Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2018
/
XVII Kärdla Ratsupäevad & Porsche Karikas 2018 V etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 V etapp
/ 4 - Registreerunud
XVII Kärdla Ratsupäevad & Porsche Karikas 2018 V etapp & Fair Play Ponikarikas 2018 V etapp
Aeg:
02.08.18 - 05.08.18
Korraldaja(d):
Hiiumaa RSK
Asukoht:
Linnumäe
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25960
Võistlussarjad
Porsche Karikas
Fair Play Ponikarikas
Võistluse lehele
02.08.18 - Klass 4 Prix de Pegasos Equestrian OÜ | 115 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud
Masterlist
Starte:
40
Võistlejaid:
32
Hobuseid:
39
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI
Klubi:
ESHKS
Treener(id):
Andres Udeküll
EDWINA (2012)
ESHKS
EDWINA (2012)
Klubi:
Treener(id):
Merle Männik
,
Heiki Vatsel
Anna-Greta Irval
TETLEY (2004)
Merle Männik
,
Heiki Vatsel
TETLEY (2004)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
RK Ruila Tall
GG FELICIA (2010)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
RK Ruila Tall
CSENIA (2008)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Valgeranna RSK
Krista Raidmets
OBORA`S GRACIA (2007)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
,
Maris Kartau
Carolina Adriana Lillevälja
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK
Urmas Raag
,
Maris Kartau
POWER BOY (2010)
Klubi:
Team Seeder Horses
Treener(id):
Ebbe-Liisa Sõnajalg
ILORD (2013)
Team Seeder Horses
ILORD (2013)
Klubi:
Team Seeder Horses
Treener(id):
Ebbe-Liisa Sõnajalg
EXTREME (2013)
Team Seeder Horses
EXTREME (2013)
Klubi:
RSK FenEst Equestrian
Treener(id):
Elisabeth Alonen
PROGGE (2011)
RSK FenEst Equestrian
PROGGE (2011)
Klubi:
Tallinna RSK
Treener(id):
Erik Tuimann
CESJA (2006)
Tallinna RSK
CESJA (2006)
Klubi:
Treener(id):
Frida Kristensen
FAVORITE (2005)
FAVORITE (2005)
Klubi:
THK RSK
Treener(id):
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
THK RSK
BRIDNEY (2006)
Klubi:
Treener(id):
Hanna-Britta Parik
MOORION (2003)
MOORION (2003)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Hannah Kaarma
CAIKORS (2007)
Tondi RSK
Kertu Klettenberg
CAIKORS (2007)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
,
Rein Pill
Helena Ringo
KAID (2010)
Audruranna RSK
Krista Raidmets
,
Rein Pill
KAID (2010)
Klubi:
Saaremaa RSK
Treener(id):
Hendrik Klausson
CAMPANELLA (2007)
Saaremaa RSK
CAMPANELLA (2007)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Valgeranna RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Klubi:
Treener(id):
Johanna Brigite Verro
FLANAGAN (2010)
FLANAGAN (2010)
Klubi:
Treener(id):
Johanna Brigite Verro
DEXTER (2008)
DEXTER (2008)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Rein Pill
Kaia Loviisa Kink
PAEONIA (2010)
Tondi RSK
Rein Pill
PAEONIA (2010)
Klubi:
Treener(id):
Hanno Ellermann
Kärt Kaseorg
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Hanno Ellermann
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Kristel Klaas
ALVARSSIN (2008)
Tondi RSK
ALVARSSIN (2008)
Klubi:
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK
HARPOCRATES K (2012)
Klubi:
Treener(id):
Laura Lota Mölder
CASHMIR (2008)
CASHMIR (2008)
Klubi:
Saaremaa RSK
Treener(id):
Luise Vevers
RUUDI (2010)
Saaremaa RSK
RUUDI (2010)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK
BANDERAS B (2006)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
PERLAS (2007)
Tondi RSK
PERLAS (2007)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
CARRA STEADY CRUISE (2010)
Tondi RSK
CARRA STEADY CRUISE (2010)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
THANK YOU
Tondi RSK
THANK YOU
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK
PING PONG V (2012)
Klubi:
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Klubi:
Vändra RSK
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK
OBERON (2009)
Klubi:
ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
EDDY (2013)
ESHKS
EDDY (2013)
Klubi:
ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
ESHKS
LEANDER (2007)
Klubi:
ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
FERDINAND A (2010)
ESHKS
FERDINAND A (2010)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Hanno Ellermann
Susan Kaleta
HERRERA (2013)
Tartu Ratsakool
Hanno Ellermann
HERRERA (2013)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Hanno Ellermann
Susan Kaleta
CARLOTTA (2010)
Tartu Ratsakool
Hanno Ellermann
CARLOTTA (2010)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Annika Veerpalu
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
RK Ruila Tall
Annika Veerpalu
BALERIIN (2011)
Klubi:
Niitvälja RSK
Treener(id):
Tarmo Kutsar
BEL CANTO N (2014)
Niitvälja RSK
BEL CANTO N (2014)
Taustatööd