Võistlus

Nimi:
Classic Pärnu 2019 / Land Rover Trophy Finaal
Aeg:
23.08.19 - 25.08.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK, Classic Event MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pärnu rand
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32739
23.08.19 - Klass 2 | 100 cm | Art. 269.5, tõusev raskus Jokkeriga | „Tere tulemast Pärnusse“ – Avatud klass (max 50 starti)

Osalejaid: 43

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Margit Mõis (2004)
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Pärnumaa RSK Janely Saar GOOD LIFE - J.C. (2012) 65 / 52,11 65 / 52,11
2
Klubi:
Treener(id):
Sintija Semenkova (LAT)
DAKOTA
DAKOTA 65 / 53,25 65 / 53,25
3
Kristiin Sõõrumaa (2006)
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid ORHIDEE (2008) 65 / 53,43 65 / 53,43
4
Klubi: ESHKS
Treener(id): Kaidi Lunter
Elise Lott (2005)
GAMEELIA (2014)
ESHKS Kaidi Lunter GAMEELIA (2014) 65 / 55,41 65 / 55,41
5
Treener(id):
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK DOMINGO (2013, SP) 65 / 55,42 65 / 55,42
6
Treener(id):
Kristi Kõiv
ZPIRULIINA (2013)
Tartumaa RSK ZPIRULIINA (2013) 65 / 56,59 65 / 56,59
7
Treener(id):
Mona Leis (2006)
LISANDER (2006)
Tartu Ratsakool LISANDER (2006) 65 / 57,48 65 / 57,48
8
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
DIM SUM (2008)
Märjamaa SK DIM SUM (2008) 65 / 58,18 65 / 58,18
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK LAETIZIA (2008) 65 / 58,44 65 / 58,44
10
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) 65 / 65,16 65 / 65,16
11
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) 64 / 61,66 64 / 61,66
12
Treener(id):
Paula-Rebeca Pakkanen (2006)
MAHDI F (2008, SP)
SA Tallinna RK MAHDI F (2008, SP) 62 / 52,41 62 / 52,41
13
Treener(id):
Ivo Ots
CHARLY (2011)
Pärnumaa RSK CHARLY (2011) 61 / 57,79 61 / 57,79
14
Klubi: Tondi RSK
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno, Dina Ellermann VEDETTE B (2002) 60 / 48,00 60 / 48,00
15
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Hanna Hinsberg (2004)
MURPHY (2014, SP)
Jakoch RSK MURPHY (2014, SP) 59 / 63,22 59 / 63,22
16
Treener(id):
Mariete Tamm (2004)
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK PICASA (2009) 58 / 77,70 58 / 77,70
17
Treener(id):
Erik Tuimann
LAGARTO (2013)
Tallinna RSK LAGARTO (2013) 56 / 50,84 56 / 50,84
18
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
MON TER (2012, SP)
Saaremaa RSK MON TER (2012, SP) 54 / 55,02 54 / 55,02
19
Treener(id):
Janely Saar
LARA (2014)
Pärnumaa RSK LARA (2014) 47 / 50,58 47 / 50,58
20
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
TEBIITHA (2012, SP)
Saaremaa RSK TEBIITHA (2012, SP) 47 / 57,46 47 / 57,46
21
Treener(id):
Eelia Laasma (2005)
OHARA (2007, VP)
Audruranna RSK OHARA (2007, VP) 40 / 57,71 40 / 57,71
22
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 29 / 65,19 29 / 65,19
23
Treener(id): Janely Saar
Eva Clemencet (2005)
AVERTE (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar AVERTE (2006) 28 / 49,42 28 / 49,42
24
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid HILFIGER (2009) 25 / 48,64 25 / 48,64
25
Klubi: Tondi RSK
Vanessa Simuste (2004)
ONLY (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ONLY (2012, SP) 25 / 48,98 25 / 48,98
26
Treener(id):
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
Tallinna RSK KENT LAKES (2010) 25 / 50,21 25 / 50,21
27
Treener(id): Maila Kukk
Keidi Kask (2005)
PRELAMEE (2006)
Vändra RSK Maila Kukk PRELAMEE (2006) 25 / 54,73 25 / 54,73
28
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 25 / 61,90 25 / 61,90
29
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson LUNDVER (2009) 25 / 63,52 25 / 63,52
30
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 25 / 68,36 25 / 68,36
31
Treener(id):
Ivo Ots
ALASKA SEMILLY (2010)
Pärnumaa RSK ALASKA SEMILLY (2010) 24 / 66,50 24 / 66,50
32
Treener(id):
Mariah Orover
Q23 (2015)
Pärnumaa RSK Q23 (2015) 22 / 57,10 22 / 57,10
33
Treener(id):
Anette Rallmann
CUMBERRA (2012)
Audruranna RSK CUMBERRA (2012) 21 / 54,96 21 / 54,96
34
Treener(id):
Kristi Kõiv
GLAMOROUS GIRL (2015)
Tartumaa RSK GLAMOROUS GIRL (2015) 16 / 55,72 16 / 55,72
35
Treener(id):
Kea Mäesepp
OGGY (2011)
Tartumaa RSK OGGY (2011) 16 / 58,93 16 / 58,93
36
Treener(id): Monica Pärno
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
Tallinna RSK Monica Pärno ZAYRON (2009) 15 / 70,51 15 / 70,51
37
Treener(id):
Birgit Raid
SALSITA (2010)
Tartu Ratsakool SALSITA (2010) 14 / 60,62 14 / 60,62
Treener(id): Marika Vunder
Kristi Tiido
ELSA (2009)
Pärnumaa RSK Marika Vunder ELSA (2009) elim elim
Treener(id): Janely Saar
Natali Teesalu (2003)
TESKO (2011, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar TESKO (2011, SP) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) elim elim
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa JUTA (2006) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson IEVINA (2013) elim elim