Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Kaaskorraldaja(d) Staatus
1 jaanuar 13. jaan KS Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 I etapp Paiküla, Saaremaa EST ABC-A Saare RK, MTÜ Saare Taluelu Tulemused avaldatud
13. jaan
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 I etapp
KS / ABC-A
Paiküla, Saaremaa, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 20. jaan TS Jaanuari Takistussõit Veskimetsas 2018 & Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 I etapp Veskimetsa RK EST 75-120 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
20. jaan
Jaanuari Takistussõit Veskimetsas 2018 & Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 I etapp
TS / 75-120
Veskimetsa RK, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 25. - 28. jaan TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
25. - 28. jaan
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
1 jaanuar 27. jaan TS Niitvälja Talv Niitvälja RK EST 100-130 RSK KRT Tulemused avaldatud
27. jaan
Niitvälja Talv
TS / 100-130
Niitvälja RK, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 1. - 04. veebr TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
1. - 04. veebr
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
2 veebruar 10. veebr KR CEI3* Abu Dhabi UAE RV Tulemused avaldatud
10. veebr
CEI3*
KR / RV
Abu Dhabi, UAE
2 veebruar 10. veebr TS CSN Sauldorf-Boll GER 115 Tulemused avaldatud
10. veebr
CSN
TS / 115
Sauldorf-Boll, GER
2 veebruar 11. veebr TS Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 II etapp Linnumäe, Hiiumaa EST 60-90 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
11. veebr
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 II etapp
TS / 60-90
Linnumäe, Hiiumaa, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 11. veebr RS Vaikla Koonus 2018 Vaikla EST Keskmine RSVK Tulemused avaldatud
11. veebr
Vaikla Koonus 2018
RS / Keskmine
Vaikla, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 15. - 18. veebr TS CSI2* Lublin POL RV Tulemused avaldatud
15. - 18. veebr
CSI2*
TS / RV
Lublin, POL
2 veebruar 15. - 18. veebr TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
15. - 18. veebr
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
2 veebruar 17. veebr TS Tartu Linna Sisemeistrivõistlused ja Liivimaa Ratsaklubi võistlus Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK, Tartu Linna KO Tulemused avaldatud
17. veebr
Tartu Linna Sisemeistrivõistlused ja Liivimaa Ratsaklubi võistlus
TS / 80-120
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 17. - 18. veebr TS Veskimetsa Talvekarikas 2018, Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 II etapp, Väikeponide Karikas 2018 I etapp, Havensi Ponikarika I etapp Veskimetsa RK EST 60-130 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
17. - 18. veebr
Veskimetsa Talvekarikas 2018, Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 II etapp, Väikeponide Karikas 2018 I etapp, Havensi Ponikarika I etapp
TS / 60-130
Veskimetsa RK, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 17. veebr KS Talverõõmud Koolisõidus 2018 & Talendijaht 2018 I etapp Niitvälja EST ST-R Niitvälja RSK, Bestamer OÜ Tulemused avaldatud
17. veebr
Talverõõmud Koolisõidus 2018 & Talendijaht 2018 I etapp
KS / ST-R
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 18. veebr KR Jäneda kvalifikatsioonivõistlus Jäneda EST 46 Pinifer ET Tulemused avaldatud
18. veebr
Jäneda kvalifikatsioonivõistlus
KR / 46
Jäneda, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 22. - 24. veebr TS CSI2* Gent BEL RV Tulemused avaldatud
22. - 24. veebr
CSI2*
TS / RV
Gent, BEL
2 veebruar 24. veebr TS Niitvälja Talvekarikas Niitvälja RK EST 105-145 RSK KRT Tulemused avaldatud
24. veebr
Niitvälja Talvekarikas
TS / 105-145
Niitvälja RK, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 24. veebr TS CSN Sauldorf-Boll GER 115-125 Tulemused avaldatud
24. veebr
CSN
TS / 115-125
Sauldorf-Boll, GER
2 veebruar 25. veebr KR CEN Lieto FIN 32-83 Tulemused avaldatud
25. veebr
CEN
KR / 32-83
Lieto, FIN
3 märts 1. - 04. märts TS CSI3*-W LF Varssav POL RV Tulemused avaldatud
1. - 04. märts
CSI3*-W LF
TS / RV
Varssav, POL
3 märts 1. - 04. märts KS CDI3* Nice FRA RV Tulemused avaldatud
1. - 04. märts
CDI3*
KS / RV
Nice, FRA
3 märts 03. märts TS Ihaste Takistussõit & Havensi Ponikarika II etapp Ihaste RK EST 80-130 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
03. märts
Ihaste Takistussõit & Havensi Ponikarika II etapp
TS / 80-130
Ihaste RK, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 03. märts KS Rahula Koolisõit & Harrastajate Karikas 2018 I etapp & Talendijaht 2018 II etapp Rahula, Harjumaa EST ST-R Tondi RSK Tulemused avaldatud
03. märts
Rahula Koolisõit & Harrastajate Karikas 2018 I etapp & Talendijaht 2018 II etapp
KS / ST-R
Rahula, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 03. märts TS CSN Sauldorf-Boll GER 125 Tulemused avaldatud
03. märts
CSN
TS / 125
Sauldorf-Boll, GER
3 märts 10. märts TS Ecu Sisederby Ecu Tallid EST 90-115 Nõo RK Tulemused avaldatud
10. märts
Ecu Sisederby
TS / 90-115
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 10. märts TS Havensi Ponikarika III etapp ja Väikeponide Karikas 2018 II etapp Tondi, Tallinn EST 60-105 Tondi RSK Tulemused avaldatud
10. märts
Havensi Ponikarika III etapp ja Väikeponide Karikas 2018 II etapp
TS / 60-105
Tondi, Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 10. - 11. märts KS CDN Sherwood, Oregon USA R Tulemused avaldatud
10. - 11. märts
CDN
KS / R
Sherwood, Oregon, USA
3 märts 12. - 18. märts TS Toscana Tour 2018 (1. nädal) Arezzo ITA RV Tulemused avaldatud
12. - 18. märts
Toscana Tour 2018 (1. nädal)
TS / RV
Arezzo, ITA
3 märts 13. märts KR CEN Dubai UAE 100 Tulemused avaldatud
13. märts
CEN
KR / 100
Dubai, UAE
3 märts 16. - 18. märts TS CSI1* Järvenpää FIN RV Tulemused avaldatud
16. - 18. märts
CSI1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
3 märts 17. märts TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 III etapp Veskimetsa RK EST 75-130 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
17. märts
Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 III etapp
TS / 75-130
Veskimetsa RK, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 18. märts KS Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 III etapp Juurimaa tall EST ABC/A Märjamaa SK Tulemused avaldatud
18. märts
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 III etapp
KS / ABC/A
Juurimaa tall, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 19. - 25. märts TS Toscana Tour 2018 (2. nädal) Arezzo ITA RV Tulemused avaldatud
19. - 25. märts
Toscana Tour 2018 (2. nädal)
TS / RV
Arezzo, ITA
3 märts 22. - 25. märts TS CSI2*/CSI1* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
22. - 25. märts
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Lier, BEL
3 märts 22. - 25. märts TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV Tulemused avaldatud
22. - 25. märts
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
3 märts 23. - 25. märts KS CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY Ypäjä FIN RV Tulemused avaldatud
23. - 25. märts
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
KS / RV
Ypäjä, FIN
3 märts 24. - 25. märts 2V, KS, TS Tartu Linna MV kahevõistluses, Liivimaa RK koolisõidu- ja takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 75-115, A-L Liivimaa RK, Tartu Linna KO Tulemused avaldatud
24. - 25. märts
Tartu Linna MV kahevõistluses, Liivimaa RK koolisõidu- ja takistussõiduvõistlus
2V, KS, TS / 75-115, A-L
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 24. märts TS Havensi Ponikarika IV etapp, Väikeponide Karikas 2018 III etapp Rahula, Harjumaa EST 60-105 Märjamaa SK Tulemused avaldatud
24. märts
Havensi Ponikarika IV etapp, Väikeponide Karikas 2018 III etapp
TS / 60-105
Rahula, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 25. märts TS Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 IV etapp Ridala, Läänemaa EST 70-90 Märjamaa SK, Ridala tall Tulemused avaldatud
25. märts
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 IV etapp
TS / 70-90
Ridala, Läänemaa, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 26. märts - 02. apr KS CDI3* Wiener Neustadt AUT RV Tulemused avaldatud
26. märts - 02. apr
CDI3*
KS / RV
Wiener Neustadt, AUT
3 märts 30. märts - 01. apr TS Ypäjä Easter Show Ypäjä FIN 80-145 Tulemused avaldatud
30. märts - 01. apr
Ypäjä Easter Show
TS / 80-145
Ypäjä, FIN
3 märts 31. märts - 02. apr TS CSIJ-A Lier BEL RV Tulemused avaldatud
31. märts - 02. apr
CSIJ-A
TS / RV
Lier, BEL
3 märts 31. märts TS CSN Epfendorf-Harthausen GER 115 Tulemused avaldatud
31. märts
CSN
TS / 115
Epfendorf-Harthausen, GER
3 märts 31. märts TS Niitvälja Kevad & SMV U25 & SMV lapsed Niitvälja RK EST 110-135 RSK KRT Tulemused avaldatud
31. märts
Niitvälja Kevad & SMV U25 & SMV lapsed
TS / 110-135
Niitvälja RK, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 01. apr KS Tondi Koolisõit Tondi, Tallinn EST ST-M Tondi RSK Tulemused avaldatud
01. apr
Tondi Koolisõit
KS / ST-M
Tondi, Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 5. - 08. apr TS Zangersheide Z-Tour 2018 (2. nädal) Lanaken BEL RV Tulemused avaldatud
5. - 08. apr
Zangersheide Z-Tour 2018 (2. nädal)
TS / RV
Lanaken, BEL
4 aprill 07. apr KR Kiviloo Rännak 2018 Kiviloo EST 30-80 EER, Torni tall Tulemused avaldatud
07. apr
Kiviloo Rännak 2018
KR / 30-80
Kiviloo, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 07. apr TS Kurtna Takistussõit ja Havensi Ponikarika finaal Kurtna, Harjumaa EST 90-135 ESHKS, Kurtna Tallid Tulemused avaldatud
07. apr
Kurtna Takistussõit ja Havensi Ponikarika finaal
TS / 90-135
Kurtna, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 7. - 08. apr TS SMV Seeniorid & Harrastajad & Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 Finaal Veskimetsa RK EST 80-145 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
7. - 08. apr
SMV Seeniorid & Harrastajad & Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 Finaal
TS / 80-145
Veskimetsa RK, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 10. - 15. apr TS CSI-W Finaal Pariis FRA RV Tulemused avaldatud
10. - 15. apr
CSI-W Finaal
TS / RV
Pariis, FRA
4 aprill 12. - 15. apr TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
12. - 15. apr
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
4 aprill 12. - 15. apr TS Zangersheide Z-Tour 2018 (3. nädal) Lanaken BEL RV Tulemused avaldatud
12. - 15. apr
Zangersheide Z-Tour 2018 (3. nädal)
TS / RV
Lanaken, BEL
4 aprill 13. - 15. apr KS CDI3*/CDI2* Zakrzow POL RV Tulemused avaldatud
13. - 15. apr
CDI3*/CDI2*
KS / RV
Zakrzow, POL
4 aprill 13. - 15. apr RS CAN Hetenyegyhaza HUN Kõrgem Tulemused avaldatud
13. - 15. apr
CAN
RS / Kõrgem
Hetenyegyhaza, HUN
4 aprill 14. - 15. apr KS CDN Sherwood, Oregon USA R Tulemused avaldatud
14. - 15. apr
CDN
KS / R
Sherwood, Oregon, USA
4 aprill 14. - 15. apr TS Ruila Indoor & SMV juuniorid & SMV poniratsanikud Ruila, Harjumaa EST 100-135 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
14. - 15. apr
Ruila Indoor & SMV juuniorid & SMV poniratsanikud
TS / 100-135
Ruila, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 19. - 22. apr TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
19. - 22. apr
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
4 aprill 21. - 22. apr 2V Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 Finaal Hiiumaa, Linnumäe EST ABC-A/80-110 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
21. - 22. apr
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 Finaal
2V / ABC-A/80-110
Hiiumaa, Linnumäe, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 27. - 29. apr 3V CCI1*/CIC1*/CIC2*/CIC3* & CNC Sopot POL RV Tulemused avaldatud
27. - 29. apr
CCI1*/CIC1*/CIC2*/CIC3* & CNC
3V / RV
Sopot, POL
4 aprill 28. - 29. apr 3V Eventing Season Opening Butrimonys LTU 70-1* Tulemused avaldatud
28. - 29. apr
Eventing Season Opening
3V / 70-1*
Butrimonys, LTU
4 aprill 28. - 29. apr TS CSN Incukalns LAT 60-130 Tulemused avaldatud
28. - 29. apr
CSN
TS / 60-130
Incukalns, LAT
4 aprill 28. apr KS Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2018 I etapp Ecu Tallid EST A-L Nõo RK, Ecu Tallid Tulemused avaldatud
28. apr
Ecu Spring Dressage & Tartumaa Meistrid 2018 I etapp
KS / A-L
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 28. - 29. apr KS Kevad Rahulas ja SMV Rahula, Harjumaa EST A-R Tondi RSK Tulemused avaldatud
28. - 29. apr
Kevad Rahulas ja SMV
KS / A-R
Rahula, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 29. apr KR CEN Rimbo SWE 40 Tulemused avaldatud
29. apr
CEN
KR / 40
Rimbo, SWE
4 aprill 29. apr KR Saida kestvusratsutamine Lehetu EST 30-80 Pinifer ET Tulemused avaldatud
29. apr
Saida kestvusratsutamine
KR / 30-80
Lehetu, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 01. mai TS Luunja Volber Luunja EST 100-140 Tartumaa RSK Tulemused avaldatud
01. mai
Luunja Volber
TS / 100-140
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 3. - 06. mai TS CSIJ-A Drammen NOR RV Tulemused avaldatud
3. - 06. mai
CSIJ-A
TS / RV
Drammen, NOR
5 mai 4. - 06. mai 3V CCI1*/CCI2*/CCI3*/CIC1*/CIC2* & CNC Sopot POL RV Tulemused avaldatud
4. - 06. mai
CCI1*/CCI2*/CCI3*/CIC1*/CIC2* & CNC
3V / RV
Sopot, POL
5 mai 05. mai KR CEN Pinsiö FIN 32-64 Tulemused avaldatud
05. mai
CEN
KR / 32-64
Pinsiö, FIN
5 mai 5. - 06. mai TS Luunja Karikas 2018 & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 I etapp Luunja EST 105-140 Tartumaa RSK Tulemused avaldatud
5. - 06. mai
Luunja Karikas 2018 & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 I etapp
TS / 105-140
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 05. mai KS Piira talli karikate sadu & Harrastajate Karikas 2018 II etapp Piira tallid, Lääne-Virumaa EST ST-Lr Avante, Piira tallid Tulemused avaldatud
05. mai
Piira talli karikate sadu & Harrastajate Karikas 2018 II etapp
KS / ST-Lr
Piira tallid, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 05. mai TS Kohila Kevad & Väikeponide Karikas 2018 IV etapp Kohila Tall EST 70-110 Kohila RSK Tulemused avaldatud
05. mai
Kohila Kevad & Väikeponide Karikas 2018 IV etapp
TS / 70-110
Kohila Tall, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 06. mai KS, TS Ratsakoolide Meistrivõistlused 2018 Niitvälja EST ABC-A / 70-80 Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
06. mai
Ratsakoolide Meistrivõistlused 2018
KS, TS / ABC-A / 70-80
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 10. - 13. mai TS CSI1*/CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
10. - 13. mai
CSI1*/CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
5 mai 10. - 13. mai TS CSI1*/CSI2*-W/CSICh-B/CSIP/CSIY-A/CSIYH1* Darguziai LTU RV Tulemused avaldatud
10. - 13. mai
CSI1*/CSI2*-W/CSICh-B/CSIP/CSIY-A/CSIYH1*
TS / RV
Darguziai, LTU
5 mai 11. - 13. mai RS CAI2*-P1 Boguslawice POL RV Tulemused avaldatud
11. - 13. mai
CAI2*-P1
RS / RV
Boguslawice, POL
5 mai 12. mai KR CEI1*/CEIYJ1* Kõrvemaa, Harjumaa EST RV MTÜ EER Tulemused avaldatud
12. mai
CEI1*/CEIYJ1*
KR / RV
Kõrvemaa, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 12. mai KR Kõrvemaa Kestvusratsutamine & EMV juuniorid & Pinifer Arabian Horse Cup Kõrvemaa, Harjumaa EST 50-80 Pinifer ET Tulemused avaldatud
12. mai
Kõrvemaa Kestvusratsutamine & EMV juuniorid & Pinifer Arabian Horse Cup
KR / 50-80
Kõrvemaa, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 12. mai KS Kilgi Talli Koolisõiduvõistlus & Tartumaa Meistrid 2017 II etapp Kilgi tall, Tartumaa EST A-L Tartu Kalevi RK, Kilgi tall Tulemused avaldatud
12. mai
Kilgi Talli Koolisõiduvõistlus & Tartumaa Meistrid 2017 II etapp
KS / A-L
Kilgi tall, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 12. mai TS Pärnumaa Välishooaja Avapauk Valgeranna tall, Pärnumaa EST 70-130 Pärnumaa RSK Tulemused avaldatud
12. mai
Pärnumaa Välishooaja Avapauk
TS / 70-130
Valgeranna tall, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 13. mai TS LMRK välishooaja avavõistlus takistussõidus Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK Tulemused avaldatud
13. mai
LMRK välishooaja avavõistlus takistussõidus
TS / 80-120
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 13. mai KS Pärnumaa Välishooaja Avapauk / Pärnumaa RSK MV koolisõidus Valgeranna tall, Pärnumaa EST ST-L Pärnumaa RSK Tulemused avaldatud
13. mai
Pärnumaa Välishooaja Avapauk / Pärnumaa RSK MV koolisõidus
KS / ST-L
Valgeranna tall, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 15. - 19. mai 3V CNC Ratomka BLR 105 Tulemused avaldatud
15. - 19. mai
CNC
3V / 105
Ratomka, BLR
5 mai 15. - 20. mai TS Baltica Spring Tour 2018 1. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIYH1* Ciekocinko POL RV Tulemused avaldatud
15. - 20. mai
Baltica Spring Tour 2018 1. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Ciekocinko, POL
5 mai 18. - 20. mai RS CAI2*-H1/P1 / CAI1*-H1 Maria talu, Pärnumaa EST RV RSVK, Maria talu Tulemused avaldatud
18. - 20. mai
CAI2*-H1/P1 / CAI1*-H1
RS / RV
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 18. - 20. mai RS Maria Rakend 2018 Maria talu, Pärnumaa EST Mad-Kõrg RSVK, Maria talu Tulemused avaldatud
18. - 20. mai
Maria Rakend 2018
RS / Mad-Kõrg
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 19. mai TS Viljandimaa Karikas 2018 I etapp & Porsche Karikas 2018 I etapp Sammuli Tall EST 80-130 Viljandimaa RSK Tulemused avaldatud
19. mai
Viljandimaa Karikas 2018 I etapp & Porsche Karikas 2018 I etapp
TS / 80-130
Sammuli Tall , EST
Tulemused avaldatud
5 mai 19. - 20. mai KS Liivaku Kevadine Koolisõit & Harrastajate Karikas 2018 III etapp & Talendijaht 2018 III etapp & ESHKS Noorhobused 2018 I etapp Liivaku, Viljandimaa EST ABC-R Tondi RSK, Liivaku Tallid OÜ Tulemused avaldatud
19. - 20. mai
Liivaku Kevadine Koolisõit & Harrastajate Karikas 2018 III etapp & Talendijaht 2018 III etapp & ESHKS Noorhobused 2018 I etapp
KS / ABC-R
Liivaku, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 19. - 20. mai 3V Koordi Karikas 2018 Koordi Tallid EST 70-110 Järvamaa RSK Tulemused avaldatud
19. - 20. mai
Koordi Karikas 2018
3V / 70-110
Koordi Tallid, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 20. mai TS Pallase takistussõit 2018 Arbavere, Lääne-Virumaa EST 80-130 Lahemaa HK, Pallase Tallid Tulemused avaldatud
20. mai
Pallase takistussõit 2018
TS / 80-130
Arbavere, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 22. - 27. mai TS Baltica Spring Tour 2018 2. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIYH1* Ciekocinko POL RV Tulemused avaldatud
22. - 27. mai
Baltica Spring Tour 2018 2. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Ciekocinko, POL
5 mai 23. - 27. mai RS CAI3*-H1/P1 Bendoriai LTU RV Tulemused avaldatud
23. - 27. mai
CAI3*-H1/P1
RS / RV
Bendoriai, LTU
5 mai 23. - 27. mai KR Padise Endurance Festival III - CEI3*/CEI2* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC Tulemused avaldatud
23. - 27. mai
Padise Endurance Festival III - CEI3*/CEI2*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 24. - 27. mai TS CSI2* Bonheiden BEL RV Tulemused avaldatud
24. - 27. mai
CSI2*
TS / RV
Bonheiden, BEL
5 mai 26. mai KS Maria Kevad 2018 & Talendijaht 2018 IV etapp & & EHS Karikas 2018 I etapp & ESHKS Noorhobused 2018 II etapp Maria talu, Pärnumaa EST A-L RSVK, Maria Talu Tulemused avaldatud
26. mai
Maria Kevad 2018 & Talendijaht 2018 IV etapp & & EHS Karikas 2018 I etapp & ESHKS Noorhobused 2018 II etapp
KS / A-L
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 26. mai KR Maria Kevad 2018 Maria talu, Pärnumaa EST 30-80 RSVK, Maria Talu Tulemused avaldatud
26. mai
Maria Kevad 2018
KR / 30-80
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 26. mai TS Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2018 III etapp Ecu Tallid EST 60-130 Nõo RK Tulemused avaldatud
26. mai
Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2018 III etapp
TS / 60-130
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 27. mai TS Maria Kevad 2018 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 II etapp / Fair Play Ponikarikas 2018 I etapp / Väikeponide Karikas 2018 V etapp / EHS Karikas 2018 I etapp Maria talu, Pärnumaa EST 70-125 RSVK, Maria Talu Tulemused avaldatud
27. mai
Maria Kevad 2018 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 II etapp / Fair Play Ponikarikas 2018 I etapp / Väikeponide Karikas 2018 V etapp / EHS Karikas 2018 I etapp
TS / 70-125
Maria talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 30. mai - 02. juuni KR Padise Endurance Festival IV - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
30. mai - 02. juuni
Padise Endurance Festival IV - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 1. - 03. juuni TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
1. - 03. juuni
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
6 juuni 1. - 03. juuni TS Ruila Derby & Porsche Karikas 2018 II etapp Ruila, Harjumaa EST 90-140 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
1. - 03. juuni
Ruila Derby & Porsche Karikas 2018 II etapp
TS / 90-140
Ruila, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 2. - 03. juuni KS CDN Roy, Washington USA R Tulemused avaldatud
2. - 03. juuni
CDN
KS / R
Roy, Washington, USA
6 juuni 02. juuni KR Arma Kestvusratsutamine / Lääne-Virumaa MV / El Awrah Arabian & Akhal-teke Cup I etapp Rutja EST 30-80 Viru Ratsu, Arma Ratsatalu Tulemused avaldatud
02. juuni
Arma Kestvusratsutamine / Lääne-Virumaa MV / El Awrah Arabian & Akhal-teke Cup I etapp
KR / 30-80
Rutja, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 02. juuni KS Järvamaa KHK Karikas Särevere, Järvamaa EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
02. juuni
Järvamaa KHK Karikas
KS / A-L
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 2. - 03. juuni KS Pallase Karikas & Harrastajate Karikas 2018 IV etapp & Talendijaht 2018 V etapp & ESHKS Noorhobused 2018 III etapp Pallase tall, L-Virumaa EST ST-R Tondi RSK, Pallase Tallid Tulemused avaldatud
2. - 03. juuni
Pallase Karikas & Harrastajate Karikas 2018 IV etapp & Talendijaht 2018 V etapp & ESHKS Noorhobused 2018 III etapp
KS / ST-R
Pallase tall, L-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 03. juuni TS Järvamaa KHK Karikas ja Väikeponide Karikas 2018 VI etapp Särevere, Järvamaa EST 70-110 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
03. juuni
Järvamaa KHK Karikas ja Väikeponide Karikas 2018 VI etapp
TS / 70-110
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 8. - 10. juuni TS, 3V Finnderby Ypäjä FIN 100-150 / CNC1* Tulemused avaldatud
8. - 10. juuni
Finnderby
TS, 3V / 100-150 / CNC1*
Ypäjä, FIN
6 juuni 9. - 10. juuni KS Baltic Dressage League Latvia Kleisti LAT A-R Tulemused avaldatud
9. - 10. juuni
Baltic Dressage League Latvia
KS / A-R
Kleisti, LAT
6 juuni 9. - 10. juuni TS Kasemäe Talli Karikas & Fair Play Ponikarikas 2018 II etapp Vanamõisa, Harjumaa EST 80-140 Märjamaa SK, Kasemäe tall OÜ Tulemused avaldatud
9. - 10. juuni
Kasemäe Talli Karikas & Fair Play Ponikarikas 2018 II etapp
TS / 80-140
Vanamõisa, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 09. juuni TS Pärna Suvi Lammiku, Tartumaa EST 100-130 Pärna RSK, Pärna talu Tulemused avaldatud
09. juuni
Pärna Suvi
TS / 100-130
Lammiku, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 09. juuni KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Tulemused avaldatud
09. juuni
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 12. - 13. juuni 3V CNC Ypäjä EST 105 Tulemused avaldatud
12. - 13. juuni
CNC
3V / 105
Ypäjä, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 15. - 17. juuni KR CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV Jämsä FIN RV Tulemused avaldatud
15. - 17. juuni
CEI1*/CEI2*/CEIYJ1*/CEIYJ2* & Põhjamaade MV
KR / RV
Jämsä, FIN
6 juuni 16. juuni KR CEN Jämsä FIN 50-69 Tulemused avaldatud
16. juuni
CEN
KR / 50-69
Jämsä, FIN
6 juuni 16. juuni RS Reiu Rakend 2018 Vana Nurme talu, Pärnumaa EST Mad-Kesk Vändra RSK, Vana Nurme talu Tulemused avaldatud
16. juuni
Reiu Rakend 2018
RS / Mad-Kesk
Vana Nurme talu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 16. - 17. juuni 3V Koordi Kolmevõistlus Koordi Tallid EST 80-100 Järvamaa RSK Tulemused avaldatud
16. - 17. juuni
Koordi Kolmevõistlus
3V / 80-100
Koordi Tallid, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 16. juuni TS Jüri Karikas & Porsche Karikas 2018 III etapp Jüri, Harjumaa EST 80-130 Tondi RSK Tulemused avaldatud
16. juuni
Jüri Karikas & Porsche Karikas 2018 III etapp
TS / 80-130
Jüri, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 17. juuni TS Kilgi Talli Takistussõit & Tartumaa Meistrid 2017 IV etapp Kilgi tall, Tartumaa EST 70-130 Tartu Kalevi RK, Kilgi tall Tulemused avaldatud
17. juuni
Kilgi Talli Takistussõit & Tartumaa Meistrid 2017 IV etapp
TS / 70-130
Kilgi tall, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 17. juuni KS Lääne-Virumaa MV & ESHKS Noorhobused 2018 IV etapp Madise tall, Lääne-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Madise Tall Tulemused avaldatud
17. juuni
Lääne-Virumaa MV & ESHKS Noorhobused 2018 IV etapp
KS / ST-L
Madise tall, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 21. - 24. juuni TS CSI1*/CSI2* Kronenberg BEL RV Tulemused avaldatud
21. - 24. juuni
CSI1*/CSI2*
TS / RV
Kronenberg, BEL
6 juuni 22. - 24. juuni RS CAI2*-P2 Pleternica CRO RV Tulemused avaldatud
22. - 24. juuni
CAI2*-P2
RS / RV
Pleternica, CRO
6 juuni 22. - 24. juuni TS Vao Karikas 2018 Vao tall, Lääne-Virumaa EST 90-140 Viru Ratsu, Vao Tall Tulemused avaldatud
22. - 24. juuni
Vao Karikas 2018
TS / 90-140
Vao tall, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 27. - 30. juuni KR Padise Endurance Festival V - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
27. - 30. juuni
Padise Endurance Festival V - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 28. juuni KR Padise Endurance Festival V - CEN Padise, Harjumaa EST 48/80 MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
28. juuni
Padise Endurance Festival V - CEN
KR / 48/80
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 28. juuni - 01. juuli TS CSI2*/CSIYH1* Venta, St.Petersburg RUS RV Tulemused avaldatud
28. juuni - 01. juuli
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Venta, St.Petersburg, RUS
6 juuni 29. juuni - 01. juuli KS CDI-W/CDI3*/CDIJ Sopot POL RV Tulemused avaldatud
29. juuni - 01. juuli
CDI-W/CDI3*/CDIJ
KS / RV
Sopot, POL
6 juuni 29. juuni - 01. juuli TS CSN Tortona ITA 130 Tulemused avaldatud
29. juuni - 01. juuli
CSN
TS / 130
Tortona, ITA
6 juuni 29. juuni - 01. juuli RS Balti Karikavõistlus Rakendispordis Saksa RK EST Mad-Kõrg Liivimaa RK Tühistatud
29. juuni - 01. juuli
Balti Karikavõistlus Rakendispordis
RS / Mad-Kõrg
Saksa RK, EST
Tühistatud
6 juuni 30. juuni KR CEN Fernvale AUS 80 Tulemused avaldatud
30. juuni
CEN
KR / 80
Fernvale, AUS
6 juuni 30. juuni 3V Niitvälja Karikas Niitvälja, Harjumaa EST 80/100 Tondi RSK, Niitvälja RK Tulemused avaldatud
30. juuni
Niitvälja Karikas
3V / 80/100
Niitvälja, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 30. juuni KR Oru Kestvusratsumine & Harrastajate MV & El Awrah Arab & Akhal-teke Cup II etapp Kata, Harjumaa EST 30-80 RK El Awrah ET, Sensation Young Horses OÜ Tulemused avaldatud
30. juuni
Oru Kestvusratsumine & Harrastajate MV & El Awrah Arab & Akhal-teke Cup II etapp
KR / 30-80
Kata, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 01. juuli KS Tartu Linna MV koolisõidus & Talendijaht 2018 VI etapp Saksa RK EST A-L Liivimaa RK, Tartu Linna KO Tulemused avaldatud
01. juuli
Tartu Linna MV koolisõidus & Talendijaht 2018 VI etapp
KS / A-L
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 01. juuli TS Porche Karikas 2018 IV etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 III etapp Juurimaa tall EST 80-110 Märjamaa SK Tulemused avaldatud
01. juuli
Porche Karikas 2018 IV etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 III etapp
TS / 80-110
Juurimaa tall, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 03. juuli KR Kassari Rännak 2018 Kassari, Hiiumaa EST 30-80 Kassari RM Tulemused avaldatud
03. juuli
Kassari Rännak 2018
KR / 30-80
Kassari, Hiiumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 4. - 07. juuli KR Padise Endurance Festival VI - CEI1*/CEI2*/CEI3* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
4. - 07. juuli
Padise Endurance Festival VI - CEI1*/CEI2*/CEI3*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 05. juuli KR Padise Endurance Festival VI - CEN Padise, Harjumaa EST 48/80 MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
05. juuli
Padise Endurance Festival VI - CEN
KR / 48/80
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 5. - 08. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Derby, St.Petersburg RUS RV Tulemused avaldatud
5. - 08. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Derby, St.Petersburg, RUS
7 juuli 07. juuli TS Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2018 V etapp Lammiku, Tartumaa EST 130 Pärna RSK, Pärna talu Tulemused avaldatud
07. juuli
Pärna Karikas & Tartumaa Meistrid 2018 V etapp
TS / 130
Lammiku, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 7. - 08. juuli TS, RS Veskimetsa Suvekarikas 2018 Veskimetsa RK EST 135 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tühistatud
7. - 08. juuli
Veskimetsa Suvekarikas 2018
TS, RS / 135
Veskimetsa RK, EST
Tühistatud
7 juuli 07. juuli KS Lahemaa Koolisõit 2018 Arbavere, Lääne-Virumaa EST ST-L Lahemaa HK, Pallase Tallid Tulemused avaldatud
07. juuli
Lahemaa Koolisõit 2018
KS / ST-L
Arbavere, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 07. juuli TS Väikeponide Karikas 2018 VII etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 IV etapp Jüri, Harjumaa EST 70-130 Tondi RSK, Jüri tall Tulemused avaldatud
07. juuli
Väikeponide Karikas 2018 VII etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 IV etapp
TS / 70-130
Jüri, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 9. - 15. juuli TS EM noored, juuniorid, lapsed Fontainebleau FRA RV Tulemused avaldatud
9. - 15. juuli
EM noored, juuniorid, lapsed
TS / RV
Fontainebleau, FRA
7 juuli 10. - 13. juuli KR Padise Endurance Festival VII - CEI3*/CEI2*/CEI1* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
10. - 13. juuli
Padise Endurance Festival VII - CEI3*/CEI2*/CEI1*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 11. juuli KR Padise Endurance Festival VII - CEN Padise, Harjumaa EST 48/80 MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
11. juuli
Padise Endurance Festival VII - CEN
KR / 48/80
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 12. - 15. juuli TS Salo Horse Show Salo FIN 80-150 Tulemused avaldatud
12. - 15. juuli
Salo Horse Show
TS / 80-150
Salo, FIN
7 juuli 12. - 15. juuli TS Baden-Württembergi Liidumaa MV Shutterwald GER 115-125 Tulemused avaldatud
12. - 15. juuli
Baden-Württembergi Liidumaa MV
TS / 115-125
Shutterwald, GER
7 juuli 13. - 15. juuli 3V CIC1* Olustvere, Viljandimaa EST RV RSVK, Olustvere TMK Tulemused avaldatud
13. - 15. juuli
CIC1*
3V / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 13. - 15. juuli 3V EMV seeniorid / Olustvere Karikas 2018 Olustvere, Viljandimaa EST 90/110 RSVK, Olustvere TMK Tulemused avaldatud
13. - 15. juuli
EMV seeniorid / Olustvere Karikas 2018
3V / 90/110
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 13. juuli KR CEN Queensland EST 80 Tulemused avaldatud
13. juuli
CEN
KR / 80
Queensland, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 14. juuli KS Vääna Koolisõit & EHKAS eesti tõugu hobuste arvestus 2018 Vääna, Harjumaa EST ST-R Audruranna RSK, Nautilo OÜ Tulemused avaldatud
14. juuli
Vääna Koolisõit & EHKAS eesti tõugu hobuste arvestus 2018
KS / ST-R
Vääna, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 14. juuli KS Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus / Tartumaa Meistrid 2018 Finaal Tartu Ratsakool EST ST-L Tartu Ratsakool Tulemused avaldatud
14. juuli
Tartu Linna MV Poniratsanike Koolisõidus / Tartumaa Meistrid 2018 Finaal
KS / ST-L
Tartu Ratsakool, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 14. - 15. juuli TS Valgeranna Karikas ja Pärnumaa RSK MV takistussõidus Valgeranna tall, Pärnumaa EST 70-140 Pärnumaa RSK Tulemused avaldatud
14. - 15. juuli
Valgeranna Karikas ja Pärnumaa RSK MV takistussõidus
TS / 70-140
Valgeranna tall, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 15. juuli TS Olustvere Takistussõit 2018 Olustvere, Viljandimaa EST 70-90 RSVK, Olustvere TMK Tulemused avaldatud
15. juuli
Olustvere Takistussõit 2018
TS / 70-90
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 19. - 22. juuli TS CSI2* Zuidwolde NED RV Tulemused avaldatud
19. - 22. juuli
CSI2*
TS / RV
Zuidwolde, NED
7 juuli 20. - 22. juuli RS CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2 / CAI3*-H1/H2/P1/P2 Olustvere, Viljandimaa EST RV RSVK, Olustvere TMK Tulemused avaldatud
20. - 22. juuli
CAI2*-H1/H2/H4/P1/P2 / CAI3*-H1/H2/P1/P2
RS / RV
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 20. - 22. juuli KS CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY + CDN Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
20. - 22. juuli
CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY + CDN
KS / RV
Vazgaikiemis, LTU
7 juuli 20. - 22. juuli RS Olustvere Suvekarikas 2018 Olustvere, Viljandimaa EST Madalam RSVK, Olustvere TMK Tulemused avaldatud
20. - 22. juuli
Olustvere Suvekarikas 2018
RS / Madalam
Olustvere, Viljandimaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 20. - 22. juuli TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
20. - 22. juuli
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
7 juuli 20. - 22. juuli KS CDN Sherwood, Oregon USA R Tulemused avaldatud
20. - 22. juuli
CDN
KS / R
Sherwood, Oregon, USA
7 juuli 20. - 22. juuli TS Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp Sammuli Tall EST 80-135 Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS Tulemused avaldatud
20. - 22. juuli
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
TS / 80-135
Sammuli Tall , EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 21. juuli TS Massu Suvi Massu, Pärnumaa EST 65-105 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Tulemused avaldatud
21. juuli
Massu Suvi
TS / 65-105
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 21. juuli KS Kilgi Talli koolisõit & Harrastajate Karikas 2018 V etapp & ESHKS Noorhobused 2018 V etapp Kilgi tall, Tartumaa EST A-L Tartu Kalevi RK, Kilgi tall Tulemused avaldatud
21. juuli
Kilgi Talli koolisõit & Harrastajate Karikas 2018 V etapp & ESHKS Noorhobused 2018 V etapp
KS / A-L
Kilgi tall, Tartumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 21. juuli KR Ubajärve Rännak & EMV poniratsanikele & Le Parade Arab Cup Kikkaoja EST 30-80 Pinifer ET, Culverts OÜ Tulemused avaldatud
21. juuli
Ubajärve Rännak & EMV poniratsanikele & Le Parade Arab Cup
KR / 30-80
Kikkaoja, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 21. - 22. juuli TS Kohila Suvi Kohila Tall EST 60-125 Kohila RSK, Kohila Tall OÜ Tulemused avaldatud
21. - 22. juuli
Kohila Suvi
TS / 60-125
Kohila Tall, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 22. juuli KS Lepa Talli Koolisõit Lepa tall, Lääne-Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Lepa Tall Tulemused avaldatud
22. juuli
Lepa Talli Koolisõit
KS / ST-L
Lepa tall, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 22. juuli TS EHS Karikas 2018 II etapp Loopre, Jõgevamaa EST 80-110 EHS, Loopre-Lepiku ratstalu Tulemused avaldatud
22. juuli
EHS Karikas 2018 II etapp
TS / 80-110
Loopre, Jõgevamaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 25. - 29. juuli TS CSIAm-A/CSIAm-B Donaueschingen-Immenhöfe GER RV Tulemused avaldatud
25. - 29. juuli
CSIAm-A/CSIAm-B
TS / RV
Donaueschingen-Immenhöfe , GER
7 juuli 25. - 29. juuli 3V CCI1*/CCI2*/CCI3*/CIC2*/CIC3* Ratomka BLR RV Tulemused avaldatud
25. - 29. juuli
CCI1*/CCI2*/CCI3*/CIC2*/CIC3*
3V / RV
Ratomka, BLR
7 juuli 26. - 29. juuli RS CAI2*-P1/CAI1*-H1 Boguslawice POL RV Tulemused avaldatud
26. - 29. juuli
CAI2*-P1/CAI1*-H1
RS / RV
Boguslawice, POL
7 juuli 26. - 29. juuli TS CSI2* Zuidwolde NED RV Tulemused avaldatud
26. - 29. juuli
CSI2*
TS / RV
Zuidwolde, NED
7 juuli 26. - 29. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV Tulemused avaldatud
26. - 29. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
7 juuli 28. - 29. juuli 3V Ecu Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV Ecu Tallid EST 70-90 Nõo RK, Ecu Tallid OÜ Tulemused avaldatud
28. - 29. juuli
Ecu Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV
3V / 70-90
Ecu Tallid, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 28. juuli TS Tartu Linna MV takistussõidus ja Liivimaa RK takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 90-130 Liivimaa RK, Tartu Linna KO Tulemused avaldatud
28. juuli
Tartu Linna MV takistussõidus ja Liivimaa RK takistussõiduvõistlus
TS / 90-130
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 28. - 29. juuli KS EMV & Perila Summer Dressage / Noorhobuste Tšempionaat 2018 / Talendijaht 2018 VII etapp / EHS Karikas 2018 II etapp Perila, Harjumaa EST A-R Tondi RSK, Perila Tallid, ESHKS, ERL Tulemused avaldatud
28. - 29. juuli
EMV & Perila Summer Dressage / Noorhobuste Tšempionaat 2018 / Talendijaht 2018 VII etapp / EHS Karikas 2018 II etapp
KS / A-R
Perila, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 29. juuli TS Vändra Karikas 2018 / Väikeponide Karikas 2018 VIII etapp / EHS Karikas 2018 III etapp Kurgja EST 70-125 Vändra RSK, EHS Tulemused avaldatud
29. juuli
Vändra Karikas 2018 / Väikeponide Karikas 2018 VIII etapp / EHS Karikas 2018 III etapp
TS / 70-125
Kurgja, EST
Tulemused avaldatud
8 august 2. - 05. aug TS XVII Kärdla Ratsupäevad & Porsche Karikas 2018 V etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 V etapp Linnumäe, Hiiumaa EST 80-135 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
2. - 05. aug
XVII Kärdla Ratsupäevad & Porsche Karikas 2018 V etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 V etapp
TS / 80-135
Linnumäe, Hiiumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 3. - 05. aug KS FEI Dressage Challenge & Baltic Dressage League Estonia Maria talu, Pänumaa EST A-R EHS, ERL, MTÜ Kõpu Arenduskeskus Tulemused avaldatud
3. - 05. aug
FEI Dressage Challenge & Baltic Dressage League Estonia
KS / A-R
Maria talu, Pänumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 4. - 05. aug KS CDN Roy, Washington USA R Tulemused avaldatud
4. - 05. aug
CDN
KS / R
Roy, Washington, USA
8 august 4. - 05. aug 3V Koordi Kolmevõistlus & EMV U25 Koordi Tallid EST 80-1* Järvamaa RSK, Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
4. - 05. aug
Koordi Kolmevõistlus & EMV U25
3V / 80-1*
Koordi Tallid, EST
Tulemused avaldatud
8 august 05. aug TS Ruhja Karikas Ruhja LAT 60-120 Tulemused avaldatud
05. aug
Ruhja Karikas
TS / 60-120
Ruhja, LAT
8 august 9. - 12. aug TS CSI1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
9. - 12. aug
CSI1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
8 august 10. - 12. aug TS Eesti Meistrivõistlused & Harrastajate MV Ruila, Harjumaa EST 95-145 ERL Tulemused avaldatud
10. - 12. aug
Eesti Meistrivõistlused & Harrastajate MV
TS / 95-145
Ruila, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 10. - 12. aug KR Padise Endurance Festival VIII - CEI1*/CEI2*/CEIYJ2*/CEI3* Padise, Harjumaa EST RV MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
10. - 12. aug
Padise Endurance Festival VIII - CEI1*/CEI2*/CEIYJ2*/CEI3*
KR / RV
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 11. aug KR Padise Endurance Festival VIII - EMV seeniorid & noored Padise, Harjumaa EST 48-120 MTÜ EEC, Padise Equestrian Centre Tulemused avaldatud
11. aug
Padise Endurance Festival VIII - EMV seeniorid & noored
KR / 48-120
Padise, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 16. - 19. aug RS CAI3*-H1 Ptakowice POL RV Tulemused avaldatud
16. - 19. aug
CAI3*-H1
RS / RV
Ptakowice, POL
8 august 16. - 19. aug 3V CCIP1*/CIC1*/CIC2* & Põhjamaade MV Ypäjä FIN RV Tulemused avaldatud
16. - 19. aug
CCIP1*/CIC1*/CIC2* & Põhjamaade MV
3V / RV
Ypäjä, FIN
8 august 17. - 19. aug TS CSI1* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
17. - 19. aug
CSI1*
TS / RV
Lier, BEL
8 august 17. - 19. aug KS, TS AIEC-SRNC Estonia 2018 Ruila, Harjumaa EST RV Sündmus lisatud infoks
17. - 19. aug
AIEC-SRNC Estonia 2018
KS, TS / RV
Ruila, Harjumaa, EST
Sündmus lisatud infoks
8 august 17. - 19. aug TS CSI1*/CSI2*/CSIYH1*/CSIU25-A Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
17. - 19. aug
CSI1*/CSI2*/CSIYH1*/CSIU25-A
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
8 august 18. aug TS Põrgu Karikas 2018 & Eggersmann Juuniorite Suvekarikas 2018 IV etapp & Pärnumaa MV Tori, Pärnumaa EST 70-130 Pärnumaa RSK Tulemused avaldatud
18. aug
Põrgu Karikas 2018 & Eggersmann Juuniorite Suvekarikas 2018 IV etapp & Pärnumaa MV
TS / 70-130
Tori, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 18. - 19. aug KS, TS Noorponide Tšempionaat Kukrumäe, Harjumaa EST NH/60-95 RSK KRT, Kukrumäe Ratsatalu ja ESHKS Tulemused avaldatud
18. - 19. aug
Noorponide Tšempionaat
KS, TS / NH/60-95
Kukrumäe, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 19. aug KS Anilepa Koolisõit 2018 & Talendijaht 2018 VIII etapp Anilepa, Lääne -Virumaa EST ST-L Viru Ratsu, Anilepa Tall Tulemused avaldatud
19. aug
Anilepa Koolisõit 2018 & Talendijaht 2018 VIII etapp
KS / ST-L
Anilepa, Lääne -Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 20. aug TS Reinu Kapp XXII Kõruse, Saaremaa EST 75-120 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Tulemused avaldatud
20. aug
Reinu Kapp XXII
TS / 75-120
Kõruse, Saaremaa, EST
Tulemused avaldatud
8 august 20. aug TS Suuresti Suvelõpp Suuresti tall EST 70-100 Suuresti RSK, Suuresti tall Tulemused avaldatud
20. aug
Suuresti Suvelõpp
TS / 70-100
Suuresti tall, EST
Tulemused avaldatud
8 august 21. - 26. aug TS Baltica Summer Tour 2018 1. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIYH1* Ciekocinko POL RV Tulemused avaldatud
21. - 26. aug
Baltica Summer Tour 2018 1. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Ciekocinko, POL
8 august 22. - 26. aug TS CSI1* Lastrup GER RV Tulemused avaldatud
22. - 26. aug
CSI1*
TS / RV
Lastrup, GER
8 august 24. - 26. aug TS CSN Ellwangen-Rindelbach GER 125 Tulemused avaldatud
24. - 26. aug
CSN
TS / 125
Ellwangen-Rindelbach, GER
8 august 24. - 26. aug KR CEI1* Imbil QLD AUS RV Tulemused avaldatud
24. - 26. aug
CEI1*
KR / RV
Imbil QLD, AUS
8 august 25. - 26. aug RS Koceni Karikas Koceni LAT Kesk Tulemused avaldatud
25. - 26. aug
Koceni Karikas
RS / Kesk
Koceni, LAT
8 august 25. aug TS Viljandimaa Karikas 2018 Finaal & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 Finaal Sammuli Tall EST 80-130 Viljandimaa RSK Tulemused avaldatud
25. aug
Viljandimaa Karikas 2018 Finaal & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 Finaal
TS / 80-130
Sammuli Tall , EST
Tulemused avaldatud
8 august 25. aug TS Fair Play Ponikarikas 2018 Finaal ja Väikeponide Karikas 2018 IX etapp Juurimaa tall EST 95 Märjamaa SK, Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing MTÜ Tulemused avaldatud
25. aug
Fair Play Ponikarikas 2018 Finaal ja Väikeponide Karikas 2018 IX etapp
TS / 95
Juurimaa tall, EST
Tulemused avaldatud
8 august 26. aug KR CEN Kouvula FIN 48 Tulemused avaldatud
26. aug
CEN
KR / 48
Kouvula, FIN
8 august 26. aug KR CEN Kouvula FIN 32-64 Tulemused avaldatud
26. aug
CEN
KR / 32-64
Kouvula, FIN
8 august 26. aug TS Virumaa TS L-Virumaa EST 70-110 Viru Ratsu Tühistatud
26. aug
Virumaa TS
TS / 70-110
L-Virumaa, EST
Tühistatud
8 august 28. aug - 02. sept RS CH-M-A1 Kronenberg NED RV Tulemused avaldatud
28. aug - 02. sept
CH-M-A1
RS / RV
Kronenberg, NED
8 august 28. aug - 02. sept TS Baltica Summer Tour 2017 2. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIOCh/CSIOJ/CSIOY/CSIYH1* Ciekocinko POL RV Tulemused avaldatud
28. aug - 02. sept
Baltica Summer Tour 2017 2. nädal - CSI1*/CSI2*/CSIOCh/CSIOJ/CSIOY/CSIYH1*
TS / RV
Ciekocinko, POL
8 august 31. aug - 02. sept TS Jumping Tallinn 2018 - CSI3*-W/CSIU25-A/CSIYH1* Lauluväljak, Tallinn EST RV/110 Martten Kaldvee & Niitvälja RSK Tühistatud
31. aug - 02. sept
Jumping Tallinn 2018 - CSI3*-W/CSIU25-A/CSIYH1*
TS / RV/110
Lauluväljak, Tallinn, EST
Tühistatud
8 august 31. aug - 02. sept TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
31. aug - 02. sept
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
8 august 31. aug KR JS Endurance Cup Haavakannu EST 30-80 MTÜ EEC Tühistatud
31. aug
JS Endurance Cup
KR / 30-80
Haavakannu, EST
Tühistatud
9 september 1. - 02. sept TS Perila Jumping & Väikeponide Karikas 2018 X etapp Perila, Harjumaa EST 70-140 Tondi RSK, Perila tallid Tulemused avaldatud
1. - 02. sept
Perila Jumping & Väikeponide Karikas 2018 X etapp
TS / 70-140
Perila, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 01. sept KR Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises Pariisi puhkeküla EST 30-80 RK El Awrah ET, Pariisi Puhkeküla Tulemused avaldatud
01. sept
Pariisi Rännak ja NHT kestvusratsutamises
KR / 30-80
Pariisi puhkeküla, EST
Tulemused avaldatud
9 september 02. sept TS Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus Tartu Ratsakool EST 80-105 Tartu Ratsakool, Tartu LV Tulemused avaldatud
02. sept
Tartu Linna MV Poniratsanike Takistussõidus
TS / 80-105
Tartu Ratsakool, EST
Tulemused avaldatud
9 september 4. - 09. sept TS CSI2* Ising am Chiemsee GER RV Tulemused avaldatud
4. - 09. sept
CSI2*
TS / RV
Ising am Chiemsee, GER
9 september 5. - 09. sept TS CSI2* Moskva raj. RUS RV Tulemused avaldatud
5. - 09. sept
CSI2*
TS / RV
Moskva raj., RUS
9 september 7. - 09. sept 3V CIC1*/CIC2*/CIC3*/CCI3* Sopot POL RV Tulemused avaldatud
7. - 09. sept
CIC1*/CIC2*/CIC3*/CCI3*
3V / RV
Sopot, POL
9 september 8. - 09. sept TS Saare Sügiskarikas 2018 Saare Ratsakeskus EST 80-120 Saare RK Tühistatud
8. - 09. sept
Saare Sügiskarikas 2018
TS / 80-120
Saare Ratsakeskus, EST
Tühistatud
9 september 08. sept TS Kohila Sügis Kohila Tall EST 70 - 120 Kohila RSK, Carina Nele Rosehede, Älis Oksa, Merike Luga & Sibelle Teerääre Tühistatud
08. sept
Kohila Sügis
TS / 70 - 120
Kohila Tall, EST
Tühistatud
9 september 08. sept 3V Niitvälja Sügis 2018 & EMV Juuniorid & Harrastajate MV & Noorhobuste Tšempionaat Niitvälja RK EST 80/100 Tondi RSK, Spordiselts Arantes MTÜ Tulemused avaldatud
08. sept
Niitvälja Sügis 2018 & EMV Juuniorid & Harrastajate MV & Noorhobuste Tšempionaat
3V / 80/100
Niitvälja RK, EST
Tulemused avaldatud
9 september 09. sept TS Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 90-120 Liivimaa RK Tulemused avaldatud
09. sept
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
TS / 90-120
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
9 september 09. sept KS Piira talli koolisõit & EHS Karikas 2018 Finaal & El Awrah Arab & Akhal-teke Karikas 2018 Piira tallid, Lääne-Virumaa EST ST-L EHS, Piira tallid Tulemused avaldatud
09. sept
Piira talli koolisõit & EHS Karikas 2018 Finaal & El Awrah Arab & Akhal-teke Karikas 2018
KS / ST-L
Piira tallid, Lääne-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 12. - 16. sept TS CSI2* Moskva raj. RUS RV Tulemused avaldatud
12. - 16. sept
CSI2*
TS / RV
Moskva raj., RUS
9 september 13. - 16. sept TS Noorhobuste MM Lanaken BEL RV Tulemused avaldatud
13. - 16. sept
Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 15. - 16. sept KS Baltic Dressage League Lithuania Vazgaikiemis LTU A-R Tulemused avaldatud
15. - 16. sept
Baltic Dressage League Lithuania
KS / A-R
Vazgaikiemis, LTU
9 september 15. sept TS Massu Sügis Massu, Pärnumaa EST 75-120 Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ Tulemused avaldatud
15. sept
Massu Sügis
TS / 75-120
Massu, Pärnumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 15. - 16. sept TS CSN Incukalns LAT 40-135 Tulemused avaldatud
15. - 16. sept
CSN
TS / 40-135
Incukalns, LAT
9 september 15. sept KS Türi Valla Karikas Särevere, Järvamaa EST ABC-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
15. sept
Türi Valla Karikas
KS / ABC-L
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 15. sept TS Ihaste Sügis & Porsche Karikas 2018 VI etapp Ihaste RK EST 90-135 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
15. sept
Ihaste Sügis & Porsche Karikas 2018 VI etapp
TS / 90-135
Ihaste RK, EST
Tulemused avaldatud
9 september 16. sept TS Türi Valla Karikas & EHS Karikas 2018 Finaal Särevere, Järvamaa EST 80-110 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
16. sept
Türi Valla Karikas & EHS Karikas 2018 Finaal
TS / 80-110
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 22. - 23. sept KS, TS Eesti tõugu hobuste MV Särevere, Järvamaa EST NH-Lk / 70-90 EHKAS Tulemused avaldatud
22. - 23. sept
Eesti tõugu hobuste MV
KS, TS / NH-Lk / 70-90
Särevere, Järvamaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 23. sept TS Vaikla Sügis 2018 Vaikla, Ida-Virumaa EST 90-140 RSK Vaikla Tulemused avaldatud
23. sept
Vaikla Sügis 2018
TS / 90-140
Vaikla, Ida-Virumaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 27. - 30. sept TS CSI2*/CSIYH1* Järvenpää FIN RV Tulemused avaldatud
27. - 30. sept
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Järvenpää, FIN
9 september 29. - 30. sept 3V Autumn Eventing Show Butrimonys LTU 70-1* Tulemused avaldatud
29. - 30. sept
Autumn Eventing Show
3V / 70-1*
Butrimonys, LTU
9 september 29. sept KR CEN Laitila FIN 80 Tulemused avaldatud
29. sept
CEN
KR / 80
Laitila, FIN
9 september 29. sept KR CH-M-YH-E 7 YO Samorin SVK RV Tulemused avaldatud
29. sept
CH-M-YH-E 7 YO
KR / RV
Samorin, SVK
9 september 29. sept TS Tondi Suur & Väike Ponikarikas / Väikeponide Karikas 2018 Finaal Tondi, Tallinn EST 65-105 Tondi RSK Tulemused avaldatud
29. sept
Tondi Suur & Väike Ponikarikas / Väikeponide Karikas 2018 Finaal
TS / 65-105
Tondi, Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
9 september 30. sept KR CEI2* Samorin SVK RV Tulemused avaldatud
30. sept
CEI2*
KR / RV
Samorin, SVK
10 oktoober 2. - 07. okt TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Oliva ESP RV Tulemused avaldatud
2. - 07. okt
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Oliva, ESP
10 oktoober 4. - 07. okt TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
4. - 07. okt
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
10 oktoober 5. - 07. okt KS, TS CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W Saku Suurhall, Tallinn EST RV ERL Tulemused avaldatud
5. - 07. okt
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
KS, TS / RV
Saku Suurhall, Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 5. - 06. okt TS Porsche Karikas 2018 Finaal & rahvuslik võistlus poniratsanikele Saku Suurhall, Tallinn EST 90-110 ERL Tulemused avaldatud
5. - 06. okt
Porsche Karikas 2018 Finaal & rahvuslik võistlus poniratsanikele
TS / 90-110
Saku Suurhall, Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 9. - 14. okt TS CSI2*/CSI1*/CSIYH1* Oliva ESP RV Tulemused avaldatud
9. - 14. okt
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Oliva, ESP
10 oktoober 11. - 14. okt TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 14. okt
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
10 oktoober 11. - 14. okt TS CSI2*/CSI1* Moorsele BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 14. okt
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Moorsele, BEL
10 oktoober 11. - 14. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV Tulemused avaldatud
11. - 14. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 12. - 14. okt TS CSN Šiauliai LTU 90-115 Tulemused avaldatud
12. - 14. okt
CSN
TS / 90-115
Šiauliai, LTU
10 oktoober 13. okt KR Kurista Karikas kestvusratsutamises 2018 Kurista EST 30-80 EER, Kurista Tall Tulemused avaldatud
13. okt
Kurista Karikas kestvusratsutamises 2018
KR / 30-80
Kurista, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 13. - 14. okt RS EMV & Tartu Linna Lahtised MV Saksa RK EST Kesk Liivimaa RK, Tartu LV KO ja MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
13. - 14. okt
EMV & Tartu Linna Lahtised MV
RS / Kesk
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 17. - 21. okt TS CSN Helsingi EST 80-135 Tulemused avaldatud
17. - 21. okt
CSN
TS / 80-135
Helsingi, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 18. - 21. okt 3V Noorhobuste MM Le Lion d'Anger FRA RV Tulemused avaldatud
18. - 21. okt
Noorhobuste MM
3V / RV
Le Lion d'Anger, FRA
10 oktoober 18. - 21. okt KS, TS CSI5*-W/CSI1* / CDI3* Helsingi FIN RV Tulemused avaldatud
18. - 21. okt
CSI5*-W/CSI1* / CDI3*
KS, TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 18. - 21. okt TS CSI1*/CSI2*/CSIYH1* Michalowice POL RV Tulemused avaldatud
18. - 21. okt
CSI1*/CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Michalowice, POL
10 oktoober 23. - 28. okt TS CSI1*/CSIYH1* Oliva ESP RV Tulemused avaldatud
23. - 28. okt
CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Oliva, ESP
10 oktoober 25. - 28. okt TS CSI1*/CSI2*/CSIYH1* Michalowice POL RV Tulemused avaldatud
25. - 28. okt
CSI1*/CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Michalowice, POL
10 oktoober 26. - 28. okt KS CDIJ Zakrzow POL RV Tulemused avaldatud
26. - 28. okt
CDIJ
KS / RV
Zakrzow, POL
10 oktoober 27. okt KR Kõrvemaa Kestvusratsutamine Kõrvemaa, Harjumaa EST 30-80 Pinifer ET, EER MTÜ Tulemused avaldatud
27. okt
Kõrvemaa Kestvusratsutamine
KR / 30-80
Kõrvemaa, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 30. okt - 04. nov TS CSI1*/CSIYH1* Oliva ESP RV Tulemused avaldatud
30. okt - 04. nov
CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Oliva, ESP
11 november 1. - 04. nov TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
1. - 04. nov
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
11 november 6. - 11. nov TS CSI1* Oliva ESP RV Tulemused avaldatud
6. - 11. nov
CSI1*
TS / RV
Oliva, ESP
11 november 7. - 10. nov TS CSI2*/CSI1* Wierden NED RV Tulemused avaldatud
7. - 10. nov
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Wierden, NED
11 november 9. - 11. nov KS CDI3*/CDIJ/CDICh Sopot POL RV Tulemused avaldatud
9. - 11. nov
CDI3*/CDIJ/CDICh
KS / RV
Sopot, POL
11 november 10. nov TS Ihaste 2018 Hilissügis Takistussõidus & Laste ja Noorte Võistkondlik Karikas I etapp Ihaste RK EST 95-130 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
10. nov
Ihaste 2018 Hilissügis Takistussõidus & Laste ja Noorte Võistkondlik Karikas I etapp
TS / 95-130
Ihaste RK, EST
Tulemused avaldatud
11 november 17. nov KS Rahula Kadripäeva Koolisõit Rahula, Harjumaa EST ST-R Tondi RSK, Rahula Pihlaka talu Tulemused avaldatud
17. nov
Rahula Kadripäeva Koolisõit
KS / ST-R
Rahula, Harjumaa, EST
Tulemused avaldatud
11 november 22. - 25. nov TS CSIU25-A/CSIU25J-A Lichtenvoorde NED RV Tulemused avaldatud
22. - 25. nov
CSIU25-A/CSIU25J-A
TS / RV
Lichtenvoorde, NED
11 november 22. - 25. nov TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
22. - 25. nov
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
11 november 22. - 25. nov TS CSI2*-W/CSI1* Leszno POL RV Tulemused avaldatud
22. - 25. nov
CSI2*-W/CSI1*
TS / RV
Leszno, POL
11 november 28. nov - 02. dets TS CSI2* Lichtenvoorde NED RV Tulemused avaldatud
28. nov - 02. dets
CSI2*
TS / RV
Lichtenvoorde, NED
11 november 29. nov - 02. dets TS CSI1*/CSI4*-W/CSIYH1* Poznan POL RV Tulemused avaldatud
29. nov - 02. dets
CSI1*/CSI4*-W/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
12 detsember 6. - 09. dets TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
6. - 09. dets
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
12 detsember 12. - 16. dets TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
12. - 16. dets
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
12 detsember 15. dets TS Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa RK EST 70-125 Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
15. dets
Veskimetsa Takistussõit
TS / 70-125
Veskimetsa RK, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 15. - 16. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 100-130 Tartumaa RSK Tulemused avaldatud
15. - 16. dets
Luunja Jõul
TS / 100-130
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 22. dets TS Ihaste Varatalv & Laste ja Noorte Võistkondlik Karikas II etapp Ihaste RK EST 95-130 Tartu Kalevi RK Tulemused avaldatud
22. dets
Ihaste Varatalv & Laste ja Noorte Võistkondlik Karikas II etapp
TS / 95-130
Ihaste RK, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 26. - 30. dets TS CSIJY-A Mechelen BEL RV Tulemused avaldatud
26. - 30. dets
CSIJY-A
TS / RV
Mechelen, BEL