Võistlus

Nimi:
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Aeg:
23.08.19 - 25.08.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pärnu rand
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32739
25.08.19 - Klass 10 Prix de Hedon Spa | 115 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 42

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja (2006)
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 0 / 52,53 0 / 52,53
2
Klubi:
Treener(id):
Pranas Milkintas (LTU)
RIVJERA
RIVJERA 0 / 56,43 0 / 56,43
3
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
DESIRE (2013)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann DESIRE (2013) 0 / 57,03 0 / 57,03
4
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers (2001)
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010) 0 / 57,11 0 / 57,11
5
Treener(id): Hanno Ellermann
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HINDENBURG (2008) 0 / 58,09 0 / 58,09
6
Treener(id):
Linda Randpere
NINETY-NINE (2012)
RK Ruila Tall NINETY-NINE (2012) 0 / 58,87 0 / 58,87
7
Treener(id): Kertu Klettenberg
Lene Varula (2005)
VIGO'S LADY (2011)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg VIGO'S LADY (2011) 0 / 62,49 0 / 62,49
8
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
WODANA V (2011)
RK Ruila Tall WODANA V (2011) 0 / 67,38 0 / 67,38
9
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ASHBALD (2010)
Viru Ratsu ASHBALD (2010) 0 / 67,60 0 / 67,60
10
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild (2004)
QUINCE (2012)
ESHKS QUINCE (2012) 0 / 70,60 0 / 70,60
11
Treener(id):
Ivo Ots
CHARLY (2009)
Pärnumaa RSK CHARLY (2009) 0 / 70,77 0 / 70,77
12
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Katrin Liivamägi (2002)
BARBOLETTA (2005)
RSK Simon Monica Pärno BARBOLETTA (2005) 4 / 56,19 4 / 56,19
13
Klubi:
Treener(id):
Johanna Mäkelä (FIN)
SOLBACKAS LIEDCALLING
SOLBACKAS LIEDCALLING 4 / 57,90 4 / 57,90
14
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann CARLOTTA (2010) 4 / 58,50 4 / 58,50
15
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006) 4 / 58,73 4 / 58,73
16
Mia Mai Laisaar (2006)
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 4 / 58,88 4 / 58,88
17
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Johanna Krippel (2005)
DONNETTE (2004)
Viru Ratsu DONNETTE (2004) 4 / 59,56 4 / 59,56
18
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 4 / 60,78 4 / 60,78
19
Treener(id): Kertu Klettenberg
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg BRIDNEY (2006) 4 / 64,87 4 / 64,87
20
Klubi:
Treener(id):
Rugilė Petravičiūtė (LTU)
NUMO
NUMO 4 / 67,57 4 / 67,57
21
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson LUNDVER (2009) 4 / 71,17 4 / 71,17
22
Klubi:
Treener(id):
Katja Lääti (FIN)
QUALITY GIRL
QUALITY GIRL 4 / 71,27 4 / 71,27
23
Treener(id):
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK ENCINASOLA (2008) 4 / 74,40 4 / 74,40
24
Treener(id):
Ivo Ots
CHARLY (2011)
Pärnumaa RSK CHARLY (2011) 4 / 74,47 4 / 74,47
25
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire (2000)
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011) 4 / 78,00 4 / 78,00
26
Treener(id): Anni Kaljund
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 8 / 61,69 8 / 61,69
27
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 8 / 63,16 8 / 63,16
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK LAETIZIA (2008) 8 / 66,76 8 / 66,76
29
Klubi:
Treener(id):
Atis Zariņš (LAT)
CAPELLA
CAPELLA 8 / 66,84 8 / 66,84
30
Treener(id):
Margit Mägi
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall CATINKA (2010) 8 / 70,25 8 / 70,25
31
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid HILFIGER (2009) 8 / 72,56 8 / 72,56
32
Klubi: Tondi RSK
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno, Dina Ellermann VEDETTE B (2002) 12 / 56,15 12 / 56,15
33
Treener(id):
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK DOMINGO (2013, SP) 12 / 60,96 12 / 60,96
34
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 12 / 62,24 12 / 62,24
35
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon B CHEITAN (2011) 12 / 64,31 12 / 64,31
36
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) 12 / 70,22 12 / 70,22
37
Treener(id):
Ivo Ots
ALASKA SEMILLY (2010)
Pärnumaa RSK ALASKA SEMILLY (2010) 12 / 73,31 12 / 73,31
38
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) 18 / 85,38 18 / 85,38
Treener(id):
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Tartumaa RSK GASTONS (2009) 20 / 69,55 20 / 69,55
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson IEVINA (2013) elim elim
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009) katkestas katkestas