Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
/ 5 - Tulemused
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
Aeg:
26.05.19
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Pallase Tallid
Asukoht:
Pallase Tallid
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31085
Võistlussarjad
Talendijaht
Harrastajate Karikas
ESHKS Noorhobuste võistlussari
Lisainfo
Võistluse lehele
26.05.19 - Klass 5 | hc Skeemid LR2 / M2 | Avatud (harrastajate karikasarja arvestus)
Starte:
12
Võistluspaare:
12
Võistlejaid:
12
Hobuseid:
12
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Agnes Raudam
Agnes Raudam
Saaremaa RSK
L raskem
ROCKEFELLER (2011)
Tulemus
67,946%
Saaremaa RSK
ROCKEFELLER (2011)
L raskem
67,946%
2
Sonja Roberta Sedin
Sonja Roberta Sedin
Tondi RSK
M
SAHIB (2009)
Tulemus
66,250%
Tondi RSK
SAHIB (2009)
M
66,250%
3
Külli Roosileht
Külli Roosileht
RSK KRT
Treener(id):
Alla Gladõševa
M
RÜNNHILDE (2011)
Tulemus
66,250%
RSK KRT
Alla Gladõševa
RÜNNHILDE (2011)
M
66,250%
4
Catlyn Lepman
Catlyn Lepman
Audruranna RSK
Treener(id):
Katrin Tinno
,
Alla Gladõševa
M
DAMBERINA (2008)
Tulemus
65,250%
Audruranna RSK
Katrin Tinno
,
Alla Gladõševa
DAMBERINA (2008)
M
65,250%
5
Kätlin Nõgu
Kätlin Nõgu
Niitvälja RSK
Treener(id):
Merle Männik
L raskem
LILY (2008)
Tulemus
64,643%
Niitvälja RSK
Merle Männik
LILY (2008)
L raskem
64,643%
6
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
L raskem
JERRY RED VON SEEDER (2013)
Tulemus
64,107%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
JERRY RED VON SEEDER (2013)
L raskem
64,107%
7
Jevgenia Kask Savchenko
Jevgenia Kask Savchenko
RSK KRT
Treener(id):
Alla Gladõševa
M
CHANEL L (2006)
Tulemus
64,000%
RSK KRT
Alla Gladõševa
CHANEL L (2006)
M
64,000%
8
Kaisa Kajo
Kaisa Kajo
RK El Awrah ET
Treener(id):
Reet Kerro
M
AMURAAŽ OX (2010)
Tulemus
63,917%
RK El Awrah ET
Reet Kerro
AMURAAŽ OX (2010)
M
63,917%
9
Ave Kuusemets
Ave Kuusemets
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
M
HEATHROW SV (2012)
Tulemus
63,333%
Audruranna RSK
Krista Raidmets
HEATHROW SV (2012)
M
63,333%
10
Miriam Tamm
Miriam Tamm
Niitvälja RSK
Treener(id):
Merle Männik
,
Alla Gladõševa
M
SIR FORSYTHE CL (2007)
Tulemus
62,167%
Niitvälja RSK
Merle Männik
,
Alla Gladõševa
SIR FORSYTHE CL (2007)
M
62,167%
11
Kätlin Kruus
Kätlin Kruus
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
L raskem
HAILEY VITA (2012)
Tulemus
60,446%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
HAILEY VITA (2012)
L raskem
60,446%
12
Inga Lember
Inga Lember
Lahemaa HK
L raskem
POMERANTS (2009)
Tulemus
57,411%
Lahemaa HK
POMERANTS (2009)
L raskem
57,411%
Taustatööd