Võistlus

Nimi:
JUMPING PERILA - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat / Land Rover Trophy III etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 VII etapp
Aeg:
18.07.19 - 21.07.19
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila Tallid, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
NHT, rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Perila
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32171
18.07.19 - Klass 4b Prix de Havens | 75 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Poniratsanikud (kuni 16a)

Osalejaid: 25

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Ralf Ellermann (2005)
TOONIK (2000, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann TOONIK (2000, SP) 0 / 37,11 0 / 37,11
2
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
KAMANE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar KAMANE (2006, SP) 0 / 38,65 0 / 38,65
3
Treener(id): Pille Elson, Pille Pajulaid
Nicole Vinnikova (2003)
GLAMOUR (2006, SP)
SA Tallinna RK Pille Elson, Pille Pajulaid GLAMOUR (2006, SP) 0 / 41,20 0 / 41,20
4
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar (2008)
MARIANA (2004, VP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel MARIANA (2004, VP) 0 / 42,50 0 / 42,50
5
Klubi: Kohila RSK
Treener(id): Raul Kauna
Keitlin Männik (2006)
MOLBERTO (2006, SP)
Kohila RSK Raul Kauna MOLBERTO (2006, SP) 0 / 44,68 0 / 44,68
6
Treener(id):
Clara Clemencet (2007)
ASTRA (2006, VP)
Pärnumaa RSK ASTRA (2006, VP) 0 / 46,01 0 / 46,01
7
Treener(id):
Brigitta Medvedski (2007)
TIIGER (2006, SP)
Viljandimaa RSK TIIGER (2006, SP) 0 / 46,08 0 / 46,08
8
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
ARABELLA (2010, <130)
Pärnumaa RSK Janely Saar ARABELLA (2010, <130) 0 / 46,97 0 / 46,97
9
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Lizette Kaljas (2006)
VILANDRA (2006, VP)
Kohila RSK VILANDRA (2006, VP) 0 / 47,00 0 / 47,00
10
Treener(id):
Carmen Triisa (2008)
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP) 0 / 47,30 0 / 47,30
11
Treener(id):
Rinell Lauter (2006)
ASTRA (2006, VP)
Pärnumaa RSK ASTRA (2006, VP) 0 / 49,50 0 / 49,50
12
Treener(id): Anni Mägi
Meeri-Liis Pastarus (2007)
RAFINA (2014, VP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi RAFINA (2014, VP) 0 / 50,59 0 / 50,59
13
Treener(id): Kaidi Lunter
Maia-Marii Samberk (2006)
REEDA (2012, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter REEDA (2012, SP) 0 / 51,13 0 / 51,13
14
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit (2008)
MARU MISSY (2011, VP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel MARU MISSY (2011, VP) 0 / 54,05 0 / 54,05
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kertu Ehanurm (2005)
COIS CUAIN (2012, SP)
Tondi RSK COIS CUAIN (2012, SP) 0 / 59,73 0 / 59,73
16
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
RETRO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 4 / 36,95 4 / 36,95
17
Treener(id):
Grete Oad (2004)
TRAVIATA (2013, SP)
Pärnumaa RSK TRAVIATA (2013, SP) 4 / 44,89 4 / 44,89
18
Treener(id):
Andra Küber (2004)
ROSEDA (2009, SP)
Audruranna RSK ROSEDA (2009, SP) 4 / 45,54 4 / 45,54
19
Treener(id): Pille Pajulaid
Mona Johanson (2006)
RIIDA (2012, VP)
SA Tallinna RK Pille Pajulaid RIIDA (2012, VP) 4 / 48,81 4 / 48,81
20
Klubi: ESHKS
Treener(id): Annika Veerpalu
Lisette Eylandt (2003)
SHIRLEY (2014, VP)
ESHKS Annika Veerpalu SHIRLEY (2014, VP) 4 / 51,93 4 / 51,93
21
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Kiersten Kokk (2006)
RENET (2009, VP)
Kohila RSK RENET (2009, VP) 4 / 60,93 4 / 60,93
22
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 8 / 55,87 8 / 55,87
23
Treener(id): Andres Udeküll
Rosa Linda Sikkal (2006)
ESTON (2012, SP)
SA Tallinna RK Andres Udeküll ESTON (2012, SP) 8 / 68,13 8 / 68,13
Treener(id): Kaidi Lunter
Kärolin Roosioks (2007)
VELVET (2008, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VELVET (2008, SP) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Anne Kulp (2006)
MACLAY (2013, SP)
Tondi RSK MACLAY (2013, SP) elim elim