Võistlus

Nimi:
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Aeg:
23.08.19 - 25.08.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pärnu rand
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32739
24.08.19 - Klass 3 Prix de Pärnu linn | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 72

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja (2006)
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 0 / 48,27 0 / 48,27
2
Treener(id): Hanno Ellermann
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HINDENBURG (2008) 0 / 50,84 0 / 50,84
3
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann CARLOTTA (2010) 0 / 51,01 0 / 51,01
4
Treener(id): Anni Kaljund
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 / 51,10 0 / 51,10
5
Treener(id):
Erik Tuimann
LAGARTO (2013)
Tallinna RSK LAGARTO (2013) 0 / 51,39 0 / 51,39
6
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
JOCKEY`S COLTON (2012)
Vändra RSK JOCKEY`S COLTON (2012) 0 / 51,55 0 / 51,55
7
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
DESIRE (2013)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann DESIRE (2013) 0 / 51,73 0 / 51,73
8
Kristiin Sõõrumaa (2006)
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid ORHIDEE (2008) 0 / 52,09 0 / 52,09
9
Treener(id):
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK ENCINASOLA (2008) 0 / 52,26 0 / 52,26
10
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006) 0 / 52,29 0 / 52,29
11
Mia Mai Laisaar (2006)
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 0 / 54,53 0 / 54,53
12
Treener(id):
Kristi Kõiv
GLAMOROUS GIRL (2015)
Tartumaa RSK GLAMOROUS GIRL (2015) 0 / 54,78 0 / 54,78
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 0 / 54,88 0 / 54,88
14
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009) 0 / 55,05 0 / 55,05
15
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 0 / 55,47 0 / 55,47
16
Treener(id):
Catlin Vatsel
BEAUTY STAR K Z (2012)
RK Ruila Tall BEAUTY STAR K Z (2012) 0 / 56,04 0 / 56,04
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Maarja Martinson
SERGIO (2013)
Tondi RSK Sirje Argus SERGIO (2013) 0 / 56,67 0 / 56,67
18
Klubi:
Treener(id):
Elena Makarauskiene (LTU)
DALASAS
DALASAS 0 / 57,74 0 / 57,74
19
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 0 / 58,36 0 / 58,36
20
Treener(id):
Kristi Kõiv
ZPIRULIINA (2013)
Tartumaa RSK ZPIRULIINA (2013) 0 / 58,91 0 / 58,91
21
Treener(id):
Rein Pill
ILADY (2013)
RK Ruila Tall ILADY (2013) 0 / 59,32 0 / 59,32
22
Klubi:
Treener(id):
Atis Zariņš (LAT)
CAPELLA
CAPELLA 0 / 59,75 0 / 59,75
23
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson LUNDVER (2009) 0 / 60,02 0 / 60,02
24
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Epp Keel
EKLUND (2013)
Jakoch RSK EKLUND (2013) 0 / 60,72 0 / 60,72
25
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 0 / 61,18 0 / 61,18
25
Treener(id):
Kea Mäesepp
OGGY (2011)
Tartumaa RSK OGGY (2011) 0 / 61,18 0 / 61,18
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK LAETIZIA (2008) 0 / 62,50 0 / 62,50
28
Treener(id):
Rein Pill
SLOOPY Z (2013)
RK Ruila Tall SLOOPY Z (2013) 0 / 62,73 0 / 62,73
29
Treener(id):
Kullo Kender
CESAR (2012)
RK Ruila Tall CESAR (2012) 3 / 72,06 3 / 72,06
30
Klubi: Tondi RSK
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno, Dina Ellermann VEDETTE B (2002) 4 / 50,82 4 / 50,82
31
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid HILFIGER (2009) 4 / 51,37 4 / 51,37
32
Klubi: ESHKS
Treener(id): Kaidi Lunter
Elise Lott (2005)
GAMEELIA (2014)
ESHKS Kaidi Lunter GAMEELIA (2014) 4 / 51,62 4 / 51,62
33
Treener(id):
Kerli Lõbus (2005)
VIIKING (2011)
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 4 / 51,93 4 / 51,93
34
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
ZURISO (2014)
RSK KRT ZURISO (2014) 4 / 52,64 4 / 52,64
35
Treener(id):
Linda Randpere
NINETY-NINE (2012)
RK Ruila Tall NINETY-NINE (2012) 4 / 53,60 4 / 53,60
36
Treener(id): Kertu Klettenberg
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg BRIDNEY (2006) 4 / 54,41 4 / 54,41
37
Treener(id): Anni Kaljund
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 4 / 54,51 4 / 54,51
38
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon B CHEITAN (2011) 4 / 55,09 4 / 55,09
39
Treener(id):
Mariah Orover
Q23 (2015)
Pärnumaa RSK Q23 (2015) 4 / 56,15 4 / 56,15
40
Klubi:
Treener(id):
Elena Makarauskiene (LTU)
CAMPARI W
CAMPARI W 4 / 56,28 4 / 56,28
41
Treener(id):
Ivo Ots
CHARLY (2009)
Pärnumaa RSK CHARLY (2009) 4 / 57,46 4 / 57,46
42
Treener(id):
Rein Pill
EDDY (2013)
RK Ruila Tall EDDY (2013) 4 / 58,16 4 / 58,16
43
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 4 / 61,86 4 / 61,86
44
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) 4 / 63,55 4 / 63,55
45
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ASHBALD (2010)
Viru Ratsu ASHBALD (2010) 4 / 63,94 4 / 63,94
46
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Katrin Liivamägi (2002)
BARBOLETTA (2005)
RSK Simon Monica Pärno BARBOLETTA (2005) 8 / 48,32 8 / 48,32
47
Treener(id):
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
Tallinna RSK KENT LAKES (2010) 8 / 48,95 8 / 48,95
48
Treener(id):
Janely Saar
LARA (2014)
Pärnumaa RSK LARA (2014) 8 / 52,27 8 / 52,27
49
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
LORD FONTAINE (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi LORD FONTAINE (2008) 8 / 56,23 8 / 56,23
50
Klubi:
Treener(id):
Johanna Mäkelä (FIN)
SOLBACKAS LIEDCALLING
SOLBACKAS LIEDCALLING 8 / 56,87 8 / 56,87
51
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Johanna Krippel (2005)
DONNETTE (2004)
Viru Ratsu DONNETTE (2004) 8 / 57,22 8 / 57,22
52
Klubi:
Treener(id):
Rugilė Petravičiūtė (LTU)
NUMO
NUMO 8 / 59,61 8 / 59,61
53
Treener(id):
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Tartumaa RSK GASTONS (2009) 8 / 59,98 8 / 59,98
54
Treener(id):
Margit Mägi
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall CATINKA (2010) 8 / 61,07 8 / 61,07
55
Treener(id):
Mihkel Ait (2000)
EMPEROR (2012)
RK Ruila Tall EMPEROR (2012) 8 / 76,98 8 / 76,98
56
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild (2004)
QUINCE (2012)
ESHKS QUINCE (2012) 8 / 77,81 8 / 77,81
57
Treener(id):
Ivo Ots
CHARLY (2011)
Pärnumaa RSK CHARLY (2011) 8 / 78,15 8 / 78,15
58
Klubi:
Treener(id):
Katja Lääti (FIN)
QUALITY GIRL
QUALITY GIRL 9 / 66,93 9 / 66,93
59
Klubi: Massu RK
Treener(id): Ann Meriste White
Anna-Maria Kukk (2000)
D. CHARMANTE (2008)
Massu RK Ann Meriste White D. CHARMANTE (2008) 12 / 58,17 12 / 58,17
60
Klubi:
Treener(id):
Pranas Milkintas (LTU)
RIVJERA
RIVJERA 12 / 60,39 12 / 60,39
61
Treener(id): Anne Savina
Kirke Stina Karin (1999)
PROMINENT (2000)
Pärnumaa RSK Anne Savina PROMINENT (2000) 14 / 69,92 14 / 69,92
62
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire (2000)
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011) 16 / 93,98 16 / 93,98
63
Treener(id):
Ivo Ots
ALASKA SEMILLY (2010)
Pärnumaa RSK ALASKA SEMILLY (2010) 17 / 67,73 17 / 67,73
Treener(id):
Paula-Rebeca Pakkanen (2006)
MAHDI F (2008, SP)
SA Tallinna RK MAHDI F (2008, SP) elim elim
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson IEVINA (2013) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) elim elim
Treener(id): Janely Saar
Margit Mõis (2004)
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Pärnumaa RSK Janely Saar GOOD LIFE - J.C. (2012) elim elim
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
DIM SUM (2008)
Märjamaa SK DIM SUM (2008) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) elim elim
Treener(id): Kaidi Lunter
Kirke Ilves (2002)
ZAHRAZAD (2013)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ZAHRAZAD (2013) elim elim
Treener(id):
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK DOMINGO (2013, SP) katkestas katkestas