Võistlus

Nimi:
Niitvälja Karikas
Aeg:
13.07.19
Korraldaja(d):
MTÜ ELMA 3DE, Niitvälja Ratsakeskus
Sekretär:
Merle Kollom
tel. 51 84 504, merle.kollom@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Niitvälja, Harjumaa
Sponsorid:



Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32157
Lisainfo:

CCN 80 krossi rada: https://en.mycoursewalk.com/coursewalks/16962

CCN100 krossi rada: https://en.mycoursewalk.com/coursewalks/16961


VÕISTLUS ALGAB KELL 11.00!

13.07.19 - Klass 1 | CCN 80 (3V test ABC1 + TS 85 cm + kross 80 cm) | Avatud

Osalejaid: 21

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus (KP kokku / KS mp / kross kp / kross kp aeg / TS kp / TS kp aeg)
1
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Lisette Jonuks (2004)
A PRIMA VISTA (2013)
Nõo RK A PRIMA VISTA (2013) 36,3 / 36,3 / 0 / 0,0 / 0 / 0,0 36,3
KP kokku: 36,3
KS mp: 36,3
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 0
TS kp aeg: 0,0
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristel Madisson (2003)
ELLEANOR XX (2007, SP)
Tondi RSK ELLEANOR XX (2007, SP) 40,0 / 36,0 / 0 / 0,0 / 4 / 0,0 40,0
KP kokku: 40,0
KS mp: 36,0
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 4
TS kp aeg: 0,0
3
Klubi: Tondi RSK
Emma-Elisa Randväli (2006)
OTTARDI (2014, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann OTTARDI (2014, SP) 40,3 / 36,3 / 0 / 0,0 / 4 / 0,0 40,3
KP kokku: 40,3
KS mp: 36,3
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 4
TS kp aeg: 0,0
4
Treener(id):
Leenu Sarapuu (1998)
FROSTED SUNRISE (2014)
Hiiumaa RSK FROSTED SUNRISE (2014) 41,1 / 33,1 / 0 / 0,0 / 8 / 0,0 41,1
KP kokku: 41,1
KS mp: 33,1
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 8
TS kp aeg: 0,0
5
Treener(id):
Eliise Leedmaa (2005)
APRIL (2001)
Vändra RSK APRIL (2001) 41,9 / 33,9 / 0 / 0,0 / 8 / 0,0 41,9
KP kokku: 41,9
KS mp: 33,9
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 8
TS kp aeg: 0,0
6
Treener(id):
Sandra Anet Kalju (2003)
ARITA (2009)
RK El Awrah ET ARITA (2009) 42,2 / 38,2 / 0 / 0,0 / 4 / 0,0 42,2
KP kokku: 42,2
KS mp: 38,2
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 4
TS kp aeg: 0,0
7
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Mirtel Etverk (2005)
GOGO DEMON (2008, SP)
RSK Simon Merle Annusver GOGO DEMON (2008, SP) 44,1 / 40,1 / 0 / 0,0 / 4 / 0,0 44,1
KP kokku: 44,1
KS mp: 40,1
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 4
TS kp aeg: 0,0
8
Treener(id):
Carmen Peussa
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013) 50,5 / 30,5 / 20 / 0,0 / 0 / 0,0 50,5
KP kokku: 50,5
KS mp: 30,5
Kross kp: 20
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 0
TS kp aeg: 0,0
9
Treener(id):
Olga Russovitš
ELIUMI (2005)
Tallinna RSK ELIUMI (2005) 54,7 / 47,5 / 0 / 4,0 / 0 / 3,2 54,7
KP kokku: 54,7
KS mp: 47,5
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 4,0
TS kp: 0
TS kp aeg: 3,2
10
Treener(id):
Raili Krusta (1999)
FELIPE (2010)
RK El Awrah ET FELIPE (2010) 57,0 / 41,0 / 0 / 0,0 / 16 / 0,0 57,0
KP kokku: 57,0
KS mp: 41,0
Kross kp: 0
Kross kp aeg: 0,0
TS kp: 16
TS kp aeg: 0,0
11
Klubi: Massu RK
Treener(id):
Vaike Reinmaa (2002)
ORFIX (2008)
Massu RK ORFIX (2008) 59,7 / 34,5 / 20 / 1,2 / 4 / 0,0 59,7
KP kokku: 59,7
KS mp: 34,5
Kross kp: 20
Kross kp aeg: 1,2
TS kp: 4
TS kp aeg: 0,0
12
Treener(id): Hanno Ellermann
Laura Liivamägi
CASAMIA (2010)
RK Black Stallion Hanno Ellermann CASAMIA (2010) 65,5 / 34,3 / 20 / 7,2 / 4 / 0,0 65,5
KP kokku: 65,5
KS mp: 34,3
Kross kp: 20
Kross kp aeg: 7,2
TS kp: 4
TS kp aeg: 0,0
13
Treener(id):
Eleriin Kurs
REBELLA (2008)
Liivimaa RK REBELLA (2008) 70,1 / 28,9 / 20 / 21,2 / 0 / 0,0 70,1
KP kokku: 70,1
KS mp: 28,9
Kross kp: 20
Kross kp aeg: 21,2
TS kp: 0
TS kp aeg: 0,0
14
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer (2004)
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012) 119,8 / 45,4 / 60 / 14,4 / 0 / 0,0 119,8
KP kokku: 119,8
KS mp: 45,4
Kross kp: 60
Kross kp aeg: 14,4
TS kp: 0
TS kp aeg: 0,0
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kadriann Kummer (2004)
MELODY J (2013, SP)
Tondi RSK MELODY J (2013, SP) elim / 31,9 / elim / 4 / 0,0 elim
KP kokku: elim
KS mp: 31,9
Kross kp: elim
TS kp: 4
TS kp aeg: 0,0
Treener(id): Maris Kartau
Maris Parmakson
CAMBODIA (2014)
Liivimaa RK Maris Kartau CAMBODIA (2014) elim / 36,9 / elim / 4 / 1,2 elim
KP kokku: elim
KS mp: 36,9
Kross kp: elim
TS kp: 4
TS kp aeg: 1,2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Victoria Loodsalu (2004)
EUREKA (2009, VP)
Tondi RSK EUREKA (2009, VP) elim / 40,1 / elim / 8 / 0,0 elim
KP kokku: elim
KS mp: 40,1
Kross kp: elim
TS kp: 8
TS kp aeg: 0,0
Treener(id):
Annika Tiits
PLEUNIA (2011)
RK El Awrah ET PLEUNIA (2011) elim / 40,8 / elim / 8 / 0,0 elim
KP kokku: elim
KS mp: 40,8
Kross kp: elim
TS kp: 8
TS kp aeg: 0,0
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger (2001)
GRAPE MODE (2011)
RK Ruila Tall Anni Kaljund GRAPE MODE (2011) elim / 38,7 / elim / 12 / 0,0 elim
KP kokku: elim
KS mp: 38,7
Kross kp: elim
TS kp: 12
TS kp aeg: 0,0
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Diana Pjatajeva (2004)
MILANO J (2013, SP)
Tondi RSK MILANO J (2013, SP) elim / 35,5 / elim / 12 / 5,2 elim
KP kokku: elim
KS mp: 35,5
Kross kp: elim
TS kp: 12
TS kp aeg: 5,2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Merili Kõrvel (2006)
TRON (2013, SP)
Tondi RSK TRON (2013, SP) katkestas / 28,9 / katkestas / 8 / 0,0 katkestas
KP kokku: katkestas
KS mp: 28,9
Kross kp: katkestas
TS kp: 8
TS kp aeg: 0,0