Võistlus

Nimi:
Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2019 III etapp
Aeg:
25.05.19
Korraldaja(d):
Nõo RK, Ecu Tallid
Sekretär:
Kerli Mooses
tel. 55 26 542, kerli.mooses@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ecu Tallid
Staatus:
Tulemused avaldatud
25.05.19 - Klass 3 | 100 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 23

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann RIVIERA LUNETTE (2009) 0 / 53,88 / 0 / 35,13 0 / 53,88 / 0 / 35,13
2
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Ivo Ots
Liisu Maidi Varik (2002)
SANDRA DAY (2008)
Nõo RK Ivo Ots SANDRA DAY (2008) 0 / 52,00 / 0 / 35,68 0 / 52,00 / 0 / 35,68
3
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kristina Sööt (2000)
NEKTARAS (2012)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme NEKTARAS (2012) 0 / 48,63 / 0 / 36,63 0 / 48,63 / 0 / 36,63
4
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008) 0 / 47,19 / 6 / 43,72 0 / 47,19 / 6 / 43,72
5
Treener(id):
Erkki Hõim
STELLA (2010)
Märjamaa SK STELLA (2010) 0 / 53,98 / 8 / 34,35 0 / 53,98 / 8 / 34,35
6
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
JUST ME (2012)
Viljandimaa RSK JUST ME (2012) 1 / 56,00 1 / 56,00
7
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Meribel Suurpere (2006)
OXANA (2005)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme OXANA (2005) 4 / 48,87 4 / 48,87
8
Treener(id):
Lisette Rohelpuu (2004)
OMER S (2012)
Liivimaa RK OMER S (2012) 4 / 49,50 4 / 49,50
9
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Marta Liisa Puistaja (2002)
LERIGO (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme LERIGO (2006) 4 / 50,19 4 / 50,19
10
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Marta Liisa Puistaja (2002)
FANTA FE LIISA (2005)
Nõo RK FANTA FE LIISA (2005) 4 / 52,03 4 / 52,03
11
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets (2006)
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007) 5 / 57,19 5 / 57,19
12
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
BETTER (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag BETTER (2010) 6 / 59,19 6 / 59,19
13
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annabell Post (2005)
GOTJE (2012)
Nõo RK GOTJE (2012) 6 / 60,19 6 / 60,19
14
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
CHARDONNAY (2011)
Viljandimaa RSK CHARDONNAY (2011) 8 / 48,94 8 / 48,94
15
Klubi: Pärna RSK
Kati Ilus (2000)
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK Gea Kiudorf, Marko Villemson PICODELLAS (2006) 8 / 67,62 8 / 67,62
16
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kätlian Kilvits (2000)
KADEE (2008)
Nõo RK KADEE (2008) 9 / 55,47 9 / 55,47
17
Maarek Toom
ALEX (2010)
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja, Hanno Ellermann ALEX (2010) 9 / 70,31 9 / 70,31
18
Treener(id): Marko Villemson
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson IEVINA (2013) 11 / 62,88 11 / 62,88
19
Treener(id): Merike Markus
Janely Vahar (2003)
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK Merike Markus PINA COLADA (2012) 12 / 49,66 12 / 49,66
20
Treener(id): Hanno Ellermann
Norman Nõmmoja
BANKETS (2011)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann BANKETS (2011) 13 / 54,72 13 / 54,72
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Elina Mark
AL CAPONE (2012)
ESHKS AL CAPONE (2012) elim elim
Treener(id):
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
PROFF (2013)
Liivimaa RK PROFF (2013) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Liisa Dana Looga (2003)
LOLITA (2012)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf LOLITA (2012) elim elim