsu PINK LADY (2018)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Rebeka Luhaste
OK (2018)
ESHKS OK (2018)
Treener(id):
Rene Karus
SALVATORE (2016)
Suuresti RSK SALVATORE (2016)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Andres Treve
Riina Seder-Zalite
COCO DE NIKE'S HOF Z (2018)
Tondi RSK Andres Treve COCO DE NIKE'S HOF Z (2018)
Treener(id): Kaidi Lunter
Saara Arm
TULLAMORE (2015, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter TULLAMORE (2015, SP)
Simona Kivisalu
ARMISSIN (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ARMISSIN (2015)
Treener(id): Monica Pärno
Teele Tohver
EMPRESAS (2014)
Märjamaa SK Monica Pärno EMPRESAS (2014)
Treener(id):
Vanessa Mälberg
PABLO M (2018)
Tartu Kalevi RK PABLO M (2018)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Varvara Panina
KAMELIJA (2011)
ESHKS KAMELIJA (2011)
Taustatööd