|
Agnes Podgorelov
CONTIGO BAY 2 (2013)
|
Tallinna RSK |
|
CONTIGO BAY 2 (2013) |
|
Aleksandra Kliimand
VERONA (2017)
|
Tartumaa RSK |
|
VERONA (2017) |
|
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014) |
|
Andres Udeküll
LISETTE (2016)
|
ESHKS |
|
LISETTE (2016) |
|
Andrey Rudoy
NEGARO VON SEEDER (2015)
|
Team Seeder Horses |
|
NEGARO VON SEEDER (2015) |
|
Anna-Liisa Raudsepp
CARDOS (2013)
|
Järvamaa RSK |
Vilvi Laanet, Raivo Laanet |
CARDOS (2013) |
|
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
VALENCIA B (2015) |
|
Anni Kaljund
RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017)
|
RK Ruila Tall |
|
RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017) |
|
Anni Kaljund
BRIGHT FLOW (2016, SP)
|
RK Ruila Tall |
|
BRIGHT FLOW (2016, SP) |
|
Annika Veerpalu
ROCCA-STAR (2017)
|
ESHKS |
|
ROCCA-STAR (2017) |
|
Diana Pjatajeva
DARTH VICTORIA (2015)
|
Tondi RSK |
|
DARTH VICTORIA (2015) |
|
Ebbe-Liisa Sõnajalg
BAVARO VON SEEDER (2017)
|
Team Seeder Horses |
|
BAVARO VON SEEDER (2017) |
|
Elina Ilusk
ELLUX (2011)
|
Järvamaa RSK |
Vilvi Laanet, Raivo Laanet |
ELLUX (2011) |
|
Emma Kips
GEIŠA (2012)
|
SA Tallinna RK |
Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova |
GEIŠA (2012) |
|
Emma-Elisa Randväli
BLUE (2016, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann |
BLUE (2016, SP) |
|
Gertu Marion Lepp
CHARLENE (2012)
|
Tartumaa RSK |
|
CHARLENE (2012) |
|
Getriin Vesper
LIQUID LUCK (2016)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
LIQUID LUCK (2016) |
|
Hanno Ellermann
MCQUEEN HD (2017)
|
Gramina RSK |
|
MCQUEEN HD (2017) |
|
Hanno Ellermann
MARKIIS (2017)
|
Gramina RSK |
|
MARKIIS (2017) |
|
Heidi Murel
VERMUT II (2010, SP)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
VERMUT II (2010, SP) |
|
Heidi Murel
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
CIMONO DE MAISY (2012, SP) |
|
Helena Järve
DIAMANT (2008)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
DIAMANT (2008) |
|
Helena Järve
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009) |
|
Ingrid Ruul
MONTANUS ROY (2009)
|
Liivimaa RK |
|
MONTANUS ROY (2009) |
|
Johanna Tafenau
LUDVIG (2015, SP)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
LUDVIG (2015, SP) |
|
Karmen Kriis
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
|
Niitvälja RSK |
Agnes Kutsar |
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012) |
|
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kristel Klaas |
LAETIZIA (2008) |
|
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
|
|
|
PIXY C (2013) |
|
Kristel Väljak
COSMOS (2009)
|
Viru Ratsu |
|
COSMOS (2009) |
|
Kristi Kõiv
CELINE (2018)
|
Viljandimaa RSK |
|
CELINE (2018) |
|
Kristi Kõiv
CALL ME CINDERELLA (2018)
|
Viljandimaa RSK |
|
CALL ME CINDERELLA (2018) |
|
Laura-Ly Vaarend
ALI BEY (2011)
|
Tartu Kalevi RK |
Sofya Tsyrulnikova |
ALI BEY (2011) |
|
Liisa Sarapuu
DIKSI (2015)
|
Niitvälja RSK |
|
DIKSI (2015) |
|
Liisi Vesper
MICASTRO DE POLLI (2012, VP)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
MICASTRO DE POLLI (2012, VP) |
|
Lisell Paltser
CRANBERRY JS (2015)
|
Niitvälja RSK |
Agnes Kutsar |
CRANBERRY JS (2015) |
|
Maarja Martinson
ROKADE (2011)
|
Tondi RSK |
|
ROKADE (2011) |
|
Mariane Heinsaar
GALARDO (2016)
|
Tartumaa RSK |
|
GALARDO (2016) |
|
Marie Küüsmaa
NALA VAN BERKENBROECK (2014)
|
Viru Ratsu |
|
NALA VAN BERKENBROECK (2014) |
|
Marilen Anijärv
DAYLIAN D.V. (2015)
|
Tartu Kalevi RK |
|
DAYLIAN D.V. (2015) |
|
Maris Issak
ROMANESCA (2012, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur |
ROMANESCA (2012, SP) |
|
Martina Rihkrand
FERDINAND A (2010)
|
Saaremaa RSK |
Tairi Tiitsar-Talgre |
FERDINAND A (2010) |
|
Olga Russovitš
EXXON (2015)
|
SA Tallinna RK |
Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova |
EXXON (2015) |
|
Oliver Karma
WITCHCRAFT (2016)
|
RK Ruila Tall |
|
WITCHCRAFT (2016) |
|
Piret Ervald
COME AND WIN (2016)
|
Viru Ratsu |
|
COME AND WIN (2016) |
|
Riina Seder-Zalite
VINCENT (2017)
|
Tondi RSK |
Andres Treve |
VINCENT (2017) |
|
Susan Kaleta
CELANTIANA C (2017)
|
Tartu Ratsakool |
|
CELANTIANA C (2017) |
|
Tiit Kivisild
CONTRA TT (2016)
|
RK Ruila Tall |
|
CONTRA TT (2016) |
|
Vanessa Mälberg
CAPTAIN HOOF M (2017)
|
Leevaku RK |
|
CAPTAIN HOOF M (2017) |