Võistlus

Nimi:
Sammuli Suvi 2019 / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 Finaal / Freejump Lastekarikas 2019 Finaal
Aeg:
17.08.19
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli tall, Viljandimaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
17.08.19 - Klass 1a Prix de Vanamo | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 38

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa JUTA (2006) 0 / 51,06 0 / 51,06
2
Treener(id):
Kristi Kõiv
GLAMOROUS GIRL (2015)
Tartumaa RSK GLAMOROUS GIRL (2015) 0 / 51,50 0 / 51,50
3
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007) 0 / 54,75 0 / 54,75
4
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Liisi Sillat (2002)
POP STAR (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel POP STAR (2010) 0 / 56,54 0 / 56,54
5
Treener(id):
Mariah Orover
Q23 (2015)
Pärnumaa RSK Q23 (2015) 0 / 56,69 0 / 56,69
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Elise Lott (2005)
GAMEELIA (2014)
ESHKS GAMEELIA (2014) 0 / 56,78 0 / 56,78
7
Treener(id):
Carmen Peussa
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013) 0 / 57,00 0 / 57,00
8
Treener(id):
Kärt Kuusik
SILVER MELODY (2011)
Vändra RSK SILVER MELODY (2011) 0 / 57,94 0 / 57,94
9
Treener(id):
Anette Rallmann
CUMBERRA (2012)
Audruranna RSK CUMBERRA (2012) 0 / 58,31 0 / 58,31
10
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Meribel Suurpere (2006)
ROSE (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme ROSE (2006) 0 / 60,12 0 / 60,12
11
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
JORDAN (2015)
Viljandimaa RSK JORDAN (2015) 0 / 60,81 0 / 60,81
12
Treener(id): Marika Vunder
Kristi Tiido
ELSA (2009)
Pärnumaa RSK Marika Vunder ELSA (2009) 0 / 61,37 0 / 61,37
13
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ISABEL DE WIQUI (2013)
Viru Ratsu ISABEL DE WIQUI (2013) 0 / 61,59 0 / 61,59
14
Treener(id):
Teele Mägi (2002)
SKARLETA (2010)
Liivimaa RK SKARLETA (2010) 0 / 62,03 0 / 62,03
15
Treener(id):
Lenna Loore Sillandi (2007)
ZPIRULIINA (2013)
Viljandimaa RSK ZPIRULIINA (2013) 0 / 62,46 0 / 62,46
16
Treener(id):
Regina Rahula
PIKNE McQUEEN (2015)
Tallinna RSK PIKNE McQUEEN (2015) 0 / 67,91 0 / 67,91
17
Treener(id):
Emilia Alonen (2000)
PENALTY (2015)
Viljandimaa RSK PENALTY (2015) 0 / 72,50 0 / 72,50
18
Treener(id):
Susan Kaleta
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK IBERIA (2015) 0 / 72,84 0 / 72,84
19
Treener(id):
Mariah Orover
I'M ALJANA SPECIAL (2015)
Pärnumaa RSK I'M ALJANA SPECIAL (2015) 0 / 75,78 0 / 75,78
20
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
CADIZ (2014)
Tartu Ratsakool CADIZ (2014) 0 / 75,81 0 / 75,81
21
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PENALTY (2015)
Viljandimaa RSK PENALTY (2015) 0 / 76,15 0 / 76,15
22
Treener(id):
Susan Kaleta
AYOVA N (2015)
Viljandimaa RSK AYOVA N (2015) 1 / 79,10 1 / 79,10
23
Treener(id):
Merle Tamm
MORLY (2013, SP)
RK Ruila Tall MORLY (2013, SP) 4 / 47,44 4 / 47,44
24
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Maris Kartau
Gerda Kõvamaa (2002)
COCO-BAROCCO (2012)
Nõo RK Maris Kartau COCO-BAROCCO (2012) 4 / 68,91 4 / 68,91
25
Treener(id):
Loora Viljasaar (2002)
CHARETTA ASK (2013)
Tartu Kalevi RK CHARETTA ASK (2013) 4 / 74,88 4 / 74,88
26
Treener(id):
Ivonne Isabel Ilves (2001)
GARFILDS (2010)
Viljandimaa RSK GARFILDS (2010) 4 / 77,53 4 / 77,53
27
Treener(id):
Kersti Lillmaa
EIFFEL (2013)
Viljandimaa RSK EIFFEL (2013) 5 / 79,82 5 / 79,82
28
Treener(id):
Emilia Alonen (2000)
PARABELLUM (2014)
Viljandimaa RSK PARABELLUM (2014) 6 / 82,59 6 / 82,59
29
Treener(id):
Marko Toomla
PREMIA (2010)
Pärnumaa RSK PREMIA (2010) 6 / 84,57 6 / 84,57
30
Treener(id):
Betti Buht (1999)
CAMPARI (2010)
Vändra RSK CAMPARI (2010) 8 / 74,44 8 / 74,44
31
Treener(id): Kaidi Lunter
Reimo Karus (2000)
COCOS (2015)
Suuresti RSK Kaidi Lunter COCOS (2015) 8 / 75,97 8 / 75,97
32
Treener(id):
Susan Kaleta
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP) 9 / 96,81 9 / 96,81
33
Treener(id):
Ivo Ots
SRI LANKA ROUGE (2015)
Pärnumaa RSK SRI LANKA ROUGE (2015) 11 / 86,25 11 / 86,25
34
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PARABELLUM (2014)
Viljandimaa RSK PARABELLUM (2014) 13 / 78,72 13 / 78,72
Treener(id):
Mirje Uibo
CHICAGO (2015)
Viljandimaa RSK CHICAGO (2015) elim elim
Treener(id):
Minni Mangman
PREZILEE (2010)
Vändra RSK PREZILEE (2010) elim elim
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
CALISTRO (2015)
Märjamaa SK CALISTRO (2015) elim elim
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PATRON (2013)
Viljandimaa RSK PATRON (2013) elim elim