Dina Ellermann

Tondi RSK
Seenior
FEI ID: 10030446
Treener (EKR6, FEI Level 1)
Roheline kaart Järk Meister Koolisõit

Roheline Kaart

Rohelise Kaardi number
508

Kaart kinnitatud 12.06.2013.

RK programmi õppematerjalid on saadaval ERL kodulehel.

Korduma kippuvad küsimused Rohelise Kaardi kohta: KKK

Ratsaspordiklubi
Tondi RSK

Klubi vahetuse info leiab Ratsaliidu veebilehelt.


16.06.2013 - ... Tondi RSK

Klubi ajalugu alates ratsanet.ee käivitamisest 16.06.2013.

Litsentsi kategooria
Seenior
Litsentsitasud (2019)
Tasutud
Staatus

Aastalitsents kehtiv


Litsentsi kategooria ajalugu

Periood Litsentsi kategooria
16.06.2013 - ... Seenior

Litsentsi kategooria valimiseks logi sisse.

Infot litsentside kohta leiad ratsaliit.ee.

Ratsaspordiala Järk Treener(id) Kinnitatud
Koolisõit Meister Alla Gladõševa 12.06.13
Treener(id): Alla Gladõševa
Kinnitatud: 12.06.13
Kutse Number Kehtib kuni
Ratsutamistreener III 68333 20.02.16
FEI Level 1
Treener 107506 01.02.20
Vanemtreener 115565 23.10.20
Ametniku kontaktandmed
E-post: dinaellermann@hot.ee
Telefon: +3725640430
Ala / Kategooria Kehtivus
KS | Kohtunik 3 GP NH *
Õigused ERL võistlustel: hindamine kuni RR tase ja NH skeemid
... - 31.12.20 | Kehtib
TS | Kohtunik FEI 2 *
Õigused ERL võistlustel: võib olla peakohtunik või kohtunike kogu liige
05.01.09 - ... | Kehtib
TS | Korrapidaja FEI 2 *
Õigused ERL võistlustel: võib olla peakorrapidaja või assistent
05.01.09 - ... | Kehtib

Tulemused

Aasta Ala Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Koht
2019 KS Sisemeistrivõistlused 2019 (Rahula) 17S R raskem | SMV Seeniorid (Rahula) R raskem DONNA ANNA (2008) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2019
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Sisemeistrivõistlused 2019 (Rahula)
Klass:
17S
Raskusaste:
R raskem
Hobune:
DONNA ANNA (2008)
Koht:
1
2018 KS EMV & Perila Summer Dressage / Noorhobuste Tšempionaat 2018 / Talendijaht 2018 VII etapp / EHS Karikas 2018 II etapp (Perila, Harjumaa) XIII R kergem ja R raskem | EMV Seeniorid (Perila, Harjumaa) R kergem ja R raskem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2018
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
EMV & Perila Summer Dressage / Noorhobuste Tšempionaat 2018 / Talendijaht 2018 VII etapp / EHS Karikas 2018 II etapp (Perila, Harjumaa)
Klass:
XIII
Raskusaste:
R kergem ja R raskem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
2018 KS Kevad Rahulas ja SMV (Rahula, Harjumaa) 18S R kergem ja R raskem | SMV Seeniorid (Rahula, Harjumaa) R kergem ja R raskem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2018
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Kevad Rahulas ja SMV (Rahula, Harjumaa)
Klass:
18S
Raskusaste:
R kergem ja R raskem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
2017 KS CH-EU-D / CH-EU-S (Göteborg; SWE) X Grand Prix | Euroopa Meistrivõistlused (Göteborg) Grand Prix LANDY'S AKVARELL (2003) 49

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2017
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
CH-EU-D / CH-EU-S (Göteborg; SWE)
Klass:
X
Raskusaste:
Grand Prix
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
49
2017 KS Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV (Ruila, Harjumaa) 31 R kergem ja R raskem | EMV Seeniorid (Ruila, Harjumaa) R kergem ja R raskem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2017
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV (Ruila, Harjumaa)
Klass:
31
Raskusaste:
R kergem ja R raskem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
2017 KS Sisemeistrivõistlused (Rahula, Harjumaa) 24S R kergem ja R raskem | SMV Seeniorid (Rahula, Harjumaa) R kergem ja R raskem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2017
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Sisemeistrivõistlused (Rahula, Harjumaa)
Klass:
24S
Raskusaste:
R kergem ja R raskem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
2016 KS Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus (Ruila, Harjumaa) 36 R kergem ja R raskem | EMV Seeniorid (Ruila, Harjumaa) R kergem ja R raskem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2016
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus (Ruila, Harjumaa)
Klass:
36
Raskusaste:
R kergem ja R raskem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
2016 KS SMV Koolisõidus (Rahula RK, Harjumaa) 17S R kergem ja R raskem | SMV Seeniorid (Rahula RK, Harjumaa) R kergem ja R raskem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2016
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
SMV Koolisõidus (Rahula RK, Harjumaa)
Klass:
17S
Raskusaste:
R kergem ja R raskem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
2015 KS Seenioride EM (Aachen; GER) X Grand Prix | Euroopa Meistrivõistlused (Aachen) Grand Prix LANDY'S AKVARELL (2003) 68

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2015
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Seenioride EM (Aachen; GER)
Klass:
X
Raskusaste:
Grand Prix
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
68
2015 KS Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Koolisõidus / Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus / Laste MV Koolisõidus (Ruila) 35 R raskem | EMV Seeniorid (Ruila) R raskem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2015
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Koolisõidus / Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus / Laste MV Koolisõidus (Ruila)
Klass:
35
Raskusaste:
R raskem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
2014 KS Maailmamängud (Caen; FRA) X Grand Prix | Maailma Meistrivõistlused (Caen) Grand Prix LANDY'S AKVARELL (2003) 77

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2014
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Maailmamängud (Caen; FRA)
Klass:
X
Raskusaste:
Grand Prix
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
77
2014 KS Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Kooliõidus / Laste ja Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus (Ruila) 35 R kergem | EMV Seeniorid (Ruila) R kergem LANDY'S AKVARELL (2003) 1

Võistluse tulemus

Kuupäev:
2014
Ala:
KS
Võistlus (asukoht):
Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Kooliõidus / Laste ja Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus (Ruila)
Klass:
35
Raskusaste:
R kergem
Hobune:
LANDY'S AKVARELL (2003)
Koht:
1
Kuupäev Ala Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Treener(id) Koht Tulemus
Laen andmeid..

    RK kinnitatud Õpilane Treeneri roll
    14. november, 2018 Jasper Johannes Lind (2009) juhendaja, eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Jasper Johannes Lind (2009)
    RK kinnitatud:
    14. november, 2018
    Treeneri roll:
    juhendaja, eksamineerja
    26. veebruar, 2018 Ralf Ellermann (2005) juhendaja, eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Ralf Ellermann (2005)
    RK kinnitatud:
    26. veebruar, 2018
    Treeneri roll:
    juhendaja, eksamineerja
    01. märts, 2017 Dianne Mii Raag (2011) juhendaja, eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Dianne Mii Raag (2011)
    RK kinnitatud:
    01. märts, 2017
    Treeneri roll:
    juhendaja, eksamineerja
    01. märts, 2017 Berit Pihlak (2006) juhendaja, eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Berit Pihlak (2006)
    RK kinnitatud:
    01. märts, 2017
    Treeneri roll:
    juhendaja, eksamineerja
    18. veebruar, 2016 Theresa Radha'a (2003) eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Theresa Radha'a (2003)
    RK kinnitatud:
    18. veebruar, 2016
    Treeneri roll:
    eksamineerja
    30. oktoober, 2013 Marleen Tiirik (1999) eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Marleen Tiirik (1999)
    RK kinnitatud:
    30. oktoober, 2013
    Treeneri roll:
    eksamineerja
    30. oktoober, 2013 Danii Velba (1999) eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Danii Velba (1999)
    RK kinnitatud:
    30. oktoober, 2013
    Treeneri roll:
    eksamineerja
    30. oktoober, 2013 Aleksandr Barsukov eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Aleksandr Barsukov
    RK kinnitatud:
    30. oktoober, 2013
    Treeneri roll:
    eksamineerja
    30. oktoober, 2013 Alla Mirotvortseva eksamineerja

    Rohelise kaardid

    Õpilane:
    Alla Mirotvortseva
    RK kinnitatud:
    30. oktoober, 2013
    Treeneri roll:
    eksamineerja
    Järk kinnitatud Õpilane Ala Järk
    27. aprill, 2019 Kregory Kikkas (2007) Koolisõit III
    Koolisõit
    19. aprill, 2019 Vanessa Simuste (2004) Takistussõit III
    Takistussõit
    21. märts, 2019 Maria Mägi (2007) Koolisõit II
    Koolisõit
    21. märts, 2019 Kalev Käsperson (2000) Koolisõit III
    Koolisõit
    01. detsember, 2018 Kenry Kikkas (2005) Koolisõit II
    Koolisõit
    05. august, 2018 Emma Tuvi (2006) Koolisõit III
    Koolisõit
    06. aprill, 2018 Reili Aru (2003) Koolisõit III
    Koolisõit
    25. juuli, 2017 Kärt Kingisepp (2001) Kolmevõistlus III
    Kolmevõistlus
    03. juuni, 2017 Miriam Tamm (1998) Koolisõit II
    Koolisõit
    03. juuni, 2017 Katariina Merila (2003) Koolisõit II
    Koolisõit
    03. juuni, 2017 Theresa Radha'a (2003) Koolisõit III
    Koolisõit
    03. juuni, 2017 Stella-Marii Tamme (1998) Koolisõit Meistrikandidaat
    Koolisõit
    22. mai, 2017 Linda Kask Koolisõit II
    Koolisõit
    18. aprill, 2016 Anett Jaadla Koolisõit III
    Koolisõit
    06. oktoober, 2014 Kaia Loviisa Kink (1999) Koolisõit III
    Koolisõit