Ruila Jumping

Aeg:
16.07.22 - 17.07.22
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49353
Võistluse lehele
17.07.22 - Klass 7 Prix de 7Lavella | 115 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 58
Võistluspaare: 58
Võistlejaid: 49
Hobuseid: 56
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
BRUNO (2014)
Tulemus: 0 / 55,78
Tartumaa RSK BRUNO (2014) 0 / 55,78
2
Treener(id):
Catlin Vatsel
BUGATTI VINCERO JC (2017)
Tulemus: 0 / 58,08
Jumping Team Vatsel BUGATTI VINCERO JC (2017) 0 / 58,08
3
Treener(id):
Susan Kaleta
IBERIA (2015)
Tulemus: 0 / 65,04
Viljandimaa RSK IBERIA (2015) 0 / 65,04
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 0 / 65,45
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 0 / 65,45
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
VINCENT (2017)
Tulemus: 0 / 65,69
Tondi RSK VINCENT (2017) 0 / 65,69
6
Treener(id):
Grete Veske
ZINZINO (2012)
Tulemus: 0 / 68,53
RK Ruila Tall ZINZINO (2012) 0 / 68,53
7
Treener(id):
Helena Järve
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
Tulemus: 0 / 69,34
SA Tallinna RK VOLVO GREEN DE CLAIX (2009) 0 / 69,34
8
Treener(id): Elise Sõrmus
Christine Grete Rüütalu
CORSARIO RICO (2015)
Tulemus: 0 / 69,38
SA Tallinna RK Elise Sõrmus CORSARIO RICO (2015) 0 / 69,38
9
Treener(id):
Mihkel Ait
MIRACLE (2017)
Tulemus: 0 / 72,14
RK Ruila Tall MIRACLE (2017) 0 / 72,14
10
Treener(id):
Triinu Riisberg
ISTHAR ESQUI (2014)
Tulemus: 0 / 72,16
Tartu Kalevi RK ISTHAR ESQUI (2014) 0 / 72,16
11
Treener(id): Pille Elson, Rein Pill
Romi Emily Roomet
AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010)
Tulemus: 0 / 72,30
SA Tallinna RK Pille Elson, Rein Pill AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010) 0 / 72,30
12
Treener(id):
Margit Mägi
FLORIAN (2016)
Tulemus: 0 / 74,64
RK Ruila Tall FLORIAN (2016) 0 / 74,64
13
Treener(id):
Melissa Lokk
CHARETTA ASK (2013)
Tulemus: 0 / 74,77
Tartumaa RSK CHARETTA ASK (2013) 0 / 74,77
14
Olga Russovitš
GITANA (2015)
Tulemus: 0 / 76,02
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GITANA (2015) 0 / 76,02
15
Lembe Hunt
MOON WAY (2013)
Tulemus: 0 / 77,63
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova MOON WAY (2013) 0 / 77,63
16
Treener(id):
Tiit Kivisild
ZANDER JT (2017)
Tulemus: 0 / 78,39
RK Ruila Tall ZANDER JT (2017) 0 / 78,39
17
Olga Russovitš
CHAMPION VOM EIGEN (2012)
Tulemus: 0 / 79,67
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova CHAMPION VOM EIGEN (2012) 0 / 79,67
18
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
DOMINGO (2013)
Tulemus: 4 / 60,98
Valgeranna RSK Janely Saar DOMINGO (2013) 4 / 60,98
19
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marii Parve
DIOR (2008)
Tulemus: 4 / 61,39
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel DIOR (2008) 4 / 61,39
20
Treener(id): Kätlin Nõgu
Kendra Liis Konsa
NALU D'18 (2013)
Tulemus: 4 / 62,60
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu NALU D'18 (2013) 4 / 62,60
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
VIGGO S (2016)
Tulemus: 4 / 63,68
Tondi RSK VIGGO S (2016) 4 / 63,68
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Hanno Ellermann
Elly-Marie Hermlin
ZURISO (2014)
Tulemus: 4 / 64,65
Tondi RSK Hanno Ellermann ZURISO (2014) 4 / 64,65
23
Treener(id):
Eliise Rannula
MARIE ANTOINETTE N (2013)
Tulemus: 4 / 64,66
Tallinna RSK MARIE ANTOINETTE N (2013) 4 / 64,66
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Sofia Bõkova
CORLANDER (2013)
Tulemus: 4 / 64,81
Tondi RSK Monica Pärno CORLANDER (2013) 4 / 64,81
25
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit
HARPOCRATES K (2012)
Tulemus: 4 / 66,26
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HARPOCRATES K (2012) 4 / 66,26
26
Klubi:
Treener(id):
Agate Trauberga (LAT)
ISIDOR
Tulemus: 4 / 68,32
ISIDOR 4 / 68,32
27
Treener(id):
Rebecca Riomar
GLAMOROUS GIRL (2015)
Tulemus: 4 / 69,68
RSK FenEst Equestrian GLAMOROUS GIRL (2015) 4 / 69,68
28
Treener(id):
Bärbel Balodis
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Tulemus: 4 / 70,66
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 4 / 70,66
29
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets
LORD FONTAINE (2008)
Tulemus: 4 / 71,11
Viru Ratsu Helene Proover LORD FONTAINE (2008) 4 / 71,11
30
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Johanna Tafenau
HUMMER V (2010)
Tulemus: 4 / 71,98
Tondi RSK Riina Seder-Zalite HUMMER V (2010) 4 / 71,98
31
Treener(id): Tiit Kivisild
Jette Marii Jahhu
FREE DUTCH (2016)
Tulemus: 4 / 73,72
Läänemaa RSK Tiit Kivisild FREE DUTCH (2016) 4 / 73,72
32
Treener(id): Hanno Ellermann
Kertu Kütt
KANNON (2015)
Tulemus: 4 / 74,17
Tartumaa RSK Hanno Ellermann KANNON (2015) 4 / 74,17
33
Treener(id):
Tiit Kivisild
CONTRA TT (2016)
Tulemus: 4 / 76,60
RK Ruila Tall CONTRA TT (2016) 4 / 76,60
34
Treener(id): Pille Pajulaid
Tuuli Toompark
LISETTE (2016)
Tulemus: 4 / 78,16
SA Tallinna RK Pille Pajulaid LISETTE (2016) 4 / 78,16
35
Treener(id):
Kippen Närep
CESAR DU MEDOC (2012)
Tulemus: 4 / 79,74
RSK FenEst Equestrian CESAR DU MEDOC (2012) 4 / 79,74
36
Treener(id): Elise Sõrmus
Karl Urmas Sepp
JOCKEY`S COLTON (2012)
Tulemus: 4 / 80,40
RK Ruila Tall Elise Sõrmus JOCKEY`S COLTON (2012) 4 / 80,40
37
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
CONDOR KING (2015)
Tulemus: 4 / 80,85
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Kertu Klettenberg CONDOR KING (2015) 4 / 80,85
38
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
MIRACLE (2017)
Tulemus: 5 / 85,13
RSK KRT MIRACLE (2017) 5 / 85,13
39
Klubi:
Treener(id):
Tereze Olina (LAT)
JASMIN VAN DE HOEVE
Tulemus: 8 / 64,00
JASMIN VAN DE HOEVE 8 / 64,00
40
Treener(id): Andres Treve
Helen Rätsepp
SO CHIC V 'T GELUTT Z (2008)
Tulemus: 8 / 66,58
RK Ruila Tall Andres Treve SO CHIC V 'T GELUTT Z (2008) 8 / 66,58
41
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tulemus: 8 / 68,88
Tondi RSK Monica Pärno BEIRUT (2009) 8 / 68,88
42
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
Tulemus: 8 / 74,14
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VALENCIA B (2015) 8 / 74,14
43
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Epp Keel
EKLUND (2013)
Tulemus: 8 / 74,44
Tondi RSK EKLUND (2013) 8 / 74,44
44
Treener(id):
Susan Kaleta
SALTON (2017)
Tulemus: 8 / 74,98
Viljandimaa RSK SALTON (2017) 8 / 74,98
45
Treener(id):
Rainer Hõim
DUTCHY (2014)
Tulemus: 8 / 78,36
Tartu Kalevi RK DUTCHY (2014) 8 / 78,36
46
Treener(id): Pille Elson
Rosa Linda Sikkal
QUEBRACHO (2012)
Tulemus: 8 / 80,63
SA Tallinna RK Pille Elson QUEBRACHO (2012) 8 / 80,63
47
Treener(id):
Tiit Kivisild
CATLIN JP (2017)
Tulemus: 11 / 87,52
RK Ruila Tall CATLIN JP (2017) 11 / 87,52
48
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
VERONA (2017)
Tulemus: 12 / 74,01
Tartumaa RSK VERONA (2017) 12 / 74,01
49
Klubi: EHS
Treener(id):
Tiffany Kallas
TRESTON (2014)
Tulemus: 12 / 75,11
EHS TRESTON (2014) 12 / 75,11
50
Treener(id):
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tulemus: 12 / 77,03
Tallinna RSK NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 12 / 77,03
51
Treener(id): Janely Saar
Meeri-Liis Pastarus
KEREL (2015)
Tulemus: 12 / 77,40
Valgeranna RSK Janely Saar KEREL (2015) 12 / 77,40
52
Treener(id):
Katrin Pill
COBALT ZOETENDAELE Z (2017)
Tulemus: 12 / 84,41
RK Ruila Tall COBALT ZOETENDAELE Z (2017) 12 / 84,41
53
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annabel Lõuke
JASPER (2017)
Tulemus: 26 / 98,07
ESHKS JASPER (2017) 26 / 98,07
54
Treener(id):
Jürgen Mark
LAQUIDO (2016)
Tulemus: 46 / 118,94
RK Ruila Tall LAQUIDO (2016) 46 / 118,94
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Hanno Ellermann
Elly-Marie Hermlin
ROSEN (2014, SP)
Tulemus: elim
Tondi RSK Hanno Ellermann ROSEN (2014, SP) elim
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK DIAMANT (2008) elim
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Anna-Liisa Raudsepp
CARDOS (2013)
Tulemus: katkestas
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet CARDOS (2013) katkestas
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Anna-Liisa Raudsepp
BE HAPPY (2013)
Tulemus: katkestas
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet BE HAPPY (2013) katkestas
Taustatööd