|
Alina Bibikova
CASILIAS (2008)
|
|
Monica Pärno |
CASILIAS (2008) |
|
Andres Udeküll
CROWN IMPERIAL Z (2013)
|
ESHKS |
|
CROWN IMPERIAL Z (2013) |
|
Andres Udeküll
ZURISO (2014)
|
ESHKS |
|
ZURISO (2014) |
|
Annete Sikora
HEBRINNA (2013)
|
|
Triin Vahimets |
HEBRINNA (2013) |
|
Brit Bergmann
MONTON (2008)
|
RK Ruila Tall |
Kristiina Pähn |
MONTON (2008) |
|
Egle Palm
LADY (2010)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
LADY (2010) |
|
Elina Lebedeva
TERMINAATOR (2000, SP)
|
|
Monica Pärno |
TERMINAATOR (2000, SP) |
|
Elisa Maria Hansmann
A MATRICE (2012)
|
|
Kaidi Lunter |
A MATRICE (2012) |
|
Emeli Pikner
TEBIITHA (2012, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
TEBIITHA (2012, SP) |
|
Emma-Elisa Randväli
MACHO (2005, VP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur |
MACHO (2005, VP) |
|
Emma-Elisa Randväli
GENESIS (2011, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur |
GENESIS (2011, SP) |
|
Erik Aedviir
HARUKI CRT (2013)
|
Tondi RSK |
|
HARUKI CRT (2013) |
|
Erik Tuimann
LAGARTO (2013)
|
Tallinna RSK |
|
LAGARTO (2013) |
|
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
|
Tallinna RSK |
Pille Pajulaid, Pille Elson |
CHELSY V (2014) |
|
Evie Dircken
KYLIE MINOQUE Z (2014)
|
Kassari RM |
|
KYLIE MINOQUE Z (2014) |
|
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
|
Tartu Kalevi RK |
Marko Villemson |
IEVINA (2013) |
|
Gunnar Klettenberg
IZAAK (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
IZAAK (2013) |
|
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
|
Tallinna RSK |
Anni Kaljund |
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) |
|
Ivo Ots
CHARLY (2011)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
CHARLY (2011) |
|
Ivo Ots
PELTSEBUL (2013)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
PELTSEBUL (2013) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
TRESTON (2014)
|
Tondi RSK |
|
TRESTON (2014) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
SCAUP CHISINAU (2013)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
SCAUP CHISINAU (2013) |
|
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
|
Hiiumaa RSK |
Pille Elson |
BELLE CHARMANTE (2010) |
|
Kadri Eboldt
ALBANY (2011)
|
RSK Ruttar |
Riina Seder-Zalite |
ALBANY (2011) |
|
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
SOLEIL`S CASPER (2005) |
|
Katariina Tomann
ROMANESCA (2012, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur |
ROMANESCA (2012, SP) |
|
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
|
Tondi RSK |
|
LAETIZIA (2008) |
|
Katrin Liivamägi
BARBOLETTA (2005)
|
RSK Simon |
Monica Pärno |
BARBOLETTA (2005) |
|
Kertu Klettenberg
BOB MARLEY (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
BOB MARLEY (2013) |
|
Kirke Ilves
ZAHRAZAD (2013)
|
|
Kaidi Lunter |
ZAHRAZAD (2013) |
|
Kristi-Maria Tüvi
PRECIOSA (2010)
|
RSK Simon |
Monica Pärno |
PRECIOSA (2010) |
|
Kristiina Klaassen
WOODLAND (2003)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
WOODLAND (2003) |
|
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
|
Tallinna RSK |
Monica Pärno |
ZAYRON (2009) |
|
Laura-Liisa Kolom
FORDANO (2014)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
FORDANO (2014) |
|
Liis Laigu
RUBIO (2012)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
RUBIO (2012) |
|
Maarja Sepp
LASDON (2006)
|
|
|
LASDON (2006) |
|
Marje Salumets
EMILY (2009)
|
RK Ruila Tall |
Tiit Kivisild, Monica Pärno |
EMILY (2009) |
|
Marta Juhkami
KARDINALS (2011)
|
|
Monica Pärno |
KARDINALS (2011) |
|
Merilin Palts
KISS IN VEGAS (2010)
|
Audruranna RSK |
Krista Raidmets, Rein Pill |
KISS IN VEGAS (2010) |
|
Merily Peterson
PIRATE (2010, SP)
|
Märjamaa SK |
|
PIRATE (2010, SP) |
|
Mia Vahimets
CAMARA Z (2011)
|
|
|
CAMARA Z (2011) |
|
Mia-Marleen Lanno
TAGLAS (2011, VP)
|
Tondi RSK |
|
TAGLAS (2011, VP) |
|
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
KENT LAKES (2010) |
|
Rain Koch
VERY CHARMING (2013)
|
Tondi RSK |
|
VERY CHARMING (2013) |
|
Sandra Pärn
SO LONDON (2010)
|
Liivimaa RK |
Monica Pärno |
SO LONDON (2010) |
|
Toomas Pai
B CHEITAN CHS (2011)
|
Tondi RSK |
Reet Kerro |
B CHEITAN CHS (2011) |
|
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
|
|
Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa |
JUTA (2006) |
|
Vanessa Simuste
ONLY (2012, SP)
|
|
Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann |
ONLY (2012, SP) |