Perila Karikas / ESHKS NH sarja VII etapp / CWD sarja III etapp

Aeg:
01.07.23 - 02.07.23
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila tallid
Asukoht:
Perila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, CSNYH
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/56250

Võistlussarjad

CWD karikasari
ESHKS noorhobuste sari
Võistluse lehele
02.07.23 - Klass 10 | 110 cm | Art. 274.2, "Special" kahefaasiline | Avatud
Starte: 56
Võistluspaare: 56
Võistlejaid: 47
Hobuseid: 54
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus Poniratsanikud Poniratsanike paarid 6a+ ponid Hobuste paarid Amatöörid Lapsed Laste paarid Harrastajad 5a hobused
1 Heidi Murel
Tulemus
0 / 56,25 / 0 / 27,97
Tondi RSK Monica Pärno VERMUT II (2010, SP) 0 / 56,25 / 0 / 27,97
20.0
20.0
20.0
+ + + + + +
1 Birgit Adler
Tulemus
0 / 43,40 / 0 / 27,97
Valgeranna RSK Janely Saar DOMINGO (2013) 0 / 43,40 / 0 / 27,97 + + +
10.0
10.0
+ + + +
3 Bärbel Balodis Viljandimaa RSK CADANZ DE NYZE Z (2013) 0 / 43,65 / 0 / 28,39 + + +
6.0
+
6.0
6.0
+ +
4 Birgit Adler
Tulemus
0 / 43,07 / 0 / 28,47
Valgeranna RSK Janely Saar CARETINA (2013) 0 / 43,07 / 0 / 28,47 + + +
4.0
2.0
+ + + +
5 Triinu Riisberg
Tulemus
0 / 43,03 / 0 / 29,25
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HILUX V (2011) 0 / 43,03 / 0 / 29,25 + + +
3.0
+ + + + +
6 Estelle Peek
Tulemus
0 / 46,56 / 0 / 29,31
Viljandimaa RSK HOLEY HIRAM (2010) 0 / 46,56 / 0 / 29,31 + + +
2.0
+
2.0
2.0
+ +
7 Anete Li Ljäkin
Tulemus
0 / 44,84 / 0 / 29,91
Suuresti RSK COLA (2009) 0 / 44,84 / 0 / 29,91 + + +
1.0
+ + +
3.0
+
8 Maarja Martinson
Tulemus
0 / 48,84 / 0 / 30,69
Tondi RSK SYBELLE (2018) 0 / 48,84 / 0 / 30,69 + + +
1.0
+ + + +
1.0
9 Älis-Sille Hein Tondi RSK Monica Pärno, Dina Ellermann ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014) 0 / 51,72 / 0 / 30,87 + + +
1.0
+ + +
2.0
+
10 Paula-Rebeca Pakkanen RK Ruila Tall HOSHI NO SENSHI K.S.H. (2014) 0 / 48,15 / 0 / 31,25 + + +
1.0
+ + + + +
11 Helge Likker
Tulemus
0 / 49,40 / 0 / 31,60
Vändra RSK PAVADOR (2010) 0 / 49,40 / 0 / 31,60 + + +
1.0
+ + +
2.0
+
12 Gunnar Klettenberg
Tulemus
0 / 52,34 / 0 / 32,66
RK Ruila Tall SLIM SHADY (2017) 0 / 52,34 / 0 / 32,66 + + +
1.0
+ + + + +
13 Selena Mändsalu
Tulemus
0 / 45,40 / 0 / 32,94
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VIVA LA VIE (2017) 0 / 45,40 / 0 / 32,94 + + +
1.0
+ + + + +
14 Paul Argus
Tulemus
0 / 50,88 / 0 / 33,28
Tondi RSK CHARMONY 0 / 50,88 / 0 / 33,28 + + + + + + + + +
15 Eleri Sirol
Tulemus
0 / 45,75 / 0 / 34,10
Viru Ratsu TINKERBELL J (2011, VP) 0 / 45,75 / 0 / 34,10 + + + + + + + + +
16 Paul Argus
Tulemus
0 / 49,37 / 0 / 34,78
Tondi RSK SOCRATES VAN DEN BOSDAM (2018) 0 / 49,37 / 0 / 34,78 + + + + + + + + +
17 Lenna Loore Sillandi Tartu Ratsakool QUICK BOY RP (2014) 0 / 47,59 / 0 / 35,22 + + + + + + + + +
18 Lenna Loore Sillandi
Tulemus
0 / 50,07 / 0 / 35,62
Tartu Ratsakool ISADOORA (2017) 0 / 50,07 / 0 / 35,62 + + + + + + + + +
19 Kaia Loviisa Kink Tondi RSK ROXETTE VD BISSCHOP (2017) 0 / 53,41 / 0 / 36,47 + + + + + + + + +
20 Kristiin Sõõrumaa RSK FenEst Equestrian FERRERO (2010) 0 / 52,66 / 0 / 36,84 + + + + + + + + +
21 Hanno Ellermann
Tulemus
0 / 55,69 / 0 / 38,75
ESHKS NIANCARD EB (2018) 0 / 55,69 / 0 / 38,75 + + + + + + + + +
22 Victoria Saks
Tulemus
0 / 60,03 / 0 / 39,60
RK Ruila Tall Tiit Kivisild EDDY (2013) 0 / 60,03 / 0 / 39,60 + + + + + + + + +
23 Laura-Liisa Kolom
Tulemus
0 / 47,11 / 4 / 30,21
Tondi RSK Monica Pärno FORDANO (2014) 0 / 47,11 / 4 / 30,21 + + + + + + + + +
24 Sandraly Ilves
Tulemus
4 / 46,47 / 0 / 30,66
Valgeranna RSK Janely Saar AVRAL RA (2012) 4 / 46,47 / 0 / 30,66 + + + + + + + + +
25 Andrey Rudoy Team Seeder Horses GIOVANNI VON SEEDER (2018) 0 / 51,22 / 4 / 32,03 + + + + + + + + +
26 Jacqueline Putnik
Tulemus
4 / 46,75 / 0 / 32,68
Saare RK HELIODORO (2015) 4 / 46,75 / 0 / 32,68 + + + + + + + + +
27 Ralf Ellermann
Tulemus
0 / 51,40 / 4 / 33,57
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann KARYA (2018) 0 / 51,40 / 4 / 33,57 + + + + + + + + +
28 Karolin Jaani
Tulemus
4 / 66,25 / 0 / 33,62
Audruranna RSK Monica Pärno AVENSIS (2012) 4 / 66,25 / 0 / 33,62 + + + + + + + + +
29 Karolin Harjak Tallinna RSK DIAMANT DE PINK STAR Z (2017) 4 / 50,09 / 0 / 33,63 + + + + + + + + +
30 Janek Zalite
Tulemus
4 / 48,44 / 0 / 33,71
Tondi RSK Riina Seder-Zalite VINCENT (2017) 4 / 48,44 / 0 / 33,71 + + + + + + + + +
31 Heidi Murel
Tulemus
0 / 51,12 / 4 / 33,78
Tondi RSK Monica Pärno CHERIE LAVELLA (2017) 0 / 51,12 / 4 / 33,78 + + + + + + + + +
32 Johanna Jürisson
Tulemus
4 / 49,65 / 0 / 33,94
RK Ruila Tall Tiit Kivisild AKAPELLA (2017) 4 / 49,65 / 0 / 33,94 + + + + + + + + +
33 Hanna Vainlo
Tulemus
0 / 49,19 / 4 / 36,47
Suuresti RSK Monica Pärno KAFARO (2018) 0 / 49,19 / 4 / 36,47 + + + + + + + + +
34 Carmen Peussa
Tulemus
0 / 49,85 / 4 / 37,25
Märjamaa SK NYAZINTHE P. (2018) 0 / 49,85 / 4 / 37,25 + + + + + + + + +
35 Emilia Djuba
Tulemus
0 / 55,15 / 4 / 38,28
SA Tallinna RK Pille Elson, Margit Mägi SCAUP CHISINAU (2013) 0 / 55,15 / 4 / 38,28 + + + + + + + + +
36 Kristjan Sinikas
Tulemus
4 / 56,04 / 0 / 38,75
RSK Ruttar KENTUCKY K.S.H. (2017) 4 / 56,04 / 0 / 38,75 + + + + + + + + +
37 Heidi Murel
Tulemus
0 / 52,75 / 4 / 40,31
Tondi RSK Monica Pärno CIMONO DE MAISY (2012, SP) 0 / 52,75 / 4 / 40,31 + + + + + + + + +
38 Hanno Ellermann
Tulemus
4 / 56,43 / 0 / 40,38
ESHKS NUBIKK (2018) 4 / 56,43 / 0 / 40,38 + + + + + + + + +
39 Reimo Karus
Tulemus
4 / 54,66 / 4 / 30,09
Suuresti RSK COCOS (2015) 4 / 54,66 / 4 / 30,09 + + + + + + + + +
40 Airen Linda Ernits
Tulemus
8 / 49,37 / 0 / 31,88
Suuresti RSK Monica Pärno LE CHEVAL ROYAL (2018) 8 / 49,37 / 0 / 31,88 + + + + + + + + +
41 Reimo Karus
Tulemus
8 / 49,66 / 0 / 35,75
Suuresti RSK LUMATILLO (2016) 8 / 49,66 / 0 / 35,75 + + + + + + + + +
42 Kairi Dräbtsinskaja Viljandimaa RSK PRINCE PRESTON (2017) 8 / 50,56 / 0 / 36,51 + + + + + + + + +
43 Rene Karus
Tulemus
8 / 49,45 / 4 / 37,58
Suuresti RSK SALVATORE (2016) 8 / 49,45 / 4 / 37,58 + + + + + + + + +
44 Janely Saar
Tulemus
8 / 49,22 / 7 / 53,25
Valgeranna RSK Monica Pärno PROFESSOR (2018) 8 / 49,22 / 7 / 53,25 + + + + + + + + +
Armon Neumann RK Ruila Tall DIAMANT (2008) elim + + + + + + + + +
Doris Mänd ESHKS WARCELLARI V (2015) elim + + + + + + + + +
Eliise Natka SA Tallinna RK Margit Mägi TULLIBARDS MR COSMOPOLITAN (2010) elim + + + + + + + + +
Fanni Savolainen (FIN)
Fanni Savolainen (FIN)
JAZZ
Tulemus
elim
JAZZ elim + + + + + + + + +
Grete Triisa Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) elim + + + + + + + + +
Karita Beilmann Valgeranna RSK Janely Saar CLAUDETTE Z (2011) elim + + + + + + + + +
Karolin Nelis Team Seeder Horses SOSSY VON SEEDER (2017) elim + + + + + + + + +
Maribel Kumpan Jumping Team Vatsel FANTACY MP (2014) elim + + + + + + + + +
Triinu Riisberg Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann MARKIIS (2017) elim + + + + + + + + +
Ebbe-Liisa Sõnajalg Team Seeder Horses QUALITY (2017) katkestas + + + + + + + + +
Laurell Veinpere RSK FenEst Equestrian SÄMMI (2016, VP) katkestas + + + + + + + + +
Simona Kivisalu SA Tallinna RK Monica Pärno ARMISSIN (2015) katkestas + + + + + + + + +
Taustatööd