Ruila Jumping

Aeg:
16.07.22 - 17.07.22
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49353
Võistluse lehele
16.07.22 - Klass 1 | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 73
Võistluspaare: 73
Võistlejaid: 66
Hobuseid: 68
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Loore Mets
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Tulemus: 0 / 43,39
Valgeranna RSK Janely Saar GOOD LIFE - J.C. (2012) 0 / 43,39
2
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Kaija Vare
Eleri Sirol
TINKERBELL J (2011, VP)
Tulemus: 0 / 44,63
Viru Ratsu Kaija Vare TINKERBELL J (2011, VP) 0 / 44,63
3
Treener(id): Teele Talts, Maris Suuster
Helisa Tartu
BINGO DES CHENETS (2007, SP)
Tulemus: 0 / 44,65
MTÜ Hiiumaa RSK Teele Talts, Maris Suuster BINGO DES CHENETS (2007, SP) 0 / 44,65
4
Klubi: EHS
Treener(id):
Karmen Kasemets
AKEENA (2012)
Tulemus: 0 / 46,23
EHS AKEENA (2012) 0 / 46,23
5
Treener(id):
Riho Viik
HARMONY (2012)
Tulemus: 0 / 47,97
Vändra RSK HARMONY (2012) 0 / 47,97
6
Klubi:
Treener(id):
Eva Leece (BEL)
CALYPSO (SP)
Tulemus: 0 / 49,77
CALYPSO (SP) 0 / 49,77
7
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Anete Li Ljäkin
COLA (2009)
Tulemus: 0 / 50,25
RSK Simon COLA (2009) 0 / 50,25
8
Treener(id): Maris Suuster
Johannes Kiiver
AKATINE WEERING (2005)
Tulemus: 0 / 50,66
MTÜ Hiiumaa RSK Maris Suuster AKATINE WEERING (2005) 0 / 50,66
9
Klubi:
Treener(id):
Annina Männiksaar
ARTHUR (2009, SP)
Tulemus: 0 / 51,22
ARTHUR (2009, SP) 0 / 51,22
10
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kätiliis Tiinas
STENTUM NIRAIMAN (2014)
Tulemus: 0 / 51,43
Viru Ratsu STENTUM NIRAIMAN (2014) 0 / 51,43
11
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui
CARLOS SANTANO KS (2017)
Tulemus: 0 / 52,28
Vändra RSK CARLOS SANTANO KS (2017) 0 / 52,28
12
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
POPCORN TIME (2018)
Tulemus: 0 / 52,47
Viru Ratsu POPCORN TIME (2018) 0 / 52,47
13
Treener(id): Ellen Vatsel
Maribel Kumpan
MON TER (2012, SP)
Tulemus: 0 / 52,66
Jumping Team Vatsel Ellen Vatsel MON TER (2012, SP) 0 / 52,66
14
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018)
Tulemus: 0 / 53,03
Viru Ratsu SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018) 0 / 53,03
15
Treener(id):
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus: 0 / 53,76
Märjamaa SK SOLEIL`S CASPER (2005) 0 / 53,76
16
Treener(id): Pille Elson
Anneli Rasu
KORNELIA (2015)
Tulemus: 0 / 54,31
Saaremaa RSK Pille Elson KORNELIA (2015) 0 / 54,31
17
Treener(id): Tiit Kivisild
Marje Salumets
SALIUNA (2014)
Tulemus: 0 / 54,38
RK Ruila Tall Tiit Kivisild SALIUNA (2014) 0 / 54,38
18
Treener(id):
Elisabet Laiv
ROGER W (2014)
Tulemus: 0 / 55,17
Audruranna RSK ROGER W (2014) 0 / 55,17
19
Treener(id):
Iris Tohvrel
HELIOS NARKISSOS (2013)
Tulemus: 0 / 55,63
Niitvälja RSK HELIOS NARKISSOS (2013) 0 / 55,63
20
Treener(id):
Marita Rosin
TAMBOO VAN TEXELHOF (2015, VP)
Tulemus: 0 / 55,67
Märjamaa SK TAMBOO VAN TEXELHOF (2015, VP) 0 / 55,67
21
Treener(id): Kaidi Lunter
Egle Sarapik
MAMEN (2016)
Tulemus: 0 / 56,08
Suuresti RSK Kaidi Lunter MAMEN (2016) 0 / 56,08
22
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Simona Kivisalu
ARMISSIN (2015)
Tulemus: 0 / 57,20
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ARMISSIN (2015) 0 / 57,20
23
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
RAVIOOLA (2015, SP)
Tulemus: 0 / 57,36
Vändra RSK Maila Kukk RAVIOOLA (2015, SP) 0 / 57,36
24
Treener(id):
Keidi Mariin Tomson
BELCANTO (2006)
Tulemus: 0 / 57,67
Pärnumaa RSK BELCANTO (2006) 0 / 57,67
25
Treener(id):
Jessica Mölder
CARAMIA VON SEEDER (2017)
Tulemus: 0 / 58,61
Audruranna RSK CARAMIA VON SEEDER (2017) 0 / 58,61
26
Treener(id):
Marlen Ojaste
CALVE (2007)
Tulemus: 0 / 59,29
Pärnumaa RSK CALVE (2007) 0 / 59,29
27
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Reti Lisett Rebel
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus: 0 / 60,06
RSK Ruttar GOLD ZAYRON (2010) 0 / 60,06
28
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Regina Rahula
CLOUT BLUE (2016)
Tulemus: 0 / 60,51
ESHKS CLOUT BLUE (2016) 0 / 60,51
29
Treener(id):
Stella Brett Mesila
NYAZINTHE P. (2018)
Tulemus: 0 / 61,08
Märjamaa SK NYAZINTHE P. (2018) 0 / 61,08
30
Treener(id):
Maila Kukk
HAROLE (2012)
Tulemus: 0 / 61,31
Vändra RSK HAROLE (2012) 0 / 61,31
31
Treener(id):
Carmen Peussa
SPV AMORINO (2016)
Tulemus: 0 / 61,96
Märjamaa SK SPV AMORINO (2016) 0 / 61,96
32
Treener(id):
Stella Brett Mesila
CHANELLE (2018)
Tulemus: 0 / 63,27
Märjamaa SK CHANELLE (2018) 0 / 63,27
33
Treener(id): Tiit Kivisild
Brit Bergmann
TAY GLADNESS (2016)
Tulemus: 0 / 63,44
RK Ruila Tall Tiit Kivisild TAY GLADNESS (2016) 0 / 63,44
34
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kadri Eboldt
ALBANY (2011)
Tulemus: 0 / 63,68
RSK Ruttar ALBANY (2011) 0 / 63,68
35
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
COCO DE NIKE'S HOF Z (2018)
Tulemus: 0 / 65,17
Tondi RSK COCO DE NIKE'S HOF Z (2018) 0 / 65,17
36
Treener(id):
Renek Rosenberg
ZHORA TT (2016)
Tulemus: 0 / 66,05
RK Ruila Tall ZHORA TT (2016) 0 / 66,05
37
Treener(id): Janely Saar
Caroly Viikmaa
WILHELMINA (2010, VP)
Tulemus: 4 / 41,51
Valgeranna RSK Janely Saar WILHELMINA (2010, VP) 4 / 41,51
38
Treener(id): Janely Saar
Martina Juhansoo
VIVALDI (2011, SP)
Tulemus: 4 / 47,27
Valgeranna RSK Janely Saar VIVALDI (2011, SP) 4 / 47,27
39
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
WILHELMINA (2010, VP)
Tulemus: 4 / 47,52
Valgeranna RSK Janely Saar WILHELMINA (2010, VP) 4 / 47,52
40
Treener(id):
Mariann-Krõõt Ilves
KARMA (2013, SP)
Tulemus: 4 / 47,75
Pärnumaa RSK KARMA (2013, SP) 4 / 47,75
41
Treener(id): Teele Talts
Angela Soovik
ELLENBROOK (2013)
Tulemus: 4 / 47,86
MTÜ Hiiumaa RSK Teele Talts ELLENBROOK (2013) 4 / 47,86
42
Treener(id):
Carmen Triisa
GOLDEN DANCER (2010, SP)
Tulemus: 4 / 48,48
Viljandimaa RSK GOLDEN DANCER (2010, SP) 4 / 48,48
43
Gerda Emilia Kiudma
OSKAR S (2011)
Tulemus: 4 / 49,75
Liivimaa RK Siret Saks, Hanno Ellermann, Terje Saks OSKAR S (2011) 4 / 49,75
44
Klubi: Saare RK
Treener(id): Tairi Tiitsar-Talgre
Martina Rihkrand
FERDINAND A (2010)
Tulemus: 4 / 49,99
Saare RK Tairi Tiitsar-Talgre FERDINAND A (2010) 4 / 49,99
45
Elisabeth Palm
ALVAR (2013, SP)
Tulemus: 4 / 50,09
Suuresti RSK Kaidi Lunter, Riina Seder-Zalite ALVAR (2013, SP) 4 / 50,09
46
Treener(id): Monica Pärno
Teele Tohver
EMPRESAS (2014)
Tulemus: 4 / 50,23
Märjamaa SK Monica Pärno EMPRESAS (2014) 4 / 50,23
47
Treener(id): Hanno Ellermann
Kirke Kütt
LAS VEGAS (2011)
Tulemus: 4 / 51,81
Tartumaa RSK Hanno Ellermann LAS VEGAS (2011) 4 / 51,81
48
Treener(id): Janely Saar
Maria Espenberg
A. ROSITA (2012, SP)
Tulemus: 4 / 51,90
Valgeranna RSK Janely Saar A. ROSITA (2012, SP) 4 / 51,90
49
Treener(id): Grethe Aikevitsius
Adeele Maria Rosenberg
BEAMWAY SALVADOR (2014, SP)
Tulemus: 4 / 53,01
Suuresti RSK Grethe Aikevitsius BEAMWAY SALVADOR (2014, SP) 4 / 53,01
50
Treener(id):
Kaidi Lunter
Suuresti RSK KEMIRA VAN DE BARBIERBEEK (2010) 4 / 53,98
51
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Kaire Kalm
Ann Küünemäe
RSK KRT Kaire Kalm MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016) 4 / 54,38
52
Klubi:
Treener(id):
Triin Aadamsoo-Kuusik
DEILA (2006)
Tulemus: 4 / 54,79
DEILA (2006) 4 / 54,79
53
Nicole Vinnikova
KENT LAKES (2010)
Tulemus: 4 / 55,68
SA Tallinna RK Pille Elson, Alla Gladõševa, Monica Pärno KENT LAKES (2010) 4 / 55,68
54
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id): Kristiina Pähn
Mia Karoli Talvoja
CALANA DE MUZE Z (2013)
Tulemus: 4 / 56,07
Lahemaa HK Kristiina Pähn CALANA DE MUZE Z (2013) 4 / 56,07
55
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Elina Babits
ROBINZON (2016)
Tulemus: 4 / 59,94
RSK Simon ROBINZON (2016) 4 / 59,94
56
Treener(id): Tiit Kivisild
Johanna Jürisson
AKAPELLA (2017)
Tulemus: 4 / 62,74
RK Ruila Tall Tiit Kivisild AKAPELLA (2017) 4 / 62,74
57
Klubi:
Treener(id):
Triin Aadamsoo-Kuusik
TESKO (2011)
Tulemus: 4 / 67,26
TESKO (2011) 4 / 67,26
58
Treener(id):
Margit Mägi
ELVIS LAVELL (2018)
Tulemus: 4 / 72,57
RK Ruila Tall ELVIS LAVELL (2018) 4 / 72,57
59
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
RETRO (2013, SP)
Tulemus: 8 / 43,82
Valgeranna RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 8 / 43,82
60
Treener(id): Teele Talts
Helene Pajo
ERIKSON (2006, SP)
Tulemus: 8 / 45,21
MTÜ Hiiumaa RSK Teele Talts ERIKSON (2006, SP) 8 / 45,21
61
Treener(id): Janely Saar
Martina Juhansoo
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Tulemus: 8 / 48,31
Valgeranna RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 8 / 48,31
62
Treener(id): Janely Saar
Hanelle Hübbe
DEILA (2006)
Tulemus: 8 / 54,24
Valgeranna RSK Janely Saar DEILA (2006) 8 / 54,24
63
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Kati-Helen Peegel
GOLDTAIRE R (2013)
Tulemus: 8 / 55,56
RSK Simon GOLDTAIRE R (2013) 8 / 55,56
64
Treener(id):
Tiit Kivisild
BIBI TT (2018)
Tulemus: 8 / 66,92
RK Ruila Tall BIBI TT (2018) 8 / 66,92
65
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Külliki Sinikas
Maris Tšernovitski
KON-TIKI K (2015)
Tulemus: 8 / 72,83
RSK Ruttar Külliki Sinikas KON-TIKI K (2015) 8 / 72,83
66
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann
RETRO (2013, SP)
Tulemus: 12 / 42,45
Valgeranna RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 12 / 42,45
Treener(id): Kristjan Sinikas
Johann Zeiger
RK Ruila Tall Kristjan Sinikas KATNISS DE L'ÉTOILE (2017) elim
Treener(id): Monica Pärno
Maria Martin
A MARETTA (2012)
Tulemus: elim
RK El Awrah ET Monica Pärno A MARETTA (2012) elim
Treener(id): Janely Saar
Hanelle Hübbe
TESKO (2011)
Tulemus: elim
Valgeranna RSK Janely Saar TESKO (2011) elim
Treener(id):
Laura Teniste
HERZOG VON LOMA (2012)
Tulemus: elim
Märjamaa SK HERZOG VON LOMA (2012) elim
Treener(id):
Abigail Lomp
GARDENTO (2016)
Tulemus: elim
MTÜ Hiiumaa RSK GARDENTO (2016) elim
Treener(id): Teele Talts
Lill Kagadze
ROYAL HARRI (2007)
Tulemus: elim
MTÜ Hiiumaa RSK Teele Talts ROYAL HARRI (2007) elim
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Mariliis Lind
RÜTMIKA (2017)
Tulemus: elim
RSK Simon RÜTMIKA (2017) elim
Taustatööd