Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Korraldaja(d) Staatus
1 jaanuar 2. - 05. jaan KR CEI3* Dubai UAE RV Tulemused avaldatud
2. - 05. jaan
CEI3*
KR / RV
Dubai, UAE
1 jaanuar 05. jaan TS Ihaste laste ja noorte võistkondliku karikasarja finaal Ihaste Ratsakeskus EST 100-130 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
05. jaan
Ihaste laste ja noorte võistkondliku karikasarja finaal
TS / 100-130
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 10. - 13. jaan TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
10. - 13. jaan
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
1 jaanuar 12. jaan TS Tallinna RSK harrastajate karikas I etapp Veskimetsa Ratsakeskus EST 120 Tallinna RSK Tulemused avaldatud
12. jaan
Tallinna RSK harrastajate karikas I etapp
TS / 120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 18. - 19. jaan TS CSN Bathmen NED 100-140 Tulemused avaldatud
18. - 19. jaan
CSN
TS / 100-140
Bathmen, NED
1 jaanuar 19. jaan TS Niitvälja talv 2019 Niitvälja Ratsakeskus EST 130 RSK KRT Tulemused avaldatud
19. jaan
Niitvälja talv 2019
TS / 130
Niitvälja Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 19. jaan TS Liivimaa Ratsaklubi sünnipäeva takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
19. jaan
Liivimaa Ratsaklubi sünnipäeva takistussõiduvõistlus
TS / 90-120
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 31. jaan - 03. veebr TS CSI2* Lublin POL RV Tulemused avaldatud
31. jaan - 03. veebr
CSI2*
TS / RV
Lublin, POL
1 jaanuar 31. jaan - 03. veebr TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
31. jaan - 03. veebr
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
2 veebruar 02. veebr 2V Kurtna Kahevõistlus Kurtna, Harjumaa EST ABC/70; A/90 Kurtna Tall Tulemused avaldatud
02. veebr
Kurtna Kahevõistlus
2V / ABC/70; A/90
Kurtna, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 02. veebr KR CEN Isojoki FIN 50 Tulemused avaldatud
02. veebr
CEN
KR / 50
Isojoki, FIN
2 veebruar 09. veebr KS Talverõõmud Koolisõidus 2019 Niitvälja EST ST-R Niitvälja RSK, OÜ Bestamer Tulemused avaldatud
09. veebr
Talverõõmud Koolisõidus 2019
KS / ST-R
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 9. - 10. veebr TS Hevosopisto Horse Show I Ypäjä FIN 80-140 Tulemused avaldatud
9. - 10. veebr
Hevosopisto Horse Show I
TS / 80-140
Ypäjä, FIN
2 veebruar 10. veebr TS CSN Exloo NED 100-140 Tulemused avaldatud
10. veebr
CSN
TS / 100-140
Exloo, NED
2 veebruar 14. - 17. veebr TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
14. - 17. veebr
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
2 veebruar 16. veebr KR Hüüru Suts Hüüru, Harjumaa EST 30-45 EER Tulemused avaldatud
16. veebr
Hüüru Suts
KR / 30-45
Hüüru, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 16. - 17. veebr TS Veskimetsa Talvekarikas 2019 / Tallinna RSK Harrastajate karikas II etapp / Havensi Ponikarikas 2019 I etapp Veskimetsa Ratsakeskus EST 65-135 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
16. - 17. veebr
Veskimetsa Talvekarikas 2019 / Tallinna RSK Harrastajate karikas II etapp / Havensi Ponikarikas 2019 I etapp
TS / 65-135
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 21. - 24. veebr TS CSI2* Kronenberg NED RV Tulemused avaldatud
21. - 24. veebr
CSI2*
TS / RV
Kronenberg, NED
2 veebruar 22. - 24. veebr KS CDI3*/CDI2* Nice FRA RV Tulemused avaldatud
22. - 24. veebr
CDI3*/CDI2*
KS / RV
Nice, FRA
2 veebruar 23. veebr TS Niitvälja talvekarikas Niitvälja Ratsakeskus EST 135 RSK KRT Tulemused avaldatud
23. veebr
Niitvälja talvekarikas
TS / 135
Niitvälja Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 28. veebr - 03. märts TS CSI2* Krakow POL RV Tulemused avaldatud
28. veebr - 03. märts
CSI2*
TS / RV
Krakow, POL
3 märts 02. märts KS Ihaste Ratsakooli Koolisõiduvõistlus/Talendijaht I etapp Ihaste Ratsakeskus EST ABC-L Tartu Kalevi RK, Ihaste Ratsakool Tulemused avaldatud
02. märts
Ihaste Ratsakooli Koolisõiduvõistlus/Talendijaht I etapp
KS / ABC-L
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 02. märts TS XXIV Tondi Ponikarikas & Havensi Ponikarikas 2019 II etapp Tondi, Tallinn EST 65-100 Tondi RSK Tulemused avaldatud
02. märts
XXIV Tondi Ponikarikas & Havensi Ponikarikas 2019 II etapp
TS / 65-100
Tondi, Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 6. - 10. märts TS CSI3*/CSI2* Herning DEN RV Tulemused avaldatud
6. - 10. märts
CSI3*/CSI2*
TS / RV
Herning, DEN
3 märts 06. märts TS CSN Bathmen NED 120-140 Tulemused avaldatud
06. märts
CSN
TS / 120-140
Bathmen, NED
3 märts 7. - 10. märts TS CSI3*-W LF/CSI1* Varssav POL RV Tulemused avaldatud
7. - 10. märts
CSI3*-W LF/CSI1*
TS / RV
Varssav, POL
3 märts 08. märts TS CSN Bathmen NED 120-140 Tulemused avaldatud
08. märts
CSN
TS / 120-140
Bathmen, NED
3 märts 9. - 10. märts KS Sisemeistrivõistlused 2019 Rahula EST A-RR Tondi RSK, Rahula Tall Tulemused avaldatud
9. - 10. märts
Sisemeistrivõistlused 2019
KS / A-RR
Rahula, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 09. märts KR Hüüru Suts II / El Awrah Arabian & Akhal-Teke Cup I etapp Hüüru, Harjumaa EST 30-41 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
09. märts
Hüüru Suts II / El Awrah Arabian & Akhal-Teke Cup I etapp
KR / 30-41
Hüüru, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 09. märts KR CEN Jämsänkoski FIN 66 Tulemused avaldatud
09. märts
CEN
KR / 66
Jämsänkoski, FIN
3 märts 9. - 10. märts TS Niitvälja Kevad / SMV lapsed ja U25 Niitvälja Ratsakeskus EST 70-135 RSK KRT Tulemused avaldatud
9. - 10. märts
Niitvälja Kevad / SMV lapsed ja U25
TS / 70-135
Niitvälja Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 09. märts TS Ecu Sisederby Ecu Tallid EST 90-115 Nõo RK, Ecu Tallid Tulemused avaldatud
09. märts
Ecu Sisederby
TS / 90-115
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 14. - 17. märts TS CSI2*/CSI1* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
14. - 17. märts
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Lier, BEL
3 märts 15. - 17. märts TS Hevosopisto Horse Show II Ypäjä FIN 80-140 Tulemused avaldatud
15. - 17. märts
Hevosopisto Horse Show II
TS / 80-140
Ypäjä, FIN
3 märts 15. - 17. märts TS CSN Lichtenvoorde NED 110-140 Tulemused avaldatud
15. - 17. märts
CSN
TS / 110-140
Lichtenvoorde, NED
3 märts 15. - 17. märts TS CSN Opglabbeek BEL 120-145 Tulemused avaldatud
15. - 17. märts
CSN
TS / 120-145
Opglabbeek, BEL
3 märts 17. märts TS Havensi Ponikarika III etapp Suuresti tall, Harjumaa EST 65-105 Suuresti RSK, Reimo Karus ja Rene Karus Tulemused avaldatud
17. märts
Havensi Ponikarika III etapp
TS / 65-105
Suuresti tall, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 19. - 24. märts TS CSI1* Oliva ESP RV Tulemused avaldatud
19. - 24. märts
CSI1*
TS / RV
Oliva, ESP
3 märts 21. - 24. märts KS CDI3* Ornago ITA RV Tulemused avaldatud
21. - 24. märts
CDI3*
KS / RV
Ornago, ITA
3 märts 21. - 24. märts TS CSI2*/CSI1* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
21. - 24. märts
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Lier, BEL
3 märts 22. - 24. märts KS CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Ypäjä FIN RV Tulemused avaldatud
22. - 24. märts
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Ypäjä, FIN
3 märts 23. märts TS Havensi Ponikarikas 2019 IV etapp Kurtna, Harjumaa EST 65-120 Kurtna Tall Tulemused avaldatud
23. märts
Havensi Ponikarikas 2019 IV etapp
TS / 65-120
Kurtna, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 23. - 24. märts TS SMV seeniorid & Tallinna RSK Harrastajate karikas III etapp Veskimetsa Ratsakeskus EST 75-145 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
23. - 24. märts
SMV seeniorid & Tallinna RSK Harrastajate karikas III etapp
TS / 75-145
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 23. - 24. märts 2V, KS, TS Tartu Linna MV kahevõistluses, LMRK kooli- ja takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 80-110 / ABC-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
23. - 24. märts
Tartu Linna MV kahevõistluses, LMRK kooli- ja takistussõiduvõistlus
2V, KS, TS / 80-110 / ABC-L
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 26. - 31. märts TS CSI1* Oliva ESP RV Tulemused avaldatud
26. - 31. märts
CSI1*
TS / RV
Oliva, ESP
3 märts 28. - 31. märts TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV Tulemused avaldatud
28. - 31. märts
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
3 märts 30. märts TS Tartu Linna SMV Ihaste Ratsakeskus EST 90-135 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
30. märts
Tartu Linna SMV
TS / 90-135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 3. - 07. apr TS CSIOY Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
3. - 07. apr
CSIOY
TS / RV
Opglabbeek, BEL
4 aprill 3. - 07. apr TS CSI-W Finaal / CSIYH1* Göteborg SWE RV Tulemused avaldatud
3. - 07. apr
CSI-W Finaal / CSIYH1*
TS / RV
Göteborg, SWE
4 aprill 5. - 07. apr KS CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Zakrzow POL RV Tulemused avaldatud
5. - 07. apr
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Zakrzow, POL
4 aprill 06. apr KR Kiviloo Rännak Kiviloo, Harjumaa EST 30-80 EER, Torni Tall OÜ Tulemused avaldatud
06. apr
Kiviloo Rännak
KR / 30-80
Kiviloo, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 06. apr TS Ihaste Kevad 2019 ja Harrastajate SMV Ihaste Ratsakeskus EST 90-135 Tartu Kalevi RK, Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
06. apr
Ihaste Kevad 2019 ja Harrastajate SMV
TS / 90-135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 11. - 14. apr TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 14. apr
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
4 aprill 11. - 13. apr TS CSIU25J-A Lier BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 13. apr
CSIU25J-A
TS / RV
Lier, BEL
4 aprill 13. apr KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Tulemused avaldatud
13. apr
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 13. apr TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas FINAAL Veskimetsa Ratsakeskus EST 75-120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
13. apr
Tallinna RSK Harrastajate Karikas FINAAL
TS / 75-120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 14. apr TS Vaikla Kevad 2019 Vaikla, Ida-Virumaa EST 100-130 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
14. apr
Vaikla Kevad 2019
TS / 100-130
Vaikla, Ida-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 14. apr TS Havensi Ponikarikas 2019 finaal Rahula tall EST 65-105 Märjamaa SK, Katrin Vellet Tulemused avaldatud
14. apr
Havensi Ponikarikas 2019 finaal
TS / 65-105
Rahula tall, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 15. - 17. apr TS CSI2* Eschweiler GER RV Tulemused avaldatud
15. - 17. apr
CSI2*
TS / RV
Eschweiler, GER
4 aprill 18. - 21. apr TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
18. - 21. apr
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
4 aprill 19. apr KS Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS Vääna Tallid EST ST-RK Audruranna RSK, Nautilo OÜ Tulemused avaldatud
19. apr
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
KS / ST-RK
Vääna Tallid, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 19. - 21. apr TS Hevosopisto Horse Show III Ypäjä FIN 80-140 Tulemused avaldatud
19. - 21. apr
Hevosopisto Horse Show III
TS / 80-140
Ypäjä, FIN
4 aprill 20. - 23. apr TS CSIL1* Eschweiler GER RV Tulemused avaldatud
20. - 23. apr
CSIL1*
TS / RV
Eschweiler, GER
4 aprill 20. - 21. apr TS Ruila Indoor Cup 2019 / SMV poniratsanikud ja juuniorid Ruila EST 100-135 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
20. - 21. apr
Ruila Indoor Cup 2019 / SMV poniratsanikud ja juuniorid
TS / 100-135
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 25. - 28. apr 3V International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-S / CCI4*-S Sopot POL RV Tulemused avaldatud
25. - 28. apr
International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-S / CCI4*-S
3V / RV
Sopot, POL
4 aprill 25. - 28. apr TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
25. - 28. apr
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
4 aprill 25. - 28. apr RS CAI3*-P2 Kladruby nad Labem CZE RV Tulemused avaldatud
25. - 28. apr
CAI3*-P2
RS / RV
Kladruby nad Labem, CZE
4 aprill 25. - 28. apr TS CSN Wierden NED 135 Tulemused avaldatud
25. - 28. apr
CSN
TS / 135
Wierden, NED
4 aprill 25. - 28. apr TS CSN Mierlo NED 120 Tulemused avaldatud
25. - 28. apr
CSN
TS / 120
Mierlo, NED
4 aprill 27. apr KS Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2019 I etapp Ecu Tallid EST ABC-L Nõo RK, Ecu Tallid Tulemused avaldatud
27. apr
Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2019 I etapp
KS / ABC-L
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 27. - 28. apr TS Perila Kevad / Fair Play Ponikarikas 2019 I etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 I etapp Perila, Harjumaa EST 60-135 Tondi RSK Tühistatud
27. - 28. apr
Perila Kevad / Fair Play Ponikarikas 2019 I etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 I etapp
TS / 60-135
Perila, Harjumaa, EST
Tühistatud
5 mai 1. - 05. mai KS CDI-W/CDI3* Pilisjaszfalu HUN RV Tulemused avaldatud
1. - 05. mai
CDI-W/CDI3*
KS / RV
Pilisjaszfalu, HUN
5 mai 2. - 05. mai 3V International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-L / CCI3*-S / CCI4*-L Sopot POL RV Tulemused avaldatud
2. - 05. mai
International and National Three Day Event - CCI2*-L / CCI2*-S / CCI3*-L / CCI3*-S / CCI4*-L
3V / RV
Sopot, POL
5 mai 2. - 05. mai TS CSI3*-W St-Peterburg RUS RV Tulemused avaldatud
2. - 05. mai
CSI3*-W
TS / RV
St-Peterburg, RUS
5 mai 3. - 05. mai TS CSN Tuusula FIN 90-145 Tulemused avaldatud
3. - 05. mai
CSN
TS / 90-145
Tuusula, FIN
5 mai 04. mai KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
04. mai
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Tühistatud
5 mai 04. mai KS Massu Kevad Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Tühistatud
04. mai
Massu Kevad
KS / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Tühistatud
5 mai 04. mai TS Sammuli Kevad 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 I etapp Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Tühistatud
04. mai
Sammuli Kevad 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 I etapp
TS / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Tühistatud
5 mai 05. mai TS Massu Kevad & Fair Play Ponikarikas 2019 I etapp Massu, Pärnumaa EST 75-120 Massu RK Tühistatud
05. mai
Massu Kevad & Fair Play Ponikarikas 2019 I etapp
TS / 75-120
Massu, Pärnumaa, EST
Tühistatud
5 mai 9. - 12. mai TS CSI2*/CSI1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
9. - 12. mai
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
5 mai 9. - 12. mai KS CDI-W/CDI3* Mariakalnok HUN RV Tulemused avaldatud
9. - 12. mai
CDI-W/CDI3*
KS / RV
Mariakalnok, HUN
5 mai 9. - 12. mai TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP Darguziai LTU RV Tulemused avaldatud
9. - 12. mai
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
TS / RV
Darguziai, LTU
5 mai 11. - 12. mai TS CSN Helsingi FIN 70-120 Tulemused avaldatud
11. - 12. mai
CSN
TS / 70-120
Helsingi, FIN
5 mai 11. mai TS Liivimaa RK hooaja avavõistlus takistussõidus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
11. mai
Liivimaa RK hooaja avavõistlus takistussõidus
TS / 90-130
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 11. - 12. mai RS Raplamaa Rakend & Rakendi Karikas 2019 I etapp Madise tall EST Mad-Kõrg Märjamaa SK Tulemused avaldatud
11. - 12. mai
Raplamaa Rakend & Rakendi Karikas 2019 I etapp
RS / Mad-Kõrg
Madise tall , EST
Tulemused avaldatud
5 mai 11. - 12. mai 3V Koordi Avavõistlus Kolmevõistluses 2019 Koordi Tallid EST 70-2* Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Tühistatud
11. - 12. mai
Koordi Avavõistlus Kolmevõistluses 2019
3V / 70-2*
Koordi Tallid, EST
Tühistatud
5 mai 16. - 19. mai TS CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP Darguziai LTU RV Tulemused avaldatud
16. - 19. mai
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
TS / RV
Darguziai, LTU
5 mai 17. - 19. mai KS CDN Vazgaikiemis LTU A-M Tulemused avaldatud
17. - 19. mai
CDN
KS / A-M
Vazgaikiemis, LTU
5 mai 17. - 19. mai RS CAI2*-P1 Boguslawice POL RV Tulemused avaldatud
17. - 19. mai
CAI2*-P1
RS / RV
Boguslawice, POL
5 mai 17. - 19. mai KS CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
17. - 19. mai
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Vazgaikiemis, LTU
5 mai 18. mai TS Jüri Kevad Jüri, Harjumaa EST 70-125 Tondi RSK, Jüri Tall Tulemused avaldatud
18. mai
Jüri Kevad
TS / 70-125
Jüri, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 18. mai KR Tõrvahavva Rännak Tõrvahavva EST 30-80 EER, Kaia Raidma Tulemused avaldatud
18. mai
Tõrvahavva Rännak
KR / 30-80
Tõrvahavva, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 18. - 19. mai KR CEI1* Bialka POL RV Tulemused avaldatud
18. - 19. mai
CEI1*
KR / RV
Bialka, POL
5 mai 18. mai KR CEN Urjala FIN 85 Tulemused avaldatud
18. mai
CEN
KR / 85
Urjala, FIN
5 mai 18. mai KS Kilgi koolisõit ja Tartumaa Meistrid 2019 II etapp Kilgi Tall, Tartumaa EST A-L Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Tulemused avaldatud
18. mai
Kilgi koolisõit ja Tartumaa Meistrid 2019 II etapp
KS / A-L
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 18. mai KS Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp Valgeranna tall, Pärnumaa EST ST-M Pärnumaa RSK Tulemused avaldatud
18. mai
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
KS / ST-M
Valgeranna tall, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 18. - 19. mai RS 15 aastat rakendisporti Eestis Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad, Kõrg Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tühistatud
18. - 19. mai
15 aastat rakendisporti Eestis
RS / Mad, Kõrg
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tühistatud
5 mai 19. mai TS Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp Valgeranna tall, Pärnumaa EST 80-130 Pärnumaa RSK Tulemused avaldatud
19. mai
Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp
TS / 80-130
Valgeranna tall, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 22. - 25. mai KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN Padise EST 30-160 MTÜ EEC Tühistatud
22. - 25. mai
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN
KR / 30-160
Padise, EST
Tühistatud
5 mai 24. - 26. mai KS CDI-W Lipica SLO RV Tulemused avaldatud
24. - 26. mai
CDI-W
KS / RV
Lipica, SLO
5 mai 24. - 26. mai TS CSN Lier BEL 85-125 Tulemused avaldatud
24. - 26. mai
CSN
TS / 85-125
Lier, BEL
5 mai 25. - 26. mai 3V Koordi Karikas 2019 Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
25. - 26. mai
Koordi Karikas 2019
3V / 70-110
Koordi Tallid, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 25. - 26. mai TS CSN Incukalns LAT 60-130 Tulemused avaldatud
25. - 26. mai
CSN
TS / 60-130
Incukalns, LAT
5 mai 25. - 26. mai TS CSN Opglabbeek BEL 115-140 Tulemused avaldatud
25. - 26. mai
CSN
TS / 115-140
Opglabbeek, BEL
5 mai 25. mai TS Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2019 III etapp Ecu Tallid EST 60-125 Nõo RK, Ecu Tallid Tulemused avaldatud
25. mai
Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2019 III etapp
TS / 60-125
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 25. mai TS Juurimaa takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 II etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 III etapp / Freejump Lastekarikas 2019 III etapp Juurimaa tall EST 65-125 Märjamaa SK Tulemused avaldatud
25. mai
Juurimaa takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 II etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 III etapp / Freejump Lastekarikas 2019 III etapp
TS / 65-125
Juurimaa tall, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 26. mai KS Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp Pallase Tallid EST ST-R Tondi RSK, Pallase Tallid Tulemused avaldatud
26. mai
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
KS / ST-R
Pallase Tallid, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 29. mai - 01. juuni TS CSIOY NC-Y Wierden NED RV Tulemused avaldatud
29. mai - 01. juuni
CSIOY NC-Y
TS / RV
Wierden, NED
5 mai 29. mai - 02. juuni KS CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Pornainen FIN RV Tulemused avaldatud
29. mai - 02. juuni
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Pornainen, FIN
5 mai 30. mai - 02. juuni TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
30. mai - 02. juuni
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
6 juuni 1. - 02. juuni RS CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1/P1 / CAIY2*-H1/P1 / CAIJ2*-P1 / CAICh2*-P1 Maria talu, Pärnumaa EST RV Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tulemused avaldatud
1. - 02. juuni
CAI2*-H1/H2/P1/P2 / CAI1*-H1/P1 / CAIY2*-H1/P1 / CAIJ2*-P1 / CAICh2*-P1
RS / RV
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 1. - 02. juuni TS Ruila Derby 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 IV etapp & Land Rover Trophy I etapp Ruila EST 90-140 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
1. - 02. juuni
Ruila Derby 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 IV etapp & Land Rover Trophy I etapp
TS / 90-140
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 01. juuni TS Kilgi takistusõit ja Tartumaa Meistrid 2019 IV etapp Kilgi Tall, Tartumaa EST 60-130 Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Tulemused avaldatud
01. juuni
Kilgi takistusõit ja Tartumaa Meistrid 2019 IV etapp
TS / 60-130
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 01. juuni KS Järvamaa KHK Karikas/ESHKS sarja III etapp Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
01. juuni
Järvamaa KHK Karikas/ESHKS sarja III etapp
KS / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 01. juuni KR Arma Kestvusratsutamine / EMV Poniratsanikud & Lääne-Virumaa MV Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa EST 30-80 Viru Ratsu, Arma Ratsatalu Tulemused avaldatud
01. juuni
Arma Kestvusratsutamine / EMV Poniratsanikud & Lääne-Virumaa MV
KR / 30-80
Arma Ratsatalu, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 1. - 02. juuni RS Maria Rakend 2019 & Rakendi Karikas 2019 II etapp Maria talu, Pärnumaa EST Mad, Kesk EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tulemused avaldatud
1. - 02. juuni
Maria Rakend 2019 & Rakendi Karikas 2019 II etapp
RS / Mad, Kesk
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 02. juuni TS Järvamaa KHK Karikas Särevere, Järvamaa EST 70-110 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
02. juuni
Järvamaa KHK Karikas
TS / 70-110
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 5. - 08. juuni KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN Padise EST 30-160 MTÜ EEC Tühistatud
5. - 08. juuni
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN
KR / 30-160
Padise, EST
Tühistatud
6 juuni 6. - 09. juuni TS CSI4*/CSI1* Poznan Wola POL RV Tulemused avaldatud
6. - 09. juuni
CSI4*/CSI1*
TS / RV
Poznan Wola, POL
6 juuni 6. - 09. juuni RS CAI2*-P2 Mélykút HUN RV Tulemused avaldatud
6. - 09. juuni
CAI2*-P2
RS / RV
Mélykút, HUN
6 juuni 7. - 09. juuni 3V CCN Ypäjä FIN 2*/3* Tulemused avaldatud
7. - 09. juuni
CCN
3V / 2*/3*
Ypäjä, FIN
6 juuni 8. - 09. juuni TS Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp Vanamõisa, Harjumaa EST 65-140 Kasemäe Tall MTÜ Tulemused avaldatud
8. - 09. juuni
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
TS / 65-140
Vanamõisa, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 8. - 09. juuni 3V CCN Butrimonys LTU 70-2* Tulemused avaldatud
8. - 09. juuni
CCN
3V / 70-2*
Butrimonys, LTU
6 juuni 08. juuni KS Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Tartu Linna MV koolisõidus, Tartumaa Meistrid 2019 V etapp Saksa Ratsutamiskompleks EST ABC-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
08. juuni
Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Tartu Linna MV koolisõidus, Tartumaa Meistrid 2019 V etapp
KS / ABC-L
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 09. juuni TS Pärna Suvi Lammiku, Tartumaa EST 90-125 Pärna RSK Tulemused avaldatud
09. juuni
Pärna Suvi
TS / 90-125
Lammiku, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 11. - 16. juuni TS CSIOY-NC Hagen GER RV Tulemused avaldatud
11. - 16. juuni
CSIOY-NC
TS / RV
Hagen, GER
6 juuni 14. - 16. juuni TS CSN Hyvinkää FIN 80-150 Tulemused avaldatud
14. - 16. juuni
CSN
TS / 80-150
Hyvinkää, FIN
6 juuni 15. juuni TS Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2019 VI etapp Ihaste Ratsakeskus EST 80-110 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
15. juuni
Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2019 VI etapp
TS / 80-110
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. - 16. juuni 3V Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-90 Nõo RK, Ecu Tallid Tulemused avaldatud
15. - 16. juuni
Ecu Kolmevõistlus
3V / 70-90
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. juuni RS Veskimetsa Rakend & Rakendi Karikas 2019 III etapp Veskimetsa Ratsakeskus EST Mad Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
15. juuni
Veskimetsa Rakend & Rakendi Karikas 2019 III etapp
RS / Mad
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. juuni KS Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp Maria talu, Pärnumaa EST A-L EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tulemused avaldatud
15. juuni
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
KS / A-L
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. juuni KR Maria Kevad 2019 Maria talu, Pärnumaa EST 30-80 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tühistatud
15. juuni
Maria Kevad 2019
KR / 30-80
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tühistatud
6 juuni 16. juuni TS Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikas 2019 I etapp Maria talu, Pärnumaa EST 65-125 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tulemused avaldatud
16. juuni
Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikas 2019 I etapp
TS / 65-125
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 19. - 23. juuni TS CSI3*/CSI2* Bonheiden BEL RV Tulemused avaldatud
19. - 23. juuni
CSI3*/CSI2*
TS / RV
Bonheiden, BEL
6 juuni 19. - 22. juuni KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN Padise EST 30-160 MTÜ EEC Tühistatud
19. - 22. juuni
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN
KR / 30-160
Padise, EST
Tühistatud
6 juuni 20. - 23. juuni TS CSIU25-A Kronenberg NED RV Tulemused avaldatud
20. - 23. juuni
CSIU25-A
TS / RV
Kronenberg, NED
6 juuni 20. - 23. juuni KS CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A Sopot POL RV Tulemused avaldatud
20. - 23. juuni
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
KS / RV
Sopot, POL
6 juuni 21. - 23. juuni KS CDI-W/CDI3* Brno CZE RV Tulemused avaldatud
21. - 23. juuni
CDI-W/CDI3*
KS / RV
Brno, CZE
6 juuni 21. - 23. juuni TS CSI1*/CSIAm-B/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1* Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
21. - 23. juuni
CSI1*/CSIAm-B/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1*
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 juuni 22. juuni TS Koordi Takistussõit Koordi Tallid EST 70-120 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Tühistatud
22. juuni
Koordi Takistussõit
TS / 70-120
Koordi Tallid, EST
Tühistatud
6 juuni 22. juuni KS Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp Kilgi Tall, Tartumaa EST NH-M Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Tulemused avaldatud
22. juuni
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp
KS / NH-M
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 24. - 30. juuni TS CSI1*/CSICh-B/CSIJ-B/CSIY-B/CSIP & Põhjamaade MV Aarhus DEN RV Tulemused avaldatud
24. - 30. juuni
CSI1*/CSICh-B/CSIJ-B/CSIY-B/CSIP & Põhjamaade MV
TS / RV
Aarhus, DEN
6 juuni 24. - 30. juuni KS CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV Aarhus DEN RV Tulemused avaldatud
24. - 30. juuni
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV
KS / RV
Aarhus, DEN
6 juuni 25. - 30. juuni 3V CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L & Põhjamaade MV Aarhus DEN RV Tulemused avaldatud
25. - 30. juuni
CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L & Põhjamaade MV
3V / RV
Aarhus, DEN
6 juuni 28. - 30. juuni KR CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV Kõrvemaa, Harjumaa EST RV Pinifer ET, MTÜ EER Tulemused avaldatud
28. - 30. juuni
CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV
KR / RV
Kõrvemaa, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 28. - 30. juuni TS CSI2*/CSI1*/CSIAm-A/CSICh-A/CSIJ-A/CSIU25-A/CSIYH1*/CSIP Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
28. - 30. juuni
CSI2*/CSI1*/CSIAm-A/CSICh-A/CSIJ-A/CSIU25-A/CSIYH1*/CSIP
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 juuni 28. - 29. juuni KR Kõrvemaa Kestvusratsutamine / EMV seeniorid & juuniorid / Pinifer Arabian Horse Cup Pillapalu, Harjumaa EST 53-120 Pinifer ET, MTÜ EER Tulemused avaldatud
28. - 29. juuni
Kõrvemaa Kestvusratsutamine / EMV seeniorid & juuniorid / Pinifer Arabian Horse Cup
KR / 53-120
Pillapalu, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 29. - 30. juuni KS Baltic Dressage League Latvia Riia LAT A-R Tulemused avaldatud
29. - 30. juuni
Baltic Dressage League Latvia
KS / A-R
Riia, LAT
6 juuni 29. juuni TS Liivimaa Ratsaklubi Takistussõidu võistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tühistatud
29. juuni
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõidu võistlus
TS / 90-120
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tühistatud
6 juuni 29. - 30. juuni RS Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad, Kesk Liivimaa RK Tühistatud
29. - 30. juuni
Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti
RS / Mad, Kesk
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tühistatud
6 juuni 30. juuni KS Madise Talli Koolisõit Madise tall, Väike-Maarja EST ST-L Viru Ratsu, Madise Tall Tulemused avaldatud
30. juuni
Madise Talli Koolisõit
KS / ST-L
Madise tall, Väike-Maarja, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 3. - 07. juuli TS CSI1*/ CSIYH1* Knokke BEL RV Tulemused avaldatud
3. - 07. juuli
CSI1*/ CSIYH1*
TS / RV
Knokke, BEL
7 juuli 4. - 07. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* St-Peterburg RUS RV Tulemused avaldatud
4. - 07. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
St-Peterburg, RUS
7 juuli 4. - 07. juuli KS CDIO4*-NC Järvenpää FIN RV Tulemused avaldatud
4. - 07. juuli
CDIO4*-NC
KS / RV
Järvenpää, FIN
7 juuli 6. - 07. juuli TS Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp Vao, Lääne-Virumaa EST 90-140 Viru Ratsu, Vao tall Tulemused avaldatud
6. - 07. juuli
Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp
TS / 90-140
Vao, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 06. juuli TS Pallase Ponipäev & Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp Pallase tall, Lääne- Virumaa EST 65-105 Tondi RSK, Pallase tall Tulemused avaldatud
06. juuli
Pallase Ponipäev & Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp
TS / 65-105
Pallase tall, Lääne- Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 06. juuli TS Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp Lammiku, Tartumaa EST 80-120 Pärna RSK Tulemused avaldatud
06. juuli
Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp
TS / 80-120
Lammiku, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 9. - 14. juuli TS EM lapsed, juuniorid ja noored Zuidwolde NED RV Tulemused avaldatud
9. - 14. juuli
EM lapsed, juuniorid ja noored
TS / RV
Zuidwolde, NED
7 juuli 11. - 14. juuli 3V Juunioride ja noorte EM Maarsbergen NED RV Tulemused avaldatud
11. - 14. juuli
Juunioride ja noorte EM
3V / RV
Maarsbergen, NED
7 juuli 11. - 14. juuli KR Tom Quilty Gold Cup 2019 Queensland AUS 160 Tulemused avaldatud
11. - 14. juuli
Tom Quilty Gold Cup 2019
KR / 160
Queensland, AUS
7 juuli 11. juuli TS CSN Geesteren NED 100 Tulemused avaldatud
11. juuli
CSN
TS / 100
Geesteren, NED
7 juuli 13. juuli 3V Niitvälja Karikas Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE, Niitvälja Ratsakeskus Tulemused avaldatud
13. juuli
Niitvälja Karikas
3V / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 13. - 14. juuli KS Baltic Dressage League Lithuania Vazgaikiemis LTU A-R Tulemused avaldatud
13. - 14. juuli
Baltic Dressage League Lithuania
KS / A-R
Vazgaikiemis, LTU
7 juuli 13. - 14. juuli 3V CCN2*-S Lempäälä FIN 2* Tulemused avaldatud
13. - 14. juuli
CCN2*-S
3V / 2*
Lempäälä, FIN
7 juuli 13. - 14. juuli TS 15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV Saksa RK, Tartumaa EST 75-125 Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala Tulemused avaldatud
13. - 14. juuli
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
TS / 75-125
Saksa RK, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 13. - 14. juuli RS Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp Ihaste Ratsakeskus EST Mad-Kesk Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
13. - 14. juuli
Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp
RS / Mad-Kesk
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 16. - 21. juuli 3V CCI4*-S Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
16. - 21. juuli
CCI4*-S
3V / RV
Moskva, RUS
7 juuli 17. - 20. juuli KR Padise Endurance Festival - CEI2*/CEI1* & CEN Padise, Harjumaa EST 30-120 MTÜ EEC Tühistatud
17. - 20. juuli
Padise Endurance Festival - CEI2*/CEI1* & CEN
KR / 30-120
Padise, Harjumaa, EST
Tühistatud
7 juuli 17. juuli - 01. jaan TS CSN Vragender NED 100-110 Tulemused avaldatud
17. juuli - 01. jaan
CSN
TS / 100-110
Vragender, NED
7 juuli 18. - 21. juuli TS JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp Perila EST 60-140 Tondi RSK, Perila Tallid, ESHKS Tulemused avaldatud
18. - 21. juuli
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp
TS / 60-140
Perila, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 19. - 21. juuli TS CSI2*/CSI1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
19. - 21. juuli
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
7 juuli 19. - 21. juuli KR CEIYJ2* Samorin SVK RV Tulemused avaldatud
19. - 21. juuli
CEIYJ2*
KR / RV
Samorin, SVK
7 juuli 20. juuli TS EHS Karikas 2019 II etapp Loopre, Jõgevamaa EST 60-110 Loopre-Lepiku ratsatalu Tulemused avaldatud
20. juuli
EHS Karikas 2019 II etapp
TS / 60-110
Loopre, Jõgevamaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 20. juuli KR Tõrvahavva Rännak II Tõrvahavva EST 36-82 EER, Kaia Raidma Tulemused avaldatud
20. juuli
Tõrvahavva Rännak II
KR / 36-82
Tõrvahavva, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 20. juuli KS Lepa Talli koolisõit Lepa Tall, L-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Lepa Tall Tulemused avaldatud
20. juuli
Lepa Talli koolisõit
KS / ST-L
Lepa Tall, L-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 20. juuli KS Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool, Tartu LV Tulemused avaldatud
20. juuli
Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 25. - 28. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV Tulemused avaldatud
25. - 28. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
7 juuli 25. - 28. juuli RS CAI3*-H1/P2 Ptakowice POL RV Tulemused avaldatud
25. - 28. juuli
CAI3*-H1/P2
RS / RV
Ptakowice, POL
7 juuli 26. - 28. juuli KS PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp Perila EST ABC-RR Tondi RSK Tulemused avaldatud
26. - 28. juuli
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
KS / ABC-RR
Perila, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 27. - 28. juuli 3V Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV Kose, Harjumaa EST 80-90 Kipi Team MTÜ Tulemused avaldatud
27. - 28. juuli
Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV
3V / 80-90
Kose, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 27. - 28. juuli 3V CCI2*-S Lempäälä FIN RV Tulemused avaldatud
27. - 28. juuli
CCI2*-S
3V / RV
Lempäälä, FIN
7 juuli 27. juuli TS Kilgi takistussõit Kilgi Tall, Tartumaa EST 80-130 Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Tulemused avaldatud
27. juuli
Kilgi takistussõit
TS / 80-130
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 27. juuli KS Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Tulemused avaldatud
27. juuli
Massu Suvi
KS / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 28. juuli TS Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST 75-125 Massu RK Tulemused avaldatud
28. juuli
Massu Suvi
TS / 75-125
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 1. - 04. aug RS CAI2*-P1 Schildau GER RV Tulemused avaldatud
1. - 04. aug
CAI2*-P1
RS / RV
Schildau, GER
8 august 1. - 04. aug KS CDI3* Nice FRA RV Tulemused avaldatud
1. - 04. aug
CDI3*
KS / RV
Nice, FRA
8 august 2. - 04. aug 3V Olustvere Kolmevõistlus 2019 & EMV Seeniorid Olustvere, Viljandimaa EST 80/110 MTÜ ELMA 3DE Tulemused avaldatud
2. - 04. aug
Olustvere Kolmevõistlus 2019 & EMV Seeniorid
3V / 80/110
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 2. - 04. aug 3V CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019 Olustvere, Viljandimaa EST RV MTÜ ELMA 3DE Tulemused avaldatud
2. - 04. aug
CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019
3V / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 3. - 04. aug TS Luunja Karikas 2019 & Land Rover Trophy IV etapp Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Tulemused avaldatud
3. - 04. aug
Luunja Karikas 2019 & Land Rover Trophy IV etapp
TS / 100-140
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
8 august 03. aug KR Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored Kikkaoja, Võrumaa EST 30-120 Pinifer ET, Culverts OÜ Tulemused avaldatud
03. aug
Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored
KR / 30-120
Kikkaoja, Võrumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 7. - 10. aug KR CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Tulemused avaldatud
7. - 10. aug
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 8. - 11. aug TS CSI3*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
8. - 11. aug
CSI3*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
8 august 9. - 11. aug RS Olustvere karikas 2019 / Rakendi Karikas 2019 V etapp Olustvere, Viljandimaa EST Mad-Kesk OÜ Ruhve Tulemused avaldatud
9. - 11. aug
Olustvere karikas 2019 / Rakendi Karikas 2019 V etapp
RS / Mad-Kesk
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 9. - 11. aug RS CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere, Viljandimaa EST RV Tulemused avaldatud
9. - 11. aug
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
RS / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 09. aug KR Padise Endurance Festival Padise EST 80 MTÜ EEC Tulemused avaldatud
09. aug
Padise Endurance Festival
KR / 80
Padise, EST
Tulemused avaldatud
8 august 10. - 11. aug TS EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp Ruila EST 95-145 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
10. - 11. aug
EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp
TS / 95-145
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
8 august 15. - 18. aug KR CEI1*/CEIYJ1* Euston Park GBR RV Tulemused avaldatud
15. - 18. aug
CEI1*/CEIYJ1*
KR / RV
Euston Park, GBR
8 august 16. - 18. aug TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
16. - 18. aug
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
8 august 17. - 18. aug 3V Koordi Kolmevõistlus & EMV U25 Koordi Tallid EST 70-2* Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
17. - 18. aug
Koordi Kolmevõistlus & EMV U25
3V / 70-2*
Koordi Tallid, EST
Tulemused avaldatud
8 august 17. aug TS Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal Sammuli tall, Viljandimaa EST 90-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Tulemused avaldatud
17. aug
Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal
TS / 90-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 17. aug RS Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti Lesta tall, Põlvamaa EST ? Liivimaa RK, Lesta tall Tühistatud
17. aug
Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti
RS / ?
Lesta tall, Põlvamaa, EST
Tühistatud
8 august 18. aug KS Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp Anilepa tall, Lääne-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Anilepa Tall Tulemused avaldatud
18. aug
Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp
KS / ST-L
Anilepa tall, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 19. - 25. aug KS CH-EU-D Rotterdam NED RV Tulemused avaldatud
19. - 25. aug
CH-EU-D
KS / RV
Rotterdam, NED
8 august 20. aug TS Reinu Kapp XXIII Kõruse küla, Saaremaa EST 75-120 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Tulemused avaldatud
20. aug
Reinu Kapp XXIII
TS / 75-120
Kõruse küla, Saaremaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 20. - 25. aug TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIOY Ciekocinko POL RV Tulemused avaldatud
20. - 25. aug
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIOY
TS / RV
Ciekocinko, POL
8 august 20. aug KS Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp Saksa Ratsutamiskompleks EST ST-L Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
20. aug
Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp
KS / ST-L
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
8 august 21. - 24. aug KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
21. - 24. aug
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Tühistatud
8 august 23. - 25. aug RS Kocenu Kauss Koceni LAT Kesk-Kõrg Tulemused avaldatud
23. - 25. aug
Kocenu Kauss
RS / Kesk-Kõrg
Koceni, LAT
8 august 23. - 25. aug TS Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal Pärnu rand EST 80-140 Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ Tulemused avaldatud
23. - 25. aug
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
TS / 80-140
Pärnu rand, EST
Tulemused avaldatud
8 august 24. aug TS Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-110 Tartu Ratsakool, Tartu LV Tulemused avaldatud
24. aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
TS / 80-110
Tartu Ratsakool, EST
Tulemused avaldatud
8 august 27. aug - 01. sept TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Ciekocinko POL RV Tulemused avaldatud
27. aug - 01. sept
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Ciekocinko, POL
8 august 30. aug - 01. sept TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
30. aug - 01. sept
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
8 august 31. aug 3V Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE, Spordiselts Arantes MTÜ Tulemused avaldatud
31. aug
Niitvälja Sügis / EMV Juuniorid / Noorhobuste Tšempionaat
3V / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 31. aug KR Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises Pariisi, Lääne-Virumaa EST 30-80 RK El Awrah ET, Pariisi Puhkeküla Tulemused avaldatud
31. aug
Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises
KR / 30-80
Pariisi, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 4. - 07. sept KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Tulemused avaldatud
4. - 07. sept
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 4. - 07. sept KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
4. - 07. sept
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Tühistatud
9 september 5. - 08. sept TS CSI3*/CSI1* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
5. - 08. sept
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Moskva, RUS
9 september 7. - 08. sept TS CSN Incukalns LAT 60-135 Tulemused avaldatud
7. - 08. sept
CSN
TS / 60-135
Incukalns, LAT
9 september 07. sept KS Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Tulemused avaldatud
07. sept
Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV
KS / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 7. - 08. sept RS EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal Madise tall EST Kesk Märjamaa SK Tulemused avaldatud
7. - 08. sept
EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal
RS / Kesk
Madise tall , EST
Tulemused avaldatud
9 september 7. - 08. sept KS Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal Piira tall, Lääne-Virumaa EST ST-R EHS, Piira tall Tulemused avaldatud
7. - 08. sept
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
KS / ST-R
Piira tall, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 08. sept TS Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-130 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
08. sept
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus
TS / 90-130
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
9 september 08. sept TS Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV Massu, Pärnumaa EST 75-125 Massu RK Tulemused avaldatud
08. sept
Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV
TS / 75-125
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 11. - 15. sept TS CSI3*/CSI2*/CSIYH1* Bonheiden BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 15. sept
CSI3*/CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Bonheiden, BEL
9 september 11. - 15. sept TS CSI2* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
11. - 15. sept
CSI2*
TS / RV
Moskva, RUS
9 september 12. - 15. sept TS CSI2* Kronenberg NED RV Tulemused avaldatud
12. - 15. sept
CSI2*
TS / RV
Kronenberg, NED
9 september 12. - 15. sept KS CDI3* Omago ITA RV Tulemused avaldatud
12. - 15. sept
CDI3*
KS / RV
Omago, ITA
9 september 14. - 15. sept 3V Kose Kolmevõistlus & Harrastajate MV Kose, Harjumaa EST 80/100 Kipi Team MTÜ Tulemused avaldatud
14. - 15. sept
Kose Kolmevõistlus & Harrastajate MV
3V / 80/100
Kose, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 14. sept TS Juurimaa Sügis Juurimaa tall EST 60-130 Märjamaa SK Tühistatud
14. sept
Juurimaa Sügis
TS / 60-130
Juurimaa tall, EST
Tühistatud
9 september 14. sept TS Ihaste Sügis 2019 Ihaste Ratsakeskus EST 110-135 Tartu Kalevi RK Tühistatud
14. sept
Ihaste Sügis 2019
TS / 110-135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tühistatud
9 september 14. sept KS Türi Valla Karikas Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
14. sept
Türi Valla Karikas
KS / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 15. sept TS Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal Särevere, Järvamaa EST 60-110 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
15. sept
Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal
TS / 60-110
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 17. - 18. sept KR Juuniorite/noorte MM Pisa, San Rossore ITA RV Tulemused avaldatud
17. - 18. sept
Juuniorite/noorte MM
KR / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 september 18. - 19. sept KR CEI2* Pisa, San Rossore ITA RV Tulemused avaldatud
18. - 19. sept
CEI2*
KR / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 september 19. - 22. sept TS Noorhobuste MM Lanaken BEL RV Tulemused avaldatud
19. - 22. sept
Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 19. - 20. sept KR Noorhobuste MM Pisa, San Rossore ITA RV Tulemused avaldatud
19. - 20. sept
Noorhobuste MM
KR / RV
Pisa, San Rossore, ITA
9 september 20. - 22. sept TS CSN Ypäjä FIN 80-145 Tulemused avaldatud
20. - 22. sept
CSN
TS / 80-145
Ypäjä, FIN
9 september 21. - 22. sept 3V Koordi Kolmevõistlus Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
21. - 22. sept
Koordi Kolmevõistlus
3V / 70-110
Koordi Tallid, EST
Tulemused avaldatud
9 september 22. sept TS Vaikla Sügis 2019 Vaikla EST 90-140 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
22. sept
Vaikla Sügis 2019
TS / 90-140
Vaikla, EST
Tulemused avaldatud
9 september 25. - 29. sept RS Ponirakendite MM Aszar Kisber HUN RV Tulemused avaldatud
25. - 29. sept
Ponirakendite MM
RS / RV
Aszar Kisber, HUN
9 september 26. - 29. sept TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV Tulemused avaldatud
26. - 29. sept
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
9 september 27. - 29. sept KS CDI-W Budapest-Fot HUN RV Tulemused avaldatud
27. - 29. sept
CDI-W
KS / RV
Budapest-Fot, HUN
9 september 27. - 29. sept 3V CCI2*-S Baborowko POL RV Tulemused avaldatud
27. - 29. sept
CCI2*-S
3V / RV
Baborowko, POL
9 september 27. - 28. sept TS CSN Järvenpää FIN 100-120 Tulemused avaldatud
27. - 28. sept
CSN
TS / 100-120
Järvenpää, FIN
10 oktoober 2. - 05. okt KR CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Tulemused avaldatud
2. - 05. okt
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 2. - 05. okt KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
2. - 05. okt
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Tühistatud
10 oktoober 3. - 06. okt KS CDI3* Nice FRA RV Tulemused avaldatud
3. - 06. okt
CDI3*
KS / RV
Nice, FRA
10 oktoober 4. - 06. okt TS, KS CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W Saku Suurhall, Tallinn EST RV ERL Tulemused avaldatud
4. - 06. okt
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
TS, KS / RV
Saku Suurhall, Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 4. - 05. okt TS Saku Suurhalli rahvuslik võistlus Saku Suurhall EST 105-110 Tulemused avaldatud
4. - 05. okt
Saku Suurhalli rahvuslik võistlus
TS / 105-110
Saku Suurhall, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 10. - 13. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV Tulemused avaldatud
10. - 13. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 10. - 13. okt 3V CCI2*-L Strzegom POL RV Tulemused avaldatud
10. - 13. okt
CCI2*-L
3V / RV
Strzegom, POL
10 oktoober 10. - 13. okt TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
10. - 13. okt
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
10 oktoober 11. - 13. okt TS CSN Šiauliai LTU 80-120 Tulemused avaldatud
11. - 13. okt
CSN
TS / 80-120
Šiauliai, LTU
10 oktoober 11. - 13. okt TS CSN Ypäjä FIN 80-140 Tulemused avaldatud
11. - 13. okt
CSN
TS / 80-140
Ypäjä, FIN
10 oktoober 11. - 13. okt RS Tartu Linna MV & Liivimaa RK Rakendivõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
11. - 13. okt
Tartu Linna MV & Liivimaa RK Rakendivõistlus
RS / Mad-Kõrg
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 12. okt KR Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV Kurista, Tartumaa EST 30-80 EER Tulemused avaldatud
12. okt
Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV
KR / 30-80
Kurista, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 16. - 20. okt 3V Noorhobuste MM Le Lion d'Angers FRA RV Tulemused avaldatud
16. - 20. okt
Noorhobuste MM
3V / RV
Le Lion d'Angers, FRA
10 oktoober 23. - 27. okt TS CSN Helsingi FIN 80-140 Tulemused avaldatud
23. - 27. okt
CSN
TS / 80-140
Helsingi, FIN
10 oktoober 24. - 27. okt TS, KS CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV Tulemused avaldatud
24. - 27. okt
CSI5*-W / CDI3*
TS, KS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 24. - 27. okt TS CSI2*/CSIYH1* Michalowice POL RV Tulemused avaldatud
24. - 27. okt
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Michalowice, POL
10 oktoober 24. - 27. okt TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
24. - 27. okt
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
10 oktoober 26. - 27. okt TS CSN Riia LAT 65-130 Tulemused avaldatud
26. - 27. okt
CSN
TS / 65-130
Riia, LAT
10 oktoober 30. okt - 02. nov TS CSI2* Wierden NED RV Tulemused avaldatud
30. okt - 02. nov
CSI2*
TS / RV
Wierden, NED
10 oktoober 31. okt - 03. nov KR CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Tulemused avaldatud
31. okt - 03. nov
CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 31. okt - 03. nov KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Tulemused avaldatud
31. okt - 03. nov
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Tulemused avaldatud
11 november 7. - 10. nov TS CSI3*/CSI1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
7. - 10. nov
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
11 november 8. - 10. nov TS Hevosopisto Horse Show IV Ypäjä FIN 80-145 Tulemused avaldatud
8. - 10. nov
Hevosopisto Horse Show IV
TS / 80-145
Ypäjä, FIN
11 november 09. nov TS Ihaste TSV Ihaste Ratsakeskus EST 80-130 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
09. nov
Ihaste TSV
TS / 80-130
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
11 november 14. - 17. nov TS CSIU25-A Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
14. - 17. nov
CSIU25-A
TS / RV
Opglabbeek, BEL
11 november 20. - 24. nov TS CSIU25-A Lichtenvoorde NED RV Tulemused avaldatud
20. - 24. nov
CSIU25-A
TS / RV
Lichtenvoorde, NED
11 november 22. - 24. nov TS CSN Leszno POL 120-145 Tulemused avaldatud
22. - 24. nov
CSN
TS / 120-145
Leszno, POL
11 november 28. nov - 01. dets TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
28. nov - 01. dets
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
11 november 28. nov - 01. dets TS CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV Tulemused avaldatud
28. nov - 01. dets
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
11 november 30. nov - 01. dets TS CSN Riia LAT 70-130 Tulemused avaldatud
30. nov - 01. dets
CSN
TS / 70-130
Riia, LAT
12 detsember 5. - 08. dets TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
5. - 08. dets
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
12 detsember 5. - 08. dets KR CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Tulemused avaldatud
5. - 08. dets
CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 06. dets KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Tulemused avaldatud
06. dets
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 7. - 08. dets TS CSN Joniškis LTU 80-135 Tulemused avaldatud
7. - 08. dets
CSN
TS / 80-135
Joniškis, LTU
12 detsember 08. dets TS Vaikla Talv 2019 Vaikla EST 90-130 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
08. dets
Vaikla Talv 2019
TS / 90-130
Vaikla, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 11. - 15. dets TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 15. dets
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Lier, BEL
12 detsember 14. - 15. dets KR Waimeha Mandate Cup Kaitieke NZL 120 Tulemused avaldatud
14. - 15. dets
Waimeha Mandate Cup
KR / 120
Kaitieke, NZL
12 detsember 14. dets TS Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa Ratsakeskus EST 70-120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
14. dets
Veskimetsa Takistussõit
TS / 70-120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 21. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Tulemused avaldatud
21. dets
Luunja Jõul
TS / 100-135
Luunja, EST
Tulemused avaldatud