Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
/ 3b - Tulemused
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
Aeg:
08.06.19 - 09.06.19
Korraldaja(d):
Kasemäe Tall MTÜ
Asukoht:
Vanamõisa
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31546
Võistlussarjad
Eggersmann Juunioride Suvekarikas
Freejump Lastekarikas
Fair Play Ponikarikas
Land Rover Trophy
Lisainfo
Võistluse lehele
08.06.19 - Klass 3b Prix de Eggersmann | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Eggersmann Juunioride Suvekarikas
Starte:
12
Võistluspaare:
12
Võistlejaid:
11
Hobuseid:
11
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Frida Jones (FIN)
Frida Jones (FIN)
WICTORIA
Tulemus
0 / 78,68
WICTORIA
0 / 78,68
2
Kertu Kütt
Kertu Kütt
Tartumaa RSK
Treener(id):
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
CLARISA (2012)
Tulemus
0 / 80,05
Tartumaa RSK
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
CLARISA (2012)
0 / 80,05
3
Mia Mai Laisaar
Mia Mai Laisaar
SA Tallinna RK
Treener(id):
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
DYNAMIT (2011)
Tulemus
4 / 70,84
SA Tallinna RK
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
DYNAMIT (2011)
4 / 70,84
4
Doris Mänd
Doris Mänd
ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
BIG GIRL (2007)
Tulemus
4 / 75,52
ESHKS
Hanno Ellermann
BIG GIRL (2007)
4 / 75,52
5
Mirell Luts
Mirell Luts
Tartu Kalevi RK
E (2009)
Tulemus
4 / 76,54
Tartu Kalevi RK
E (2009)
4 / 76,54
6
Kristiina Klaassen
Kristiina Klaassen
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
WOODLAND (2003)
Tulemus
8 / 76,72
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
WOODLAND (2003)
8 / 76,72
7
Johanna Krippel
Johanna Krippel
Viru Ratsu
Treener(id):
Tiit Kivisild
DONNETTE (2004)
Tulemus
8 / 76,86
Viru Ratsu
Tiit Kivisild
DONNETTE (2004)
8 / 76,86
8
Agnes Podgorelov
Agnes Podgorelov
SA Tallinna RK
Treener(id):
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
ROKADE (2011)
Tulemus
8 / 78,42
SA Tallinna RK
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
ROKADE (2011)
8 / 78,42
9
Karolin Jaani
Karolin Jaani
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Anni Mägi
LORD FONTAINE (2008)
Tulemus
12 / 80,18
Pärnumaa RSK
Anni Mägi
LORD FONTAINE (2008)
12 / 80,18
Helena Ringo
Helena Ringo
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
,
Rein Pill
KAID (2010)
Tulemus
elim
Audruranna RSK
Krista Raidmets
,
Rein Pill
KAID (2010)
elim
Johanna Jürisson
Johanna Jürisson
Tondi RSK
COOKIE (2008)
Tulemus
elim
Tondi RSK
COOKIE (2008)
elim
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
WARLOCK (2009)
Tulemus
elim
Tartumaa RSK
Urmas Raag
WARLOCK (2009)
elim
Taustatööd