Võistlus

Nimi:
Tartu Linna SMV
Aeg:
30.03.19
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ihaste Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
30.03.19 - Klass 3 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (Tartu SMV juuniorid)

Osalejaid: 46

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Anni Kaljund
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 / 55,18 0 / 55,18
2
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Doris Mänd (2003)
BIG GIRL (2007)
ESHKS Hanno Ellermann BIG GIRL (2007) 0 / 55,82 0 / 55,82
3
Treener(id): Siret Saks
Sille Voitk (2003)
WIFI S (2005)
Liivimaa RK Siret Saks WIFI S (2005) 0 / 56,03 0 / 56,03
4
Treener(id): Hanno Ellermann
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK Hanno Ellermann PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 56,12 0 / 56,12
5
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008) 0 / 56,16 0 / 56,16
6
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner (1998)
CINDY R (2011)
Viljandimaa RSK Ivo Ots CINDY R (2011) 0 / 58,02 0 / 58,02
7
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
DESIRE (2013)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann DESIRE (2013) 0 / 58,57 0 / 58,57
8
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012)
Märjamaa SK NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012) 0 / 58,94 0 / 58,94
9
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner (1998)
ERNEST W (2009)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ERNEST W (2009) 0 / 59,90 0 / 59,90
10
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007) 0 / 60,06 0 / 60,06
11
Treener(id): Urmas Raag
Carolina Adriana Lillevälja (2003)
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag POWER BOY (2010) 0 / 61,90 0 / 61,90
12
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Tuuli Neerot (2003)
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
Pärna RSK LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011) 0 / 62,57 0 / 62,57
13
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Hanno Ellermann
Ülle Voolaine
IZMAIL (2004)
Nõo RK Hanno Ellermann IZMAIL (2004) 0 / 63,04 0 / 63,04
14
Treener(id):
Erkki Hõim
ASPIRIN (2011)
Märjamaa SK ASPIRIN (2011) 0 / 65,34 0 / 65,34
15
Treener(id):
Marko Villemson
LAMBORGHINI (2012)
Tartu Kalevi RK LAMBORGHINI (2012) 0 / 66,41 0 / 66,41
16
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik (2000)
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 4 / 55,62 4 / 55,62
17
Klubi:
Treener(id):
Tereze Zalte (LAT)
CAIROS
CAIROS 4 / 57,56 4 / 57,56
18
Treener(id):
Helena Järve (2004)
FLINSTONE H (2010)
SA Tallinna RK FLINSTONE H (2010) 4 / 58,22 4 / 58,22
19
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
CHARDONNAY (2011)
Viljandimaa RSK CHARDONNAY (2011) 4 / 59,72 4 / 59,72
20
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kärol Valvik (2001)
GRENARDI (2009)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme GRENARDI (2009) 4 / 59,91 4 / 59,91
21
Treener(id):
Triin Visnapuu (2001)
KARLINA (2011)
Liivimaa RK KARLINA (2011) 4 / 60,31 4 / 60,31
22
Kertu Kütt (2003)
CLARISA (2012)
Tartumaa RSK Annika Õkva, Hanno Ellermann CLARISA (2012) 4 / 60,42 4 / 60,42
23
Treener(id):
Doris Akker
HERZOG VON LOMA (2012)
Märjamaa SK HERZOG VON LOMA (2012) 4 / 60,97 4 / 60,97
24
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009) 4 / 65,31 4 / 65,31
25
Treener(id):
Siret Saks
OURSON VAN T&L (2014)
Liivimaa RK OURSON VAN T&L (2014) 4 / 66,81 4 / 66,81
26
Treener(id):
Erkki Hõim
ROLEKS (2013)
Märjamaa SK ROLEKS (2013) 4 / 67,25 4 / 67,25
27
Treener(id):
Veiko Uuk
BEITON (2011)
Tartumaa RSK BEITON (2011) 5 / 69,29 5 / 69,29
28
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK Tiit Kivisild, Dina Ellermann, Siret Saks ENCINASOLA (2008) 8 / 56,10 8 / 56,10
29
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 8 / 60,66 8 / 60,66
30
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Maris Kartau
Kati Sõer (2001)
A MARINA (2012)
Nõo RK Maris Kartau A MARINA (2012) 8 / 61,28 8 / 61,28
31
Treener(id):
Kersti Lillmaa
VIIKING (2011)
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 8 / 61,47 8 / 61,47
32
Treener(id):
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK HARDENTO-W (2012) 8 / 62,15 8 / 62,15
33
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
ADRIA (2011)
Liivimaa RK ADRIA (2011) 8 / 66,72 8 / 66,72
34
Treener(id):
Loora Viljasaar (2002)
POKARDI (2011)
Tartu Kalevi RK POKARDI (2011) 9 / 70,85 9 / 70,85
35
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Marta Liisa Puistaja (2002)
LERIGO (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme LERIGO (2006) 12 / 60,12 12 / 60,12
36
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
ALI BEY (2011)
Liivimaa RK ALI BEY (2011) 12 / 63,25 12 / 63,25
37
Klubi:
Treener(id):
Elizabete Krista Juraša (LAT)
QUICK VICTORY
QUICK VICTORY 12 / 63,69 12 / 63,69
38
Treener(id):
Maris Kallo (2002)
COSMOS (2009)
Liivimaa RK COSMOS (2009) 16 / 63,22 16 / 63,22
39
Treener(id):
Alexandra Somelar (2000)
KISMET (2012)
Liivimaa RK KISMET (2012) 16 / 81,72 16 / 81,72
Treener(id): Hanno Ellermann
Urmas Kõrgvee
HERAKLES (2001)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann HERAKLES (2001) elim elim
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Sandra Tamme (2003)
OKASROOSIKE (2011)
Nõo RK OKASROOSIKE (2011) elim elim
Treener(id): Siret Saks
Triinu Riisberg (2007)
WEENUS S (2004)
Liivimaa RK Siret Saks WEENUS S (2004) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Anna Talas (2000)
ALEX (2010)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson ALEX (2010) elim elim
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
BARBAROSSA (2013)
Liivimaa RK BARBAROSSA (2013) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Kristin Hango (2003)
LANETTA (2009)
Pärna RSK Gea Kiudorf LANETTA (2009) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Kati Ilus (2000)
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK Gea Kiudorf, Marko Villemson PICODELLAS (2006) elim elim