Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Massu Sügis 2023
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
32
Starte:
44
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
26
Hobuseid:
29
Stardid päevade kaupa:
23.09.23, laupäev:
44
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeele Hütt
Adeele Hütt
RSK KRT
GONITWA (2001)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
1
RSK KRT
Marit Künnapuu
GONITWA (2001)
1
2
Anne-Marie Luik
Anne-Marie Luik
RSK KRT
ASMO (2006)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
1
RSK KRT
Marit Künnapuu
ASMO (2006)
1
3
Anne-Marie Luik
Anne-Marie Luik
RSK KRT
AISA (2013)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
1
RSK KRT
Marit Künnapuu
AISA (2013)
1
4
Berit Tilk
Berit Tilk
Tondi RSK
BLUE (2016, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Sirje Argus
Klass(id)
4
Tondi RSK
Dina Ellermann
,
Sirje Argus
BLUE (2016, SP)
4
5
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
FRANCESCO (2018)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
2
|
3
Tondi RSK
Alla Gladõševa
FRANCESCO (2018)
2
|
3
6
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
ROYAL LA LUZ (2017)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
3
|
5
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ROYAL LA LUZ (2017)
3
|
5
7
Eliis Pliev
Eliis Pliev
ESHKS
DRACO (2016)
Klass(id)
1
|
2
ESHKS
DRACO (2016)
1
|
2
8
Hanna Kallavus
Hanna Kallavus
RSK KRT
AMOR (2003)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
1
RSK KRT
Marit Künnapuu
AMOR (2003)
1
9
Helene Rebane
Helene Rebane
Valgeranna RSK
GRAMMONT (2008)
Treener(id):
Vilve Tammearu
Klass(id)
2
|
3
Valgeranna RSK
Vilve Tammearu
GRAMMONT (2008)
2
|
3
10
Jevgenia Kask Savchenko
Jevgenia Kask Savchenko
Tondi RSK
QUEEN MA-DONNA VAN DEN BRUEL (2016)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
QUEEN MA-DONNA VAN DEN BRUEL (2016)
6
11
Kenry Kikkas
Kenry Kikkas
Tondi RSK
DONNA VICTORIA (2016)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
5
|
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DONNA VICTORIA (2016)
5
|
6
12
Ketry Kikkas
Ketry Kikkas
Tondi RSK
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
3
|
4
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
3
|
4
13
Kristella Arakas
Kristella Arakas
Tondi RSK
RAFIK (2012, SP)
Treener(id):
Aive Mihkelson
Klass(id)
1
Tondi RSK
Aive Mihkelson
RAFIK (2012, SP)
1
14
Kristina Lätti
Kristina Lätti
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
Klass(id)
3
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
3
15
Laurel Allekõrs
Laurel Allekõrs
Tondi RSK
CALVIN J (2017, SP)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
3
Tondi RSK
Merle Männik
CALVIN J (2017, SP)
3
16
Laurel Leisna
Laurel Leisna
Tondi RSK
THOR VL (2017)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
5
Tondi RSK
Alla Gladõševa
THOR VL (2017)
5
17
Loore Tuuli Leilop
Loore Tuuli Leilop
Kildu RSK
TEQUILA (2009)
Klass(id)
1
Kildu RSK
TEQUILA (2009)
1
18
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
ONGELOOFLIJK (2019)
Klass(id)
1
|
2
Audruranna RSK
ONGELOOFLIJK (2019)
1
|
2
19
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
Klass(id)
3
|
5
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
3
|
5
20
Maria Martin
Maria Martin
RK El Awrah ET
A MARETTA (2012)
Treener(id):
Monica Pärno
Klass(id)
5
RK El Awrah ET
Monica Pärno
A MARETTA (2012)
5
21
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
JERRY RED VON SEEDER (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
5
|
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
JERRY RED VON SEEDER (2013)
5
|
6
22
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
SHAMPAGNA (2010)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
SHAMPAGNA (2010)
6
23
Moonaliisa Tiirik
Moonaliisa Tiirik
RSK KRT
GONITWA (2001)
Klass(id)
1
RSK KRT
GONITWA (2001)
1
24
Nora Metsanurm
Nora Metsanurm
RSK KRT
ASMO (2006)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
1
RSK KRT
Marit Künnapuu
ASMO (2006)
1
25
Paula Johanna Vilu
Paula Johanna Vilu
Lahemaa HK
VENCEDOR (2007)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
5
|
6
Lahemaa HK
Dina Ellermann
VENCEDOR (2007)
5
|
6
26
Sandra Roosileht
Sandra Roosileht
Kildu RSK
ŽAKAS (2017)
Klass(id)
1
Kildu RSK
ŽAKAS (2017)
1
27
Saskia Arula
Saskia Arula
RSK KRT
AMOR (2003)
Klass(id)
1
RSK KRT
AMOR (2003)
1
28
Siret Malmberg
Siret Malmberg
Märjamaa SK
PRIMAVERA (2006)
Klass(id)
1
|
2
Märjamaa SK
PRIMAVERA (2006)
1
|
2
29
Sädeli Tingas
Sädeli Tingas
Tondi RSK
HOSÉ (2017)
Treener(id):
Aive Mihkelson
Klass(id)
1
Tondi RSK
Aive Mihkelson
HOSÉ (2017)
1
30
Theresa Radhaa
Theresa Radhaa
Tondi RSK
CATALEA OV (2017)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
2
|
3
Tondi RSK
Alla Gladõševa
CATALEA OV (2017)
2
|
3
31
Theresa Radhaa
Theresa Radhaa
Tondi RSK
DON CARLOS (2014)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DON CARLOS (2014)
6
32
Theresa Radhaa
Theresa Radhaa
Tondi RSK
DONNALOTTCHEN (2012)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DONNALOTTCHEN (2012)
6
Taustatööd