Niitvälja Talvekarikas 2020 Finaal / SMV seeniorid ja juuniorid

Aeg:
21.11.20 - 22.11.20
Korraldaja(d):
Niitvälja Tallid OÜ
Asukoht:
Niitvälja RK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, niitvaljavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/39772

Võistlussarjad

Niitvälja Talvekarikas

Lisainfo

NB!!!

Võistlus toimub pealtvaatajateta ja maskide kandmine on kohutstuslik välja arvatud all 12-aastased lapsed ja hobuse seljas viibivad ratsanikud. Maske on võimalik koha pealt osta.

Kõigil võistlustel viibijatel on kohustus hoida distantsi kogu võistuluse territooriumil kaasa arvatud võistlusväljak, tribüünid, tallid ja hobuste laadimise ala ja vältida otsekontakte nagu näiteks kätlemine ja kallistamine ning suhtuma tõsiselt kätehügieeni ja muudesse hügieeni ja puhtust tagavatesse meetmetesse. 

Haigusnähtudega isikute võistlusterritooriumil viibimine on keelatud. Võistluse korraldajal on õigus haigusnähtudega isik ja temaga kokku puutunud isik või isikud ära saata. Korraldaja tagab desifintseerimisvahendite olemasolu ja kätepesu võimaluse.

Keelatud on koguneda gruppidess ja viibida asjatult võistluste territooriumil.

Palume saabuda vahetult enne oma võistlusklassi algust ja lahkuda kohe peale võistlusklassi lõppu ja auhindade kättesaamist.

Võistluse lehele
21.11.20 - Klass 1b | 95 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 48
Võistluspaare: 48
Võistlejaid: 46
Hobuseid: 48
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Vanessa Simuste
ONLY (2012, SP)
Tulemus: 0 / 40,75
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ONLY (2012, SP) 0 / 40,75
2
Treener(id):
Grete-Liis Lepp
CHARLENE (2012)
Tulemus: 0 / 41,54
Liivimaa RK CHARLENE (2012) 0 / 41,54
3
Treener(id): Pille Elson
Nicole Vinnikova
KENT LAKES (2010)
Tulemus: 0 / 41,80
SA Tallinna RK Pille Elson KENT LAKES (2010) 0 / 41,80
4
Treener(id): Heiki Vatsel
Oskar Eivak
JO JO MINKA (2009)
Tulemus: 0 / 42,20
Tallinna RSK Heiki Vatsel JO JO MINKA (2009) 0 / 42,20
5
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Mirtel Etverk
GOGO DEMON (2008, SP)
Tulemus: 0 / 43,99
RSK Simon Merle Annusver GOGO DEMON (2008, SP) 0 / 43,99
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Elly-Marie Hermlin
ROSEN (2014, SP)
Tulemus: 0 / 44,39
Tondi RSK Riina Seder-Zalite ROSEN (2014, SP) 0 / 44,39
7
Klubi: Tondi RSK
Emma-Elisa Randväli
MACHO (2005, VP)
Tulemus: 0 / 44,71
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann MACHO (2005, VP) 0 / 44,71
8
Treener(id): Tiit Kivisild, Pille Elson
Aleksandr Tsemin
CLARA II JP (2015)
Tulemus: 0 / 45,94
Märjamaa SK Tiit Kivisild, Pille Elson CLARA II JP (2015) 0 / 45,94
9
Klubi: Tondi RSK
Anna Rastostsenkova
JUTA (2006)
Tulemus: 0 / 46,03
Tondi RSK Pille Elson, Alla Gladõševa JUTA (2006) 0 / 46,03
10
Klubi:
Treener(id): Heiki Vatsel
Marek Kumpan
FANTACY MP (2014)
Tulemus: 0 / 46,09
Heiki Vatsel FANTACY MP (2014) 0 / 46,09
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Cristiana Engel
TRISTAN J (2011, SP)
Tulemus: 0 / 47,07
Tondi RSK Dina Ellermann TRISTAN J (2011, SP) 0 / 47,07
12
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marii Parve
ELKUR (2006, SP)
Tulemus: 0 / 47,28
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ELKUR (2006, SP) 0 / 47,28
13
Anneli Rasu
KORNELIA (2015)
Tulemus: 0 / 48,19
Saaremaa RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver KORNELIA (2015) 0 / 48,19
14
Treener(id): Anni Kaljund
Liis Tishler
MON ART (2013, SP)
Tulemus: 0 / 48,98
Niitvälja RSK Anni Kaljund MON ART (2013, SP) 0 / 48,98
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Johanna Tafenau
LUDVIG (2015, VP)
Tulemus: 0 / 49,13
Tondi RSK Riina Seder-Zalite LUDVIG (2015, VP) 0 / 49,13
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi
Grete Laasnurm
THUNDERBIRD (2011, VP)
Tulemus: 0 / 50,19
Tondi RSK Aldo Kanepi THUNDERBIRD (2011, VP) 0 / 50,19
17
Treener(id): Raul Kauna
Liis Šavlin
ROMANTIK (2006)
Tulemus: 0 / 50,88
RK El Awrah ET Raul Kauna ROMANTIK (2006) 0 / 50,88
18
Treener(id): Monica Pärno
Merilin Palts
SUNSHINE HL (2015)
Tulemus: 0 / 51,36
Audruranna RSK Monica Pärno SUNSHINE HL (2015) 0 / 51,36
19
Treener(id):
Stella Brett Mesila
ZINDRA (2013)
Tulemus: 0 / 51,38
Märjamaa SK ZINDRA (2013) 0 / 51,38
20
Klubi:
Treener(id):
Megan Vain
ICEBERRY K.S.H. (2016)
Tulemus: 0 / 52,41
ICEBERRY K.S.H. (2016) 0 / 52,41
21
Treener(id): Hanno Ellermann
Kertu Kütt
KANNON (2015)
Tulemus: 0 / 52,91
Tartumaa RSK Hanno Ellermann KANNON (2015) 0 / 52,91
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Kadri-Liis Kõrm
LIQUID LUCK (2016)
Tulemus: 0 / 54,60
Tondi RSK Kristiina Pähn LIQUID LUCK (2016) 0 / 54,60
23
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
COLIN MCRAE RP (2014)
Tulemus: 0 / 55,18
RSK KRT COLIN MCRAE RP (2014) 0 / 55,18
24
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
CONCERTO VON SEEDER (2016)
Tulemus: 1 / 56,63
ESHKS CONCERTO VON SEEDER (2016) 1 / 56,63
25
Treener(id):
Kullo Kender
CALL ME CARLA (2016)
Tulemus: 1 / 57,47
RK Ruila Tall CALL ME CARLA (2016) 1 / 57,47
26
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Grete Suurväli
PFEER (2012)
Tulemus: 2 / 60,70
Tondi RSK Monica Pärno PFEER (2012) 2 / 60,70
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
Tondi RSK GOGOMINKA VAN'T GERENDAL Z (2015) 3 / 66,92
28
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Mia-Ly Minkovski
MELNITIS (2008)
Tulemus: 4 / 46,68
RSK Simon Merle Annusver MELNITIS (2008) 4 / 46,68
29
Treener(id): Monica Pärno
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Tulemus: 4 / 51,09
Vändra RSK Monica Pärno PAVADOR (2010) 4 / 51,09
30
Klubi: Massu RK
Treener(id):
Anna-Maria Kukk
IOMARA (2013)
Tulemus: 4 / 53,00
Massu RK IOMARA (2013) 4 / 53,00
31
Treener(id): Krista Raidmets
Triinu Lepa
ORION (2015)
Tulemus: 4 / 53,63
Audruranna RSK Krista Raidmets ORION (2015) 4 / 53,63
32
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
CORTEZIA VON SEEDER (2016)
Tulemus: 4 / 53,92
ESHKS CORTEZIA VON SEEDER (2016) 4 / 53,92
33
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Kerttu Kutsar
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Tulemus: 4 / 55,20
Viru Ratsu AWENASA LARANYA IRLANDO (2012) 4 / 55,20
34
Klubi:
Treener(id):
Laura Niils
SANGRIA LG (2015)
Tulemus: 5 / 56,41
SANGRIA LG (2015) 5 / 56,41
35
Treener(id): Anni Kaljund
Pille Remmelgas
ORDERLY QUEEN (2007)
Tulemus: 5 / 59,98
Niitvälja RSK Anni Kaljund ORDERLY QUEEN (2007) 5 / 59,98
36
Treener(id): Raul Kauna
Keitlin Männik
MOLBERTO (2006, SP)
Tulemus: 8 / 43,43
RSK Caballus Raul Kauna MOLBERTO (2006, SP) 8 / 43,43
37
Treener(id): Tairi Tiitsar-Talgre
Mari Tammoja
VERONAS (2014)
Tulemus: 8 / 46,32
Suuresti RSK Tairi Tiitsar-Talgre VERONAS (2014) 8 / 46,32
38
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Liisi Vesper
MILANO J (2013, SP)
Tulemus: 8 / 50,28
Tondi RSK MILANO J (2013, SP) 8 / 50,28
39
Treener(id):
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Tulemus: 9 / 75,29
Hiiumaa RSK BELLE CHARMANTE (2010) 9 / 75,29
40
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ann Küünemäe
VALLER (2012, VP)
Tulemus: 13 / 75,23
RSK KRT VALLER (2012, VP) 13 / 75,23
Treener(id): Margit Mägi
Sandra Prez
QUICK NICKY (2016)
Tulemus: elim
Viljandimaa RSK Margit Mägi QUICK NICKY (2016) elim
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Eva-Lotta Kutser
AMBROZS (2015)
Tulemus: elim
RSK Simon AMBROZS (2015) elim
Treener(id): Anni Kaljund, Ellen Vatsel
Karolin Kaukes
ANTONIO (2014, SP)
Tulemus: elim
Niitvälja RSK Anni Kaljund, Ellen Vatsel ANTONIO (2014, SP) elim
Treener(id):
Heti Anett Aksalu
RED ROSE (2006, SP)
Tulemus: elim
Saaremaa RSK RED ROSE (2006, SP) elim
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit
MARU MISSY (2011, VP)
Tulemus: elim
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel MARU MISSY (2011, VP) elim
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
TRIKK (2008, SP)
Tulemus: elim
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel TRIKK (2008, SP) elim
Treener(id):
Helena Ringo
KAID (2010)
Tulemus: elim
Audruranna RSK KAID (2010) elim
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ann Küünemäe
RESSI (2015, VP)
Tulemus: elim
RSK KRT RESSI (2015, VP) elim
Taustatööd