Perila Suvi / CWD sarja III etapp & ESHKS NH sarja finaal

Aeg:
09.07.22 - 10.07.22
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila tallid
Asukoht:
Perila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49153

Võistlussarjad

ESHKS noorhobuste sari
CWD karikasari

Lisainfo

NB! CWD sarja arvestusesse mineva klassi ja stardi(d) palume märkida registreerimisel märkuste lahtrisse.

Võistluse lehele
09.07.22 - Klass 2 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 48
Võistlejaid: 43
Hobuseid: 48

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Agnes Podgorelov
CONTIGO BAY 2 (2013)
Tallinna RSK CONTIGO BAY 2 (2013)
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
VERONA (2017)
Tartumaa RSK VERONA (2017)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Tondi RSK Monica Pärno ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
LISETTE (2016)
RSK KRT LISETTE (2016)
Treener(id):
Andrey Rudoy
NEGARO VON SEEDER (2015)
Team Seeder Horses NEGARO VON SEEDER (2015)
Anna-Liisa Raudsepp
CARDOS (2013)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet CARDOS (2013)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VALENCIA B (2015)
Treener(id):
Anni Kaljund
RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017)
RK Ruila Tall RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017)
Treener(id):
Anni Kaljund
BRIGHT FLOW (2016, SP)
RK Ruila Tall BRIGHT FLOW (2016, SP)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annika Veerpalu
ROCCA-STAR (2017)
ESHKS ROCCA-STAR (2017)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Diana Pjatajeva
DARTH VICTORIA (2015)
Tondi RSK DARTH VICTORIA (2015)
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
BAVARO VON SEEDER (2017)
Team Seeder Horses BAVARO VON SEEDER (2017)
Elina Ilusk
ELLUX (2011)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet ELLUX (2011)
Emma Kips
GEIŠA (2012)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GEIŠA (2012)
Emma-Elisa Randväli
BLUE (2016, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann BLUE (2016, SP)
Treener(id):
Gertu Marion Lepp
CHARLENE (2012)
Tartumaa RSK CHARLENE (2012)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Getriin Vesper
LIQUID LUCK (2016)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite LIQUID LUCK (2016)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MCQUEEN HD (2017)
ESHKS MCQUEEN HD (2017)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MARKIIS (2017)
ESHKS MARKIIS (2017)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
VERMUT II (2010, SP)
Tondi RSK Monica Pärno VERMUT II (2010, SP)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Tondi RSK Monica Pärno CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
SA Tallinna RK DIAMANT (2008)
Treener(id):
Helena Järve
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
SA Tallinna RK VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
Treener(id):
Ingrid Dietrich
MONTANUS ROY (2009)
Liivimaa RK MONTANUS ROY (2009)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Johanna Tafenau
LUDVIG (2015, SP)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite LUDVIG (2015, SP)
Treener(id): Agnes Kutsar
Karmen Kriis
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Niitvälja RSK Agnes Kutsar AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Klubi: Tondi RSK
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK Sirje Argus, Kristel Klaas LAETIZIA (2008)
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kristel Väljak
COSMOS (2009)
Viru Ratsu COSMOS (2009)
Treener(id):
Kristi Kõiv
CELINE (2018)
Viljandimaa RSK CELINE (2018)
Treener(id):
Kristi Kõiv
CALL ME CINDERELLA (2018)
Viljandimaa RSK CALL ME CINDERELLA (2018)
Treener(id): Sofya Tsyrulnikova
Laura-Ly Vaarend
ALI BEY (2011)
Tartu Kalevi RK Sofya Tsyrulnikova ALI BEY (2011)
Treener(id):
Liisa Sarapuu
DIKSI (2015)
Niitvälja RSK DIKSI (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Liisi Vesper
MICASTRO DE POLLI (2012, SP)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite MICASTRO DE POLLI (2012, SP)
Treener(id): Agnes Kutsar
Lisell Paltser
CRANBERRY JS (2015)
Niitvälja RSK Agnes Kutsar CRANBERRY JS (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
ROKADE (2011)
Tondi RSK ROKADE (2011)
Treener(id):
Mariane Heinsaar
GALARDO (2016)
Tartumaa RSK GALARDO (2016)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marie Küüsmaa
NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Viru Ratsu NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Treener(id):
Marilen Anijärv
DAYLIAN D.V. (2015)
Tartu Kalevi RK DAYLIAN D.V. (2015)
Maris Issak
ROMANESCA (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur ROMANESCA (2012, SP)
Klubi: Saare RK
Martina Rihkrand
FERDINAND A (2010)
Saare RK Tairi Tiitsar-Talgre FERDINAND A (2010)
Olga Russovitš
EXXON (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova EXXON (2015)
Treener(id):
Oliver Karma
WITCHCRAFT (2016)
RK Ruila Tall WITCHCRAFT (2016)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
COME AND WIN (2016)
Viru Ratsu COME AND WIN (2016)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Andres Treve
Riina Seder-Zalite
VINCENT (2017)
Tondi RSK Andres Treve VINCENT (2017)
Treener(id):
Susan Kaleta
CELANTIANA C (2017)
Viljandimaa RSK CELANTIANA C (2017)
Treener(id):
Tiit Kivisild
CONTRA TT (2016)
RK Ruila Tall CONTRA TT (2016)
Treener(id):
Vanessa Mälberg
CAPTAIN HOOF M (2017)
Tartu Kalevi RK CAPTAIN HOOF M (2017)
Taustatööd