Võistlus

Nimi:
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
Aeg:
08.06.19 - 09.06.19
Korraldaja(d):
Kasemäe Tall MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Vanamõisa, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31546
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitsesse punktide arvestamisel hobusena.



NB! Väljaspool arvestust starte ei võimaldata!

09.06.19 - Klass 8 Prix de Kasemäe Tall | 140 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | "Land Rover Trophy" etapp - avatud

Osalejaid: 22

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
RENESSIN (2007)
Tondi RSK RENESSIN (2007) 0 / 67,74 / 0 / 35,33 0 / 67,74 / 0 / 35,33
2
Treener(id):
Kullo Kender
ARTAS (2005)
RK Ruila Tall ARTAS (2005) 0 / 69,21 / 0 / 35,48 0 / 69,21 / 0 / 35,48
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK PING PONG V (2012) 0 / 68,43 / 0 / 37,79 0 / 68,43 / 0 / 37,79
4
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 4 / 68,00 4 / 68,00
5
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
STANNUS (2008)
Tartu Ratsakool STANNUS (2008) 4 / 69,02 4 / 69,02
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 4 / 69,63 4 / 69,63
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK JAY-Z BEE (2012) 4 / 69,65 4 / 69,65
8
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 8 / 63,64 8 / 63,64
9
Treener(id):
Helene Marie Rägo (1999)
CON QUICK (2008)
Tartumaa RSK CON QUICK (2008) 8 / 67,76 8 / 67,76
10
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) 8 / 70,09 8 / 70,09
11
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 8 / 71,56 8 / 71,56
12
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 8 / 71,64 8 / 71,64
13
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
DONNA-PAOLA (2008)
ESHKS DONNA-PAOLA (2008) 9 / 73,25 9 / 73,25
14
Treener(id):
Kertu Klettenberg
QUOTE (2007)
RK Ruila Tall QUOTE (2007) 9 / 74,31 9 / 74,31
15
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) 12 / 66,74 12 / 66,74
16
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 13 / 74,67 13 / 74,67
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 18 / 79,51 18 / 79,51
18
Treener(id):
Tarmo Kutsar
NATREJU (2012)
Tallinna RSK NATREJU (2012) 20 / 64,49 20 / 64,49
Treener(id):
Kullo Kender
STRIGA (2008)
RK Ruila Tall STRIGA (2008) elim elim
Treener(id): Tiit Kivisild
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N (2011)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild GWENNA N (2011) katkestas katkestas
Treener(id):
Urmas Raag
CARLOS (2007)
Tartumaa RSK CARLOS (2007) katkestas katkestas
Treener(id): Tiit Kivisild
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild PICCOLINA (2006) diskv diskv