Võistlus

Nimi:
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Aeg:
23.08.19 - 25.08.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pärnu rand
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32739
25.08.19 - Klass 9 Prix de Mandatum Life | 140 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Classic Pärnu 2019 Grand Prix – avatud klass (Land Rover Trophy finaal)

Osalejaid: 26

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kullo Kender
ARTAS (2005)
RK Ruila Tall ARTAS (2005) 0 / 72,45 / 0 / 38,07 0 / 72,45 / 0 / 38,07
2
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 0 / 71,75 / 0 / 39,87 0 / 71,75 / 0 / 39,87
3
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 0 / 71,25 / 0 / 44,78 0 / 71,25 / 0 / 44,78
4
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 0 / 71,83 / 4 / 39,65 0 / 71,83 / 4 / 39,65
5
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) 0 / 74,41 / 4 / 40,84 0 / 74,41 / 4 / 40,84
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann JAY-Z BEE (2012) 0 / 70,53 / 8 / 37,30 0 / 70,53 / 8 / 37,30
7
Treener(id):
Tiit Kivisild
HALOUBET (2012)
RK Ruila Tall HALOUBET (2012) 0 / 71,34 / 8 / 47,03 0 / 71,34 / 8 / 47,03
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Maarja Martinson
KRAGBECH'S CELICA (2008)
Tondi RSK Sirje Argus KRAGBECH'S CELICA (2008) 0 / 69,28 / 8 / 51,19 0 / 69,28 / 8 / 51,19
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann PING PONG V (2012) 0 / 69,55 / 8 / 53,76 0 / 69,55 / 8 / 53,76
10
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 4 / 66,77 4 / 66,77
11
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 4 / 70,56 4 / 70,56
12
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
TRAFFIC (2007)
RK Ruila Tall TRAFFIC (2007) 4 / 71,41 4 / 71,41
13
Treener(id):
Urmas Raag
CARLOS (2007)
Tartumaa RSK CARLOS (2007) 4 / 73,78 4 / 73,78
14
Treener(id):
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
RK Ruila Tall PICCOLINA (2006) 5 / 79,23 5 / 79,23
15
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 7 / 87,03 7 / 87,03
16
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Andres Udeküll
Kärol Järviste
HUP (2012)
RSK Ruttar Andres Udeküll HUP (2012) 8 / 66,34 8 / 66,34
17
Klubi:
Treener(id):
Alexander Shakurov (LAT)
GRIETJE G
GRIETJE G 8 / 68,01 8 / 68,01
18
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
STANNUS (2008)
Tartu Ratsakool STANNUS (2008) 8 / 71,63 8 / 71,63
19
Klubi:
Treener(id):
Alexander Shakurov (LAT)
CABALETTA
CABALETTA 12 / 69,08 12 / 69,08
20
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus (2003)
LET`S DREAM (2011)
ESHKS LET`S DREAM (2011) 12 / 69,71 12 / 69,71
21
Treener(id):
Linda Randpere
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 16 / 73,52 16 / 73,52
22
Klubi:
Treener(id):
Sintija Semenkova (LAT)
CLAIR DE LUNE
CLAIR DE LUNE 16 / 91,28 16 / 91,28
Treener(id): Tiit Kivisild
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N (2011)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild GWENNA N (2011) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) katkestas katkestas
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) katkestas katkestas
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) katkestas katkestas