Võistlus

Nimi:
Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal
Aeg:
17.08.19
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli tall, Viljandimaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
17.08.19 - Klass 2b | 105 cm | Art. 238.2.2 + 245.3, vahetud ümberhüpped | Freejump Lastekarikas (U16 hobustel)

Osalejaid: 23

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Johanna Krippel (2005)
DONNETTE (2004)
Viru Ratsu DONNETTE (2004) 0 / 66,16 / 0 / 33,69 0 / 66,16 / 0 / 33,69
2
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid HILFIGER (2009) 0 / 68,44 / 0 / 34,43 0 / 68,44 / 0 / 34,43
3
Treener(id): Marko Villemson
Hanna Smirnov (2003)
TINSTAR VON DALWIGK Z (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson TINSTAR VON DALWIGK Z (2013) 0 / 70,00 / 0 / 35,44 0 / 70,00 / 0 / 35,44
4
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald (2007)
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Viru Ratsu LIBERTY D'ESTELLA (2004) 0 / 59,44 / 0 / 38,65 0 / 59,44 / 0 / 38,65
5
Treener(id): Janely Saar
Margit Mõis (2004)
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Pärnumaa RSK Janely Saar GOOD LIFE - J.C. (2012) 0 / 65,28 / 0 / 40,09 0 / 65,28 / 0 / 40,09
6
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 0 / 72,73 / 0 / 42,50 0 / 72,73 / 0 / 42,50
7
Treener(id):
Rebecca Riomar (2004)
LAROME (2008)
Märjamaa SK LAROME (2008) 0 / 71,31 / 0 / 44,97 0 / 71,31 / 0 / 44,97
8
Treener(id):
Rebecca Riomar (2004)
VILTE (2008)
Märjamaa SK VILTE (2008) 0 / 72,87 / 4 / 42,00 0 / 72,87 / 4 / 42,00
9
Treener(id):
Mona Leis (2006)
LISANDER (2006)
Tartu Ratsakool LISANDER (2006) 0 / 67,32 / 4 / 42,18 0 / 67,32 / 4 / 42,18
10
Mia Mai Laisaar (2006)
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 0 / 70,28 / 4 / 42,59 0 / 70,28 / 4 / 42,59
11
Treener(id): Maila Kukk
Keidi Kask (2005)
PRELAMEE (2006)
Vändra RSK Maila Kukk PRELAMEE (2006) 4 / 64,60 4 / 64,60
12
Klubi: ESHKS
Treener(id): Kaidi Lunter
Elise Lott (2005)
GAMEELIA (2014)
ESHKS Kaidi Lunter GAMEELIA (2014) 4 / 68,25 4 / 68,25
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Laura Neemlaid (2006)
SIR SIRIUS (2004)
Tondi RSK SIR SIRIUS (2004) 4 / 70,72 4 / 70,72
14
Treener(id):
Kristiin Sõõrumaa (2006)
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK ORHIDEE (2008) 4 / 71,19 4 / 71,19
15
Treener(id): Janely Saar
Natali Teesalu (2003)
TESKO (2011, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar TESKO (2011, SP) 4 / 71,19 4 / 71,19
16
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 4 / 72,37 4 / 72,37
17
Treener(id): Kaidi Lunter
Kaisa Lotta Käärik (2004)
VERTIGO (2011)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VERTIGO (2011) 8 / 65,50 8 / 65,50
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Johanna Jürisson (2005)
COOKIE (2008)
Tondi RSK COOKIE (2008) 8 / 70,25 8 / 70,25
19
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets (2006)
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007) 8 / 74,19 8 / 74,19
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Chantell Lõugas (2003)
FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010) 8 / 75,41 8 / 75,41
21
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
DIM SUM (2008)
Märjamaa SK DIM SUM (2008) 9 / 84,53 9 / 84,53
22
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kai-Ly Kalda (2004)
CHA-CHA (2007)
Nõo RK CHA-CHA (2007) 10 / 87,53 10 / 87,53
Liis Heinoja (2005)
ALLY CHILLI (2014)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann, Maris Kartau ALLY CHILLI (2014) katkestas katkestas