Võistlus

Nimi:
Tartu Linna MV kahevõistluses, Liivimaa RK koolisõidu- ja takistussõiduvõistlus
Aeg:
24.03.18 - 25.03.18
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Tartu Linna KO
Sekretär:
Kerli Mooses
tel. 55 26 542, voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Saksa RK
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
24.03 võistluspäeva algus 10:30
25.03 võistluspäeva algus 10:00
25.03.18 - Klass 11 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Aleksandra Kliimand (2003)
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK WARLOCK (2009)
Treener(id):
Alexandra Somelar (2000)
IIBIS KORALL (2009)
Liivimaa RK IIBIS KORALL (2009)
Treener(id):
Alexandra Somelar (2000)
KISMET (2012)
Liivimaa RK KISMET (2012)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007)
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
CHICA CIRONE (2007)
Viljandimaa RSK CHICA CIRONE (2007)
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
QUINCE (2012)
Liivimaa RK QUINCE (2012)
Treener(id):
Carolina Adriana Lillevälja (2003)
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK POWER BOY (2010)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Doris Mänd (2003)
BIG GIRL (2007)
ESHKS BIG GIRL (2007)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
CANDOUR ESQUI (2013)
ESHKS CANDOUR ESQUI (2013)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
NATKINGKEY SR (2013)
ESHKS NATKINGKEY SR (2013)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild (2004)
OBSIDIAN (2004)
ESHKS OBSIDIAN (2004)
Treener(id): Urmas Raag
Isabel Rebase
CAPE SUNSET (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag CAPE SUNSET (2010)
Treener(id):
Karina Gusseva (1997)
LIONELL (2011)
Liivimaa RK LIONELL (2011)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kärt Kaseorg
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kelli Bachmann
ZITACO M (2004)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ZITACO M (2004)
Klubi: Tartu RK
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristin Juurik (1997)
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu RK Hanno Ellermann RIVIERA LUNETTE (2009)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Lisette Jonuks (2004)
UBACH ALANNA (2007)
Nõo RK UBACH ALANNA (2007)
Treener(id):
Loora Viljasaar (2002)
POKARDI (2011)
Tartu Kalevi RK POKARDI (2011)
Treener(id):
Mari Talinurm (1999)
CALLUP (2009)
RK Ruila Tall CALLUP (2009)
Klubi: Nõo RK
Marta Liisa Puistaja (2002)
ARTIK (2005)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme ARTIK (2005)
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009)
Klubi: Tartu RK
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu RK Hanno Ellermann HERMELA (2008)
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
CHA-CHA (2007)
Liivimaa RK CHA-CHA (2007)
Võistluspaare:
23
Starte:
23
Võistlejaid:
21
Hobuseid:
23