Võistlus

Nimi:
Kilgi takistusõit ja Tartumaa Meistrid 2019 IV etapp
Aeg:
01.06.19
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK, Kilgi Tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Kilgi Tall, Tartumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
01.06.19 - Klass 3 | 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud (sarja avatud klassi punktiarvestus)

Osalejaid: 30

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi:
Treener(id):
Kristina Zomera (LAT)
QUANTA COSTA 12
QUANTA COSTA 12 0 / 44,56 / 0 / 26,00 0 / 44,56 / 0 / 26,00
2
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MOMENTUM (2012)
ESHKS MOMENTUM (2012) 0 / 56,35 / 0 / 32,81 0 / 56,35 / 0 / 32,81
3
Klubi:
Treener(id):
Žanna Metus (LAT)
HAPPY W.B
HAPPY W.B 0 / 50,69 / 0 / 33,12 0 / 50,69 / 0 / 33,12
4
Treener(id):
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Tartumaa RSK GASTONS (2009) 0 / 51,47 / 0 / 34,09 0 / 51,47 / 0 / 34,09
5
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kätlin Punnek (1999)
LEXUS (2009)
Nõo RK LEXUS (2009) 0 / 50,66 / 0 / 35,53 0 / 50,66 / 0 / 35,53
6
Treener(id):
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK HARDENTO-W (2012) 0 / 58,50 / 0 / 38,25 0 / 58,50 / 0 / 38,25
7
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 0 / 58,41 / 0 / 40,06 0 / 58,41 / 0 / 40,06
8
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
B COOPER (2011)
Viljandimaa RSK B COOPER (2011) 0 / 62,63 / 0 / 40,84 0 / 62,63 / 0 / 40,84
9
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007) 0 / 57,72 / 4 / 34,34 0 / 57,72 / 4 / 34,34
10
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
CHARDONNAY (2011)
Viljandimaa RSK CHARDONNAY (2011) 0 / 58,47 / 4 / 36,88 0 / 58,47 / 4 / 36,88
11
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
JUST ME (2012)
Viljandimaa RSK JUST ME (2012) 0 / 58,81 / 4 / 38,16 0 / 58,81 / 4 / 38,16
12
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008) 0 / 47,53 / 4 / 42,04 0 / 47,53 / 4 / 42,04
13
Klubi:
Treener(id):
Anna Juraša (LAT)
GVARNERI
GVARNERI 4 / 48,53 4 / 48,53
14
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Marta Liisa Puistaja (2002)
LERIGO (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme LERIGO (2006) 4 / 51,85 4 / 51,85
15
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Hanno Ellermann
Ülle Voolaine
IZMAIL (2004)
Nõo RK Hanno Ellermann IZMAIL (2004) 4 / 55,84 4 / 55,84
16
Treener(id):
Sigrid Lain (2001)
INSAR (2000)
Liivimaa RK INSAR (2000) 4 / 57,00 4 / 57,00
17
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
CHARLENE (2012)
Viljandimaa RSK CHARLENE (2012) 7 / 78,09 7 / 78,09
18
Klubi:
Treener(id):
Zane Rūse (LAT)
AGENTS
AGENTS 8 / 55,97 8 / 55,97
19
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
ALI BEY (2011)
Liivimaa RK ALI BEY (2011) 8 / 57,72 8 / 57,72
20
Klubi:
Treener(id):
Līva Girgensone-Čačka (LAT)
JUBAI
JUBAI 8 / 58,88 8 / 58,88
21
Klubi:
Treener(id):
Žanna Metus (LAT)
DOBRO
DOBRO 11 / 76,09 11 / 76,09
22
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Maris Kartau
Kati Sõer (2001)
A MARINA (2012)
Nõo RK Maris Kartau A MARINA (2012) 12 / 48,38 12 / 48,38
23
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kätlian Kilvits (2000)
KADEE (2008)
Nõo RK KADEE (2008) 24 / 57,38 24 / 57,38
Klubi: Pärna RSK
Christine Bitter (1999)
HEERA (2005)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf HEERA (2005) elim elim
Treener(id):
Eleriin Kurs
REBELLA (2008)
Liivimaa RK REBELLA (2008) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Kati Ilus (2000)
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK Gea Kiudorf, Marko Villemson PICODELLAS (2006) elim elim
Treener(id):
Kristi Reinet
LENNY (2012)
Tartumaa RSK LENNY (2012) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Kristin Hango (2003)
LANETTA (2009)
Pärna RSK Gea Kiudorf LANETTA (2009) elim elim
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kristina Sööt (2000)
NEKTARAS (2012)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme NEKTARAS (2012) elim elim
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Sandra Tamme (2003)
OKASROOSIKE (2011)
Nõo RK OKASROOSIKE (2011) elim elim