Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Kaaskorraldaja(d) Staatus
6 juuni 7. - 09. juuni 3V CCN Ypäjä FIN 2*/3* Tulemused avaldatud
7. - 09. juuni
CCN
3V / 2*/3*
Ypäjä, FIN
6 juuni 8. - 09. juuni TS Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp Vanamõisa, Harjumaa EST 65-140 Kasemäe Tall MTÜ Tulemused avaldatud
8. - 09. juuni
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
TS / 65-140
Vanamõisa, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 8. - 09. juuni 3V CCN Butrimonys LTU 70-2* Tulemused avaldatud
8. - 09. juuni
CCN
3V / 70-2*
Butrimonys, LTU
6 juuni 08. juuni KS Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Tartu Linna MV koolisõidus, Tartumaa Meistrid 2019 V etapp Saksa Ratsutamiskompleks EST ABC-L Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
08. juuni
Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Tartu Linna MV koolisõidus, Tartumaa Meistrid 2019 V etapp
KS / ABC-L
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 09. juuni TS Pärna Suvi Lammiku, Tartumaa EST 90-125 Pärna RSK Tulemused avaldatud
09. juuni
Pärna Suvi
TS / 90-125
Lammiku, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 11. - 16. juuni TS CSIOY Hagen GER RV Tulemused avaldatud
11. - 16. juuni
CSIOY
TS / RV
Hagen, GER
6 juuni 14. - 16. juuni TS CSN Hyvinkää FIN 80-150 Tulemused avaldatud
14. - 16. juuni
CSN
TS / 80-150
Hyvinkää, FIN
6 juuni 15. juuni TS Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2019 VI etapp Ihaste Ratsakeskus EST 80-110 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
15. juuni
Tartu Kalevi RK takistussõiduvõistlus / Tartumaa Meistrid 2019 VI etapp
TS / 80-110
Ihaste Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. - 16. juuni 3V Ecu Kolmevõistlus Ecu Tallid EST 70-90 Nõo RK, Ecu Tallid Tulemused avaldatud
15. - 16. juuni
Ecu Kolmevõistlus
3V / 70-90
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. juuni RS Veskimetsa Rakend & Rakendi Karikas 2019 III etapp Veskimetsa Ratsakeskus EST Mad Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
15. juuni
Veskimetsa Rakend & Rakendi Karikas 2019 III etapp
RS / Mad
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. juuni KS Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp Maria talu, Pärnumaa EST A-L EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tulemused avaldatud
15. juuni
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
KS / A-L
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. juuni KR Maria Kevad 2019 Maria talu, Pärnumaa EST 30-80 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tühistatud
15. juuni
Maria Kevad 2019
KR / 30-80
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tühistatud
6 juuni 16. juuni TS Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikas 2019 I etapp Maria talu, Pärnumaa EST 65-125 EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ Tulemused avaldatud
16. juuni
Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikas 2019 I etapp
TS / 65-125
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 19. - 23. juuni TS CSI3*/CSI2* Bonheiden BEL RV Tulemused avaldatud
19. - 23. juuni
CSI3*/CSI2*
TS / RV
Bonheiden, BEL
6 juuni 19. - 22. juuni KR Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN Padise EST 30-160 MTÜ EEC Tühistatud
19. - 22. juuni
Padise Endurance Festival - CEI3*/CEI2*/CEI1* & CEN
KR / 30-160
Padise, EST
Tühistatud
6 juuni 20. - 23. juuni TS CSIU25-A Kronenberg NED RV Tulemused avaldatud
20. - 23. juuni
CSIU25-A
TS / RV
Kronenberg, NED
6 juuni 20. - 23. juuni KS CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A Sopot POL RV Tulemused avaldatud
20. - 23. juuni
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
KS / RV
Sopot, POL
6 juuni 21. - 23. juuni KS CDI-W/CDI3* Brno CZE RV Tulemused avaldatud
21. - 23. juuni
CDI-W/CDI3*
KS / RV
Brno, CZE
6 juuni 21. - 23. juuni TS CSI1*/CSIAm-B/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1* Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
21. - 23. juuni
CSI1*/CSIAm-B/CSICh-B/CSIJ-B/CSIP/CSIU25-A/CSIYH1*
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 juuni 22. juuni TS Koordi Takistussõit Koordi Tallid EST 70-120 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Tühistatud
22. juuni
Koordi Takistussõit
TS / 70-120
Koordi Tallid, EST
Tühistatud
6 juuni 22. juuni KS Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp Kilgi Tall, Tartumaa EST NH-M Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Võistlus toimunud
22. juuni
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp
KS / NH-M
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Võistlus toimunud
6 juuni 24. - 30. juuni KS CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV Aarhus DEN RV Juhend avaldatud FEI lehel
24. - 30. juuni
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV
KS / RV
Aarhus, DEN
6 juuni 25. - 30. juuni 3V CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L & Põhjamaade MV Aarhus, Vilhelmsborg DEN RV Juhend avaldatud FEI lehel
25. - 30. juuni
CCI3*-S/CCI2*-S/CCIP1-L & Põhjamaade MV
3V / RV
Aarhus, Vilhelmsborg, DEN
6 juuni 28. - 30. juuni KR CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV Kõrvemaa, Harjumaa EST RV Pinifer ET, MTÜ EER Registreerimine lõppenud
28. - 30. juuni
CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV
KR / RV
Kõrvemaa, Harjumaa, EST
Registreerimine lõppenud
6 juuni 28. - 30. juuni TS CSI2*/CSI1*/CSIAm-A/CSICh-A/CSIJ-A/CSIU25-A/CSIYH1*/CSIP Vazgaikiemis LTU RV Juhend avaldatud FEI lehel
28. - 30. juuni
CSI2*/CSI1*/CSIAm-A/CSICh-A/CSIJ-A/CSIU25-A/CSIYH1*/CSIP
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
6 juuni 28. - 29. juuni KR Kõrvemaa Kestvusratsutamine / EMV seeniorid & juuniorid / Pinifer Arabian Horse Cup Pillapalu, Harjumaa EST 53-120 Pinifer ET, MTÜ EER Registreerimine lõppenud
28. - 29. juuni
Kõrvemaa Kestvusratsutamine / EMV seeniorid & juuniorid / Pinifer Arabian Horse Cup
KR / 53-120
Pillapalu, Harjumaa, EST
Registreerimine lõppenud
6 juuni 29. - 30. juuni KS Baltic Dressage League Latvia Riia LAT A-R Registreerimine lõppenud
29. - 30. juuni
Baltic Dressage League Latvia
KS / A-R
Riia, LAT
6 juuni 29. juuni TS Liivimaa Ratsaklubi Takistussõidu võistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Tühistatud
29. juuni
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõidu võistlus
TS / 90-120
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tühistatud
6 juuni 29. - 30. juuni RS Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad, Kesk Liivimaa RK Tühistatud
29. - 30. juuni
Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti
RS / Mad, Kesk
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Tühistatud
6 juuni 30. juuni KS Madise Talli Koolisõit Madise tall, Väike-Maarja EST ST-L Viru Ratsu, Madise Tall Registreerimine lõppenud
30. juuni
Madise Talli Koolisõit
KS / ST-L
Madise tall, Väike-Maarja, EST
Registreerimine lõppenud
7 juuli 4. - 07. juuli TS CSIO2* Järvenpää FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
4. - 07. juuli
CSIO2*
TS / RV
Järvenpää, FIN
7 juuli 4. - 07. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* St-Peterburg, Derby Club RUS RV Juhend avaldatud FEI lehel
4. - 07. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
St-Peterburg, Derby Club, RUS
7 juuli 4. - 07. juuli KS CDIO4*-NC Järvenpää FIN RV Juhend avaldatud FEI lehel
4. - 07. juuli
CDIO4*-NC
KS / RV
Järvenpää, FIN
7 juuli 5. - 07. juuli KS CDI3*/CDIJ/CDIY/CDIYH Radzionkow POL RV Juhend avaldatud FEI lehel
5. - 07. juuli
CDI3*/CDIJ/CDIY/CDIYH
KS / RV
Radzionkow, POL
7 juuli 6. - 07. juuli TS Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp Vao, Lääne-Virumaa EST 90-140 Viru Ratsu, Vao tall Registreerimine avatud kuni 03.07.2019
6. - 07. juuli
Vao Karikas 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 V etapp / Freejump Lastekarikas 2019 VI etapp
TS / 90-140
Vao, Lääne-Virumaa, EST
Registreerimine avatud kuni 03.07.2019
7 juuli 06. juuli TS Pallase Ponipäev & Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp Pallase tall, Lääne- Virumaa EST 65-105 Tondi RSK, Pallase tall Registreerimine avatud kuni 03.07.2019
06. juuli
Pallase Ponipäev & Fair Play Ponikarikas 2019 V etapp
TS / 65-105
Pallase tall, Lääne- Virumaa, EST
Registreerimine avatud kuni 03.07.2019
7 juuli 06. juuli TS Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp Lammiku, Tartumaa EST 80-120 Pärna RSK Registreerimine avatud kuni 03.07.2019
06. juuli
Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2019 VII etapp
TS / 80-120
Lammiku, Tartumaa, EST
Registreerimine avatud kuni 03.07.2019
7 juuli 9. - 14. juuli TS EM lapsed, juuniorid ja noored Zuidwolde NED RV Juhend avaldatud FEI lehel
9. - 14. juuli
EM lapsed, juuniorid ja noored
TS / RV
Zuidwolde, NED
7 juuli 11. - 14. juuli 3V Juunioride ja noorte EM Maarsbergen NED RV Juhend avaldatud FEI lehel
11. - 14. juuli
Juunioride ja noorte EM
3V / RV
Maarsbergen, NED
7 juuli 13. juuli 3V Niitvälja Karikas Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 MTÜ ELMA 3DE ja Niitvälja Ratsakeskus Registreerimine avatud kuni 10.07.2019
13. juuli
Niitvälja Karikas
3V / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Registreerimine avatud kuni 10.07.2019
7 juuli 13. - 14. juuli KS Baltic Dressage League Lithuania Vazgaikiemis LTU A-R Juhend avaldatud
13. - 14. juuli
Baltic Dressage League Lithuania
KS / A-R
Vazgaikiemis, LTU
7 juuli 13. - 14. juuli TS 15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV Saksa RK, Tartumaa EST 75-125 Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala Registreerimine avatud kuni 09.07.2019
13. - 14. juuli
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
TS / 75-125
Saksa RK, Tartumaa, EST
Registreerimine avatud kuni 09.07.2019
7 juuli 13. - 14. juuli RS Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp Ihaste Ratsakeskus EST Kesk Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 08.06.2019
13. - 14. juuli
Ihaste Rakend & Rakendi Karikas 2019 IV etapp
RS / Kesk
Ihaste Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 08.06.2019
7 juuli 17. - 20. juuli KR CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
17. - 20. juuli
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
7 juuli 17. - 20. juuli KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 12.06.2019
17. - 20. juuli
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 12.06.2019
7 juuli 18. - 21. juuli TS JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp Perila EST 60-140 Tondi RSK, Perila Tallid, ESHKS Registreerimine avatud kuni 14.07.2019
18. - 21. juuli
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp
TS / 60-140
Perila, EST
Registreerimine avatud kuni 14.07.2019
7 juuli 20. juuli TS EHS Karikas 2019 II etapp Loopre, Jõgevamaa EST 60-110 Loopre-Lepiku ratstalu Registreerimine avatud kuni 17.07.2019
20. juuli
EHS Karikas 2019 II etapp
TS / 60-110
Loopre, Jõgevamaa, EST
Registreerimine avatud kuni 17.07.2019
7 juuli 20. juuli KS Lepa Talli koolisõit Lepa Tall, L-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Lepa Tall Juhendi tähtaeg 15.06.2019
20. juuli
Lepa Talli koolisõit
KS / ST-L
Lepa Tall, L-Virumaa, EST
Juhendi tähtaeg 15.06.2019
7 juuli 20. juuli KS Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool Juhendi tähtaeg 15.06.2019
20. juuli
Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus & Tartumaa Meistrid 2019 VIII etapp / Talendijaht VII etapp
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 15.06.2019
7 juuli 25. - 28. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV Juhend avaldatud FEI lehel
25. - 28. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
7 juuli 26. - 28. juuli KS EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp Perila EST A-RR Tondi RSK Juhendi tähtaeg 21.06.2019
26. - 28. juuli
EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
KS / A-RR
Perila, EST
Juhendi tähtaeg 21.06.2019
7 juuli 27. - 28. juuli 3V Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV Kose, Harjumaa EST 80-90 Kipi Team MTÜ Registreerimine avatud kuni 24.07.2019
27. - 28. juuli
Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV
3V / 80-90
Kose, Harjumaa, EST
Registreerimine avatud kuni 24.07.2019
7 juuli 27. juuli TS Kilgi takistussõit Kilgi Tall, Tartumaa EST 80-130 Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall Registreerimine avatud kuni 24.07.2019
27. juuli
Kilgi takistussõit
TS / 80-130
Kilgi Tall, Tartumaa, EST
Registreerimine avatud kuni 24.07.2019
7 juuli 27. juuli KS Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Juhendi tähtaeg 22.06.2019
27. juuli
Massu Suvi
KS / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Juhendi tähtaeg 22.06.2019
7 juuli 28. juuli TS Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST 75-130 Massu RK Juhendi tähtaeg 23.06.2019
28. juuli
Massu Suvi
TS / 75-130
Massu, Pärnumaa, EST
Juhendi tähtaeg 23.06.2019
7 juuli 31. juuli - 03. aug KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 26.06.2019
31. juuli - 03. aug
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 26.06.2019
8 august 1. - 04. aug 3V EMV Seeniorid Olustvere, Viljandimaa EST 110 MTÜ ELMA 3DE Juhendi tähtaeg 27.06.2019
1. - 04. aug
EMV Seeniorid
3V / 110
Olustvere, Viljandimaa, EST
Juhendi tähtaeg 27.06.2019
8 august 1. - 04. aug 3V CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019 Olustvere, Viljandimaa EST RV MTÜ ELMA 3DE
1. - 04. aug
CCI2*-S - Olustvere Eventing 2019
3V / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
8 august 1. - 04. aug KS Noorhobuste MM Ermelo NED RV
1. - 04. aug
Noorhobuste MM
KS / RV
Ermelo, NED
8 august 3. - 04. aug TS Luunja Karikas 2019 & Land Rover Trophy IV etapp Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 29.06.2019
3. - 04. aug
Luunja Karikas 2019 & Land Rover Trophy IV etapp
TS / 100-140
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 29.06.2019
8 august 03. aug KR Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored Kikkaoja, Võrumaa EST 30-120 Pinifer ET, Culverts OÜ Juhendi tähtaeg 29.06.2019
03. aug
Ubajärve Rännak 2019 & EMV noored
KR / 30-120
Kikkaoja, Võrumaa, EST
Juhendi tähtaeg 29.06.2019
8 august 7. - 10. aug KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
7. - 10. aug
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
8 august 7. - 10. aug KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 03.07.2019
7. - 10. aug
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 03.07.2019
8 august 9. - 11. aug RS Rakendi Karikas 2019 V etapp Olustvere, Viljandimaa EST ? Juhendi tähtaeg 05.07.2019
9. - 11. aug
Rakendi Karikas 2019 V etapp
RS / ?
Olustvere, Viljandimaa, EST
Juhendi tähtaeg 05.07.2019
8 august 9. - 11. aug RS CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1 Olustvere, Viljandimaa EST RV Registreerimine avatud kuni 23.08.2019
9. - 11. aug
CAI3*-H1/P1 / CAI2*-H1/P1
RS / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
Registreerimine avatud kuni 23.08.2019
8 august 9. - 11. aug TS EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp Ruila EST 145 RK Ruila Tall Juhendi tähtaeg 05.07.2019
9. - 11. aug
EMV kõik vanuseklassid / Harrastajate MV / Land Rover Trophy V etapp
TS / 145
Ruila, EST
Juhendi tähtaeg 05.07.2019
8 august 17. - 18. aug 3V Koordi Kolmevõistlus & EMV U25 Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 13.07.2019
17. - 18. aug
Koordi Kolmevõistlus & EMV U25
3V / 70-110
Koordi Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 13.07.2019
8 august 17. aug TS Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal Sammuli tall, Viljandimaa EST 80-130 Viljandimaa RSK, Sammuli tall Juhendi tähtaeg 13.07.2019
17. aug
Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal
TS / 80-130
Sammuli tall, Viljandimaa, EST
Juhendi tähtaeg 13.07.2019
8 august 17. aug RS Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti Lesta tall, Põlvamaa EST ? Liivimaa RK, Lesta tall Tühistatud
17. aug
Liivimaa Ratsaklubi Karikasari rakendispordis 15.aastat rakendisporti
RS / ?
Lesta tall, Põlvamaa, EST
Tühistatud
8 august 18. aug KS Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp Anilepa tall, Lääne-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Anilepa Tall Juhendi tähtaeg 14.07.2019
18. aug
Anilepa Koolisõit/Talendijaht IX etapp
KS / ST-L
Anilepa tall, Lääne-Virumaa, EST
Juhendi tähtaeg 14.07.2019
8 august 19. - 25. aug KS, TS Euroopa MV Rotterdam NED RV
19. - 25. aug
Euroopa MV
KS, TS / RV
Rotterdam, NED
8 august 20. aug TS Reinu Kapp Kõruse küla, Saaremaa EST 70-120 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Juhendi tähtaeg 16.07.2019
20. aug
Reinu Kapp
TS / 70-120
Kõruse küla, Saaremaa, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2019
8 august 20. aug KS Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp Saksa Ratsutamiskompleks EST ST-L, para Liivimaa RK, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 16.07.2019
20. aug
Liivimaa Ratsaklubi Koolisõiduvõistlus/Talendijaht X etapp
KS / ST-L, para
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Juhendi tähtaeg 16.07.2019
8 august 21. - 24. aug KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 17.07.2019
21. - 24. aug
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 17.07.2019
8 august 23. - 25. aug TS Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal Pärnu rand EST 100-140 Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ Juhendi tähtaeg 19.07.2019
23. - 25. aug
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
TS / 100-140
Pärnu rand, EST
Juhendi tähtaeg 19.07.2019
8 august 24. aug TS Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-105 Tartu Ratsakool, Tartu LV Juhendi tähtaeg 20.07.2019
24. aug
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
TS / 80-105
Tartu Ratsakool, EST
Juhendi tähtaeg 20.07.2019
8 august 31. aug 3V Niitvälja Sügis & EMV Juuniorid Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 Juhendi tähtaeg 27.07.2019
31. aug
Niitvälja Sügis & EMV Juuniorid
3V / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Juhendi tähtaeg 27.07.2019
8 august 31. aug KR Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises Pariisi, Lääne-Virumaa EST 30-80 RK El Awrah ET, Pariisi Puhkeküla Juhendi tähtaeg 27.07.2019
31. aug
Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises
KR / 30-80
Pariisi, Lääne-Virumaa, EST
Juhendi tähtaeg 27.07.2019
9 september 4. - 07. sept KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 31.07.2019
4. - 07. sept
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Juhendi tähtaeg 31.07.2019
9 september 4. - 07. sept KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 31.07.2019
4. - 07. sept
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 31.07.2019
9 september 07. sept KS Massu Sügis Massu, Pärnumaa EST ST-L Massu RK Juhendi tähtaeg 03.08.2019
07. sept
Massu Sügis
KS / ST-L
Massu, Pärnumaa, EST
Juhendi tähtaeg 03.08.2019
9 september 07. sept KS Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal Piira tall, Lääne-Virumaa EST ST-M Viru Ratsu, Piira tall Juhendi tähtaeg 03.08.2019
07. sept
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
KS / ST-M
Piira tall, Lääne-Virumaa, EST
Juhendi tähtaeg 03.08.2019
9 september 08. sept TS Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks EST 90-120 Liivimaa RK, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 04.08.2019
08. sept
Liivimaa Ratsaklubi Takistussõiduvõistlus
TS / 90-120
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Juhendi tähtaeg 04.08.2019
9 september 08. sept TS Massu Sügis Massu, Pärnumaa EST 75-130 Massu RK Juhendi tähtaeg 04.08.2019
08. sept
Massu Sügis
TS / 75-130
Massu, Pärnumaa, EST
Juhendi tähtaeg 04.08.2019
9 september 13. - 15. sept KS CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH Harkov UKR RV Juhend avaldatud FEI lehel
13. - 15. sept
CDI-W/CDICh-A/CDIJ/CDIY/CDIYH
KS / RV
Harkov, UKR
9 september 14. - 15. sept 3V Harrastajate MV Kose, Harjumaa EST 80 Kipi Team OÜ Juhendi tähtaeg 10.08.2019
14. - 15. sept
Harrastajate MV
3V / 80
Kose, Harjumaa, EST
Juhendi tähtaeg 10.08.2019
9 september 14. sept TS Juurimaa Sügis Juurimaa tall EST 70-120 Märjamaa SK Juhendi tähtaeg 10.08.2019
14. sept
Juurimaa Sügis
TS / 70-120
Juurimaa tall, EST
Juhendi tähtaeg 10.08.2019
9 september 14. sept TS Ihaste Sügis 2019 Ihaste Ratsakeskus EST 135 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 10.08.2019
14. sept
Ihaste Sügis 2019
TS / 135
Ihaste Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 10.08.2019
9 september 14. sept KS Türi Valla Karikas Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 10.08.2019
14. sept
Türi Valla Karikas
KS / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Juhendi tähtaeg 10.08.2019
9 september 14. - 15. sept RS EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal Madise tall EST Kesk Märjamaa SK Juhendi tähtaeg 10.08.2019
14. - 15. sept
EMV Rakendispordis & Rakendi Karikas 2019 Finaal
RS / Kesk
Madise tall , EST
Juhendi tähtaeg 10.08.2019
9 september 15. sept TS Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal Särevere, Järvamaa EST 80-110 Järvamaa KHK Juhendi tähtaeg 11.08.2019
15. sept
Türi Valla Karikas / EHS Karikas 2019 Finaal
TS / 80-110
Särevere, Järvamaa, EST
Juhendi tähtaeg 11.08.2019
9 september 19. - 22. sept TS Noorhobuste MM Lanaken BEL RV
19. - 22. sept
Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 21. - 22. sept 3V Koordi Kolmevõistlus Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Juhendi tähtaeg 17.08.2019
21. - 22. sept
Koordi Kolmevõistlus
3V / 70-110
Koordi Tallid, EST
Juhendi tähtaeg 17.08.2019
9 september 21. - 22. sept TS Vaikla Sügis 2019 Vaikla EST 140 RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ Juhendi tähtaeg 17.08.2019
21. - 22. sept
Vaikla Sügis 2019
TS / 140
Vaikla, EST
Juhendi tähtaeg 17.08.2019
9 september 25. - 29. sept RS Ponirakendite MM Aszar Kisber HUN RV
25. - 29. sept
Ponirakendite MM
RS / RV
Aszar Kisber, HUN
9 september 26. - 29. sept TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV
26. - 29. sept
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
10 oktoober 2. - 06. okt KR CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 28.08.2019
2. - 06. okt
CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Juhendi tähtaeg 28.08.2019
10 oktoober 2. - 05. okt KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 28.08.2019
2. - 05. okt
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 28.08.2019
10 oktoober 4. - 06. okt KS, TS CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W Saku Suurhall, Tallinn EST RV ERL
4. - 06. okt
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
KS, TS / RV
Saku Suurhall, Tallinn, EST
10 oktoober 10. - 13. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV
10. - 13. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 12. - 13. okt RS Tartu Linna MV rakendispordis Saksa Ratsutamiskompleks EST Mad-Kõrg Liivimaa RK, Tartu LV KO, MTÜ Viplala Juhendi tähtaeg 07.09.2019
12. - 13. okt
Tartu Linna MV rakendispordis
RS / Mad-Kõrg
Saksa Ratsutamiskompleks, EST
Juhendi tähtaeg 07.09.2019
10 oktoober 19. okt KR Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV Kurista, Tartumaa EST 30-80 EER, Mari Saar Juhendi tähtaeg 14.09.2019
19. okt
Kurista kestvusratsutamine & Harrastajate MV
KR / 30-80
Kurista, Tartumaa, EST
Juhendi tähtaeg 14.09.2019
10 oktoober 24. - 27. okt KS, TS CSI5*-W / CDI3* Helsingi FIN RV CDI juhend avaldatud FEI lehel
24. - 27. okt
CSI5*-W / CDI3*
KS, TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 25. - 27. okt KS CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Zakrzow POL RV
25. - 27. okt
CDI-W/CDI2*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Zakrzow, POL
10 oktoober 31. okt - 03. nov KR CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
31. okt - 03. nov
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
10 oktoober 31. okt - 03. nov KR Padise Endurance Festival Padise EST 30-80 MTÜ EEC Juhendi tähtaeg 26.09.2019
31. okt - 03. nov
Padise Endurance Festival
KR / 30-80
Padise, EST
Juhendi tähtaeg 26.09.2019
11 november 8. - 10. nov KS CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIY Sopot POL RV
8. - 10. nov
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Sopot, POL
11 november 09. nov TS Ihaste TSV Ihaste Ratsakeskus EST 130 Tartu Kalevi RK Juhendi tähtaeg 05.10.2019
09. nov
Ihaste TSV
TS / 130
Ihaste Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 05.10.2019
11 november 28. nov - 01. dets TS CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1* Poznan POL RV
28. nov - 01. dets
CSI4*-W/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
12 detsember 5. - 08. dets KR CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC
5. - 08. dets
CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
12 detsember 13. - 15. dets KS CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
13. - 15. dets
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
KS / RV
Zhashkiv, UKR
12 detsember 14. dets TS Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa Ratsakeskus EST 120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Juhendi tähtaeg 09.11.2019
14. dets
Veskimetsa Takistussõit
TS / 120
Veskimetsa Ratsakeskus, EST
Juhendi tähtaeg 09.11.2019
12 detsember 20. - 22. dets KS CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH Zhashkiv UKR RV
20. - 22. dets
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIYH
KS / RV
Zhashkiv, UKR
12 detsember 21. - 22. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 100-135 Tartumaa RSK Juhendi tähtaeg 16.11.2019
21. - 22. dets
Luunja Jõul
TS / 100-135
Luunja, EST
Juhendi tähtaeg 16.11.2019