Võistlus

Nimi:
Massu Sügis 2019 & Pärnumaa MV
Aeg:
08.09.19
Korraldaja(d):
Massu RK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Massu, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/33321
Lisainfo:

Pärnumaa MV info leiate juhendist

08.09.19 - Klass 3 Prix de Reinmaa & Partnerid Advokaadibüroo | 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte: 40
Võistlejaid: 36
Hobuseid: 40

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Kaidi Lunter
Anete Li Ljäkin (2002)
ROMANO (2007)
RSK Simon Kaidi Lunter ROMANO (2007)
Treener(id):
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK OBORA`S GRACIA (2007)
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar DOMINGO (2013, SP)
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
LADY (2010)
Pärnumaa RSK Janely Saar LADY (2010)
Treener(id):
Carmen Melts (2002)
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010)
Treener(id):
Doris Akker
FLINSTONE H (2010)
Märjamaa SK FLINSTONE H (2010)
Treener(id):
Doris Akker
HERZOG VON LOMA (2012)
Märjamaa SK HERZOG VON LOMA (2012)
Treener(id):
Eeva Helga Kupits (2002)
PACKETA (2009)
Saaremaa RSK PACKETA (2009)
Emma-Elisa Randväli (2006)
GENESIS (2011, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann GENESIS (2011, SP)
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
Tallinna RSK Pille Pajulaid, Pille Elson CHELSY V (2014)
Treener(id):
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK CHARMILLY (2004)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
JUST IN TIME (2013)
Saare RK JUST IN TIME (2013)
Treener(id): Pille Elson
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson BELLE CHARMANTE (2010)
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006)
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Margit Mägi
Katariina Tomann (2003)
DEXTER (2008)
Tondi RSK Margit Mägi DEXTER (2008)
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
ZORBAS (2013)
Vändra RSK ZORBAS (2013)
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
CROSSER (2007)
Vändra RSK CROSSER (2007)
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
HAROLE (2012)
Vändra RSK HAROLE (2012)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Katrin Liivamägi (2002)
BARBOLETTA (2005)
RSK Simon Monica Pärno BARBOLETTA (2005)
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008)
Kristiin Sõõrumaa (2006)
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid ORHIDEE (2008)
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007)
Treener(id): Anni Kaljund
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers (2001)
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010)
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005)
Treener(id):
Margit Mägi
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall CATINKA (2010)
Treener(id):
Mari-Ann Udeküll
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Saaremaa RSK RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer (2004)
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012)
Treener(id):
Merle Tamm
BAHHE (2011)
RK Ruila Tall BAHHE (2011)
Mia Mai Laisaar (2006)
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
ESHKS C-AND-B (2011)
Treener(id): Janely Saar
Natali Teesalu (2003)
TESKO (2011, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar TESKO (2011, SP)
Treener(id): Pille Elson
Oskar Eivak (2003)
JO JO MINKA (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson JO JO MINKA (2009)
Treener(id):
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
Tallinna RSK KENT LAKES (2010)
Treener(id):
Ragne Raidma (1999)
NIILUS (2014)
Vändra RSK NIILUS (2014)
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire (2000)
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Margit Mägi
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon Margit Mägi B CHEITAN (2011)
Vanessa Simuste (2004)
ONLY (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ONLY (2012, SP)
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
Pille Elson, Jekaterina Soiver, Pille Pajulaid HILFIGER (2009)