Võistlus

Nimi:
Veskimetsa Talvekarikas 2019 / Tallinna RSK Harrastajate karikas II etapp / Havensi Ponikarikas 2019 I etapp
Aeg:
16.02.19 - 17.02.19
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/29081
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

Väljaspool arvestust stardid märkida Ratsanetis registreerimisel märkuste lahtrisse või saata otse võistluse sekretärile ja need on võimalikud kui ajakava seda võimaldab, täpsem info pärast registreerimise lõppu.

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitesse punktide arvestamisel hobusena.

16.02.19 - Klass 3b | 100 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 53

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 0 / 45,81 / 0 / 27,08 0 / 45,81 / 0 / 27,08
2
Treener(id):
Kärt Kaseorg
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 45,84 / 0 / 27,74 0 / 45,84 / 0 / 27,74
3
Treener(id): Tiit Kivisild
Jürgen Mark
WODANA V (2011)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild WODANA V (2011) 0 / 48,37 / 0 / 27,95 0 / 48,37 / 0 / 27,95
4
Treener(id):
Kullo Kender
V CALIDA (2012)
RK Ruila Tall V CALIDA (2012) 0 / 48,25 / 0 / 28,31 0 / 48,25 / 0 / 28,31
5
Treener(id):
Erik Tuimann
LAGARTO (2013)
Tallinna RSK LAGARTO (2013) 0 / 43,09 / 0 / 28,64 0 / 43,09 / 0 / 28,64
6
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa JUTA (2006) 0 / 44,62 / 0 / 28,68 0 / 44,62 / 0 / 28,68
7
Treener(id): Pille Elson
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson BELLE CHARMANTE (2010) 0 / 46,75 / 0 / 28,92 0 / 46,75 / 0 / 28,92
8
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni (1998)
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) 0 / 46,46 / 0 / 29,42 0 / 46,46 / 0 / 29,42
9
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013) 0 / 48,10 / 0 / 30,10 0 / 48,10 / 0 / 30,10
10
Treener(id):
Kärt Kaseorg
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK A CARTE D´OR (2010) 0 / 48,42 / 0 / 30,33 0 / 48,42 / 0 / 30,33
11
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005) 0 / 45,03 / 0 / 30,46 0 / 45,03 / 0 / 30,46
12
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Heleene Pruunsild (2004)
QUINCE (2012)
ESHKS Hanno Ellermann QUINCE (2012) 0 / 46,74 / 0 / 30,49 0 / 46,74 / 0 / 30,49
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia-Marleen Lanno (2005)
CIAO BELO DES ERABLES (2012)
Tondi RSK CIAO BELO DES ERABLES (2012) 0 / 45,41 / 0 / 30,80 0 / 45,41 / 0 / 30,80
14
Treener(id):
Susan Kaleta
DESIRE (2013)
Viljandimaa RSK DESIRE (2013) 0 / 50,70 / 0 / 31,23 0 / 50,70 / 0 / 31,23
15
Klubi: Tondi RSK
Katariina Tomann (2003)
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP) 0 / 44,34 / 0 / 31,52 0 / 44,34 / 0 / 31,52
16
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Annika Lehtmets (2002)
SITSIILIA (2012)
Viru Ratsu SITSIILIA (2012) 0 / 49,63 / 0 / 31,71 0 / 49,63 / 0 / 31,71
17
Treener(id):
Ederly Talu
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK CARLOTTA (2010) 0 / 45,82 / 0 / 32,49 0 / 45,82 / 0 / 32,49
18
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni (1998)
ROKADE (2011)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ROKADE (2011) 0 / 48,41 / 0 / 33,33 0 / 48,41 / 0 / 33,33
19
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 0 / 49,45 / 0 / 35,73 0 / 49,45 / 0 / 35,73
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus, Kaie Kangur
Emma-Elisa Randväli (2006)
GENESIS (2011, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur GENESIS (2011, SP) 0 / 45,48 / 4 / 29,50 0 / 45,48 / 4 / 29,50
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Elina Lebedeva (2002)
TERMINAATOR (2000, SP)
Tondi RSK Monica Pärno TERMINAATOR (2000, SP) 0 / 42,03 / 4 / 30,08 0 / 42,03 / 4 / 30,08
22
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer (2004)
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012) 0 / 39,47 / 4 / 30,20 0 / 39,47 / 4 / 30,20
23
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) 0 / 42,25 / 4 / 30,21 0 / 42,25 / 4 / 30,21
24
Treener(id): Kaidi Lunter
Elisa Maria Hansmann (2002)
A MATRICE (2012)
Suuresti RSK Kaidi Lunter A MATRICE (2012) 0 / 41,70 / 4 / 30,24 0 / 41,70 / 4 / 30,24
25
Treener(id): Maila Kukk
Keidi Kask (2005)
PRELAMEE (2006)
Vändra RSK Maila Kukk PRELAMEE (2006) 0 / 42,63 / 4 / 30,70 0 / 42,63 / 4 / 30,70
26
Karl Urmas Sepp (2004)
VELIKAJA LUGA (2003)
Tallinna RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver VELIKAJA LUGA (2003) 0 / 44,34 / 4 / 31,06 0 / 44,34 / 4 / 31,06
27
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 0 / 43,75 / 4 / 32,80 0 / 43,75 / 4 / 32,80
28
Treener(id): Monica Pärno
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
Tallinna RSK Monica Pärno ZAYRON (2009) 0 / 48,42 / 4 / 33,49 0 / 48,42 / 4 / 33,49
29
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laura-Liisa Kolom
FORDANO (2014)
Tondi RSK Monica Pärno FORDANO (2014) 0 / 47,04 / 4 / 34,81 0 / 47,04 / 4 / 34,81
30
Treener(id):
Eleriin Kurs
GROTESKA (2010)
Liivimaa RK GROTESKA (2010) 0 / 48,97 / 4 / 35,68 0 / 48,97 / 4 / 35,68
31
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia Vahimets (2003)
CAMARA Z (2011)
Tondi RSK CAMARA Z (2011) 0 / 49,29 / 4 / 36,57 0 / 49,29 / 4 / 36,57
32
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012)
Märjamaa SK NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012) 0 / 48,24 / 8 / 33,25 0 / 48,24 / 8 / 33,25
33
Treener(id):
Helena Järve (2004)
FLINSTONE H (2010)
SA Tallinna RK FLINSTONE H (2010) 0 / 44,87 / 9 / 39,23 0 / 44,87 / 9 / 39,23
34
Treener(id): Anni Kaljund
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 / 46,28 / 11 / 47,74 0 / 46,28 / 11 / 47,74
35
Treener(id):
Sandra Anet Kalju (2003)
ARITA (2009)
RK El Awrah ET ARITA (2009) 0 / 40,81 / elim 0 / 40,81 / elim
36
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
QUENTIN TARANTINO RP (2014)
Tondi RSK Kristiina Pähn QUENTIN TARANTINO RP (2014) 1 / 51,31 1 / 51,31
37
Treener(id):
Eliise Leedmaa (2005)
APRIL (2001)
Vändra RSK APRIL (2001) 4 / 40,23 4 / 40,23
38
Mia Mai Laisaar (2006)
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 4 / 43,95 4 / 43,95
39
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Alina Bibikova (2000)
CASILIAS (2008)
Tondi RSK Monica Pärno CASILIAS (2008) 4 / 45,63 4 / 45,63
40
Treener(id):
Anneli Rasu
PASSION (2010)
Saaremaa RSK PASSION (2010) 4 / 46,52 4 / 46,52
41
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elisabeth Mägi (2002)
SONADORA (2009)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SONADORA (2009) 4 / 46,84 4 / 46,84
42
Treener(id):
Stella Brett Mesila (1999)
HEROINE (2012)
Märjamaa SK HEROINE (2012) 4 / 48,18 4 / 48,18
43
Treener(id):
Anette Rallmann (2000)
PANCHITA (2006)
Audruranna RSK PANCHITA (2006) 5 / 53,24 5 / 53,24
44
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Agnes Podgorelov (2001)
JO JO MINKA (2009)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov JO JO MINKA (2009) 5 / 54,19 5 / 54,19
45
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Laura Neemlaid (2006)
SIR SIRIUS (2004)
Tondi RSK Kristiina Pähn SIR SIRIUS (2004) 6 / 56,20 6 / 56,20
46
Treener(id): Kaidi Lunter
Marin Sulg (2004)
VERTIGO (2011)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VERTIGO (2011) 7 / 59,19 7 / 59,19
47
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Christine Grete Rüütalu (2003)
SYBERIA (2008)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SYBERIA (2008) 7 / 59,75 7 / 59,75
48
Treener(id):
Janely Saar
CLAUDETTE Z (2011)
Pärnumaa RSK CLAUDETTE Z (2011) 8 / 41,75 8 / 41,75
49
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
JAY-J (2008)
Märjamaa SK JAY-J (2008) 8 / 47,67 8 / 47,67
Treener(id): Rein Pill, Monica Pärno
Marje Salumets
EMILY (2009)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno EMILY (2009) katkestas katkestas
Treener(id):
Janely Saar
GRAMMONT (2008)
Pärnumaa RSK GRAMMONT (2008) elim elim
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marko Reinman
PAEONIA (2010)
Viru Ratsu PAEONIA (2010) elim elim
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald (2007)
LAGOSAS (2004)
Viru Ratsu LAGOSAS (2004) elim elim