Võistlus

Nimi:
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Aeg:
23.08.19 - 25.08.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pärnu rand
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32739
24.08.19 - Klass 6 Prix de Sterotek Film | 135 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 28

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
TRAFFIC (2007)
RK Ruila Tall TRAFFIC (2007) 0 / 58,30 0 / 58,30
2
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 0 / 60,07 0 / 60,07
3
Treener(id):
Urmas Raag
CARLOS (2007)
Tartumaa RSK CARLOS (2007) 0 / 60,74 0 / 60,74
4
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) 0 / 61,90 0 / 61,90
5
Treener(id): Tiit Kivisild
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N (2011)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild GWENNA N (2011) 0 / 62,41 0 / 62,41
6
Treener(id):
Tiit Kivisild
HALOUBET (2012)
RK Ruila Tall HALOUBET (2012) 0 / 63,44 0 / 63,44
7
Treener(id):
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
RK Ruila Tall PICCOLINA (2006) 0 / 63,56 0 / 63,56
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Maarja Martinson
KRAGBECH'S CELICA (2008)
Tondi RSK Sirje Argus KRAGBECH'S CELICA (2008) 0 / 68,88 0 / 68,88
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann PING PONG V (2012) 4 / 58,59 4 / 58,59
10
Klubi:
Treener(id):
Alexander Shakurov (LAT)
GRIETJE G
GRIETJE G 4 / 58,83 4 / 58,83
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann JAY-Z BEE (2012) 4 / 60,56 4 / 60,56
12
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
B C QASTANIA (2011)
Tartu Ratsakool B C QASTANIA (2011) 4 / 65,00 4 / 65,00
13
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
STANNUS (2008)
Tartu Ratsakool STANNUS (2008) 4 / 68,18 4 / 68,18
14
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 4 / 69,99 4 / 69,99
15
Treener(id):
Linda Randpere
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 4 / 71,05 4 / 71,05
16
Klubi:
Treener(id):
Elena Makarauskiene (LTU)
CAMPARI W
CAMPARI W 8 / 64,17 8 / 64,17
17
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
HAROLE (2012)
Vändra RSK HAROLE (2012) 8 / 66,10 8 / 66,10
18
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
HUDSON HORNET (2012)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HUDSON HORNET (2012) 8 / 68,57 8 / 68,57
19
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 8 / 68,85 8 / 68,85
20
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 8 / 72,14 8 / 72,14
21
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 9 / 80,94 9 / 80,94
22
Klubi:
Treener(id):
Juho Norilo (FIN)
DUTCH-BEAULEO Z
DUTCH-BEAULEO Z 12 / 66,43 12 / 66,43
23
Klubi:
Treener(id):
Alexander Shakurov (LAT)
CABALETTA
CABALETTA 12 / 66,94 12 / 66,94
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
RENESSIN (2007)
Tondi RSK RENESSIN (2007) 12 / 71,04 12 / 71,04
25
Treener(id): Ivo Ots
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Pärnumaa RSK Ivo Ots ORPHEUS (2008) 14 / 84,49 14 / 84,49
26
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus (2003)
LET`S DREAM (2011)
ESHKS LET`S DREAM (2011) 24 / 70,05 24 / 70,05
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Andres Udeküll
Kärol Järviste
HUP (2012)
RSK Ruttar Andres Udeküll HUP (2012) katkestas katkestas
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
QUELLE (2011)
Vändra RSK QUELLE (2011) katkestas katkestas