Võistlus

Nimi:
Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikas 2019 I etapp
Aeg:
16.06.19
Korraldaja(d):
EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Maria talu, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitsesse punktide arvestamisel hobusena.

EHS sarja arvestuste kohta leiate info võistlusjuhendist.


Väljaspool arvestust startida ei saa.

16.06.19 - Klass 3b Prix de Horsefood | 105 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 40

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Anni Kaljund
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 / 48,12 / 0 / 24,53 0 / 48,12 / 0 / 24,53
2
Treener(id): Kaidi Lunter
Kirke Ilves (2002)
ZAHRAZAD (2013)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ZAHRAZAD (2013) 0 / 49,53 / 0 / 27,47 0 / 49,53 / 0 / 27,47
3
Treener(id): Kaidi Lunter
Elisa Maria Hansmann (2002)
A MATRICE (2012)
Suuresti RSK Kaidi Lunter A MATRICE (2012) 0 / 51,80 / 0 / 29,94 0 / 51,80 / 0 / 29,94
4
Treener(id): Kertu Klettenberg
Janely Saar
LARA (2014)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg LARA (2014) 0 / 53,72 / 0 / 30,43 0 / 53,72 / 0 / 30,43
5
Treener(id): Anne Savina
Kirke Stina Karin (1999)
PROMINENT (2000)
Pärnumaa RSK Anne Savina PROMINENT (2000) 0 / 53,71 / 0 / 30,47 0 / 53,71 / 0 / 30,47
6
Treener(id): Kertu Klettenberg
Hannah Kaarma (2002)
CAIKORS (2007)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg CAIKORS (2007) 0 / 50,93 / 0 / 30,57 0 / 50,93 / 0 / 30,57
7
Treener(id):
Mariah Orover
Q23 (2015)
Pärnumaa RSK Q23 (2015) 0 / 54,74 / 0 / 31,84 0 / 54,74 / 0 / 31,84
8
Treener(id):
Regina Rahula
INVITEL (2012)
Tallinna RSK INVITEL (2012) 0 / 51,18 / 0 / 33,34 0 / 51,18 / 0 / 33,34
9
Treener(id): Maila Kukk
Keidi Kask (2005)
PRELAMEE (2006)
Vändra RSK Maila Kukk PRELAMEE (2006) 0 / 54,86 / 0 / 35,23 0 / 54,86 / 0 / 35,23
10
Treener(id):
Heili Püümann
JUST ME VDM (2014)
RK Black Stallion JUST ME VDM (2014) 0 / 69,63 / 0 / 37,44 0 / 69,63 / 0 / 37,44
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia Vahimets (2003)
CAMARA Z (2011)
Tondi RSK CAMARA Z (2011) 0 / 59,73 / 0 / 38,66 0 / 59,73 / 0 / 38,66
12
Treener(id):
Siim Sinijärv
SAXELLO K (2014)
Pärnumaa RSK SAXELLO K (2014) 0 / 50,57 / 4 / 29,26 0 / 50,57 / 4 / 29,26
13
Treener(id):
Andrus Kallaste
CORBELLA (2011)
Pärnumaa RSK CORBELLA (2011) 0 / 61,15 / 4 / 29,79 0 / 61,15 / 4 / 29,79
14
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 0 / 54,65 / 4 / 31,90 0 / 54,65 / 4 / 31,90
15
Treener(id):
Teet Juul
KAISER (2014)
Viljandimaa RSK KAISER (2014) 0 / 56,04 / 4 / 33,47 0 / 56,04 / 4 / 33,47
16
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa JUTA (2006) 0 / 44,06 / 4 / 46,01 0 / 44,06 / 4 / 46,01
17
Treener(id):
Ivo Ots
PELTSEBUL (2013)
Pärnumaa RSK PELTSEBUL (2013) 0 / 60,78 / 7 / 55,12 0 / 60,78 / 7 / 55,12
18
Treener(id):
Janely Saar
CLAUDETTE Z (2011)
Pärnumaa RSK CLAUDETTE Z (2011) 4 / 46,38 4 / 46,38
19
Treener(id): Maris Suuster
Teele Talts
AKATINE WEERING (2005)
Hiiumaa RSK Maris Suuster AKATINE WEERING (2005) 4 / 46,74 4 / 46,74
20
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer (2004)
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012) 4 / 47,01 4 / 47,01
21
Treener(id):
Mariah Orover
QUICK BOY RP (2014)
Pärnumaa RSK QUICK BOY RP (2014) 4 / 49,88 4 / 49,88
22
Treener(id):
Siim Sinijärv
KOMINKA K (2014)
Pärnumaa RSK KOMINKA K (2014) 4 / 50,31 4 / 50,31
23
Treener(id): Kaidi Lunter
Reimo Karus (2000)
COCOS (2015)
Suuresti RSK Kaidi Lunter COCOS (2015) 4 / 52,69 4 / 52,69
24
Treener(id):
Mariete Tamm (2004)
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK PICASA (2009) 4 / 53,01 4 / 53,01
25
Treener(id):
Janely Saar
GRAMMONT (2008)
Pärnumaa RSK GRAMMONT (2008) 4 / 54,47 4 / 54,47
26
Treener(id):
Helena Järve (2004)
FLINSTONE H (2010)
SA Tallinna RK FLINSTONE H (2010) 4 / 56,25 4 / 56,25
27
Klubi: EHS
Treener(id): Reet Jänes
Karmen Kasemets (2001)
AKEENA (2012)
EHS Reet Jänes AKEENA (2012) 4 / 59,09 4 / 59,09
28
Treener(id): Kaidi Lunter
Marin Sulg (2004)
VERTIGO (2011)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VERTIGO (2011) 4 / 59,63 4 / 59,63
29
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Karina Kivimägi
CANDELIGHT BZ (2006)
RSK Simon CANDELIGHT BZ (2006) 4 / 65,96 4 / 65,96
30
Treener(id):
Stella Brett Mesila (1999)
HEROINE (2012)
Märjamaa SK HEROINE (2012) 5 / 75,02 5 / 75,02
31
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 8 / 52,03 8 / 52,03
32
Treener(id):
Natali Teesalu (2003)
TESKO (2011, SP)
Pärnumaa RSK TESKO (2011, SP) 8 / 52,34 8 / 52,34
33
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) 8 / 57,71 8 / 57,71
34
Treener(id):
Andrus Kallaste
CARMELLA LT (2015)
Pärnumaa RSK CARMELLA LT (2015) 8 / 64,66 8 / 64,66
35
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
ESHKS C-AND-B (2011) 8 / 66,78 8 / 66,78
36
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007) 12 / 53,90 12 / 53,90
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Getter Kaevandes
ZAUBERFLÖTE (2012)
ESHKS ZAUBERFLÖTE (2012) elim elim
Treener(id):
Heleriin Lopp
PRAID (2007)
Saaremaa RSK PRAID (2007) elim elim
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) elim elim
Treener(id):
Mihkel Ait (2000)
EMPEROR (2012)
RK Ruila Tall EMPEROR (2012) elim elim