Ruila Jumping

Aeg:
16.07.22 - 17.07.22
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49353
Võistluse lehele
16.07.22 - Klass 3 Prix de Veltekspert | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 77
Võistluspaare: 77
Võistlejaid: 69
Hobuseid: 77
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marii Parve
DIOR (2008)
Tulemus: 0 / 51,05
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel DIOR (2008) 0 / 51,05
2
Treener(id):
Margit Mägi
LAFAYETTE Z (2015)
Tulemus: 0 / 51,38
RK Ruila Tall LAFAYETTE Z (2015) 0 / 51,38
3
Olga Russovitš
EXXON (2015)
Tulemus: 0 / 51,47
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova EXXON (2015) 0 / 51,47
4
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
BRUNO (2014)
Tulemus: 0 / 52,36
Tartumaa RSK BRUNO (2014) 0 / 52,36
5
Treener(id):
Pille Pajulaid
COLIN MCRAE RP (2014)
Tulemus: 0 / 52,58
Tallinna RSK COLIN MCRAE RP (2014) 0 / 52,58
6
Treener(id): Kätlin Nõgu
Kendra Liis Konsa
NALU D'18 (2013)
Tulemus: 0 / 52,61
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu NALU D'18 (2013) 0 / 52,61
7
Treener(id): Andres Treve, Tiit Kivisild
Klarissa Linnam
OBERON (2009)
Tulemus: 0 / 53,22
Läänemaa RSK Andres Treve, Tiit Kivisild OBERON (2009) 0 / 53,22
8
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
Tulemus: 0 / 53,23
SA Tallinna RK DIAMANT (2008) 0 / 53,23
9
Treener(id):
Lenna Purga
FRANTWILL (2014)
Tulemus: 0 / 53,49
RSK FenEst Equestrian FRANTWILL (2014) 0 / 53,49
10
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
COME AND WIN (2016)
Tulemus: 0 / 53,64
Viru Ratsu COME AND WIN (2016) 0 / 53,64
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Tulemus: 0 / 53,71
Tondi RSK Monica Pärno CIMONO DE MAISY (2012, SP) 0 / 53,71
12
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
Tulemus: 0 / 53,79
RK Ruila Tall Alla Gladõševa, Andres Treve CALVIN (2008) 0 / 53,79
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Grete Suurväli
PILOORE VON SEEDER (2014)
Tulemus: 0 / 54,06
Tondi RSK Monica Pärno PILOORE VON SEEDER (2014) 0 / 54,06
14
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
ICE DE WIQUI (2008)
Tulemus: 0 / 54,44
Viru Ratsu ICE DE WIQUI (2008) 0 / 54,44
15
Treener(id): Heiki Vatsel
Marek Kumpan
FANTACY MP (2014)
Tulemus: 0 / 55,02
Jumping Team Vatsel Heiki Vatsel FANTACY MP (2014) 0 / 55,02
16
Treener(id): Agnes Kutsar
Lisell Paltser
CRANBERRY JS (2015)
Tulemus: 0 / 55,03
Niitvälja RSK Agnes Kutsar CRANBERRY JS (2015) 0 / 55,03
17
Treener(id): Kätlin Nõgu
Mona Johanson
COUD'COEUR DU PARADIS (2012)
Tulemus: 0 / 55,33
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu COUD'COEUR DU PARADIS (2012) 0 / 55,33
18
Treener(id):
Kristiina Klaassen
WOODLAND (2003)
Tulemus: 0 / 56,85
Märjamaa SK WOODLAND (2003) 0 / 56,85
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Getriin Vesper
LIQUID LUCK (2016)
Tulemus: 0 / 57,26
Tondi RSK Riina Seder-Zalite LIQUID LUCK (2016) 0 / 57,26
20
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Tulemus: 0 / 57,97
Vändra RSK PAVADOR (2010) 0 / 57,97
21
Treener(id):
Eliise Rannula
MARIE ANTOINETTE N (2013)
Tulemus: 0 / 58,74
Tallinna RSK MARIE ANTOINETTE N (2013) 0 / 58,74
22
Treener(id): Tiit Kivisild
Teele Kaal
JORDAN (2015)
Tulemus: 0 / 58,93
RK Ruila Tall Tiit Kivisild JORDAN (2015) 0 / 58,93
23
Treener(id):
Helena Järve
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
Tulemus: 0 / 59,59
SA Tallinna RK VOLVO GREEN DE CLAIX (2009) 0 / 59,59
24
Treener(id):
Marilen Anijärv
DAYLIAN D.V. (2015)
Tulemus: 0 / 60,05
Tartu Kalevi RK DAYLIAN D.V. (2015) 0 / 60,05
25
Treener(id):
Siret Saks
OURSON VAN T&L (2014)
Tulemus: 0 / 60,20
Liivimaa RK OURSON VAN T&L (2014) 0 / 60,20
26
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
VINCENT (2017)
Tulemus: 0 / 60,32
Tondi RSK VINCENT (2017) 0 / 60,32
27
Treener(id):
Mihkel Ait
MIRACLE (2017)
Tulemus: 0 / 60,59
RK Ruila Tall MIRACLE (2017) 0 / 60,59
28
Treener(id):
Grete Veske
BASIC (2011)
Tulemus: 0 / 60,71
RK Ruila Tall BASIC (2011) 0 / 60,71
29
Treener(id): Pille Elson, Rein Pill
Romi Emily Roomet
AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010)
Tulemus: 0 / 61,02
SA Tallinna RK Pille Elson, Rein Pill AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010) 0 / 61,02
30
Treener(id):
Agnes Podgorelov
CONTIGO BAY 2 (2013)
Tulemus: 0 / 62,16
Tallinna RSK CONTIGO BAY 2 (2013) 0 / 62,16
31
Treener(id):
Rainer Hõim
DUTCHY (2014)
Tulemus: 0 / 64,48
Tartu Kalevi RK DUTCHY (2014) 0 / 64,48
32
Treener(id):
Margit Mägi
FLORIAN (2016)
Tulemus: 0 / 64,66
RK Ruila Tall FLORIAN (2016) 0 / 64,66
33
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Heleene Pruunsild
ESHKS Hanno Ellermann MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL (2012) 0 / 64,81
34
Treener(id):
Grete Veske
GRAAL (2008)
Tulemus: 0 / 65,08
RK Ruila Tall GRAAL (2008) 0 / 65,08
35
Treener(id): Hanno Ellermann
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Tulemus: 0 / 65,31
Liivimaa RK Hanno Ellermann HARDENTO-W (2012) 0 / 65,31
36
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
DOMINGO (2013)
Tulemus: 4 / 47,72
Valgeranna RSK Janely Saar DOMINGO (2013) 4 / 47,72
37
Treener(id): Janely Saar
Carola Lõhmus
CLAUDETTE Z (2011)
Tulemus: 4 / 49,54
Valgeranna RSK Janely Saar CLAUDETTE Z (2011) 4 / 49,54
38
Emma Kips
GEIŠA (2012)
Tulemus: 4 / 50,95
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GEIŠA (2012) 4 / 50,95
39
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Tulemus: 4 / 51,71
Tondi RSK Monica Pärno ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014) 4 / 51,71
40
Treener(id): Kätlin Nõgu
Kendra Liis Konsa
TIM (2014, SP)
Tulemus: 4 / 52,25
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu TIM (2014, SP) 4 / 52,25
41
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Aldo Kanepi
Grete Laasnurm
THUNDERBIRD (2011, VP)
Tulemus: 4 / 52,80
RSK KRT Aldo Kanepi THUNDERBIRD (2011, VP) 4 / 52,80
42
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 4 / 54,93
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 4 / 54,93
43
Treener(id):
Keidi Mariin Tomson
CROMWELL RP (2015)
Tulemus: 4 / 55,88
Pärnumaa RSK CROMWELL RP (2015) 4 / 55,88
44
Treener(id):
Keidi Kask
QUICK VICTORY (2013)
Tulemus: 4 / 57,92
Vändra RSK QUICK VICTORY (2013) 4 / 57,92
45
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit
HARPOCRATES K (2012)
Tulemus: 4 / 58,15
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HARPOCRATES K (2012) 4 / 58,15
45
Treener(id): Kristjan Sinikas
Johann Zeiger
GALA (2015)
Tulemus: 4 / 58,15
RK Ruila Tall Kristjan Sinikas GALA (2015) 4 / 58,15
47
Treener(id):
Paula-Rebeca Pakkanen
EUROCOOL'S ELSTAR (2009)
Tulemus: 4 / 58,22
RK Ruila Tall EUROCOOL'S ELSTAR (2009) 4 / 58,22
48
Treener(id): Monica Pärno
Maia-Marii Samberk
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
Tulemus: 4 / 58,65
Suuresti RSK Monica Pärno MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012) 4 / 58,65
49
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Sofia Bõkova
CORLANDER (2013)
Tulemus: 4 / 59,13
Tondi RSK Monica Pärno CORLANDER (2013) 4 / 59,13
50
Treener(id): Karin Peks
Annabel Sohlu
HUBBA BUBBA (2009, SP)
Tulemus: 4 / 59,31
Audruranna RSK Karin Peks HUBBA BUBBA (2009, SP) 4 / 59,31
51
Treener(id): Janely Saar
Annika Absalon
ANTONIO (2016, SP)
Tulemus: 4 / 61,20
Valgeranna RSK Janely Saar ANTONIO (2016, SP) 4 / 61,20
52
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
LISETTE (2016)
Tulemus: 4 / 61,38
RSK KRT LISETTE (2016) 4 / 61,38
53
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
CONDOR KING (2015)
Tulemus: 4 / 63,77
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Kertu Klettenberg CONDOR KING (2015) 4 / 63,77
54
Treener(id):
Reimo Karus
COCOS (2015)
Tulemus: 4 / 65,88
Suuresti RSK COCOS (2015) 4 / 65,88
55
Treener(id):
Tiit Kivisild
ZANDER JT (2017)
Tulemus: 4 / 66,36
RK Ruila Tall ZANDER JT (2017) 4 / 66,36
56
Treener(id):
Tiit Kivisild
CATLIN JP (2017)
Tulemus: 4 / 67,06
RK Ruila Tall CATLIN JP (2017) 4 / 67,06
57
Treener(id): Pille Elson
Rosa Linda Sikkal
QUEBRACHO (2012)
Tulemus: 4 / 67,72
SA Tallinna RK Pille Elson QUEBRACHO (2012) 4 / 67,72
58
Treener(id):
Tiit Kivisild
CONTRA TT (2016)
Tulemus: 4 / 68,03
RK Ruila Tall CONTRA TT (2016) 4 / 68,03
59
Treener(id):
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tulemus: 5 / 69,90
Tallinna RSK NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 5 / 69,90
60
Treener(id): Agnes Kutsar
Karmen Kriis
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Tulemus: 8 / 53,02
Niitvälja RSK Agnes Kutsar AWENASA LARANYA IRLANDO (2012) 8 / 53,02
61
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tulemus: 8 / 55,36
Tondi RSK Monica Pärno BEIRUT (2009) 8 / 55,36
62
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
VERMUT II (2010, SP)
Tulemus: 8 / 55,85
Tondi RSK Monica Pärno VERMUT II (2010, SP) 8 / 55,85
63
Treener(id):
Eva Lepp
CODY (2015, SP)
Tulemus: 8 / 57,48
Audruranna RSK CODY (2015, SP) 8 / 57,48
64
Treener(id): Agnes Kutsar
Angelis Sergo
JOY (2015)
Tulemus: 8 / 57,90
Niitvälja RSK Agnes Kutsar JOY (2015) 8 / 57,90
65
Treener(id):
Hedi Voor-Voort
GEWITWEL Z (2010)
Tulemus: 8 / 58,62
Valgeranna RSK GEWITWEL Z (2010) 8 / 58,62
66
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
Tulemus: 8 / 59,28
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VALENCIA B (2015) 8 / 59,28
67
Klubi: EHS
Treener(id):
Tiffany Kallas
TRESTON (2014)
Tulemus: 8 / 60,36
EHS TRESTON (2014) 8 / 60,36
68
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets
FREDDY (2017)
Tulemus: 8 / 64,29
Viru Ratsu Helene Proover FREDDY (2017) 8 / 64,29
69
Treener(id):
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
Tulemus: 12 / 60,83
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 12 / 60,83
70
Treener(id):
Ingrid Dietrich
MONTANUS ROY (2009)
Tulemus: 12 / 67,13
Liivimaa RK MONTANUS ROY (2009) 12 / 67,13
71
Emilia Djuba
SCAUP CHISINAU (2013)
Tulemus: 15 / 75,76
SA Tallinna RK Pille Elson, Margit Mägi, Pille Pajulaid SCAUP CHISINAU (2013) 15 / 75,76
72
Treener(id):
Katrin Pill
COBALT ZOETENDAELE Z (2017)
Tulemus: 22 / 82,21
RK Ruila Tall COBALT ZOETENDAELE Z (2017) 22 / 82,21
73
Treener(id): Elise Sõrmus
Karl Urmas Sepp
JOCKEY`S COLTON (2012)
Tulemus: 30 / 94,43
RK Ruila Tall Elise Sõrmus JOCKEY`S COLTON (2012) 30 / 94,43
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marie Küüsmaa
Viru Ratsu NALA VAN BERKENBROECK (2014) elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Tairi Tiitsar-Talgre
CAMPARI (2013)
Tulemus: elim
Tondi RSK CAMPARI (2013) elim
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
VERONA (2017)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK VERONA (2017) elim
Treener(id):
Margit Mägi
FAVORITE DIAMOND (2014)
Tulemus: elim
RK Ruila Tall FAVORITE DIAMOND (2014) elim
Taustatööd