Ruila Spring 2023 / ESHKS NH sarja V etapp

Aeg:
09.06.23 - 11.06.23
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
CSNYH, rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Võistlussarjad

ESHKS noorhobuste sari

Lisainfo

NB! Alates 01.01.23 kehtib uus ERL takistussõidu määrustik.

Võistluse lehele
11.06.23 - Klass 11 | 105 cm | Art. 274.2, "Special" kahefaasiline | Avatud
Starte: 48
Võistluspaare: 48
Võistlejaid: 44
Hobuseid: 45
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus Hobuste paarid Lapsed Laste paarid Harrastajad
1 Simona Kivisalu
Tulemus
0 / 31,90 / 0 / 28,73
SA Tallinna RK ARMISSIN (2015) 0 / 31,90 / 0 / 28,73
8.0
+ + +
2 Rein Pill
Tulemus
0 / 37,46 / 0 / 31,57
RK Ruila Tall SARABINA TER ELZEN (2018) 0 / 37,46 / 0 / 31,57
6.0
+ + +
3 Paula-Rebeca Pakkanen RK Ruila Tall HOSHI NO SENSHI K.S.H. (2014) 0 / 31,06 / 0 / 32,09
4.0
+ + +
4 Andrey Rudoy Team Seeder Horses GIOVANNI VON SEEDER (2018) 0 / 38,88 / 0 / 32,15
3.0
+ + +
5 Selena Mändsalu
Tulemus
0 / 36,75 / 0 / 32,74
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VIVA LA VIE (2017) 0 / 36,75 / 0 / 32,74
2.0
+ + +
6 Grete Laasnurm
Tulemus
0 / 35,92 / 0 / 33,48
RSK KRT Aldo Kanepi CORNET (2016) 0 / 35,92 / 0 / 33,48
1.0
+ + +
7 Doris Mänd
Tulemus
0 / 32,20 / 0 / 33,82
ESHKS WARCELLARI V (2015) 0 / 32,20 / 0 / 33,82
1.0
+ + +
8 Laura Pedjak
Tulemus
0 / 36,33 / 0 / 34,04
RSK FenEst Equestrian ENCINASOLA (2008) 0 / 36,33 / 0 / 34,04
1.0
+ + +
9 Cristal Leidik
Tulemus
0 / 32,82 / 0 / 34,27
Liivimaa RK ORPHEUS (2008) 0 / 32,82 / 0 / 34,27
1.0
1.0
1.0
+
10 Ingrid Ruul
Tulemus
0 / 37,85 / 0 / 37,19
Liivimaa RK MONTANUS ROY (2009) 0 / 37,85 / 0 / 37,19
1.0
+ + +
11 Airen Linda Ernits
Tulemus
0 / 38,33 / 0 / 37,82
Suuresti RSK Monica Pärno LE CHEVAL ROYAL (2018) 0 / 38,33 / 0 / 37,82
1.0
+ + +
12 Reelika Oissar
Tulemus
0 / 37,17 / 0 / 38,53
RK Ruila Tall ZANDER JT (2017) 0 / 37,17 / 0 / 38,53
1.0
+ +
1.0
13 Ilona Juraša (LAT)
Ilona Juraša (LAT)
ARNICA
Tulemus
0 / 37,03 / 0 / 38,54
ARNICA 0 / 37,03 / 0 / 38,54 + + + +
14 Anneli Rasu
Tulemus
0 / 37,98 / 0 / 39,58
Tallinna RSK Pille Elson KORNELIA (2015) 0 / 37,98 / 0 / 39,58 + + + +
15 Ebbe-Liisa Sõnajalg Team Seeder Horses QUALITY (2017) 0 / 39,37 / 0 / 40,57 + + + +
16 Emilia Djuba
Tulemus
0 / 41,29 / 1 / 45,14
SA Tallinna RK Pille Elson, Margit Mägi SCAUP CHISINAU (2013) 0 / 41,29 / 1 / 45,14 + + + +
17 Johanna Jürisson
Tulemus
0 / 38,33 / 4 / 31,84
RK Ruila Tall Tiit Kivisild AKAPELLA (2017) 0 / 38,33 / 4 / 31,84 + + + +
18 Kärolin Roosioks
Tulemus
0 / 30,86 / 4 / 32,96
Suuresti RSK Monica Pärno MAHERAH (2017) 0 / 30,86 / 4 / 32,96 + + + +
19 Kristi Kõiv
Tulemus
4 / 36,72 / 0 / 33,12
Viljandimaa RSK KAFEE (2016) 4 / 36,72 / 0 / 33,12 + + + +
20 Heidi Murel
Tulemus
4 / 36,74 / 0 / 34,59
Tondi RSK Monica Pärno CHERIE LAVELLA (2017) 4 / 36,74 / 0 / 34,59 + + + +
21 Kirke Kütt
Tulemus
0 / 36,49 / 4 / 34,73
Tartumaa RSK Hanno Ellermann ICARDI K (2018) 0 / 36,49 / 4 / 34,73 + + + +
22 Lili-Mai Tipp
Tulemus
0 / 38,72 / 4 / 35,94
Tartu Kalevi RK Anne Tipp TEMPERAMENT LA BELLE (2015) 0 / 38,72 / 4 / 35,94 + + + +
23 Vanessa Poolgas
Tulemus
4 / 36,76 / 0 / 37,15
RK El Awrah ET DARK KNIGHT (2008) 4 / 36,76 / 0 / 37,15 + + + +
24 Epp Keel
Tulemus
0 / 37,29 / 4 / 37,68
Tondi RSK HELIINY (2015) 0 / 37,29 / 4 / 37,68 + + + +
25 Janek Zalite
Tulemus
4 / 35,78 / 0 / 39,46
Tondi RSK Riina Seder-Zalite VINCENT (2017) 4 / 35,78 / 0 / 39,46 + + + +
26 Kerli Lõbus
Tulemus
4 / 40,54 / 0 / 39,83
Viljandimaa RSK ARLICH (2012) 4 / 40,54 / 0 / 39,83 + + + +
27 Hanno Ellermann
Tulemus
4 / 41,74 / 0 / 43,42
ESHKS EL GRINGO RP G (2018) 4 / 41,74 / 0 / 43,42 + + + +
28 Regina Rahula
Tulemus
0 / 35,31 / 6 / 50,09
ESHKS CLOUT BLUE (2016) 0 / 35,31 / 6 / 50,09 + + + +
29 Marilen Anijärv Tartu Kalevi RK SILVER MANDOLINA (2013) 8 / 33,15 / 0 / 35,01 + + + +
30 Ilona Juraša (LAT)
Ilona Juraša (LAT)
FROMECS QUICK D'OR
Tulemus
4 / 35,64 / 4 / 38,02
FROMECS QUICK D'OR 4 / 35,64 / 4 / 38,02 + + + +
31 Paula-Rebeca Pakkanen RK Ruila Tall ILLIMAR CRT (2015) 4 / 38,41 / 4 / 38,40 + + + +
32 Ralf Ellermann
Tulemus
8 / 39,46 / 0 / 38,44
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann KARYA (2018) 8 / 39,46 / 0 / 38,44 + + + +
33 Carmen Melts
Tulemus
4 / 38,29 / 4 / 40,12
Vändra RSK Maila Kukk KOPITAR LAK RP (2015) 4 / 38,29 / 4 / 40,12 + + + +
34 Riina Seder-Zalite Tondi RSK COCO DE NIKE'S HOF Z (2018) 8 / 42,64 / 0 / 43,52 + + + +
35 Gertrud Kolsar
Tulemus
0 / 32,13 / 12 / 32,97
Liivimaa RK HILUX V (2011) 0 / 32,13 / 12 / 32,97 + + + +
36 Sven Leek
Tulemus
8 / 38,35 / 4 / 36,83
ESHKS Tiit Kivisild COUPE DU MONDE JT (2018) 8 / 38,35 / 4 / 36,83 + + + +
37 Elizabete Krista Jurasa (LAT)
Elizabete Krista Jurasa (LAT)
AKORD DANCER
Tulemus
8 / 37,36 / 4 / 39,87
AKORD DANCER 8 / 37,36 / 4 / 39,87 + + + +
38 Stella Brett Mesila RK Ruila Tall CIARA LAVELLA (2016) 4 / 41,46 / 8 / 44,21 + + + +
39 Rain Koch
Tulemus
11 / 54,78 / 4 / 37,38
Tondi RSK LASDON (2006) 11 / 54,78 / 4 / 37,38 + + + +
40 Ketlin Ramjalg
Tulemus
4 / 38,04 / 11 / 55,89
RK Ruila Tall QUERIDA (2016) 4 / 38,04 / 11 / 55,89 + + + +
41 Tuuli Toompark
Tulemus
22 / 83,67 / 0 / 32,53
SA Tallinna RK LISETTE (2016) 22 / 83,67 / 0 / 32,53 + + + +
Anette Leppik Tartu Kalevi RK RUUBEN (2013) elim + + + +
Annabel Aruksaar Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VALENCIA B (2015) elim + + + +
Elise Elbre SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov CHAMPION VOM EIGEN (2012) elim + + + +
Laurel Kask Tondi RSK Monica Pärno AMADEJA (2017) elim + + + +
Margit Liiv RSK Simon Monica Pärno CAROLAIN (2018) elim + + + +
Martina Rihkrand Saaremaa RSK Pille Pajulaid FERDINAND A (2010) elim + + + +
Sofi Kurvits Tartumaa RSK Urmas Raag POWER BOY (2010) elim + + + +
Taustatööd