Võistlus

Nimi:
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp
Aeg:
18.07.19 - 21.07.19
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila Tallid, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
NHT, rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Perila
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32171
18.07.19 - Klass 6b Prix de Imperial | 95 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 59

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Kristiin Sõõrumaa (2006)
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid ORHIDEE (2008) 0 / 49,92 0 / 49,92
2
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa JUTA (2006) 0 / 50,83 0 / 50,83
3
Treener(id): Andres Udeküll
Riin Tammet (2005)
EDWINA (2012)
Märjamaa SK Andres Udeküll EDWINA (2012) 0 / 50,88 0 / 50,88
4
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
JOCKEY`S COLTON (2012)
Vändra RSK JOCKEY`S COLTON (2012) 0 / 51,41 0 / 51,41
5
Treener(id):
Mona Leis (2006)
LISANDER (2006)
Tartu Ratsakool LISANDER (2006) 0 / 51,68 0 / 51,68
6
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
GOLDEN STAR (2008)
Pärnumaa RSK Janely Saar GOLDEN STAR (2008) 0 / 51,81 0 / 51,81
7
Klubi: Tondi RSK
Vanessa Simuste (2004)
ONLY (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ONLY (2012, SP) 0 / 51,92 0 / 51,92
8
Treener(id):
Kippen Närep (2004)
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
Märjamaa SK ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) 0 / 52,66 0 / 52,66
9
Treener(id):
Minni Mangman
PREZILEE (2010)
Vändra RSK PREZILEE (2010) 0 / 52,97 0 / 52,97
10
Treener(id): Kaidi Lunter
Kirke Ilves (2002)
ZAHRAZAD (2013)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ZAHRAZAD (2013) 0 / 53,30 0 / 53,30
11
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
MON TER (2012, SP)
Saaremaa RSK MON TER (2012, SP) 0 / 53,55 0 / 53,55
12
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007) 0 / 53,58 0 / 53,58
13
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005) 0 / 54,18 0 / 54,18
14
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
SUZY (2012)
RSK Simon Reet Kerro SUZY (2012) 0 / 54,79 0 / 54,79
15
Treener(id):
Marisa McCourt (2005)
VALLI (2011, VP)
Saaremaa RSK VALLI (2011, VP) 0 / 54,81 0 / 54,81
16
Treener(id): Pille Elson
Oskar Eivak (2003)
JO JO MINKA (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson JO JO MINKA (2009) 0 / 56,46 0 / 56,46
17
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Klarissa Linnam (2007)
OBERON (2009)
Pinifer ET OBERON (2009) 0 / 59,34 0 / 59,34
18
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Raivo Tõnurist
HAVANNAH (2013)
Viru Ratsu HAVANNAH (2013) 0 / 60,91 0 / 60,91
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laura-Liisa Kolom
FORDANO (2014)
Tondi RSK Monica Pärno FORDANO (2014) 0 / 62,04 0 / 62,04
20
Treener(id): Rein Pill, Annike Laving
Getlin Laaniste
AUTOMATIC PILOT (2007)
RK Ruila Tall Rein Pill, Annike Laving AUTOMATIC PILOT (2007) 0 / 64,07 0 / 64,07
21
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Kristi-Maria Tüvi
PRECIOSA (2010)
RSK Simon Monica Pärno PRECIOSA (2010) 0 / 64,73 0 / 64,73
22
Treener(id): Monica Pärno
Sandra Sirel
SO LONDON (2010)
Liivimaa RK Monica Pärno SO LONDON (2010) 0 / 65,20 0 / 65,20
23
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
BILLY (2012)
Viru Ratsu BILLY (2012) 1 / 71,49 1 / 71,49
24
Treener(id):
Ederly Talu
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK CARLOTTA (2010) 4 / 55,10 4 / 55,10
25
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Reti Ojasalu (2001)
ZINDRA (2013)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ZINDRA (2013) 4 / 55,46 4 / 55,46
26
Kadri Remmelgas
CARAMIA (2004)
Tallinna RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver CARAMIA (2004) 4 / 55,95 4 / 55,95
27
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Carmel Kaasik (2002)
UP TO DATE (2004)
RSK Simon UP TO DATE (2004) 4 / 56,50 4 / 56,50
28
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010) 4 / 56,76 4 / 56,76
29
Treener(id): Pille Elson, Pille Pajulaid
Jaanika Šaraškin
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson, Pille Pajulaid SAMURAI (2011) 4 / 57,48 4 / 57,48
30
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Merily Peterson (2004)
PIRATE (2010, SP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel PIRATE (2010, SP) 4 / 57,65 4 / 57,65
31
Treener(id): Pille Elson
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson BELLE CHARMANTE (2010) 4 / 59,35 4 / 59,35
32
Treener(id): Monica Pärno
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
Tallinna RSK Monica Pärno ZAYRON (2009) 4 / 59,76 4 / 59,76
33
Treener(id): Kaidi Lunter
Marin Sulg (2004)
VERTIGO (2011)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VERTIGO (2011) 4 / 60,99 4 / 60,99
34
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Liis Laigu
RUBIO (2012)
Tondi RSK Kristiina Pähn RUBIO (2012) 4 / 62,30 4 / 62,30
35
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
SCAUP CHISINAU (2013)
Tondi RSK Kristiina Pähn SCAUP CHISINAU (2013) 4 / 66,06 4 / 66,06
36
Treener(id): Kaidi Lunter
Reimo Karus (2000)
COCOS (2015)
Suuresti RSK Kaidi Lunter COCOS (2015) 4 / 66,57 4 / 66,57
37
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Erik Salupuu
RITMA (2008)
RSK Simon Merle Annusver RITMA (2008) 4 / 67,10 4 / 67,10
38
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus, Kaie Kangur
Emma-Elisa Randväli (2006)
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP) 6 / 77,66 6 / 77,66
39
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
TEBIITHA (2012, SP)
Saaremaa RSK TEBIITHA (2012, SP) 7 / 79,68 7 / 79,68
40
Treener(id): Pille Elson
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
Tallinna RSK Pille Elson KENT LAKES (2010) 8 / 47,41 8 / 47,41
41
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Kaidi Lunter
Anete Li Ljäkin (2002)
ROMANO (2007)
RSK Simon Kaidi Lunter ROMANO (2007) 8 / 51,85 8 / 51,85
42
Treener(id):
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK DOMINGO (2013, SP) 8 / 51,94 8 / 51,94
43
Treener(id): Kaidi Lunter
Jessica Kolesov (2005)
ARTHUR (2009, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ARTHUR (2009, SP) 8 / 52,74 8 / 52,74
44
Treener(id):
Kaari Orgusaar (2006)
HOCUS-POCUS (2008)
Audruranna RSK HOCUS-POCUS (2008) 8 / 53,06 8 / 53,06
45
Treener(id):
Marleen Vare (2006)
LE SOLEIL (2011)
Viljandimaa RSK LE SOLEIL (2011) 8 / 63,28 8 / 63,28
46
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
TRESTON (2014)
Tondi RSK TRESTON (2014) 8 / 67,03 8 / 67,03
47
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Kadri Tamm
SACRAMENTO (2004)
Tondi RSK Kristiina Pähn SACRAMENTO (2004) 9 / 87,86 9 / 87,86
48
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 12 / 54,57 12 / 54,57
49
Treener(id): Kaidi Lunter
Rene Karus (2000)
CORSARIO RICO (2015)
Suuresti RSK Kaidi Lunter CORSARIO RICO (2015) 16 / 59,94 16 / 59,94
50
Treener(id): Janely Saar
Eva Clemencet (2005)
AVERTE (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar AVERTE (2006) 20 / 63,11 20 / 63,11
51
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Kiersten Kokk (2006)
RENET (2009, VP)
Kohila RSK RENET (2009, VP) 28 / 62,75 28 / 62,75
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Katrin Liivamägi (2002)
MON ROBERTA (2009, SP)
RSK Simon Monica Pärno MON ROBERTA (2009, SP) elim elim
Treener(id):
Mia Katriin Sepp (2005)
MON ACO (2011, SP)
RK Ruila Tall MON ACO (2011, SP) elim elim
Treener(id):
Laura Teniste (2006)
LITTER (2006)
Märjamaa SK LITTER (2006) elim elim
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Annabrit Jürgens (2004)
ATOMIC (2003)
RSK KRT ATOMIC (2003) elim elim
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Marta Juhkami (1999)
KARDINALS (2011)
Tondi RSK Monica Pärno KARDINALS (2011) elim elim
Treener(id):
Minni Mangman
HUGO BOSS (2015)
Vändra RSK HUGO BOSS (2015) elim elim
Klubi: Kohila RSK
Treener(id): Raul Kauna
Keitlin Männik (2006)
MOLBERTO (2006, SP)
Kohila RSK Raul Kauna MOLBERTO (2006, SP) katkestas katkestas