Vao Karikas 2016 & Eggersmanni Juunioride Suvekarikas 2016 II etapp

Aeg:
25.06.16 - 26.06.16
Korraldaja(d):
MTÜ Viru Ratsu ja Vao tall
Asukoht:
Vao küla
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Võistlussarjad

Eggersmanni Juunioride Suvekarikas
Võistluse lehele
25.06.16 - Klass 2 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 50
Võistluspaare: 50
Võistlejaid: 42
Hobuseid: 50
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Egle Palm
VEDETTE B (2002)
Tulemus: 0 / 53,53
Tondi RSK VEDETTE B (2002) 0 / 53,53
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FOUR WINDS CELLO (2006)
Tulemus: 0 / 57,54
Tondi RSK FOUR WINDS CELLO (2006) 0 / 57,54
3
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010) 0 / 59,02
4
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LADROS (2005)
Tulemus: 0 / 59,70
Viljandimaa RSK LADROS (2005) 0 / 59,70
5
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Tulemus: 0 / 62,00
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 0 / 62,00
6
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Tulemus: 0 / 62,17
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 62,17
7
Treener(id):
Jessica Raide
CALLUP (2009)
Tulemus: 0 / 64,62
RK Ruila Tall CALLUP (2009) 0 / 64,62
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CHARLY M (2008)
Tulemus: 0 / 68,62
Tondi RSK CHARLY M (2008) 0 / 68,62
9
Treener(id):
Kätlin H. Sehver
QUICK TIME JP (2011)
Tulemus: 0 / 70,03
RK Ruila Tall QUICK TIME JP (2011) 0 / 70,03
10
Treener(id):
Pille Elson
DIXON (2008)
Tulemus: 0 / 70,49
Tallinna RSK DIXON (2008) 0 / 70,49
11
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Treve
BENJAMIN (2010)
Tulemus: 0 / 72,89
RSK KRT BENJAMIN (2010) 0 / 72,89
12
Treener(id):
Andrus Kallaste
FIRST TIME CRV (2010)
Tulemus: 0 / 78,68
Pärnumaa RSK FIRST TIME CRV (2010) 0 / 78,68
13
Treener(id):
Marie-Annabel Reiner
ERNEST W (2009)
Tulemus: 4 / 60,26
Viljandimaa RSK ERNEST W (2009) 4 / 60,26
14
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Tulemus: 4 / 62,39
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 4 / 62,39
15
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui
QUICKSTEP (2011)
Tulemus: 4 / 63,00
Vändra RSK QUICKSTEP (2011) 4 / 63,00
16
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ALEJANDRO (2010)
Tulemus: 4 / 66,01
Viru Ratsu ALEJANDRO (2010) 4 / 66,01
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Grete Rebane
CHARMING (2007)
Tulemus: 4 / 66,05
Tondi RSK CHARMING (2007) 4 / 66,05
18
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: 4 / 66,98
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 4 / 66,98
18
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Katriin Sild
CAPE LILY (2010)
Tulemus: 4 / 66,98
Pärna RSK CAPE LILY (2010) 4 / 66,98
20
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Tulemus: 4 / 72,73
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) 4 / 72,73
21
Treener(id):
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Tulemus: 4 / 73,69
Viljandimaa RSK B CAPTAIN NORMAN (2011) 4 / 73,69
22
Treener(id): Urmas Raag
Stella-Ingrid Liinamäe
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tulemus: 4 / 74,04
Tartumaa RSK Urmas Raag ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) 4 / 74,04
23
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Toomas Pai
WISBY (2010)
Tulemus: 4 / 74,60
RSK Simon WISBY (2010) 4 / 74,60
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
CLIPPER (2009)
Tulemus: 4 / 74,86
Tondi RSK CLIPPER (2009) 4 / 74,86
25
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
STANNUS (2008)
Tulemus: 4 / 75,69
Nõo RK STANNUS (2008) 4 / 75,69
26
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Annabel Lõuke
GENIUS (2011)
Tulemus: 4 / 76,39
RSK KRT GENIUS (2011) 4 / 76,39
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Johann Zeiger
NAVARRO (2011)
Tulemus: 4 / 77,00
Tondi RSK NAVARRO (2011) 4 / 77,00
28
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
AURO RA (2007)
Tulemus: 4 / 77,58
RK Ruila Tall Andres Treve AURO RA (2007) 4 / 77,58
29
Kristi Traagel
DONNA CRANE C (2003)
Tulemus: 4 / 79,11
Liivimaa RK Toomas Traagel, Kaja Traagel DONNA CRANE C (2003) 4 / 79,11
30
Treener(id):
Kaie Aamisepp
SHADOWSTEP (2009)
Tulemus: 4 / 81,18
RK Ruila Tall SHADOWSTEP (2009) 4 / 81,18
31
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
COSTNER (2010)
Tulemus: 7 / 91,21
Nõo RK COSTNER (2010) 7 / 91,21
32
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ELINNEKE (2009)
Tulemus: 8 / 59,01
ESHKS ELINNEKE (2009) 8 / 59,01
33
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Reelika Lipp
LIMONA (2009)
Tulemus: 8 / 64,73
Viru Ratsu LIMONA (2009) 8 / 64,73
34
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
ADORABLE CHABALITO (2007)
Tulemus: 8 / 64,91
Tondi RSK ADORABLE CHABALITO (2007) 8 / 64,91
35
Treener(id):
Berit Lehtsaar
AWARD (2009)
Tulemus: 8 / 65,75
Viljandimaa RSK AWARD (2009) 8 / 65,75
36
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Tulemus: 8 / 71,86
Vändra RSK CAVALIER (2010) 8 / 71,86
37
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Jennifer-Chelsea Laanet
LED ZEPPELIN (2003)
Tulemus: 8 / 72,28
RSK KRT LED ZEPPELIN (2003) 8 / 72,28
38
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CARMENA (2008)
Tulemus: 8 / 73,46
Viru Ratsu CARMENA (2008) 8 / 73,46
39
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
Tulemus: 11 / 110,78
ESHKS GRAFFITI (2011) 11 / 110,78
40
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
Tulemus: 12 / 69,08
RSK Simon TORNAADO (2006) 12 / 69,08
41
Treener(id):
Karin Krutob
ROMERO DE POLLI (2008)
Tulemus: 12 / 70,53
RK Black Stallion ROMERO DE POLLI (2008) 12 / 70,53
42
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN CHS (2011)
Tulemus: 12 / 77,81
RSK Simon B CHEITAN CHS (2011) 12 / 77,81
43
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Älis-Sille Hein
SANDROFELLA (2010)
Tulemus: 16 / 69,45
Tondi RSK SANDROFELLA (2010) 16 / 69,45
44
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Kaire Kalm
CAVALIER (2011)
Tulemus: 20 / 97,56
Kurtna RK CAVALIER (2011) 20 / 97,56
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann, Sirje Argus
Rebecca Blumfeldt
WISE GUY (2007, VP)
Tulemus: 2 tõrget
Tondi RSK Dina Ellermann, Sirje Argus WISE GUY (2007, VP) 2 tõrget
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
PAEONIA (2010)
Tulemus: 2 tõrget
Tondi RSK PAEONIA (2010) 2 tõrget
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Madis Niinemets
F. CARLITO (2010)
Tulemus: 2 tõrget
Viru Ratsu F. CARLITO (2010) 2 tõrget
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Hanna-Marie Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 2 tõrget
Tondi RSK RAVEN (2008) 2 tõrget
Treener(id): Krista Raidmets
Maarja-Liisa Nõmm
PANCHITA (2006)
Tulemus: 2 tõrget
Audruranna RSK Krista Raidmets PANCHITA (2006) 2 tõrget
Treener(id):
Laura Pedjak
DOLCE VITA (2008)
Tulemus: 2 tõrget
Liivimaa RK DOLCE VITA (2008) 2 tõrget
Taustatööd