Võistlus

Nimi:
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
Aeg:
08.06.19 - 09.06.19
Korraldaja(d):
Kasemäe Tall MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Vanamõisa, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31546
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitsesse punktide arvestamisel hobusena.



NB! Väljaspool arvestust starte ei võimaldata!

08.06.19 - Klass 3a Prix de Kasemäe Tall | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 38

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno FIRENZE (2008) 0 / 65,96 0 / 65,96
2
Treener(id):
Catlin Vatsel
BEAUTY STAR K Z (2012)
RK Ruila Tall BEAUTY STAR K Z (2012) 0 / 67,62 0 / 67,62
3
Treener(id):
Linda Randpere
HAPPYGIRL G (2012)
RK Ruila Tall HAPPYGIRL G (2012) 0 / 68,68 0 / 68,68
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK JAY-Z BEE (2012) 0 / 69,14 0 / 69,14
5
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 0 / 70,15 0 / 70,15
6
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner
ERNEST W (2009)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ERNEST W (2009) 0 / 71,37 0 / 71,37
7
Klubi:
Treener(id):
Elina Ihatsu (FIN)
C'EST AMENO NUOVO
C'EST AMENO NUOVO 0 / 72,98 0 / 72,98
8
Treener(id):
Linda Randpere
NINETY-NINE (2012)
RK Ruila Tall NINETY-NINE (2012) 0 / 75,94 0 / 75,94
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Andres Treve
Riina Seder-Zalite
LAROSCH (2013)
Tondi RSK Andres Treve LAROSCH (2013) 0 / 76,81 0 / 76,81
10
Treener(id):
Miia Varula (1999)
TEUN Z (2011)
Viljandimaa RSK TEUN Z (2011) 0 / 77,10 0 / 77,10
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
KRAGBECH'S CELICA (2008)
Tondi RSK KRAGBECH'S CELICA (2008) 0 / 78,71 0 / 78,71
12
Treener(id):
Kullo Kender
CESAR (2012)
RK Ruila Tall CESAR (2012) 1 / 85,71 1 / 85,71
13
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
WODANA V (2011)
RK Ruila Tall WODANA V (2011) 2 / 88,09 2 / 88,09
14
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner
CINDY R (2011)
Viljandimaa RSK Ivo Ots CINDY R (2011) 4 / 68,21 4 / 68,21
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 4 / 68,61 4 / 68,61
16
Treener(id):
Anni Kaljund
BREEZE (2008)
RK Ruila Tall BREEZE (2008) 4 / 68,96 4 / 68,96
17
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
B C QASTANIA (2011)
Tartu Ratsakool B C QASTANIA (2011) 4 / 72,17 4 / 72,17
18
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK Tiit Kivisild, Dina Ellermann, Siret Saks ENCINASOLA (2008) 4 / 72,36 4 / 72,36
19
Treener(id):
Tarmo Kutsar
BEL CANTO N (2014)
Tallinna RSK BEL CANTO N (2014) 4 / 73,04 4 / 73,04
20
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
RK Ruila Tall DEAL OR NO DEAL (2004, SP) 4 / 73,54 4 / 73,54
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
GREAT TWIST RA (2011)
Tondi RSK GREAT TWIST RA (2011) 4 / 75,09 4 / 75,09
22
Treener(id): Tiit Kivisild
Hetti Ellen Puhm
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild CATINKA (2010) 4 / 76,04 4 / 76,04
23
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK HARPOCRATES K (2012) 4 / 76,40 4 / 76,40
24
Treener(id):
Jessica Raide
HIGHSCORE "B" (2012)
RK Ruila Tall HIGHSCORE "B" (2012) 4 / 79,23 4 / 79,23
25
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon Reet Kerro B CHEITAN (2011) 4 / 79,81 4 / 79,81
26
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Jakoch RSK JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009) 5 / 83,63 5 / 83,63
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK PING PONG V (2012) 6 / 87,28 6 / 87,28
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Hanna-Marie Vabaoja
GOLDEN GRACE K (2012)
Tondi RSK Monica Pärno GOLDEN GRACE K (2012) 8 / 73,15 8 / 73,15
29
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008) 8 / 73,79 8 / 73,79
30
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Vitali Dementev (2002)
AURO RA (2007)
ESHKS AURO RA (2007) 8 / 78,88 8 / 78,88
31
Treener(id):
Linda Randpere
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 10 / 88,44 10 / 88,44
32
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
NATKINGKEY SR (2013)
Märjamaa SK NATKINGKEY SR (2013) 13 / 101,14 13 / 101,14
33
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
VERY CHARMING (2013)
Jakoch RSK VERY CHARMING (2013) 19 / 109,95 19 / 109,95
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013) katkestas katkestas
Klubi:
Treener(id):
Elina Ihatsu (FIN)
ANNE B.
ANNE B. elim elim
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
QUELLE (2011)
Vändra RSK QUELLE (2011) elim elim
Treener(id): Tiit Kivisild
Pilleriin Kosk
BOY TO DATE (2006)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild BOY TO DATE (2006) elim elim
Treener(id):
Kullo Kender
NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012)
RK Ruila Tall NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012) katkestas katkestas