Võistlus

Nimi:
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Aeg:
23.08.19 - 25.08.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pärnu rand
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32739
25.08.19 - Klass 8 Prix de Classic Pärnu | 130 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 41

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi:
Treener(id):
Anne Penttinen (FIN)
REBECA
REBECA 0 / 47,78 0 / 47,78
2
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 0 / 49,25 0 / 49,25
3
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008) 0 / 50,56 0 / 50,56
4
Klubi:
Treener(id):
Anne Penttinen (FIN)
MONTHAGO Z
MONTHAGO Z 0 / 52,89 0 / 52,89
5
Treener(id):
Susan Kaleta
HUDSON HORNET (2012)
Viljandimaa RSK HUDSON HORNET (2012) 0 / 53,01 0 / 53,01
6
Treener(id):
Rein Pill
WHITE DREAM (2009)
RK Ruila Tall WHITE DREAM (2009) 0 / 53,94 0 / 53,94
7
Treener(id):
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
RK Ruila Tall PICCOLINA (2006) 0 / 54,43 0 / 54,43
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
CARLSON (2009)
ESHKS CARLSON (2009) 0 / 55,09 0 / 55,09
9
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
Viru Ratsu CALANDA DE LAUBRY Z (2013) 0 / 56,29 0 / 56,29
10
Klubi:
Treener(id):
Elena Makarauskiene (LTU)
CAMPARI W
CAMPARI W 0 / 56,69 0 / 56,69
11
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) 0 / 56,88 0 / 56,88
12
Klubi:
Treener(id):
Kreola Bilinskaitė (LTU)
CASCARA
CASCARA 0 / 58,53 0 / 58,53
13
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
VERMONT (2013)
Tartumaa RSK Urmas Raag VERMONT (2013) 0 / 59,47 0 / 59,47
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann JAY-Z BEE (2012) 0 / 61,49 0 / 61,49
15
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus (2003)
LET`S DREAM (2011)
ESHKS LET`S DREAM (2011) 0 / 62,50 0 / 62,50
16
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
HERRERA (2013)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HERRERA (2013) 0 / 63,09 0 / 63,09
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann PING PONG V (2012) 1 / 66,63 1 / 66,63
18
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno FIRENZE (2008) 2 / 70,37 2 / 70,37
19
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 4 / 50,74 4 / 50,74
20
Klubi:
Treener(id):
Juho Norilo (FIN)
DUTCH-BEAULEO Z
DUTCH-BEAULEO Z 4 / 50,95 4 / 50,95
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 4 / 56,18 4 / 56,18
22
Klubi:
Treener(id):
Oona-Julia Roto (FIN)
SORPRESA DELLA FAVORITA
SORPRESA DELLA FAVORITA 4 / 56,69 4 / 56,69
23
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia-Marleen Lanno (2005)
CIAO BELO DES ERABLES (2012)
Tondi RSK CIAO BELO DES ERABLES (2012) 4 / 56,78 4 / 56,78
24
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
B C QASTANIA (2011)
Tartu Ratsakool B C QASTANIA (2011) 4 / 57,09 4 / 57,09
25
Klubi:
Treener(id):
Ignas Makarauskas (LTU)
QUATTRA
QUATTRA 4 / 61,58 4 / 61,58
26
Treener(id):
Miia Varula (1999)
TEUN Z (2011)
Viljandimaa RSK TEUN Z (2011) 4 / 61,99 4 / 61,99
27
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 4 / 63,06 4 / 63,06
28
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
RHIANNA (2008)
RK Ruila Tall RHIANNA (2008) 6 / 69,98 6 / 69,98
29
Treener(id):
Rene Karus (2000)
COLA (2009)
Suuresti RSK COLA (2009) 8 / 57,96 8 / 57,96
30
Klubi:
Treener(id):
Pranas Milkintas (LTU)
GIETE DE BLOOMERD
GIETE DE BLOOMERD 8 / 60,17 8 / 60,17
31
Klubi:
Treener(id):
Sintija Semenkova (LAT)
CARLOS Z
CARLOS Z 8 / 76,30 8 / 76,30
32
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 9 / 64,13 9 / 64,13
33
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
VINCENT (2013)
Tartumaa RSK Urmas Raag VINCENT (2013) 9 / 65,20 9 / 65,20
34
Klubi:
Treener(id):
Ignas Makarauskas (LTU)
BEBE
BEBE 12 / 58,68 12 / 58,68
35
Klubi:
Treener(id):
Kristina Auvinen (FIN)
SEATTLE DAVIER
SEATTLE DAVIER 12 / 78,49 12 / 78,49
36
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 14 / 68,64 14 / 68,64
37
Klubi:
Treener(id):
Kristina Auvinen (FIN)
CATOKI'S DEL SOL
CATOKI'S DEL SOL 17 / 64,22 17 / 64,22
38
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 19 / 88,25 19 / 88,25
39
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
QUELLE (2011)
Vändra RSK QUELLE (2011) 20 / 62,17 20 / 62,17
Treener(id):
Kullo Kender
ARTAS (2005)
RK Ruila Tall ARTAS (2005) elim elim
Treener(id):
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Pärnumaa RSK ORPHEUS (2008) elim elim