Perila Suvi / CWD sarja III etapp & ESHKS NH sarja finaal

Aeg:
09.07.22 - 10.07.22
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila tallid
Asukoht:
Perila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49153

Võistlussarjad

ESHKS noorhobuste sari
CWD karikasari

Lisainfo

NB! CWD sarja arvestusesse mineva klassi ja stardi(d) palume märkida registreerimisel märkuste lahtrisse.

Võistluse lehele
10.07.22 - Klass 9 | 100 cm | Art. 274.2, kahefaasiline | Avatud, CWD sarja Klass 1
Starte: 58
Võistlejaid: 49
Hobuseid: 58

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Klubi:
Treener(id):
Eva Leece (BEL)
CALYPSO (SP)
CALYPSO (SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Tondi RSK Monica Pärno ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
MIRACLE (2017)
RSK KRT MIRACLE (2017)
Treener(id):
Andrey Rudoy
NEGARO VON SEEDER (2015)
Team Seeder Horses NEGARO VON SEEDER (2015)
Treener(id):
Andrey Rudoy
BLUE SKY VON SEEDER (2017)
Team Seeder Horses BLUE SKY VON SEEDER (2017)
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Anete Li Ljäkin
COLA (2009)
RSK Simon COLA (2009)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ann Küünemäe
MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016)
RSK KRT MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VALENCIA B (2015)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annabel Lõuke
JASPER (2017)
ESHKS JASPER (2017)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annabel Lõuke
LARISSA GT (2015)
ESHKS LARISSA GT (2015)
Treener(id):
Anni Kaljund
BRIGHT FLOW (2016, SP)
RK Ruila Tall BRIGHT FLOW (2016, SP)
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
QUALITY (2017)
Team Seeder Horses QUALITY (2017)
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Elina Babits
ROBINZON (2016)
RSK Simon ROBINZON (2016)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
KAMERUNA (2014)
Viru Ratsu KAMERUNA (2014)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008)
Emma-Elisa Randväli
TESS (2015, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann TESS (2015, SP)
Emma-Elisa Randväli
BLUE (2016, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann BLUE (2016, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Epp Keel
HELIINY (2015)
Tondi RSK HELIINY (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Grete Suurväli
PILOORE VON SEEDER (2014)
Tondi RSK Monica Pärno PILOORE VON SEEDER (2014)
Treener(id):
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Hannah Kaarma
DUNHILL (2018)
Tondi RSK DUNHILL (2018)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
VERMUT II (2010, SP)
Tondi RSK Monica Pärno VERMUT II (2010, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Tondi RSK Monica Pärno CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010)
Treener(id): Pille Elson
Jekaterina Oleinik
KONKURENT (2013)
SA Tallinna RK Pille Elson KONKURENT (2013)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Johanna Tafenau
LUDVIG (2015, SP)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite LUDVIG (2015, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Johanna Tafenau
KURMEL (2014, SP)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite KURMEL (2014, SP)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Karmen Trepp
MELNITIS (2008)
RSK Simon Merle Annusver MELNITIS (2008)
Treener(id):
Karola Sein
KENTAUR (2016)
Liivimaa RK KENTAUR (2016)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Karoliina Liis Kruusimägi
WHISPER U (2016)
RSK Simon Merle Annusver WHISPER U (2016)
Treener(id):
Karolin Nelis
SOSSY VON SEEDER (2017)
Team Seeder Horses SOSSY VON SEEDER (2017)
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Monica Pärno
Karolina Ivanova
KING'S RANSOM K.S.H (2015)
RSK Ruttar Monica Pärno KING'S RANSOM K.S.H (2015)
Treener(id):
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK SOLEIL`S CASPER (2005)
Treener(id):
Keidi Mariin Tomson
CROMWELL RP (2015)
Pärnumaa RSK CROMWELL RP (2015)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kerstin Valdsalu
NAVY ROSE (2017)
Viru Ratsu NAVY ROSE (2017)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kirke Kütt
LAS VEGAS (2011)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann LAS VEGAS (2011)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kristel Väljak
COSMOS (2009)
Viru Ratsu COSMOS (2009)
Treener(id):
Laura Teniste
HERZOG VON LOMA (2012)
Märjamaa SK HERZOG VON LOMA (2012)
Treener(id): Sofya Tsyrulnikova
Laura-Ly Vaarend
ALI BEY (2011)
Tartu Kalevi RK Sofya Tsyrulnikova ALI BEY (2011)
Treener(id):
Liisa Sarapuu
DIKSI (2015)
Niitvälja RSK DIKSI (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Liisi Vesper
MICASTRO DE POLLI (2012, SP)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite MICASTRO DE POLLI (2012, SP)
Treener(id): Hanno Ellermann
Linda Randpere
PLATAANIA (2017)
RK Ruila Tall Hanno Ellermann PLATAANIA (2017)
Treener(id): Monica Pärno
Maia-Marii Samberk
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
Suuresti RSK Monica Pärno MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marie Küüsmaa
NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Viru Ratsu NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Maris Issak
MACHO (2005, VP)
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur MACHO (2005, VP)
Maris Issak
ROMANESCA (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur ROMANESCA (2012, SP)
Olga Russovitš
GITANA (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GITANA (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
VENICE K.S.H. (2017)
Tondi RSK VENICE K.S.H. (2017)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
VIGGO S (2016)
Tondi RSK VIGGO S (2016)
Treener(id): Ivo Ots
Pihla Reinup
ZOULMATE (2016)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ZOULMATE (2016)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
POPCORN TIME (2018)
Viru Ratsu POPCORN TIME (2018)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
PINK LADY (2018)
Viru Ratsu PINK LADY (2018)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018)
Viru Ratsu SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018)
Treener(id):
Riin Tammet
EDWINA (2012)
Märjamaa SK EDWINA (2012)
Treener(id): Pille Elson
Rosa Linda Sikkal
QUEBRACHO (2012)
SA Tallinna RK Pille Elson QUEBRACHO (2012)
Treener(id): Monica Pärno
Teele Tohver
EMPRESAS (2014)
Märjamaa SK Monica Pärno EMPRESAS (2014)
Treener(id):
Tiiu Saarniit
FLASH DANCE (2008)
Audruranna RSK FLASH DANCE (2008)
Treener(id):
Vanessa Mälberg
CAPTAIN HOOF M (2017)
Tartu Kalevi RK CAPTAIN HOOF M (2017)
Taustatööd