|
Anete Remmel
CHECK OUT (2008)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
CHECK OUT (2008) |
|
Anette Post
LORD (2019)
|
RSK Simon |
Monica Pärno |
LORD (2019) |
|
Angela Soovik
ELLENBROOK (2013)
|
Tondi RSK |
Maris Suuster |
ELLENBROOK (2013) |
|
Ann Küünemäe
VALLER (2012, SP)
|
Viru Ratsu |
|
VALLER (2012, SP) |
|
Ann Küünemäe
DAKOTA (2017, SP)
|
Viru Ratsu |
|
DAKOTA (2017, SP) |
|
Astrika Maisto
LINCOLN XX (2015)
|
Niitvälja RSK |
Agnes Kutsar |
LINCOLN XX (2015) |
|
Brianna Eesmaa
DAKOTA DU HAM (2013, VP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
DAKOTA DU HAM (2013, VP) |
|
Brianna Eesmaa
BEEZIE CRT (2019, SP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
BEEZIE CRT (2019, SP) |
|
Elise Leonora Somelar
RESSI (2015, VP)
|
SA Tallinna RK |
|
RESSI (2015, VP) |
|
Emili Eesmaa
RILINE (2019, SP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
RILINE (2019, SP) |
|
Eva-Maria Pärni
OTTARDI (2014, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Dina Ellermann, Kristel Klaas |
OTTARDI (2014, SP) |
|
Helena Eero
HERBERT (2018)
|
RK El Awrah ET |
Monica Pärno |
HERBERT (2018) |
|
Helisa Tartu
CHUCK BASS PB Z (2018)
|
Tondi RSK |
Maris Suuster |
CHUCK BASS PB Z (2018) |
|
Iti Tikk
MEEDA (2014, VP)
|
Kassari RM |
Maris Suuster |
MEEDA (2014, VP) |
|
Janek Zalite
VINCENT (2017)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
VINCENT (2017) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
CLARK KENT CRT (2019)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
CLARK KENT CRT (2019) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
CHILL OUT (2019)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
CHILL OUT (2019) |
|
Joanna-Maarja Jõe
LAGUUN (2016, SP)
|
Viru Ratsu |
|
LAGUUN (2016, SP) |
|
Johanna Trei
HEIE (2017, SP)
|
Tondi RSK |
Maris Suuster |
HEIE (2017, SP) |
|
Karoliina Karelson
ORHIDEE (2008)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson |
ORHIDEE (2008) |
|
Keiti Tasane
GOLD ZAYRON (2010)
|
RSK Ruttar |
|
GOLD ZAYRON (2010) |
|
Keiti Tasane
GOLDTAIRE R (2013)
|
RSK Ruttar |
|
GOLDTAIRE R (2013) |
|
Kristel Raal
QUANTUS (2017)
|
RK El Awrah ET |
Monica Pärno |
QUANTUS (2017) |
|
Kristi Kõiv
KALLE MORNINGSTAR (2020)
|
Viljandimaa RSK |
|
KALLE MORNINGSTAR (2020) |
|
Kristiin Eliis Kirsipuu
LAINE KASSARI (2019, SP)
|
RK Ruila Tall |
|
LAINE KASSARI (2019, SP) |
|
Lars-Kristjan Võrel
HERBINA (2012)
|
RSK Ruttar |
Monica Pärno |
HERBINA (2012) |
|
Liis Tarang
AMAZONE (2012)
|
Niitvälja RSK |
Agnes Kutsar |
AMAZONE (2012) |
|
Magnus Järve
FIORETTA (2019)
|
Estreka |
|
FIORETTA (2019) |
|
Magnus Järve
CHERIF (2019)
|
Estreka |
|
CHERIF (2019) |
|
Margit Sunni
GOLDTAIRE R (2013)
|
RSK Ruttar |
|
GOLDTAIRE R (2013) |
|
Margit Sunni
GOLD ZAYRON (2010)
|
RSK Ruttar |
|
GOLD ZAYRON (2010) |
|
Marie Lotta Laan
VÕITUR (2019, VP)
|
Massu RK |
Kaidi Lunter |
VÕITUR (2019, VP) |
|
Megan Vain
KENZO K.S.H (2017)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
KENZO K.S.H (2017) |
|
Mirjam Sigus
LIST (2019, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
LIST (2019, SP) |
|
Mona Kungur
TAGLAS (2011, VP)
|
Tondi RSK |
Maris Suuster |
TAGLAS (2011, VP) |
|
Nicole Vinnikova
ANTONIO (2014, SP)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson, Alla Gladõševa, Pille Pajulaid |
ANTONIO (2014, SP) |
|
Nicole Vinnikova
KENT LAKES (2010)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson, Alla Gladõševa, Pille Pajulaid |
KENT LAKES (2010) |
|
Paul Argus
BACCARA K.S.H. (2019)
|
Tondi RSK |
|
BACCARA K.S.H. (2019) |
|
Paula Liisa Pertens
VALLER (2012, SP)
|
Märjamaa SK |
|
VALLER (2012, SP) |
|
Rica Allikas
DAKOTA (2017, SP)
|
Märjamaa SK |
|
DAKOTA (2017, SP) |
|
Riina Seder-Zalite
CHARELL (2019)
|
Tondi RSK |
|
CHARELL (2019) |
|
Sandra Hansar
REPSI (2015, SP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
REPSI (2015, SP) |
|
Stella Brett Mesila
PACHECO Z (2019)
|
RK Ruila Tall |
Margit Mägi |
PACHECO Z (2019) |
|
Victoria Kulp
OFIIR (2016, SP)
|
Niitvälja RSK |
Agnes Kutsar |
OFIIR (2016, SP) |