Võistlus

Nimi:
Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV
Aeg:
08.09.19
Korraldaja(d):
Massu RK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Massu, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/33321
Lisainfo:

Pärnumaa MV info leiate juhendist

08.09.19 - Klass 3 Prix de Reinmaa & Partnerid Advokaadibüroo | 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 40

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
HAROLE (2012)
Vändra RSK HAROLE (2012) 0 / 46,69 / 0 / 20,40 0 / 46,69 / 0 / 20,40
2
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Margit Mägi
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon Margit Mägi B CHEITAN (2011) 0 / 51,28 / 0 / 23,06 0 / 51,28 / 0 / 23,06
2
Treener(id):
Merle Tamm
BAHHE (2011)
RK Ruila Tall BAHHE (2011) 0 / 43,97 / 0 / 23,06 0 / 43,97 / 0 / 23,06
4
Treener(id): Anni Kaljund
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 / 45,65 / 4 / 20,31 0 / 45,65 / 4 / 20,31
5
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006) 0 / 48,25 / 4 / 20,84 0 / 48,25 / 4 / 20,84
6
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers (2001)
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010) 0 / 46,31 / 4 / 21,97 0 / 46,31 / 4 / 21,97
7
Treener(id):
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK CHARMILLY (2004) 0 / 47,28 / 4 / 25,09 0 / 47,28 / 4 / 25,09
8
Klubi: Tondi RSK
Vanessa Simuste (2004)
ONLY (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ONLY (2012, SP) 0 / 45,75 / 8 / 19,91 0 / 45,75 / 8 / 19,91
9
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
LADY (2010)
Pärnumaa RSK Janely Saar LADY (2010) 0 / 44,94 / 8 / 20,50 0 / 44,94 / 8 / 20,50
10
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
ESHKS C-AND-B (2011) 4 / 42,62 4 / 42,62
11
Treener(id): Janely Saar
Natali Teesalu (2003)
TESKO (2011, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar TESKO (2011, SP) 4 / 45,85 4 / 45,85
12
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer (2004)
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012) 4 / 46,78 4 / 46,78
13
Mia Mai Laisaar (2006)
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 4 / 46,87 4 / 46,87
14
Treener(id): Pille Elson
Oskar Eivak (2003)
JO JO MINKA (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson JO JO MINKA (2009) 4 / 47,88 4 / 47,88
15
Treener(id):
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK OBORA`S GRACIA (2007) 4 / 47,97 4 / 47,97
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Margit Mägi
Katariina Tomann (2003)
DEXTER (2008)
Tondi RSK Margit Mägi DEXTER (2008) 4 / 48,03 4 / 48,03
17
Klubi: Tondi RSK
Emma-Elisa Randväli (2006)
GENESIS (2011, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann GENESIS (2011, SP) 4 / 49,62 4 / 49,62
18
Treener(id):
Doris Akker
HERZOG VON LOMA (2012)
Märjamaa SK HERZOG VON LOMA (2012) 4 / 51,03 4 / 51,03
19
Treener(id):
Mari-Ann Udeküll
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Saaremaa RSK RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013) 4 / 52,75 4 / 52,75
20
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver, Pille Pajulaid HILFIGER (2009) 4 / 52,81 4 / 52,81
21
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Kaidi Lunter
Anete Li Ljäkin (2002)
ROMANO (2007)
RSK Simon Kaidi Lunter ROMANO (2007) 8 / 43,04 8 / 43,04
22
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 8 / 47,82 8 / 47,82
23
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 8 / 49,53 8 / 49,53
24
Treener(id): Pille Pajulaid, Pille Elson
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
Tallinna RSK Pille Pajulaid, Pille Elson CHELSY V (2014) 8 / 50,81 8 / 50,81
25
Treener(id):
Doris Akker
FLINSTONE H (2010)
Märjamaa SK FLINSTONE H (2010) 8 / 53,15 8 / 53,15
26
Treener(id):
Carmen Melts (2002)
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010) 8 / 54,34 8 / 54,34
27
Treener(id):
Margit Mägi
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall CATINKA (2010) 8 / 70,72 8 / 70,72
28
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
JUST IN TIME (2013)
Saare RK JUST IN TIME (2013) 11 / 66,34 11 / 66,34
29
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Katrin Liivamägi (2002)
BARBOLETTA (2005)
RSK Simon Monica Pärno BARBOLETTA (2005) 12 / 49,32 12 / 49,32
30
Treener(id): Pille Elson
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson BELLE CHARMANTE (2010) 15 / 68,91 15 / 68,91
31
Treener(id):
Eeva Helga Kupits (2002)
PACKETA (2009)
Saaremaa RSK PACKETA (2009) 16 / 51,53 16 / 51,53
32
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire (2000)
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011) 16 / 55,53 16 / 55,53
33
Treener(id):
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
Tallinna RSK KENT LAKES (2010) 20 / 56,32 20 / 56,32
34
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
ZORBAS (2013)
Vändra RSK ZORBAS (2013) 23 / 67,56 23 / 67,56
35
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
CROSSER (2007)
Vändra RSK CROSSER (2007) 24 / 48,50 24 / 48,50
36
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 30 / 62,19 30 / 62,19
Kristiin Sõõrumaa (2006)
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid ORHIDEE (2008) elim elim
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar DOMINGO (2013, SP) katkestas katkestas
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) katkestas katkestas
Treener(id):
Ragne Raidma (1999)
NIILUS (2014)
Vändra RSK NIILUS (2014) katkestas katkestas