Võistlus

Nimi:
Juurimaa Sügis
Aeg:
14.09.19
Korraldaja(d):
Märjamaa SK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Juurimaa tall
Staatus:
Tühistatud
Lisainfo:

Seoses suurte hoovihmadega on korraldajad otsustanud võistluse tühistada. Platsid on vee all ja võivad olla ratsanikele ja hobustele ohtlikud.


14.09.19 - Klass 4 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 30
Võistlejaid: 30
Hobuseid: 28

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Anni Mägi
GILMORE (2011)
Jahiratsu RSK GILMORE (2011)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
CORO (2013, SP)
Nõo RK CORO (2013, SP)
Treener(id):
Carmen Melts (2002)
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010)
Treener(id):
Eeva Helga Kupits (2002)
PACKETA (2009)
Saaremaa RSK PACKETA (2009)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Elis Reimand (2001)
VALLER (2012, VP)
RSK KRT VALLER (2012, VP)
Treener(id): Kaidi Lunter
Elisa Maria Hansmann (2002)
A MATRICE (2012)
Suuresti RSK Kaidi Lunter A MATRICE (2012)
Emma-Elisa Randväli (2006)
ROMANESCA (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ROMANESCA (2012, SP)
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
Tallinna RSK Pille Pajulaid, Pille Elson CHELSY V (2014)
Treener(id):
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
Vändra RSK SOLARIS (2008)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Evely Auger
KING'S RANSOM K.S.H (2015)
Tondi RSK Monica Pärno KING'S RANSOM K.S.H (2015)
Treener(id): Kertu Klettenberg
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Jahiratsu RSK Kertu Klettenberg BRIDNEY (2006)
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
LANDORA (2011)
Märjamaa SK LANDORA (2011)
Treener(id): Anni Kaljund
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Treener(id):
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK CHARMILLY (2004)
Treener(id):
Kippen Närep (2004)
DOLCE VITA (2008)
Märjamaa SK DOLCE VITA (2008)
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Klarissa Linnam (2007)
OBERON (2009)
Pinifer ET OBERON (2009)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK HARPOCRATES K (2012)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristin Kaasik
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Tondi RSK AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laura-Liisa Kolom
FORDANO (2014)
Tondi RSK Monica Pärno FORDANO (2014)
Treener(id): Anni Kaljund
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Liisi Sillat (2002)
POP STAR (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel POP STAR (2010)
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
DIM SUM (2008)
Märjamaa SK DIM SUM (2008)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Merily Peterson (2004)
PIRATE (2010, SP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel PIRATE (2010, SP)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
ESHKS C-AND-B (2011)
Treener(id):
Rebecca Riomar (2004)
VILTE (2008)
Märjamaa SK VILTE (2008)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Regina Rahula
INVITEL (2012)
ESHKS INVITEL (2012)
Treener(id):
Stella Brett Mesila (1999)
VILTE (2008)
Märjamaa SK VILTE (2008)
Treener(id):
Triini Viks
VERMUT II (2010, SP)
Viljandimaa RSK VERMUT II (2010, SP)
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa JUTA (2006)
Vanessa Simuste (2004)
ONLY (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ONLY (2012, SP)