Võistlus

Nimi:
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
Aeg:
13.07.19 - 14.07.19
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala
Sekretär:
Kerli Mooses
voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Saksa RK, Tartumaa
Sponsorid:

Eestimaa Spordiliit Jõud, EOK, Tartu Linn, Skin Prof, Eggersmann Eesti, Hansa Hoov, Wagenküll Lossi SPA, Äksi Motorantšo, Paadi Pagar, Vanaõue Puhkekeskus, Ratsane OÜ, Grüne Fee, Dimedium, Esthorsetreats, Hotell Antonius, Dimedium, Sulemees, Cronimet Nordic OÜ, Parem Käsi, Võnnu mahetalu, Treeningplaan.ee, Krafft, Rallikross.ee

Võistluste ametlik fotograaf: Laura Pedjak

Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:


13.07.19 - Klass 2 | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 36
Võistlejaid: 35
Hobuseid: 36

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Adele Alver (2006)
PANDERA (2012)
Viljandimaa RSK PANDERA (2012)
Treener(id): Siret Saks
Anett Lutsar
OLIVER S (2011)
Liivimaa RK Siret Saks OLIVER S (2011)
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik (2000)
RUBIIN (2014)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUBIIN (2014)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annabell Post (2005)
GOTJE (2012)
Nõo RK GOTJE (2012)
Treener(id): Siret Saks
Annamaria Kupper (2002)
WOLFGANG S (2005)
Liivimaa RK Siret Saks WOLFGANG S (2005)
Treener(id): Maris Kartau
Anne Tipp
GROSS (2014)
Tartu Ratsakool Maris Kartau GROSS (2014)
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007)
Treener(id):
Carmen Triisa (2008)
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP)
Treener(id):
Eleriin Ojakäär (2001)
KARREERA (2011)
Liivimaa RK KARREERA (2011)
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006)
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP)
Jaanika Šaraškin
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson, Pille Pajulaid SAMURAI (2011)
Treener(id):
Janely Vahar (2003)
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK PINA COLADA (2012)
Kadri Remmelgas
CARAMIA (2004)
Tallinna RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver CARAMIA (2004)
Treener(id):
Karina Gusseva
LIONELL (2011)
Liivimaa RK LIONELL (2011)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
PRETTY ROSE (2015)
Nõo RK PRETTY ROSE (2015)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
TREBECCO (2006)
Nõo RK TREBECCO (2006)
Treener(id):
Kea Mäesepp
OGGY (2011)
Tartumaa RSK OGGY (2011)
Klubi: EHS
Treener(id):
Keily Hiielaid (2003)
ELISEE (2014)
EHS ELISEE (2014)
Treener(id): Siret Saks, Terje Saks
Kerli Mooses
OMELISSA S (2006)
Liivimaa RK Siret Saks, Terje Saks OMELISSA S (2006)
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013)
Kirke Kütt (2003)
PUTTER ATACAMA (2009)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PUTTER ATACAMA (2009)
Treener(id): Marko Villemson
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUUBEN (2013)
Treener(id):
Kristi Reinet
LENNY (2012)
Tartumaa RSK LENNY (2012)
Treener(id):
Laura Pedjak (1999)
DOLCE VITA (2008)
Liivimaa RK DOLCE VITA (2008)
Liis Heinoja (2005)
ALLY CHILLI (2014)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann, Maris Kartau ALLY CHILLI (2014)
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Ivo Ots
Liisu Maidi Varik (2002)
SANDRA DAY (2008)
Nõo RK Ivo Ots SANDRA DAY (2008)
Treener(id): Terje Saks
Liseth Marii Ganson (2003)
OONA S (2002)
Liivimaa RK Terje Saks OONA S (2002)
Maarek Toom
ALEX (2010)
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja, Hanno Ellermann ALEX (2010)
Treener(id):
Maarja Somelar (2005)
EIFFEL (2013)
Tartu Kalevi RK EIFFEL (2013)
Treener(id):
Marleen Vare (2006)
LE SOLEIL (2011)
Viljandimaa RSK LE SOLEIL (2011)
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Meeli Räbin
PRINZ (2010)
Pärna RSK PRINZ (2010)
Treener(id): Siret Saks
Pilletriin Peterson (2001)
OSKAR S (2011)
Liivimaa RK Siret Saks OSKAR S (2011)
Treener(id):
Teele Mägi (2002)
SKARLETA (2010)
Liivimaa RK SKARLETA (2010)
Treener(id): Siret Saks
Tiia Tallo
OSMAN S (2007)
Liivimaa RK Siret Saks OSMAN S (2007)
Treener(id):
Triin Visnapuu (2001)
KARLINA (2011)
Liivimaa RK KARLINA (2011)