Perila Suvi / CWD sarja III etapp & ESHKS NH sarja finaal

Aeg:
09.07.22 - 10.07.22
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila tallid
Asukoht:
Perila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49153

Võistlussarjad

ESHKS noorhobuste sari
CWD karikasari

Lisainfo

NB! CWD sarja arvestusesse mineva klassi ja stardi(d) palume märkida registreerimisel märkuste lahtrisse.

Võistluse lehele
09.07.22 - Klass 5 | 115 cm | Art. 274.2, kahefaasiline | Avatud
Starte: 46
Võistlejaid: 39
Hobuseid: 46

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Agnes Podgorelov
CONTIGO BAY 2 (2013)
Tallinna RSK CONTIGO BAY 2 (2013)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
JAZZ (2014)
RSK KRT JAZZ (2014)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
LISETTE (2016)
RSK KRT LISETTE (2016)
Treener(id):
Andrey Rudoy
BELIZAR VON SEEDER (2017)
Team Seeder Horses BELIZAR VON SEEDER (2017)
Treener(id):
Anna Petrova
CARTHO BLUE (2007)
RSK Golden Rush CARTHO BLUE (2007)
Anna-Liisa Raudsepp
CARDOS (2013)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet CARDOS (2013)
Anna-Liisa Raudsepp
BE HAPPY (2013)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet BE HAPPY (2013)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Diana Pjatajeva
DARTH VICTORIA (2015)
Tondi RSK DARTH VICTORIA (2015)
Treener(id):
Eliise Rannula
MARIE ANTOINETTE N (2013)
Tallinna RSK MARIE ANTOINETTE N (2013)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
ICE DE WIQUI (2008)
Viru Ratsu ICE DE WIQUI (2008)
Emma Kips
GEIŠA (2012)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GEIŠA (2012)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Epp Keel
EKLUND (2013)
Tondi RSK EKLUND (2013)
Treener(id):
Gertu Marion Lepp
CHARLENE (2012)
Tartumaa RSK CHARLENE (2012)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Getriin Vesper
LIQUID LUCK (2016)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite LIQUID LUCK (2016)
Treener(id):
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Heleene Pruunsild
MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL (2012)
ESHKS Hanno Ellermann MOON JUICE VAN DE PADDEPOEL (2012)
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Heleene Pruunsild
CAMARA Z (2011)
ESHKS Hanno Ellermann CAMARA Z (2011)
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
SA Tallinna RK DIAMANT (2008)
Treener(id):
Helena Järve
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
SA Tallinna RK VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
Treener(id): Agnes Kutsar
Karmen Kriis
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Niitvälja RSK Agnes Kutsar AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
BRUNO (2014)
Tartumaa RSK BRUNO (2014)
Treener(id):
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK FABRIANO B (2010)
Klubi: Tondi RSK
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK Sirje Argus, Kristel Klaas LAETIZIA (2008)
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kertu Kütt
KANNON (2015)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann KANNON (2015)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
NATKINGKEY SR (2013)
Märjamaa SK NATKINGKEY SR (2013)
Treener(id):
Laura Pedjak
ENCINASOLA (2008)
RSK FenEst Equestrian ENCINASOLA (2008)
Treener(id): Sofya Tsyrulnikova
Laura-Ly Vaarend
ALI BEY (2011)
Tartu Kalevi RK Sofya Tsyrulnikova ALI BEY (2011)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tondi RSK Monica Pärno BEIRUT (2009)
Treener(id):
Liis Tishler
ILADY (2013)
RK Ruila Tall ILADY (2013)
Treener(id): Agnes Kutsar
Lisell Paltser
CRANBERRY JS (2015)
Niitvälja RSK Agnes Kutsar CRANBERRY JS (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
ROKADE (2011)
Tondi RSK ROKADE (2011)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
DA VINCI
Tondi RSK DA VINCI
Treener(id):
Mariane Heinsaar
GALARDO (2016)
Tartumaa RSK GALARDO (2016)
Treener(id):
Marilen Anijärv
DAYLIAN D.V. (2015)
Tartu Kalevi RK DAYLIAN D.V. (2015)
Treener(id):
Melissa Lokk
CHARETTA ASK (2013)
Tartumaa RSK CHARETTA ASK (2013)
Olga Russovitš
EXXON (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova EXXON (2015)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CARPO (2016)
Viru Ratsu CARPO (2016)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
COME AND WIN (2016)
Viru Ratsu COME AND WIN (2016)
Klubi: Tondi RSK
Ralf Ellermann
CONRAD (2014)
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann CONRAD (2014)
Treener(id):
Reimo Karus
LUMATILLO (2016)
Suuresti RSK LUMATILLO (2016)
Treener(id):
Reimo Karus
COCOS (2015)
Suuresti RSK COCOS (2015)
Treener(id):
Rene Karus
COLA (2009)
Suuresti RSK COLA (2009)
Treener(id): Pille Elson, Rein Pill
Romi Emily Roomet
VESTA Z (2016)
SA Tallinna RK Pille Elson, Rein Pill VESTA Z (2016)
Klubi: EHS
Treener(id):
Tiffany Kallas
TRESTON (2014)
EHS TRESTON (2014)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN CHS (2011)
Tondi RSK B CHEITAN CHS (2011)
Taustatööd