Võistlus

Nimi:
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Aeg:
23.08.19 - 25.08.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pärnu rand
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32739
24.08.19 - Klass 4 Prix de Möller Auto Pärnu | 125 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 54

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kullo Kender
STRIGA (2008)
RK Ruila Tall STRIGA (2008) 0 / 59,11 0 / 59,11
2
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008) 0 / 59,43 0 / 59,43
3
Treener(id):
Jessica Raide
HIGHSCORE "B" (2012)
RK Ruila Tall HIGHSCORE "B" (2012) 0 / 60,38 0 / 60,38
4
Treener(id): Hanno Ellermann
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HINDENBURG (2008) 0 / 61,77 0 / 61,77
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann JAY-Z BEE (2012) 0 / 67,91 0 / 67,91
6
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Johanna Krippel (2005)
DONNETTE (2004)
Viru Ratsu DONNETTE (2004) 0 / 68,06 0 / 68,06
7
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
CARLSON (2009)
ESHKS CARLSON (2009) 0 / 69,30 0 / 69,30
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Doris Mänd (2003)
BIG GIRL (2007)
ESHKS BIG GIRL (2007) 0 / 70,91 0 / 70,91
9
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 2 / 79,99 2 / 79,99
10
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
B C QASTANIA (2011)
Tartu Ratsakool B C QASTANIA (2011) 4 / 56,42 4 / 56,42
11
Treener(id):
Rein Pill
WHITE DREAM (2009)
RK Ruila Tall WHITE DREAM (2009) 4 / 59,92 4 / 59,92
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja (2006)
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 4 / 64,40 4 / 64,40
13
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 4 / 65,37 4 / 65,37
14
Klubi:
Treener(id):
Anne Penttinen (FIN)
MONTHAGO Z
MONTHAGO Z 4 / 68,47 4 / 68,47
15
Klubi:
Treener(id):
Ignas Makarauskas (LTU)
BEBE
BEBE 4 / 69,30 4 / 69,30
16
Treener(id):
Linda Randpere
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 4 / 69,58 4 / 69,58
17
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson LUNDVER (2009) 4 / 70,88 4 / 70,88
18
Treener(id):
Margit Mägi
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall CATINKA (2010) 4 / 73,57 4 / 73,57
19
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
WODANA V (2011)
RK Ruila Tall WODANA V (2011) 4 / 73,63 4 / 73,63
20
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann CARLOTTA (2010) 5 / 74,11 5 / 74,11
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 5 / 74,30 5 / 74,30
22
Klubi:
Treener(id):
Ignas Makarauskas (LTU)
QUATTRA
QUATTRA 5 / 77,48 5 / 77,48
23
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild (2004)
QUINCE (2012)
ESHKS QUINCE (2012) 6 / 79,18 6 / 79,18
24
Klubi:
Treener(id):
Oona-Julia Roto (FIN)
SORPRESA DELLA FAVORITA
SORPRESA DELLA FAVORITA 7 / 83,94 7 / 83,94
25
Treener(id): Kertu Klettenberg
Lene Varula (2005)
VIGO'S LADY (2011)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg VIGO'S LADY (2011) 8 / 67,19 8 / 67,19
26
Treener(id):
Mariette Mardo (2001)
BERRA (2011)
Tallinna RSK BERRA (2011) 8 / 68,56 8 / 68,56
27
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers (2001)
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010) 8 / 69,88 8 / 69,88
28
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
RHIANNA (2008)
RK Ruila Tall RHIANNA (2008) 8 / 70,79 8 / 70,79
29
Klubi:
Treener(id):
Kristina Auvinen (FIN)
SEATTLE DAVIER
SEATTLE DAVIER 9 / 74,92 9 / 74,92
30
Treener(id): Maris Kartau
Ragne Liigia Hiir
ANN LEE (2011)
RK Ruila Tall Maris Kartau ANN LEE (2011) 9 / 75,42 9 / 75,42
31
Treener(id):
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK ENCINASOLA (2008) 11 / 83,37 11 / 83,37
32
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 12 / 71,80 12 / 71,80
33
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 13 / 74,17 13 / 74,17
34
Klubi:
Treener(id):
Kristina Auvinen (FIN)
CATOKI'S DEL SOL
CATOKI'S DEL SOL 13 / 74,75 13 / 74,75
35
Treener(id):
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK LITTLE JOHN (2008) 13 / 75,24 13 / 75,24
36
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ASHBALD (2010)
Viru Ratsu ASHBALD (2010) 13 / 75,51 13 / 75,51
37
Treener(id):
Miia Varula (1999)
TEUN Z (2011)
Viljandimaa RSK TEUN Z (2011) 15 / 99,14 15 / 99,14
38
Treener(id):
Kerli Lõbus (2005)
VIIKING (2011)
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 16 / 62,95 16 / 62,95
39
Agnes Podgorelov (2001)
ROKADE (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver ROKADE (2011) 16 / 69,80 16 / 69,80
40
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
QUELLE (2011)
Vändra RSK QUELLE (2011) 16 / 71,02 16 / 71,02
41
Treener(id):
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Tartumaa RSK GASTONS (2009) 17 / 76,04 17 / 76,04
42
Klubi:
Treener(id):
Pranas Milkintas (LTU)
GIETE DE BLOOMERD
GIETE DE BLOOMERD 18 / 81,48 18 / 81,48
43
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009) 20 / 68,91 20 / 68,91
44
Treener(id): Maris Kartau
Ragne Liigia Hiir
CARRA STEADY CRUISE (2010)
RK Ruila Tall Maris Kartau CARRA STEADY CRUISE (2010) 20 / 88,80 20 / 88,80
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) elim elim
Klubi:
Treener(id):
Kreola Bilinskaitė (LTU)
CASCARA
CASCARA elim elim
Treener(id):
Margit Mägi
BOY TO DATE (2006)
RK Ruila Tall BOY TO DATE (2006) elim elim
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno FIRENZE (2008) elim elim
Treener(id):
Mihkel Ait (2000)
EMPEROR (2012)
RK Ruila Tall EMPEROR (2012) elim elim
Klubi:
Treener(id):
Anne Penttinen (FIN)
REBECA
REBECA katkestas katkestas
Klubi:
Treener(id):
Saima Alitalo (FIN)
BELLEZZA DI NOTTE
BELLEZZA DI NOTTE katkestas katkestas
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) katkestas katkestas
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
ILAYZA (2008)
RSK KRT ILAYZA (2008) katkestas katkestas
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) katkestas katkestas